Naujuosius senjorų namus „Villa Verdainė“ papildys slaugos skyrius

Praėjusį rugsėjį paviešinome žinią, kad Šilutės svečių namuose „Villa Verdainė“ veikia senjorų namai. Šiuos namus administruoja VšĮ „IMS projektai“, steigėjas ir vadovas Ginidijus Budrikis. 

Globos ir slaugys

Dalį svečių namų „Villa Verdainė“ paskyrus senjorams, čia suremontuotos ir sutvarkytos patalpos, gauta globos ir slaugos licencija, suburtas kolektyvas, sulaukta ir pirmųjų gyventojų. G. Budrikis pasakojo, kad pirmieji darbo metai davė ir pamokų.

„Vieni senjorai vaikšto, o 2-3 nekyla iš lovos. Globos neužtenka, reikalinga ir slauga. Vietos turime, tad sumanėme kurti slaugos skyrių. Planuojame turėti  6 vietas, dabar buriame darbuotojų kolektyvą, tariamės dėl šeimos gydytojo paslaugų, reikės ir patyrusios slaugytojos. Jau buvau Šilalėje, kalbamės ir su Šilutės ligonine, kad slaugos skyriuje laikomą vieną kitą asmenį perduotų slaugyti mums. Ten liktų laisvų vietų kitoms būtinoms reikmėms“, – pasakojo G. Budrikis, pridūręs, jog viskas, kas būtina slaugos skyriuje, bus paruoša, įrengta, nupirkta.

Dėl maitinimo rūpesčių nėra. Kaip senjorų namų gyventojus, taip ir slaugomus senjorus maitins ta pati UAB „Dovega“ (direktorė Virginija Budrikienė).

Senjorų namai veikia, jų gyventojai jaučiasi gerai. Dar yra laisvų vietų, tad norintieji gali kreiptis, tartis. Anot G. Budrikio, svarbu, kad medicinos dokumentai būtų tvarkingi ir atlikti visi privalomi medicininiai tyrimai pagal formą F027/a. „Netrukus turėsime ir koplytėlę, senjorai galės susitikti su kunigu, pasimelsti“, – sakė G. Budrikis. Senjorų namų įkūrimas pavykęs, dirbti sekasi, tad sumanyta plėsti paslaugas. Vis reikalingesnė ir populiaresnė darosi senjorų slauga.

Anksčiau rašėme

„Villa Verdainė“ duris lankytojams atvėrė 2017 m. pavasarį ir yra įsikūrusi Šilutės mieste, šalia 1907 m. pastatyto dujų gamybos fabriko prūsiškame Verdainės kaime.

2022 m. sausio mėnesį čia savo veiklą pradėjo senjorų namai, teikiantys ilgalaikes ir trumpalaikes apgyvendinimo paslaugas.

Atvykstančiųjų laukia šiuolaikiški vienviečiai bei dviviečiai kambariai su visais patogumais. Įrengtos erdvios poilsio zonos, valgomasis bei asmeninės virtuvėlės. Senjorų bei asmenų, turinčių judėjimo negalią, patogumui, veikia neįgaliųjų keltuvas, yra neįgaliesiems pritaikytos higienos patalpos. Visose erdvėse bei kambariuose veikia nemokamas internetas, televizija. Pagal senjorų poreikius bei galimybes personalas pasirūpina turiningu laisvalaikiu bei užimtumu. Šalia senjorų namų yra  katalikų bažnyčia, prekybos centras,  autobusų stotis, o iki miesto centro – tik keliolika minučių pėsčiomis.

Senjorų namai „Villa Verdainė“ laukia gyventojų, galima tartis ir dėl vietos slaugos skyriuje.

Kreiptis: Tilžės g. 24-1, Šilutė, tel. +370 611 28 259, +370 685 02 359, el. paštas imsprojektai@gmail.com

Stasė Skutulienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Libertas Klimka: „Gimtoji kalba – didis tautos turtas“

Vasario 21 d. minima Tarptautinė gimtosios kalbos diena. Šia proga per Lietuvos radiją kalbėjo Libertas Klimka, etnologas. Štai apie ką jis kalbėjo – pasiskaitykite. Pasaulyje kalbų vis mažėja Vasario 21-osios kalendoriaus lapelyje įrašyta: „Tarptautinė gimtosios kalbos diena“. Toks įrašas atsirado 2002 m. Jungtinių Tautų rūpesčiu. Tai tam, kad būtų globojamos ir tos kalbos, kurios nėra naudojamos bendravimui tarp valstybių, neįrašomos kaip tarptautinių konferencijų ar renginių kalbos. Tokios dienos įvedimas primena, kad globalėjančiame pasaulyje kalbų skaičius nuolat mažėja. Tai skaudūs praradimai

Dalis būsimųjų kandidatų į Prezidentus netrukus pradės rinkti rinkėjų parašus

Vakar, vasario 20 d., Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) priėmė sprendimą išduoti rinkėjų parašų rinkimo lapus pirmiesiems pareiškinius dokumentus pateikusiems pretendentams į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose. Tarp kandidatų į Prezidentus – Remigijus Žemaitaitis VRK informacinėje sistemoje iki vasario 20 d. dokumentus pateikė: Giedrimas Jeglinskas, Andrius Mazuronis, Gitanas Nausėda, Ingrida Šimonytė, Valdas Tutkus, Eduardas Vaitkus, Aurelijus Veryga, Ignas Vėgėlė, Dainius Žalimas, Remigijus Žemaitaitis. Jiems parašų lapus VRK numato išduoti trečiadienį, nuo 9 val. Likusiems 4 politinės kampanijos dalyviams (Zenonui Andrulėnui, Gintautui Kniukštai,

Lietuviška statistika negailestinga: į nuotolinių sukčių pinkles patenka kas trečias

Kas trečias Lietuvos gyventojas patiria kibernetinių incidentų. Nuotoliniai sukčiai kelia grėsmę ne tik lengvai pasiekiamiems vartotojų duomenims, bet ir jautriai informacijai, pvz., banko ar asmens duomenys. Ekspertas pasakoja, kad pasitelkus prevencines priemones vien per sausio mėnesį buvo sustabdyta beveik 7 mln. sukčiavimo atvejų. „Mūsų surinkti duomenys rodo, kad nuo rudens internete suaktyvėjo kenkėjiškų atakų skaičius. Vien per pirmąjį šių metų mėnesį žmones apsaugojome nuo daugiau nei 29 mln. kenkėjiškų programų bei užkirtome kelią 7 mln. sukčiavimo atvejų“, – pranešime žiniasklaidai sako

Pinigai sportui

Šilutės rajono savivaldybės taryba svarstys ir apsispręs, kiek šiais metais lėšų skirti sporto reikmėms. Tarybai svarstyti pasiūlyta, kad viešajai įstaigai „Šilutės sportas“ išlaikyti būtų skiriama 602 400 eurų, o rajone veikiantiems sporto klubams, nevyriausybinėms sporto organizacijoms bei sportininkų skatinimui – 60 tūkst. Eur. Iš viso planuojama paskirstyti 662 400 Eur. Šis lėšų krepšelis patenka į Ugdymo kokybės ir sporto plėtros programą, kurios vienas iš tikslų – ugdyti ir skatinti sveiką, stiprų, gerai fiziškai ir dvasiškai susiformavusį pilietį per sportinę ar

Taip pat skaitykite