Tegul skamba muzika!

Prieš Velykų šventes po ilgo, septynerių metų laukimo, duris atvėrė Šilutės meno mokyklos koncertų salė. Į iškilmes rinkosi mokytojai, absolventai, tėvai ir svečiai.

Raudoną atidarymo juostą įnešė tauriniais rūbais pasipuošusios merginos. Simbolinę atidarymo juostą iškilmingai perkirpo rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, vicemerė Daiva Žebelienė ir mokyklos direktorė Daiva Pielikienė.

Padėkojo už reiklumą

Šventės vedėjai Žydrė Adomaitienė ir Arnoldas Rumšas su gera nuotaika vieną po kito į sceną kvietė koncerto dalyvius ir svečius. Tardamas sveikinimo žodį meras Vytautas Laurinaitis pasidžiaugė, kad koncertų salės atidarymo šventė pagaliau įvyko. Dėkojo direktorei už tai, kad buvo pastabi, reikli ne tik savo kolektyvui, bet ir rangovams.

„Tariu ačiū už pagalbą atliekant techninę priežiūrą, už tai, kad savo atidžiu šeimininkišku reiklumu pasiekėte norimo rezultato. Linkiu, kad čia niekada nepritrūktų muzikos garsų, kad čia būtų muzikantų susibūrimo vieta – atgaiva sielai ir širdžiai“, – sveikindamas kalbėjo meras.

Direktorės D. Pielikienės padėkos žodis buvo trumpas, tačiau labai nuoširdus. Pažadėjo, kad šioje gražioje salėje muzikuos ne tik mokiniai, bet ir visų miestelėnų malonumui bus kviečiami įvairūs žinomi profesionalūs muzikantai.

Absolventų koncertas

Iškilmingame koncerte grojo Meno mokyklos absolventai: Meda Stonytė (kanklės), trimitininkas Martynas Dirgėla, kanklininkė Viktorija Gečaitė, eufonininkas Kasparas Nognius, fortepijonininkė Meda Siliūtė, smuikininkė Beatričė Paičiūtė, dainininkė Fausta Balodytė. Visi su nekantrumu laukė Pijaus Pirogovo (fortepjonas), kuris šiuo metu mokosi Anglijoje, jaunųjų muzikantų mokykloje, pasirodymo. Kartu su savo ugdytiniais muzikavo ir mokytojai: kanklininkė Greta Dudnikė, saksofonininkas Arnoldas Rumšas, Liuda Kašėtienė-Mikkelsen (fortepijonas) ir Jurgis Karbauskas (violončelė).

Mokyklos bendruomenę pasveikinti atvyko ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė, Šilutės kultūros ir pramogų centro bei Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos atstovai.

Šventė pasibaigė svečiams ir namiškiams sutartinai dainuojant „Mūsų dienos kaip šventė“. Netrūko geros nuotaikos, apsikabinimų, palinkėjimų vėl susitikti būsimuose koncertuose.

Birutė Morkevičienė

Straipsnio autorės ir Jurgitos Bielinskaitės-Mockuvienės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Interjero ABC: komodos pasirinkimas

Komodos yra neatsiejama interjero dalis, nes jos padeda išlaikyti tvarką ir suteikia papildomą vietą daiktams laikyti. Vis dėlto pasirinkti tinkamą komodą gali būti tikras iššūkis. Koks stilius geriausiai tinka jūsų namams? Kokią medžiagą rinktis? Koks dydis būtų optimaliausias? Šį kartą pasidalinsime patarimais ir įžvalgomis, padėsiančiomis jums rasti tobulą komodą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės šamingos elegancijos, modernaus minimalizmo, ar kaimiško žavesio – mes turime ką pasiūlyti kiekvienam skoniui ir poreikiui. Tad atsipalaiduokite, išgerkite puodelį kavos ir pasiruoškite leistis į komodų pasaulio

Kaip tinkamai maitinti savo augintinį?

Tinkama mityba yra svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Jei norime, kad mūsų augintinis būtų sveikas ir nugyventų ilgą gyvenimą, svarbu maitinti jį tinkamai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Juk naminiai gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo žmogaus. Jie negali tiesiog atidaryti šaldytuvo, kai nori valgyti. Tad kiekvienas šeimininkas turi žinoti savo augintinio ypatybes ir individualius poreikius, ir pagal juos pasirinkti tinkamą mitybą. Pagrindinės augintinių maitinimo taisyklės Daugelis šeimininkų renkasi jau paruoštą maistas gyvūnams, kurį galima įsigyti parduotuvėje. Ir tai

Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti. Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu? 21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*. Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus,

Converse evoliucija. Kodėl  jie tokie populiarūs?

Converse – tai tas prekės ženklas, kuris ne tik išgyveno šimtmetį, bet ir išaugo iki visame pasaulyje mylimos ikonos. Kaip gi atrodo toji magija, dėl kurios Converse kedai išlieka populiariausi tarp kiekvienos subkultūros atstovų – nuo roko žvaigždžių iki šiuolaikinių influencerių? Ar jie tikrai yra patys geriausi batai visiems atvejams, ar mes tiesiog negalime atsispirti toms žavingoms, guminėmis nosimis puoštoms ikonoms? Pasiruoškite – ši kelionė per Converse istoriją atskleis, kaip šie paprasti sportbačiai tapo neatsiejama mūsų garderobo dalimi! Kaip viskas

Taip pat skaitykite