Sekmadienį Vilkyčiuose – paskutinė ralio kroso fiesta šiemet. Atvyksta beveik 70 dalyvių iš trijų šalių

Jau šį sekmadienį, rugpjūčio 6-ą, Vilkyčių automobilių sporto komplekse vyks penktasis Lietuvos ir Latvijos automobilių ralio kroso čempionato etapas. Tai bus paskutinė galimybė šiemet mūsų šalyje išvysti šios sporto šakos lenktynes. Pasibaigus registracijai, dalyvių sąrašas byloja, kad varžybos bus išties dramatiškos, mat joms užsiregistravo beveik 70 dalyvių iš trijų šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Naujovė

Šios varžybos bus išskirtinės ir tuo, kad organizatoriai joms numatė naują „Joker“ rato konfigūraciją. Taip pakeista trasa iki šiol nėra važiavęs nė vienas dalyvis, todėl šis etapas visiems kelia itin didelę intrigą. Ne ką mažiau intrigos nei pokyčiai trasoje žada ir dalyvių rikiuotė. Joje – 66 sportininkai, kurie lenktyniaus septyniose klasėse.

Vos prieš mėnesį vykusiame ketvirtame čempionato etape Vilkyčiuose buvo galima įsitikinti, kad kovos trasoje buvo pačios dramatiškiausios. Žinant tai, kad po šio etapo liks vos vienerios sezono varžybos, sekmadienį galima tikėtis dar labiau kvapą gniaužiančių važiavimų. Trauktis nebėra kur, o kai kuriems iš dalyvių, kovojančių dėl metinės įskaitos pozicijų, taškų reikia kaip oro.

„Super 1600“ klasėje varžysis visų Baltijos šalių atstovai – estas Andreas Aulik, latvis Martins Spikis ir keturi lietuviai – Audrius Kragas, Rytis Gurklys, Rytis Rutkauskas ir Donatas Lauraitis.

„Lada RX“ klasėje visą šešių dalyvių rikiuotę užpildė Latvijos atstovai. Lygiai taip pat tik latviai registruoti ir klasėje „Xtreme LRX“, kurioje kol kas yra keturi sportininkai.

Lukas – tarp latvių

Bene daugiausiai palaikymo čia reikės Lukui Sidabrui, lenktyniausiančiam „BMW RX 3000“ klasėje. Jis čia bus vienintelis lietuvis ir turės varžytis su dar 15 dalyvių iš Latvijos.

Itin dramatiški bus „Yaris Cup“ važiavimai, kurie prie starto suburs irgi 16 sportininkų. Jaunieji lenktynininkai čia atvyks iš visų Baltijos šalių, o Lietuvos spalvas čia stos ginti Dardvidas Šarkūnas, Kernius Šulinskas, Nikita Iljin, Jokūbas Bagdanavičius ir Matas Rimkus.

11 paraiškų pateikta klasėje „Super 2000“. Tarp gausaus būrio užsienio sportininkų, žiūrovų palaikymo itin lauks ir keturi lietuviai – Rokas Jakubauskas, Mindaugas ir Mantas Sidabrai bei varžybų organizatoriaus ir ASK „Vilkyčiai“ vadovo Kazimiero Gudžiūno anūkas Valdas Mikužis. Pastarasis praėjusiame etape susidūrė su techninėmis problemomis, bet kovojo iki galo ir namų žiūrovų po finišo buvo sutiktas gausiais aplodismentais.

„SuperCars“ klasėje, kurioje startuoja galingiausi automobiliai, atsirevanšuoti už praėjusio etapo nesėkmes sieks Vytautas Valukonis su „Mitsubishi Lancer EVO“. Tačiau jam lengva nebus, kadangi teks konkuruoti su penkiais greitais latviais. Čia bus ir praėjusio etapo nugalėtojas ir vienvaldis lyderis Edijs Ošs, po praėjusio etapo negailėjęs komplimentų organizatoriams už puikiai surengtas varžybas ir pribloškiančiai kokybišką trasą. Kam ralio kroso dievai bus nuolankūs penktame sezono etape – pamatysime jau sekmadienį.

Bilietus į rugpjūčio 6-ą dieną Vilkyčiuose įvyksiančias Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato varžybas galima įsigyti internetu paspaudus šią nuorodą arba atvykus į renginį jo vietoje.

Daugiau informacijos apie būsimas varžybas taip pat galima rasti organizatorių interneto svetainėje www.askvilkyciai.lt bei „Facebook“ puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti apie Volvo raktų gamybą?

volvo raktai

Volvo raktų pririšimas prie imobilaizerio yra būtina procedūra norint pasirūpinti papildomu raktu arba nauju, kai visi pametami. Taip yra dėl to, jog jau keliasdešimt metų Volvo savo automobiliuose naudoja imobilaizerį – elektroninę sistemą, kuri blokuoja automobilio užvedimą neturint pririšto rakto. Taigi, ką daryti jeigu visi raktai pasimetė arba reikia pagaminti atsarginį? Volvo raktų gamyba, kai visi raktai pamesti Itin populiarus gamintojas Lietuvoje, pasiteisinęs dėl savo patvarumo, komforto ir pravažumo. Lietuvoje iki šiol galima rasti nemažai jau trečią dešimtmetį skaičiuojančių V70,

Saugus paspirtukininkas kelyje. Pasak draudikų, ši misija vis dar neįmanoma

Elektriniu paspirtuku važinėja kas penktas mūsų šalies gyventojas, tačiau vos 3 proc. paspirtukininkų į gatves išrieda užsidėję šalmą. Kol teisinio reglamentavimo dėl šios apsaugos priemonės dėvėjimo Lietuvoje nėra, draudikai ir vasarą ragina paspirtukų vairuotojus į kelią leistis tik užsidėjus šalmą.   Nedėvi šalmo Tyrimo duomenimis, 79 proc. Lietuvos žmonių niekada nevažinėja elektriniais paspirtukais. Šia transporto priemone nesinaudoja 84 proc. moterų ir 74 proc. vyrų. Pastebėtina, kad elektriniai paspirtukai populiariausi tarp 16-19 metų jaunuolių, taip pat 20-34 m. amžiaus grupėje. Apklausa

Sulaikyti neblaivūs vairuotojai

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Birželio 10 d. po pietų gyvenamojo namo kieme Barvų k., Saugų sen., neblaivus (3,82 prom.) vyras, gim. 1990 m., vairavo automobilį ,,Volkswagen Sharan“. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 10 d. popietę Švėkšnoje sustabdytas automobilis ,,Audi“, kurį vairavo neblaivus (1,68 prom.) vyras, gim. 1997 m. Jis buvo sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 10 d. per pietus Barvų k., Saugų sen., sustabdytas automobilis ,,Audi A4“, kurį vairavo neblaivi (3,25 prom.) moteris, gim. 1995

Apdovanoti gabiausi ir talentingiausi Šilutės krašto mokiniai ir jų mokytojai

Birželio 11 d. Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, vicemerai Daiva Žebelienė ir Tomas Budrikis, administracijos direktorius Andrius Jurkus padėkos raštais ir dovanų čekiais apdovanojo mokinius už aukštus asmeninius akademinius pasiekimus ir aktyvią veiklą. Pagerbti ir mokiniai, laimėję prizines vietas tarptautiniuose ir šalies konkursuose, olimpiadose. Iš viso apdovanota net 40 jaunųjų pamariškių. Iškilmingos ceremonijos metu padėkos raštai įteikti ir šiuos talentus ugdantiems pedagogams.   Apdovanojimai šiais metais skirti šiems mokiniams ir jų mokytojams: Aironui Eglinskui, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos

Taip pat skaitykite