Kokybiškiausi telefonų apsauginiai stikliukai

Telefonas –  vienas iš tų mūsų  įrenginių, be kurio neįsivaizduojame savo gyvenimo. Telefone sutelpa visi mūsų asmeniniai duomenys: nuotraukos, socialiniai tinklai, elektroninės bankininkystės programėlės. Netgi virtuali piniginė, su kuria galima atsiskaityti parduotuvėje. Todėl šis prietaisas mums labai brangus ir reikalingas.

Siekdami apsaugoti savo telefoną nuo mechaninių sužeidimų, mes jį saugome su specialiais dėkliukais ir žinoma ekraną saugančiais stikliukais. Tačiau kaip išsirinkti tikrai kokybiškus telefono ekrano apsaugos stiliukus, su kuriais Jūsų telefonas visada ir visur būtų tinkamai apsaugotas?

Kriterijai

Internete didžiulis ekrano apsaugų asortimentas, tačiau ne visi apsaugo mūsų įrenginius kokybiškai ir patikimai. Todėl prieš renkantis kokybišką telefono ekrano apsaugą būtina atsižvelgti į šiuos kriterijus:

  • Pasirinkite kokybišką stiklo apsaugą, kuri dažniausiai būna pagaminta iš stiklo arba plastiko. Stiklo apsaugos yra labiau skaidrios ir geriau apsaugo Jūsų įrenginį nuo subraižymo. Pasirinkę kokybišką plastikinę ekrano apsaugą galite gauti panašų rezultatą, tik jis gali būti ne toks skaidrus.
  • Pasirinkite tinkamą ekrano apsaugos storį, mat per storas ekrano stiklas gali turėtų poveikį jo jautrumui ir naudojimuisi. Per storą ekrano apsaugą jūsų telefonas gali būti ne toks jautrus ir greitai valdomas.
  • Kitas galimas variantas telefonų apsauginiai stikliukai su apsauga nuo žalingos šviesos spektro, kuris saugo jūsų akis nuo per didelio ekrano žiūrėjimo. Šie stikliukai ne tokie populiarūs, tačiau reikalui esant galite tokį įsigyti ir apsaugoti savo akis nuo žalingo poveikio.
  • Prieš renkantis ekrano apsaugą telefonui pasidomėkite šių produktų teikėju ir gamintoju. Pasiskaitykite atsiliepimų apie šią prekę. Tai gali Jums padėti įsigyti kokybišką daiktą, už priimtiną kainą ir galėsite naudotis kokybiška telefono apsauga.
  • Pirkdami telefono ekrano apsaugą iš oficialių platintojų, jūs gaunate produkto kokybės garantiją ir galite būti tikri, kad įsigytas patikimas ir kokybiškas produktas.

Na, ir pabaigai paminėsime, kad būtina apsaugoti savo mobiliojo telefono ekraną. Kaip išsirinkti kokybišką ekrano apsaugą, trumpai aptarėme šiame straipsnyje. Svarbiausia patikimas platintojas.

pr2024/50

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

AI sugeneruotas turinys: kaip užtikrinti jo kokybę?

Įmonės vis dažniau pasitelkia dirbtinį intelektą (AI) turinio kūrimui, tekstams, vaizdo įrašams, paveikslėliams generuoti. AI pagrįsti turinio generavimo įrankiai siūlo neprilygstamą greitį, kuris leidžia įmonėms sukurti didžiulės apimties turinį per trumpą laiką. Nors AI sukurtas turinys turi didelių pranašumų greičio ir apimties atžvilgiu, svarbu jo peržiūrą patikėti kalbos ekspertams. Tik taip galima užtikrinti tokio turinio kokybę ir nuoseklumą. AI algoritmai gali sukurti gramatiškai netaisyklingą, stilistiškai nenuoseklų ar net realybės neatitinkantį tekstą. AI sukurto turinio netikslumai gali sumažinti patikimumą, suklaidinti skaitytojus

Akcijos „Saugom lydeką“ rezultatai: nustatyta 80 šiukščių žvejybos pažeidimų

Per šių metų vasario-balandžio mėnesiais vykusią akciją „Saugom lydeką“ Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai nustatė 278 žvejybos pažeidimus, iš jų 80 – šiurkštūs. Per akcijos laikotarpį pažeidėjų padaryta žala aplinkai siekia 41 503 eurus. Daug šiurkščių pažeidimų Iš pažeidėjų paėmė 395 įrankius: 132 ne mėgėjų žvejybos, 254 – mėgėjų žvejybos ir 9 kitus įrankius. Paimtos 9 plaukiojimo priemonės, kuriomis buvo padaryti pažeidimai. Akcijos metu pareigūnai kryptingai siekė išaiškinti  daromus šiurkščius žvejybos pažeidimus, pvz., kai naudojami draudžiami žvejybos būdai ar įrankiai, žvejojama

Prasidėjus audrų sezonui, draudikai perspėja vairuotojus: automobilis nėra amfibija

Lietuvą siaubusios liūtys ir kruša vėl pridarė nuostolių gyventojų automobiliams. Jie kentėjo nuo vėjo, krušos ir lietaus, o kartais – ir dėl neatsargaus pačių vairuotojų elgesio. Draudikai primena, ką reikėtų daryti patyrus nuostolių, ir pataria, kaip elgtis norint jų išvengti ateityje. Vasaros metu fiksuoja šimtus įvykių Draudimo bendrovės ERGO transporto ir žalų administravimo skyriaus vadovo Raimondo Bieliausko teigimu, bendrovė jau fiksavo keliasdešimt žalų, sukeltų stiprios liūties. Kruša apgadino automobilių kėbulus, įskėlė stiklą, transporto priemonės nukentėjo ir dėl ant jų užkritusių

Nuo birželio 3 d. 60 000 savarankiškai dirbančiųjų gali negauti sveikatos priežiūros paslaugų

„Sodros“ duomenimis, vis dar yra 60 000 savarankiškai dirbančių žmonių, kurie pasinaudojo lengvata atidėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas dėl COVID-19 pandemijos ir šių įmokų nesumokėjo iki gegužės 1-osios. Bendra dėl pandemijos ir karantino atidėtų PSD įmokų skola yra 13,6 mln. eurų. Šiems skolininkams per asmenines „Sodros“ paskyras gegužę dar buvo papildomai siunčiami priminimai-raginimai susimokėti įmokas. Nesumokėjus per šią savaitę, nuo birželio 3 dienos bus pradėtas šių įsiskolinimų išieškojimas. Be to, šie PSD skolininkai bus laikomi nedraustais ir negalės pasinaudoti

Taip pat skaitykite