Affidea klinika

 

 

 

INFORMUOJAME, kad Affidea klinika dirba nuo 8 val. iki 18 val. kiekvieną darbo dieną.

 • Galima registruotis mokamoms paslaugoms internetu https://manoaffidea.lt
 • Priimame su siuntimu ir mokamai.
 • Atliekame krūtinės ląstos rentgenogramą, konsultuoja LOR specialistas, neurologas, echoskopuotojas–ginekologas, urologas.
 • Būtina registruotis iš anksto tel. 8 441 61 510, mob. tel. 687 38 289. 

NAUJIENA!

 

Nuo birželio 1 d. pradeda dirbti kardiologė Audronė Dmitrijevienė.

 

Paslaugos mokamos.

 

NUOLATOS DIRBANTYS GYDYTOJAI (su siuntimais apmoka TLK) (registruotis iš anksto):

Otorinolaringologas (LOR) Artūras Skikas – kasdien nuo 9.00 iki 14.00 val. 

Neurologė Nijolė Plaipienė – kasdien, išskyrus trečiadienį, nuo 13.30 iki 16.00 val.

Echoskopuotojas Narcizas Murauskas – kasdien nuo 8.15 iki 11.30 val.

 

KINTAMU GRAFIKU (su siuntimais apmoka TLK) KONSULTUOJA GYDYTOJAI:

Echoskopuotojas Andrius Čekuolis – birželio 12 d.

Echoskopuotojas Rimantas Stripinis – birželio 18 d.

Endokrinologė Vilija Platakienė – birželio 11, liepos 2, 7 d.   

Endokrinologė Marta Poškienė – birželio 16, 20 d. 

Urologas Edgaras Padimanskas – pagal išankstinę registraciją telefonu

Ginekologė Aušra Elena Venskuvienė – pagal išankstinę registraciją telefonu

Ginekologas Narcizas Murauskas – pagal išankstinę registraciją telefonu

Vaikų ortopedas-traumatologas Mindaugas Jasiukevičius – birželio 17 d. 

Ginekologas Marius Diržauskas – birželio 8, 20, 30 d.

Reumatologė Ingrida Dominienė – birželio 11, 25 d. 

Angiochirurgas Darius Skirutis – birželio 21 d.   

Pulmonologė Audronė Juočienė – birželio 29 d.

Vaikų ligų gydytoja Jolanta Skikienė – kasdien pagal išankstinę registraciją 

 

MOKAMAI KLINIKOJE KONSULTUOJA ŠIE GYDYTOJAI (iš anksto užsiregistravus):

Onkologas-mamologas Donatas Petrauskas – birželio 15 d.   

Neurochirurgas Vladislavas Bilinskis-Milkovičius – birželio 21 d. 

Vaikų kardiologė Nadiežda Rožnova – birželio 22 d.

Ortopedas-traumatologas Gintaras Drūlia – birželio 9 d.

Ortopedas-traumatologas Gediminas Paplauskas – birželio 18 d.

Onko-dermatologas Grinvydas Butrimas – birželio 16, 20 d.

Kardiologė Audronė Dmitrijevienė – birželio 9, 16, 23 d.

Neurologė Dangira Padimanskienė dirba kasdien, išskyrus penktadienį 

 

Visų paslaugų kainas rasite ČIA

 

Kaip atkurti ir išsaugoti gražią ir sveiką odą?

Mezoterapija – veidui ir plaukams atnaujinti skirta procedūra, kurios metu suleidžiama trombocitais praturtinta plazma.

Mezoterapija – metodas, skirtas atkurti ir išsaugoti gražią ir sveiką odą, pirmąkart panaudotas 1952-aisiais

Estetinės medicinos srityse populiari gydomoji procedūra, kurios esmė – gydyti mezodermą, vieną iš trijų pagrindinių gemalinių sluoksnių, iš kurio išsivysto jungiamasis audinys, raumenys, kraujotakos sistema.

Mezoterapijos procedūrą rekomenduojame, jei norite spręsti šias problemas:

 • Suglebusi, papilkėjusi oda; pernelyg sausa ar riebi oda; raukšlės; išryškėję veido kapiliarai; strijos; randai po operacijų; plaukų slinkimas; odos bėrimai.

Tai saugi, nechirurginė procedūra, kurios efektą galite matyti iškart – skaistesnė, lygesnė, spindinti oda.

Procedūra skatina odą atsinaujinti, suaktyvina kolageno gamybą, atstato odos drėgmės balansą, antioksidantai skatina apsaugines odos funkcijas.

Gydytojas Grinvydas Butrimas

Įprastai reikalingas 2–10 procedūrų kursas kas 1–2 savaites. Rezultatas išlieka 6–12 mėnesių ir priklauso nuo odos būklės, plaukų slinkimo intensyvumo, amžiaus, gyvenimo būdo ar lėtinių ligų poveikio.

Tinka bet kuriame amžiuje. Galima derinti su kitomis estetinėmis procedūromis. Procedūros trukmė 15–60 min. Jokio specialaus pasiruošimo procedūrai nereikia. Po jos iškart galite vykti namo. 

 

Procedūras atlieka patyręs gydytojas dermatologas G. Butrimas, registracija tel. (8 441) 61 510 arba internetu – https://mano.affidea.lt

 

Ar hialurono rūgšties injekcijomis šalinamos ne tik mažos raukšlelės?

Veido kontūravimą, lūpų formavimą, raukšlių korekciją atliekame audinių užpildais, kurie estetinėje dermatologijoje saugiai ir efektyviai naudojami jau daugiau kaip dešimtmetį. Hialuronas laikui bėgant organizme visiškai suyra. Poveikis pastebimas iškart, išlieka 3–12 mėn.

Procedūros: hialurono rūgšties injekcijomis šaliname ne tik mažas raukšleles, bet ir formuojame veido kontūrą, suteikiame jam pilnumo, apimties. Užpildais galime pakoreguoti veido formą: paryškinti skruostikaulius, smakrą, padailinti jų formą, taip pat sušvelninti ar net visai išlyginti kai kurias veido raukšles. Injekcijos ypač tinka lūpų formos korekcijai ir putlinimui.

Kreipkitės dėl hialurono rūgšties injekcijų, jei norite:

 • Išlyginti mimikos raukšles.
 • Pakoreguoti lūpų apimtį ir formą, suteikti joms putlumo.
 • Panaikinti nosies ir lūpų raukšles.
 • Sumažinti raukšleles aplink lūpas.
 • Panaikinti „pykčio“ raukšles tarp antakių, „žąsies letenėlių“ raukšles prie akių.
 • Pagerinti veido ovalą, skruostų formą.
 • Patobulinti veido kontūrus.
 • Procedūros trukmė – 15-30 min.

Jokio specialaus pasiruošimo procedūrai nereikia. Po jos iškart galite vykti namo. Klinikoje naudojama šveicarų kompanijos „Teosal“ produkcija.

Procedūras atlieka patyręs gydytojas dermatologas G. Butrimas, registracija tel. (8 441) 61 510 arba internetu  https://mano.affidea.lt

Kas yra botulino toksinas ir kaip jis veikia?

Injekcijos – lengviausiai prieinamas ir populiariausias būdas koreguoti savo išvaizdą. Mimikos raukšlių korekcijai įprastai naudojamos neurotoksino (botokso) injekcijos. Tai viena populiariausių procedūrų, naudojamų estetinės medicinos srityje.

Pirmą kartą neurotoksinas grožio industrijoje buvo panaudotas 1987 metais. Oficialiais duomenimis, pasaulyje šių procedūrų kasmet atliekama daugiau kaip 5,5 mln. Tai itin greitas ir efektyvus metodas, skirtas atkurti gražią, lygią odą, panaikinti mimikos raukšles, taip pat mažinti delnų, pėdų prakaitavimą.

Pirmiausia svarbu suprasti, kas yra botulino toksinas ir kaip veikia.

„Botulino toksinas – tai Clostridium botulinum bakterijų išskiriama medžiaga, kurios pagrindinė savybė – gebėjimas susilpninti raumenų susitraukimus. Ši medžiaga sėkmingai pritaikyta grožio industrijoje ir nedideli jos kiekiai naudojami botulino toksino preparatuose. Labai mažos ir itin tiksliai apskaičiuotos preparato dozės suleidžiamos į tam tikrus taškus veido raumenų srityse. Priklausomai nuo kliento poreikių ir parinktos dozės, praėjus keletui dienų po procedūros, raumenys nustoja stipriai ar net visiškai susitraukinėti, o to rezultatas yra raukšlių išsilyginimas arba ženklus sumažėjimas.

Vienur teigiama, kad šias procedūras rekomenduojama pradėti ne anksčiau nei sulaukus 40 metų, kitur – ir gerokai anksčiau. Vienos taisyklės šiuo klausimus nėra.

Kiekvienu atveju sprendžiama individualiai. Įprastai jauna oda yra stangri ir elastinga, todėl, nepaisant  raumenų susitraukimų, pati išsilygina. Tiesa, būna atvejų, kai dėl genetinio polinkio oda ima raukšlėtis ir palyginti jauname amžiuje. Todėl kiekvienu atveju labai svarbu individualiai konsultuotis su patyrusiu gydytoju, kuris padės rasti tinkamiausią sprendimą“.

Tinkamai ir kokybiškai atlikta botulino toksino injekcijų procedūra yra visiškai saugi, o jos rezultatais, priklausomai nuo preparato dozės ir raumenų struktūros, galima džiaugtis vidutiniškai nuo 4 iki 6 mėnesių. Ir nors procedūra trunka neilgai, vis dėlto yra sudėtinga, reikalaujanti ne tik anatomijos žinių, bet ir patirties, todėl labai svarbu, kad procedūrą atliktų reikiamą išsilavinimą  turintis ir patyręs profesionalas.

Visada turite teisę žinoti, koks preparatas jums taikomas per procedūrą. Itin svarbu, kad atliekant procedūrą būtų naudojami tik patikrinti sertifikuotų gamintojų produktai, įsigyti iš patikimų ir sertifikuotų tiekėjų. Priešingu atveju galite nesulaukti norimo rezultato, kyla didesnė nepageidaujamų reakcijų rizika.

Siekiant užtikrinti, kad procedūra bus atlikta saugiai ir suteiks lauktą rezultatą, reikėtų rinktis patikrintas medicinos ar estetinės medicinos klinikas, kuriose dirba patyrę gydytojai profesionalai, besilaikantys visų saugumo rekomendacijų ir dirbantys tik su patikrintais ir sertifikuotais preparatais.

Procedūras atlieka patyręs gydytojas dermatologas G. Butrimas, registracija tel. (8 441) 61 510 arba internetu  https://mano.affidea.lt

 


Affidea klinika gali atlikti vaikams įvairius kraujo tyrimus, paimdami kraują iš pirštuko (išskyrus krešėjimo ir alerginius tyrimus). Laukiame atvykstant.

Informuojame, kad į mūsų įstaigą bet kada galite kreiptis ir pasidaryti įvairius tyrimus: citogeninius, genetinius, molekulinius, mikroorganizmų nustatymo (bendro žmogaus papilomos viruso ŽPV, Laimo ligos sukėlėjo, Herpes Simplex viruso HSV), alerginius, hormonų (antikūnių prieš skydliaukės peroksidazę, tirotropino) nustatymo, vėžio žymens, hepatitų diagnostikos, biocheminius, lytiškai plintančių infekcijų, įvairių užkrečiamų ligų, imunologinius tyrimus.

Dirbame su patyrusiais MEDICINA PRACTICA laboratorijos specialistais, kurie atlieka ir pateikia tyrimų rezultatus.

Kviečiame visus, skubančius ir neturinčius laiko pasirūpinti savo sveikata, profilaktiškai pasidaryti plataus spektro kraujo tyrimus, kurie padėtų išsiaiškinti ar esate sveiki, ar pats laikas susirūpinti savo sveikata.

Naujiena – galime pasiūlyti net 42 profilaktines sveikatos pasitikrinimo programas moterims, vyrams, vaikams, įgyvendinama geros savijautos programa, įvairių ligų diagnostinės programos, priešvėžinės, mažakraujystės ir daugelis kitų.

Norintiems išsitirti nereikia šeimos gydytojo siuntimo. Tyrimai atliekami visiems gyventojams, nepriklausomai, kas jų šeimos gydytojas ir kokioje įstaigoje jie prisirašę, neturintiems sveikatos draudimo. Daugiau informacijos dėl tyrimų teikiama tel. 61 510 arba 8 687 38 289.