Lėtaeigės sulčiaspaudės vasarai. Kodėl verta įsigyti?

Vasaros sezonas suteikia galimybę mums ne tik džiaugtis gražiu ir saulėtu oru, bet ir gamtos gėrybėmis: uogomis, vaisiais bei daržovėmis. Būtent iš jų galima gauti daugiausiai mūsų organizmui taip reikalingų vitaminų ir tokiu būdu labiau palaikyti sveiką gyvenimo būdą.

Vienas iš geriausių sprendimų vartoti vaisius, uogas bei daržoves, išsispaudžiant sultis. Tokiu būdu mūsų organizmas kur kas greičiau įsisavins vitaminus, mineralus bei antioksidantus. Nors dažniausiai esame įpratę, jog parduotuvė yra ta vieta, kur įsigyjame mums patinkančių sulčių, pasidaryti jų galime ir patys. Sultys kainuoja nepigiai, kaip ir jų sudėtis ne visuomet yra natūrali. Todėl lėtaeigė sulčiaspaudė labai jums pravers. Ypač vasaros metu ir bus puiki investicija į jūsų sveikatą.

Lėtaeigės sulčiaspaudės privalumai

Lėtaeigė sulčiaspaudė veikia taip, jog spaudžiant sultis kiek įmanoma labiau išsaugo vertingas maistines medžiagas nei įprastos sulčiaspaudės. Tokiose sultyse yra žymiai daugiau vitaminų ir kitų naudingų žmogaus organizmui medžiagų, kurios gali pagerinti mūsų savijautą.

Lėtaeigės sulčiaspaudės veikia kur kas tyliau nei, pavyzdžiui, išcentrinės. Todėl galėsite spausti sultis net iš pat ryto, nesijaudinant, jog pažadinsite savo šeimos narius.

Šio tipo sulčiaspaudės yra universalios, jos gali spausti ne tik vaisių ar daržovių sultis, bet yra pritaikytos ir riešutams ar kietesnėms daržovėms, pavyzdžiui, imbierui.

Šias sulčiaspaudes yra lengviau plauti bei prižiūrėti.

Nors dažnas žmogus, pirkdamas buitinius prietaisus namams nori sutaupyti ir renkasi pigesnį variantą,  lėtaeigę sulčiaspaudę patartina rinktis kuo labiau kokybiškesnę, jog galėtų atlikti visas reikiamas funkcijas ir kuo kokybiškiau išspaustų sultis. Todėl prieš perkant atsižvelkite ne tik į kainą, bet ir į kokybę bei patvarumą.

Nors šiais laikais sulčiaspaudžių asortimentas yra itin įvairus, renkantis sulčiaspaudę rekomenduojama neskubėti ir rinktis atsakingai. Būtina atsižvelgti ne vien į sulčiaspaudės dizainą, bet ir į galią, gamintoją,  technines savybes. Jeigu nesate tikri, kokio tipo sulčiaspaudė jums būtų tinkamiausia, pasitarkite su parduotuvėje esančiais specialistais. Jie jus pakonsultuos ir padės išsirinkti kokybišką bei funkcionalią sulčiaspaudę.

pr2023/141

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Rudenį dalis gyventojų nuo erkinio encefalito galės pasiskiepyti nemokamai

Pagal sergamumo erkiniu encefalitu rodiklį Lietuva jau ne vienerius metus lyderiauja Europoje. Per pastaruosius 30 metų erkinio encefalito atvejų skaičius visuose endeminiuose Europos regionuose išaugo beveik 400 proc. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, kasmet vidutiniškai šia erkių platinama liga suserga apie 400-500 šalies gyventojų. Šiuo metu skiepai nuo erkinio encefalito yra mokami, tačiau gera žinia yra ta, kad 50-55 metų asmenys nuo erkinio encefalito galės pasiskiepyti nemokamai jau nuo šių metų rugsėjo. Sunki ir klastinga liga Erkinis encefalitas –

Orai: dienomis – iki 25 laipsnių šilumos

Hidrometeorologijos tarnyba praneša apie artėjančių dienų orus. Balandžio 29 d., pirmadienį, dieną lietaus tikimybė maža. Vėjas pietryčių, pietų, vakariniame šalies pakraštyje vakarinių krypčių, 8-13 m/s. Temperatūra 20-25 laipsniai šilumos. Balandžio 30 d., antradienį, kai kur, didesnė tikimybė šiaurės vakariniuose rajonuose, trumpai palis. Vėjas pietryčių, pietų, naktį 4-9 m/s, dieną 6-11 m/s. Temperatūra naktį 8-13, dieną 20-25 laipsniai šilumos. Gegužės 1 d., trečiadienį, lietaus tikimybė maža. Vėjas naktį silpnas, dieną pietryčių, rytų, 4-9 m/s. Temperatūra naktį 7-12, dieną 20-25 laipsniai šilumos.

Kiekvieną šeštadienį gaisrinės atveria duris lankytojams

Ar žinote, kad gegužė – šeimos mėnuo. Kad visi būtų saugesni, šalies ugniagesiai gelbėtojai kviečia gyventojus šeštadieniais nuo 10 iki 12 val. apsilankyti gaisrinėse. Ugniagesiai pasirengę jiems papasakoti, kodėl namuose būtina turėti autonominį dūmų detektorių, kaip prižiūrėti krosnis, elektros instaliaciją, kodėl būtina valyti dūmtraukį, kodėl negalima rūkyti lovoje, kodėl svarbu nepalikti degančių žvakių ar ant viryklės verdančio puodo, kodėl būtina įsigyti gesintuvą ir nedegų audeklą. Lankytojai galės susipažinti su ugniagesių darbo sąlygomis, gaisrine ir gelbėjimo technika, o mažieji turės galimybę

Nauja farmacinės rūpybos paslauga leis rečiau lankytis pas gydytoją dėl recepto išrašymo

Nuo kitų metų pradžios gydytojai galės išrašyti vaistus ilgiau nei pusmečiui, t. y. 6-12 mėnesių laikotarpiui. Tačiau siekiant užtikrinti tinkamą ir racionalų vaistų vartojimą ilguoju laikotarpiu, po 6 mėnesių vaistai pagal galiojantį receptą galės būti išduodami po farmacinės rūpybos paslaugos, kurią suteiks vaistininkas. Šiuo metu kompensuojamuosius vaistus gydytojas gali paskirti ne ilgiau kaip pusmečiui. Įdiegus naują farmacinės rūpybos paslaugą, gydytojas galės paskirti gydymą ilgesniam nei 6 mėnesių, bet ne ilgesniam nei 12 mėnesių laikotarpiui. Tokie ilgesnio galiojimo receptai galės būti

Taip pat skaitykite