Lėtaeigės sulčiaspaudės vasarai. Kodėl verta įsigyti?

Vasaros sezonas suteikia galimybę mums ne tik džiaugtis gražiu ir saulėtu oru, bet ir gamtos gėrybėmis: uogomis, vaisiais bei daržovėmis. Būtent iš jų galima gauti daugiausiai mūsų organizmui taip reikalingų vitaminų ir tokiu būdu labiau palaikyti sveiką gyvenimo būdą.

Vienas iš geriausių sprendimų vartoti vaisius, uogas bei daržoves, išsispaudžiant sultis. Tokiu būdu mūsų organizmas kur kas greičiau įsisavins vitaminus, mineralus bei antioksidantus. Nors dažniausiai esame įpratę, jog parduotuvė yra ta vieta, kur įsigyjame mums patinkančių sulčių, pasidaryti jų galime ir patys. Sultys kainuoja nepigiai, kaip ir jų sudėtis ne visuomet yra natūrali. Todėl lėtaeigė sulčiaspaudė labai jums pravers. Ypač vasaros metu ir bus puiki investicija į jūsų sveikatą.

Lėtaeigės sulčiaspaudės privalumai

Lėtaeigė sulčiaspaudė veikia taip, jog spaudžiant sultis kiek įmanoma labiau išsaugo vertingas maistines medžiagas nei įprastos sulčiaspaudės. Tokiose sultyse yra žymiai daugiau vitaminų ir kitų naudingų žmogaus organizmui medžiagų, kurios gali pagerinti mūsų savijautą.

Lėtaeigės sulčiaspaudės veikia kur kas tyliau nei, pavyzdžiui, išcentrinės. Todėl galėsite spausti sultis net iš pat ryto, nesijaudinant, jog pažadinsite savo šeimos narius.

Šio tipo sulčiaspaudės yra universalios, jos gali spausti ne tik vaisių ar daržovių sultis, bet yra pritaikytos ir riešutams ar kietesnėms daržovėms, pavyzdžiui, imbierui.

Šias sulčiaspaudes yra lengviau plauti bei prižiūrėti.

Nors dažnas žmogus, pirkdamas buitinius prietaisus namams nori sutaupyti ir renkasi pigesnį variantą,  lėtaeigę sulčiaspaudę patartina rinktis kuo labiau kokybiškesnę, jog galėtų atlikti visas reikiamas funkcijas ir kuo kokybiškiau išspaustų sultis. Todėl prieš perkant atsižvelkite ne tik į kainą, bet ir į kokybę bei patvarumą.

Nors šiais laikais sulčiaspaudžių asortimentas yra itin įvairus, renkantis sulčiaspaudę rekomenduojama neskubėti ir rinktis atsakingai. Būtina atsižvelgti ne vien į sulčiaspaudės dizainą, bet ir į galią, gamintoją,  technines savybes. Jeigu nesate tikri, kokio tipo sulčiaspaudė jums būtų tinkamiausia, pasitarkite su parduotuvėje esančiais specialistais. Jie jus pakonsultuos ir padės išsirinkti kokybišką bei funkcionalią sulčiaspaudę.

pr2023/141

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Baigiasi vasariškas rugsėjis, žadamas rudeniškas spalis

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša apie savaitgalio orus. Rugsėjo 29 d., penktadienį, dar bus 21-26 laipsniai šilumos, lietaus nežadama. Rugsėjo 30 d., šeštadienį, paskutinę rugsėjo dieną, naktis bus šilta, net +12 – 17°C. Vidurnaktį pajūrį pasieks ir lietaus debesys, iki ryto trumpai palis daugelyje vietovių. Vėjas pūs 8-13 m/s, pajūryje gūsiai sieks 15-17 m/s. Dieną prie jūros bus  +17-19°C, kai kur sušils iki +20-22°C. Spalio 1 d., sekmadienį, gali palyti. Vėjas pūs 15-17 m/s. Naktį bus  +8-13°C, kiek šilčiau bus tik

Nuo šiandien streikuoja mokytojai. Tiesa, ne visi

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (vadovas Andrius Navickas) skelbia, kad nuo rugsėjo 29 d., penktadienio, 3000 Lietuvos mokytojų streikuoja. Šios profesinės sąjungos vadovas A. Navickas tikina, kad streikas galėtų trukti apie mėnesį.   Žygiuos pėsčiomis į Vilnių… Paskelbtame streike dalyvaujančių mokyklų sąraše yra Šilutės Pamario progimnazija, Šilutės Vydūno gimnazija, Šilutės pirmoji gimnazija ir Žemaičių Naumiesčio gimnazija. Prasidėjus streikui, dalis protestuojančių pedagogų ir juos palaikančių Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) atstovų pėsčiomis pajudės į Vilnių prie Vyriausybės rūmų, į V. Kudirkos aikštę.

Įspūdinga galimybė mokiniams: dalyvaukite FLEX programoje ir nemokamai praleiskite mainų metus JAV

JAV ambasada Lietuvoje ir Amerikos tarptautinio švietimo taryba kviečia moksleivius dalyvauti FLEX programoje. Šią mainų programą remia JAV vyriausybė. FLEX programa suteikia galimybę moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis amerikiečių mokyklose 2024-2025 mokslo metais. FLEX programą 1992 m. sukūrė JAV Kongresas. Ši vienerių metų trukmės mainų programa yra visiškai finansuojama ir skirta vidurinių mokyklų moksleiviams, atvykstantiems į JAV. Programos metu moksleiviai sužino apie JAV bei supažindina amerikiečius su Lietuva. Kiekvienas stipendiją gavęs mokinys vienerius metus bus JAV priimančios šeimos nariu

Artėja sudėtingas metas vairuotojams: pataria kaip tamsiuoju metų laiku sumažinti riziką kelyje

Nors vis dar džiugina šilti orai, sparčiai artėjančio šaltojo sezono pradžią pranašauja trumpėjančios dienos. Vairuotojams tai reiškia, kad vis daugiau laiko teks vairuoti tamsoje ir sudėtingesnėmis oro sąlygomis. Šios aplinkybės šaltuoju metų laiku lemia didesnį pavojų kelyje ir išaugantį eismo įvykių, kurių priežastis yra prastas matomumas, skaičių. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje Verslo klientų transporto draudimo portfelio valdytojas Rimvydas Pocius sako, kad kiekvienais metais tokių avarijų įvyksta bent keli tūkstančiai. Nemažos dalies jų būtų galima išvengti laikantis pagrindinių saugaus vairavimo principų

Taip pat skaitykite