Kokios efektyviausios savaiminio įdegio priemonės?

Savaiminio įdegio priemonės yra puikus sprendimas, norintiems gauti greitą ir natūralų rezultatą be soliariumo ar deginimosi paplūdimyje.

Produktų pagrindą sudaro dihidroksiacetonas (DHA), gaunamas iš cukranendrių, kuris reaguoja su odos baltymu ir nuspalvina raginį odos sluoksnį. Įdegis išlieka nuo trijų iki septynių dienų – priklausomai nuo produkto kokybės ir naudojimo būdo. Savaiminio įdegio priemonės skiriasi konsistencija ir atspalviu, kurį suteikia odai. Šviesioms merginoms geriau rinktis lengvesnius atspalvius, o ryškių veido bruožų brunetėms – tamsesnius.

Savaiminio įdegio priemonių rūšys

Aliejus

Aliejus ne tik suteikia kūnui tamsų atspalvį, bet ir padeda ilgiau išlaikyti natūralų įdegį, įgytą saulėtų atostogų metu. Aliejus pasiskirsto tolygiai, tačiau įsigeria kiek ilgiau nei kitos priemonės.

Gelis

Lengva tepti, tokia priemonių tekstūra nepalieka dryžių ant odos. Suteikia momentinį efektą. Be to, gelis papildomai vėsina odą ir greitai susigeria.

Putos

Idealiai tinka turinčioms riebią odą, kadangi putos yra lengvos tekstūros bei neužkemša porų. Tepti reikia naudojant specialią kumštinę pirštinę, kad nesusiteptų delnai. Įdegis atsiranda palaipsniui, per kelias valandas odos atspalvis keičiasi nuo šviesiai auksinio iki intensyvesnio.

Servetėlės

Greita ir patogu naudoti net ir kelionėje. Servetėlės ​​taip pat yra tinka tiems, kurie nori išlaikyti vienodą įdegį atostogų metu. Įdegis išlieka kelias dienas, po to procedūrą galima kartoti. Paprastai jos būna tinkamos tiek kūnui, tiek veidui.

Purškiklis

Lengva naudoti: purškalas leidžia lengvai paskirstyti produktą sunkiai pasiekiamose vietose. Rezultatas matomas iš karto. Priemonę reikia paskirstyti sukamaisiais masažo judesiais. Pastaroji yra itin patogi naudoti ant kojų ir nugaros.

Serumas

Šios kategorijos produktus renkasi tie, kurie nori kuo natūralesnio rezultato. Naudojimas be galo paprastas. Tereikia užtepti nedidelį kiekį serumo ant pirštinės ir sukamaisiais judesiais tepti ant kūno bei veido. Lengvas įdegis išryškėja po keletos valandų. O iki tol, vertėtų vengti kontakto su vandeniu.

Lašai

Tai koncentratas, dedamas į įprastą kremą ir suteikiantis odai auksinį atspalvį. Siekiant norimo įdegio atspalvio, reikia sumaišyti kelis lašus su įprastu drėkinamuoju kremu ar serumu. Sumaišius priemones delne, tolygiai paskirstykite gautą mišinį ant kūno ar veido odos. Be abejo, kuo daugiau lašų įlašinsite, tuo intensyvesnį odos atspalvį išgausite. Tamsesnio odos atspalvio palaikymui priemonę galite naudoti reguliariai, kas keletą dienų.

Losjonas

Idealiai tinka sausai odai, puikiai drėkina ir akimirksniu suteikia gražų įdegį. Losjonas suteikia lengvą ir trumpalaikį įdegio efektą.

Kremas

Tai tekstūra, tinkanti beveik visiems. Turi greitą arba kaupiamąjį poveikį. Savaiminio įdegio kremas tolygiai pasiskirsto ir greitai susigeria.

Kaip teisingai užtepti savaiminio įdegio priemonę?

Gerai nušveiskite visą kūną, kad įdegis būtų tolygus. Jei reikia, atlikite epiliaciją, kad plaukeliai netrukdytų produkto paskirstymui bei veikimui. Nepamirškite mūvėti apsauginių pirštinių, kad „neįdegtų“ delnai. Tuomet greitai, bet kruopščiai sukamaisiais judesiais tepkite kūną savaiminio įdegio priemone. Tai patogu daryti su kempinėle ar kumštine pirštine, kuri gali būti komplekte, jei ne – galite įsigyti atskirai.

Savaiminį įdegį ant veido geriau tepti nedideliu aplikatoriumi, nepamirštant zonos už ausų bei sprando. Ypač atsargiai dirbkite su visada matomomis odos vietomis: blauzdomis, rankomis, dekoltė zona ir kaklu. Duokite savaiminio įdegio priemonėms laiko išdžiūti ir susigerti. Naudojimo instrukcijose dažniausiai nurodoma, kokią priemonę geriausia naudoti produktui tepti. Be to, bent pirmąsias penkias valandas po procedūros venkite kontakto su vandeniu ir bent pora valandų nevilkėkite aptemptų drabužių. Taigi, jei norite tolygios bei gražios kūno spalvos – Newcrush galite rasti didelį savaiminio įdegio priemonių pasirinkimą. 

Maža gudrybė: sumaišykite produktą su drėkinamuoju kremu santykiu 1:1, kad veido spalva būtų ne tokia intensyvi.

Produkto privalumai

Savaiminio įdegio priemonės turi tam tikrų privalumų, dėl kurių jos yra taip pamėgtos.

  • Prieinama kaina
  • Greitas efektas
  • Saugumas
  • Galimybė pasirinkti optimalų odos atspalvį
  • Gaunamas tolygus odos atspalvis
  • Paprasta naudoti
  • Nekenksminga alternatyva soliariumui

Atsargumo priemonės

Nors savaiminis įdegis yra saugus produktas, tačiau jį naudojant verta atkreipti dėmesį į kai kuriuos niuansus.

  • Venkite savaiminio įdegio patekimo ant antakių, blakstienų ir plaukų.
  • Užtepę produktą, kruopščiai nusiplaukite rankas. O dar geriau, jei tepsite produktą naudodami specialią pirštinę.
  • Nenaudokite savaiminio įdegio priemonių, jei esate linkę į alergines reakcijas arba turite atvirų žaizdų ar odos pažeidimų.
pr2024/22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Ką BŪTINA žinoti turintiems vaikų ir gyvenantiems užsienyje?

Gyvenimas užsienyje su vaikais gali būti įkvepiantis ir kartu iššūkių kupinas nuotykis. Šis straipsnis skirtas padėti tėvams, kurie planuoja arba jau gyvena užsienyje, suprasti pagrindinius aspektus, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, norint užtikrinti šeimos gerovę. 1. Teisiniai reikalavimai ir dokumentacija Pirmas ir svarbiausias žingsnis – išsiaiškinti ir įgyvendinti visus teisinius reikalavimus, susijusius su gyvenimu užsienyje: Vizos ir leidimai. Priklausomai nuo šalies, gali prireikti įvairių vizų ar leidimų gyventi su šeima. Įsitikinkite, kad jūsų ir jūsų vaikų dokumentai yra tvarkingi ir

Gyventojai kviečiami įsitraukti į pašto ženklų kūrimą – tereikia pasiūlyti temą

Nors popierinių laiškų ir atvirlaiškių kasmet išsiunčiama vis mažiau, susidomėjimas pašto ženklais vis dar išlieka gana didelis ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje. Lietuvos paštas primena, kad prisidėti prie šių ženklų kūrimo gali kiekvienas – tereikia pasiūlyti dėmesio vertą temą. O jeigu jai pritars pašto mokos ženklų leidybos komisija, tema bus įamžinta ir lietuviškame pašto ženkle. Pasak Lietuvos pašto filatelijos projektų vadovės Aušrutės Varnienės, šiuo metu galima siūlyti temas 2025, 2026 ir 2027 metais pasirodysiantiems pašto ženklams. Tai padaryti galima iki

Pasaulinė motinos Žemės diena

Balandžio 22-ąją minėta Pasaulinė motinos Žemės diena. Ji pradėta minėti 1970 metais, o atliepiant į Jungtinių Tautų kreipimąsi Lietuvoje ji minima nuo 1992 metų. Kasmet civilizuotos pasaulio šalys ragina vienytis ir išreikšti rūpestį mūsų visų namais – Žeme ir Gamta. Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba šią dieną atkreipė dėmesį į būtinybę vykdyti gamtotvarką, kad būtų išsaugotos nykstančios ir retos rūšys. Gamtotvarkos darbai saugomose teritorijose vykdomi siekiant išsaugoti biologinę įvairovę. Gamtotvarka padeda išsaugoti natūralias buveines ir rūšis, apima buveinių atkūrimą, invazinių rūšių

Dėl atraminės sienutės tvarkymo darbų Švėkšnoje

Kada Švėkšnoje sutvarkys išgriuvusią akmeninę sieną, matomą įvažiuojant į miesteliį nuo Saugų pusės? Šilutės rajono savivaldybė informuoja, kad geriausiu atveju darbai galėtų prasidėti Liepos mėnesį. Skelbiama, kad šiuo metu savivaldybės užsakymu yra rengiamas projektas „Bažnyčios g. pietų pusės lauko akmenų atraminės sienos Šilutės r. sav., Švėkšnos sen., (Švėkšnos miestelio istorinės dalies u.k. 171112 vertingoji savybė) tvarkybos (restauravimo, remonto) darbų projektas“. Projektas pateiktas Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Klaipėdos teritoriniam skyriui. Jei šis projektui pritars, išduos tvarkybos darbų leidimą. Gavus

Taip pat skaitykite