Kodėl svarbu pasirūpinti savo kiemo išvaizda ir kiemą pasipuošti trinkelėmis?

Kiekvienas pastebime, kad miestai plečiasi, ir vis daugiau žmonių apsigyvena priemiesčiuose.  Vieniems patinka gyventi ten, kur supa gamta, ramybė tačiau kiti renkasi gyventi ten, kur yra miesto patogumai. Kai žmonės neturi galimybės pasistatyti namą miesto centre, tam tikslui jie renkasi vietą šalia miško, kur tyras oras ir nesigirdi mašinų gaudesio.

Šiuo metu žmonės yra įpratę namą statyti turėdami nuolatinę gyvenamąją vietą, o noras sutaupyti verčia viską daryti savarankiškai. Vis dėlto atminkite, kad kai kurios užduotys gali atrodyti nesudėtingos, bet jos atims labai daug laiko. Juk norint turėti kokybiškai įrengtą namą ir kiemą, reikės tam tikrų žinių. Pavyzdžiui, kokias trinkeles pasirinkti, kaip tinkamai jas iškloti? Į visus šiuos klausimus jums padės atsakyti Euremsta specialistai.

Laidų išvedžiojimas, lubų montavimas, tvoros įrengimas bei trinkelių klojimas yra būtini lauko apdailos darbai. Prieš jų imdamiesi užduokite klausimą sau: ar pavyks visus šiuos darbus atlikti pačiam?

Kai namas yra įrengtas, visi pirmiausia mato jo išorinę išvaizdą ir kiemą, dėl to negalite pamiršti pasirūpinti savo kiemo grožiu

Todėl, kad jūsų namai būtų patogesni ir svečiai galėtų žavėtis, koks gražus jūsų kiemas, turite skirti laiko lauko priežiūrai. Mėgstamiausių trinkelių modelių išdėstymas gali būti vienas iš pagrindinių šios srities elementų, pritraukiančių praeivių dėmesį.

  • Juk be nebaigtų darbų, pvz., smėlio krūvos ar išbarstytos plytos, leisti laiką kieme bus daug maloniau patiems. O svečius kvieskite tik į jau sutvarkytą kiemą ir leiskite jiems mėgautis gražia aplinka.

Klinkerinės trinkelės aplinkui namą sukuria lyg paveikslo rėmo įspūdį. Todėl, jei neturite daug laiko ir kantrybės tvarkyti ir modeliuoti, tai gali už jus padaryti profesionalai. Taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir energijos. Juk būtų nemalonu, jei pažeistą kiemo grindinį tektų išmesti ir tuomet tikrai reikėtų kviesti profesionalus. Geriau nerizikuokite ir iškart darbą patikėkite profesionaliems meistrams.

Dažniausiai kiemo dekorui pasirenkamos klinkerinės trinkelės

Jei planuojate atnaujinti savo kiemą, būtinai pradėkite nuo naujų klinkerinių trinkelių. Tokio trinkelės ne tik leis jums sukurti naują, įdomų įvaizdį, bet ir bus kokybiškos, ilgaamžės ir atsparios žiemos šalčiams.

pr2022/046

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutė: mero komandoje – socialdemokratė Vaidutė Armonienė

Šilutės rajono savivaldybės mero patarėjos pareigas jau eina socialdemokratė Vaidutė Armonienė. Ji – antroji mero patarėja, anksčiau dirbusi Edita Šukytė ir po savivaldos rinkimų liko šiose pareigose. Šilutės rajono savivaldybės taryba patvirtino, kad tiesiogiai išrinktas meras Vytautas Laurinaitis savo komandoje gali turėti du vicemerus, du patarėjus, savivaldybės administracijos direktorių. Mero valia, ką jis pasirenka į šią komandą. Kol kas merui sekėsi: į vicemerus pasiūlė Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininką Tomą Budrikį, savivaldybės Taryba pritarė. Savivaldybės administracijos direktoriumi paskyrė Andrių Jurkų,

Orai vės, šalnų vis bus, žadama ir lietaus

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie artėjančio savaitgalio orus. Birželio 2 d., penktadienį, naktį daug kur trumpai palis (vyraus nedidelis lietus). Vėjas pūs iš šiaurės, 8-13 m/s, pajūryje gūsiai 15 m/s. Temperatūra bus 2-7, vietomis – 8-10 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje kai kur, didesnė tikimybė šiaurės vakaruose, šalnos, bus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio.  Dieną vietomis trumpas, daugiausia nedidelis lietus. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, 9-14 m/s, kai kur gūsiai 15-17 m/s. Temperatūra  bus 12-17 laipsnių šilumos. Birželio 3 d., šeštadienį,

Žinios iš policijos

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Gegužės 30 d. prieš pietus Pagrynių k., Šilutės sen., neblaiviai (2,42 prom.) moteriai, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą vyras, gim. 1989 m. Birželio 1 d. popietę Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1954 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1953 m. Įtariamoji buvo sulaikyta. Gegužės 21 d. naktį Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1996 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (4,69 prom.) vyrui, gim. 1987 m. Gegužės 31 d.

Taip pat skaitykite