Kodėl svarbu pasirūpinti savo kiemo išvaizda ir kiemą pasipuošti trinkelėmis?

Kiekvienas pastebime, kad miestai plečiasi, ir vis daugiau žmonių apsigyvena priemiesčiuose.  Vieniems patinka gyventi ten, kur supa gamta, ramybė tačiau kiti renkasi gyventi ten, kur yra miesto patogumai. Kai žmonės neturi galimybės pasistatyti namą miesto centre, tam tikslui jie renkasi vietą šalia miško, kur tyras oras ir nesigirdi mašinų gaudesio.

Šiuo metu žmonės yra įpratę namą statyti turėdami nuolatinę gyvenamąją vietą, o noras sutaupyti verčia viską daryti savarankiškai. Vis dėlto atminkite, kad kai kurios užduotys gali atrodyti nesudėtingos, bet jos atims labai daug laiko. Juk norint turėti kokybiškai įrengtą namą ir kiemą, reikės tam tikrų žinių. Pavyzdžiui, kokias trinkeles pasirinkti, kaip tinkamai jas iškloti? Į visus šiuos klausimus jums padės atsakyti Euremsta specialistai.

Laidų išvedžiojimas, lubų montavimas, tvoros įrengimas bei trinkelių klojimas yra būtini lauko apdailos darbai. Prieš jų imdamiesi užduokite klausimą sau: ar pavyks visus šiuos darbus atlikti pačiam?

Kai namas yra įrengtas, visi pirmiausia mato jo išorinę išvaizdą ir kiemą, dėl to negalite pamiršti pasirūpinti savo kiemo grožiu

Todėl, kad jūsų namai būtų patogesni ir svečiai galėtų žavėtis, koks gražus jūsų kiemas, turite skirti laiko lauko priežiūrai. Mėgstamiausių trinkelių modelių išdėstymas gali būti vienas iš pagrindinių šios srities elementų, pritraukiančių praeivių dėmesį.

  • Juk be nebaigtų darbų, pvz., smėlio krūvos ar išbarstytos plytos, leisti laiką kieme bus daug maloniau patiems. O svečius kvieskite tik į jau sutvarkytą kiemą ir leiskite jiems mėgautis gražia aplinka.

Klinkerinės trinkelės aplinkui namą sukuria lyg paveikslo rėmo įspūdį. Todėl, jei neturite daug laiko ir kantrybės tvarkyti ir modeliuoti, tai gali už jus padaryti profesionalai. Taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir energijos. Juk būtų nemalonu, jei pažeistą kiemo grindinį tektų išmesti ir tuomet tikrai reikėtų kviesti profesionalus. Geriau nerizikuokite ir iškart darbą patikėkite profesionaliems meistrams.

Dažniausiai kiemo dekorui pasirenkamos klinkerinės trinkelės

Jei planuojate atnaujinti savo kiemą, būtinai pradėkite nuo naujų klinkerinių trinkelių. Tokio trinkelės ne tik leis jums sukurti naują, įdomų įvaizdį, bet ir bus kokybiškos, ilgaamžės ir atsparios žiemos šalčiams.

pr2022/046

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite