Kodėl svarbu pasirūpinti savo kiemo išvaizda ir kiemą pasipuošti trinkelėmis?

Kiekvienas pastebime, kad miestai plečiasi, ir vis daugiau žmonių apsigyvena priemiesčiuose.  Vieniems patinka gyventi ten, kur supa gamta, ramybė tačiau kiti renkasi gyventi ten, kur yra miesto patogumai. Kai žmonės neturi galimybės pasistatyti namą miesto centre, tam tikslui jie renkasi vietą šalia miško, kur tyras oras ir nesigirdi mašinų gaudesio.

Šiuo metu žmonės yra įpratę namą statyti turėdami nuolatinę gyvenamąją vietą, o noras sutaupyti verčia viską daryti savarankiškai. Vis dėlto atminkite, kad kai kurios užduotys gali atrodyti nesudėtingos, bet jos atims labai daug laiko. Juk norint turėti kokybiškai įrengtą namą ir kiemą, reikės tam tikrų žinių. Pavyzdžiui, kokias trinkeles pasirinkti, kaip tinkamai jas iškloti? Į visus šiuos klausimus jums padės atsakyti Euremsta specialistai.

Laidų išvedžiojimas, lubų montavimas, tvoros įrengimas bei trinkelių klojimas yra būtini lauko apdailos darbai. Prieš jų imdamiesi užduokite klausimą sau: ar pavyks visus šiuos darbus atlikti pačiam?

Kai namas yra įrengtas, visi pirmiausia mato jo išorinę išvaizdą ir kiemą, dėl to negalite pamiršti pasirūpinti savo kiemo grožiu

Todėl, kad jūsų namai būtų patogesni ir svečiai galėtų žavėtis, koks gražus jūsų kiemas, turite skirti laiko lauko priežiūrai. Mėgstamiausių trinkelių modelių išdėstymas gali būti vienas iš pagrindinių šios srities elementų, pritraukiančių praeivių dėmesį.

  • Juk be nebaigtų darbų, pvz., smėlio krūvos ar išbarstytos plytos, leisti laiką kieme bus daug maloniau patiems. O svečius kvieskite tik į jau sutvarkytą kiemą ir leiskite jiems mėgautis gražia aplinka.

Klinkerinės trinkelės aplinkui namą sukuria lyg paveikslo rėmo įspūdį. Todėl, jei neturite daug laiko ir kantrybės tvarkyti ir modeliuoti, tai gali už jus padaryti profesionalai. Taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir energijos. Juk būtų nemalonu, jei pažeistą kiemo grindinį tektų išmesti ir tuomet tikrai reikėtų kviesti profesionalus. Geriau nerizikuokite ir iškart darbą patikėkite profesionaliems meistrams.

Dažniausiai kiemo dekorui pasirenkamos klinkerinės trinkelės

Jei planuojate atnaujinti savo kiemą, būtinai pradėkite nuo naujų klinkerinių trinkelių. Tokio trinkelės ne tik leis jums sukurti naują, įdomų įvaizdį, bet ir bus kokybiškos, ilgaamžės ir atsparios žiemos šalčiams.

pr2022/046

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Kokių klaidų vengti renkantis IT paslaugų teikėją?

Laikas, praleistas bandant išsiaiškinti versle naudojamas technologijas, gali būti brangus. Todėl bendradarbiavimas su IT paslaugų teikėju įmonei gali atnešti daug naudos. Tokiu būdu savo dėmesį galite sutelkti į pagrindinius verslo poreikius, nešvaistydami laiko tam, kas galbūt nėra stiprioji jūsų pusė. IT paslaugų teikėjų yra daug. Tačiau ne visi gali patenkinti konkrečius jūsų verslo poreikius. Taigi, norėdami nepatirti nusivylimo, turėtumėte vengti šių pagrindinių klaidų. 1. Noras rasti pigiausią pasiūlymą Daugelis iš mūsų nepraleistų progos sutaupyti. Tačiau renkantis IT paslaugų teikėją, nereikėtų

Taip pat skaitykite