Policija rado įtartinų kaladėlių

policijaTauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone.

  • Gegužės 3 d. per pietus Vydūno g., Šilutėje, vyras, gim. 1983 m., parsivežęs į namus pasiimtas dvi dėžes iš vyro, gim. 1967 m., jų viduje rado šešias įtartinas kaladėles. jas paėmė atvykę antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“ pareigūnai. Surinkta medžiaga, įvykis tiriamas.
  • Gegužės 4 d. nuo 11 iki 16 val. Žąsyčių k., Švėkšnos sen., neblaivus vyras, gim. 1967 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,07 prom.) moteriai, gim. 1988 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Gegužės 5 d. pavakare Draugystės sodų antrajame take, Šilutėje, neblaivus (2,61 prom.) vyras, gim. 1985 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1962 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas
  • Gegužės 5 d. vakare Vilkų Kampo k., Švėkšnos sen., oro balionas, valdomas moters, gim. 1986 m., dėl pasikeitusios vėjo krypties tapo nevaldomas ir atsitrenkęs į Vilkų Kampo k. esančius pastatus pakibo medyje. Oro balionu skrido ir susižalojo vyras, gim. 1963 m., nepilnametis, gim. 2009 m., nepilnametė, gim. 2011 m., moteris, gim. 1990 m., vyras, gim. 1963 m., moteris, gim. 1970 m., ir oro balioną valdžiusi moteris, kurie paguldyti į Klaipėdos ir Šilutės ligonines. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Gegužės 5 d. gautas vyro, gim. 1989 m., pareiškimas, kad Liepų g., Šilutėje, rado apgadintą savo automobilį „Hyundai Santa Fe“. Nuostolis 1 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Gautas moters, gim. 1992 m., pareiškimas, kad balandžio 30 d. parduotuvėje Tilžės g., Šilutėje, pažįstamas vyras įžeidinėjo ir grasino jai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Gegužės 7 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės nuo balandžio 11 d. iki gegužės 2 d. Šyšgirių k., Kintų sen. Buvo pavogta gyvulių aptvaro metalinė dalis. Nuostolis 8 316 eurų.
  • Gegužės 6 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl gegužės 3 d. įvykio Akmeniškių k., Katyčių sen., kai neblaivus (1,73 prom.) vyras, gim. 1992 m., išdaužė moteriai, gim. 1959 m., priklausančio namo verandos langą bei apgadino neblaivaus (0,65 prom.) vyro, gim. 1982 m., automobilį VW, tuo tarpu kitas neblaivus (1,75 prom.) vyras, gim. 1988 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,73 prom.) vyrui, gim. 1992 m. Vyras, gim. 1992 m., išvežtas į gydymo įstaigą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Gegužės 7 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl gegužės 4 d. įvykio, kai per pietus Macikų k., Šilutės sen., blaivus vyras, gim. 1968 m., grasino blaiviam vyrui, gim. 1978 m.
  • Gegužės 7 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo sukčiavimo. Katyčiuose vyras, gim. 1999 m., balandžio 27 d. internetiniame puslapyje gavo žinutę apie siūlymą užsidirbti pervedant pinigų statymams ir į nurodytą banko sąskaitą pervedė pinigus. Tačiau uždarbio negavo bei pinigų neatgavo. Nuostolis 310 eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Interjero ABC: komodos pasirinkimas

Komodos yra neatsiejama interjero dalis, nes jos padeda išlaikyti tvarką ir suteikia papildomą vietą daiktams laikyti. Vis dėlto pasirinkti tinkamą komodą gali būti tikras iššūkis. Koks stilius geriausiai tinka jūsų namams? Kokią medžiagą rinktis? Koks dydis būtų optimaliausias? Šį kartą pasidalinsime patarimais ir įžvalgomis, padėsiančiomis jums rasti tobulą komodą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės šamingos elegancijos, modernaus minimalizmo, ar kaimiško žavesio – mes turime ką pasiūlyti kiekvienam skoniui ir poreikiui. Tad atsipalaiduokite, išgerkite puodelį kavos ir pasiruoškite leistis į komodų pasaulio

Kaip tinkamai maitinti savo augintinį?

Tinkama mityba yra svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Jei norime, kad mūsų augintinis būtų sveikas ir nugyventų ilgą gyvenimą, svarbu maitinti jį tinkamai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Juk naminiai gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo žmogaus. Jie negali tiesiog atidaryti šaldytuvo, kai nori valgyti. Tad kiekvienas šeimininkas turi žinoti savo augintinio ypatybes ir individualius poreikius, ir pagal juos pasirinkti tinkamą mitybą. Pagrindinės augintinių maitinimo taisyklės Daugelis šeimininkų renkasi jau paruoštą maistas gyvūnams, kurį galima įsigyti parduotuvėje. Ir tai

Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti. Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu? 21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*. Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus,

Converse evoliucija. Kodėl  jie tokie populiarūs?

Converse – tai tas prekės ženklas, kuris ne tik išgyveno šimtmetį, bet ir išaugo iki visame pasaulyje mylimos ikonos. Kaip gi atrodo toji magija, dėl kurios Converse kedai išlieka populiariausi tarp kiekvienos subkultūros atstovų – nuo roko žvaigždžių iki šiuolaikinių influencerių? Ar jie tikrai yra patys geriausi batai visiems atvejams, ar mes tiesiog negalime atsispirti toms žavingoms, guminėmis nosimis puoštoms ikonoms? Pasiruoškite – ši kelionė per Converse istoriją atskleis, kaip šie paprasti sportbačiai tapo neatsiejama mūsų garderobo dalimi! Kaip viskas

Taip pat skaitykite