Šilutėje daugiausia pažeidėjų…

Policijos pareigūnai gegužės 6-8 d. vykdė prevencinę priemonę – kontroliavo, ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėją ir praleidžia pėsčiuosius.  

Nustatyta 13 pažeidimų, kai asmenys, vairuodami transporto priemones, prie pėsčiųjų perėjų nesustojo ir nepraleido pėsčiųjų (Šilalėje – 1, Tauragėje – 3, Šilutėje – 9). Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Primename, kad norint išvengti nelaimės, vairuotojai visą laiką turi būti budrūs. Priartėję prie nereguliuojamos pėsčiųjų perėjos visada privalo sulėtinti greitį, sustoti ir praleisti pėsčiuosius.

Nuo gegužės 9 d. iki 11 d. vyks vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolė.

Būkite saugūs kelyje!

Įvykiai Šilutės rajone

  • Gegužės 3 d. rytą  Bikavėnų k., Vainuto sen., pastebėta, kad iš lauko pusės apgadinti parduotuvės stiklo paketų langai – 3 vnt. Nuostolis 263 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Gegužės 9 d. rytą  Švėkšnoje pažįstamas vyras, gim. 1964 m., sukėlė fizinį skausmą blaiviai moteriai, gim. 1952 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Gegužės 9 d. vėlų vakarą namuose V. Kudirkos g., Šilutėje, neblaivi (1,92 prom.) moteris, gim. 1967 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,60 prom.) moteriai, gim. 1986 m. Moteris sulaikyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Balandžio 29 d. į policiją  kreipėsi vyras, gim. 1960 m., kai tądien prieš pietus nuėjęs į rūsį Smėlyno g., Šilutėje, pasigedo pinigų, kuriuos buvo sudėjęs į stiklinę tarą ir pasislėpęs. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Gegužės 9 d. vakare Virkytų k., Švėkšnos sen., neblaivus (1,77 prom.) vyras, gim. 1981 m., vairavo automobilį ,,Audi“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Interjero ABC: komodos pasirinkimas

Komodos yra neatsiejama interjero dalis, nes jos padeda išlaikyti tvarką ir suteikia papildomą vietą daiktams laikyti. Vis dėlto pasirinkti tinkamą komodą gali būti tikras iššūkis. Koks stilius geriausiai tinka jūsų namams? Kokią medžiagą rinktis? Koks dydis būtų optimaliausias? Šį kartą pasidalinsime patarimais ir įžvalgomis, padėsiančiomis jums rasti tobulą komodą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės šamingos elegancijos, modernaus minimalizmo, ar kaimiško žavesio – mes turime ką pasiūlyti kiekvienam skoniui ir poreikiui. Tad atsipalaiduokite, išgerkite puodelį kavos ir pasiruoškite leistis į komodų pasaulio

Kaip tinkamai maitinti savo augintinį?

Tinkama mityba yra svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Jei norime, kad mūsų augintinis būtų sveikas ir nugyventų ilgą gyvenimą, svarbu maitinti jį tinkamai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Juk naminiai gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo žmogaus. Jie negali tiesiog atidaryti šaldytuvo, kai nori valgyti. Tad kiekvienas šeimininkas turi žinoti savo augintinio ypatybes ir individualius poreikius, ir pagal juos pasirinkti tinkamą mitybą. Pagrindinės augintinių maitinimo taisyklės Daugelis šeimininkų renkasi jau paruoštą maistas gyvūnams, kurį galima įsigyti parduotuvėje. Ir tai

Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti. Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu? 21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*. Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus,

Converse evoliucija. Kodėl  jie tokie populiarūs?

Converse – tai tas prekės ženklas, kuris ne tik išgyveno šimtmetį, bet ir išaugo iki visame pasaulyje mylimos ikonos. Kaip gi atrodo toji magija, dėl kurios Converse kedai išlieka populiariausi tarp kiekvienos subkultūros atstovų – nuo roko žvaigždžių iki šiuolaikinių influencerių? Ar jie tikrai yra patys geriausi batai visiems atvejams, ar mes tiesiog negalime atsispirti toms žavingoms, guminėmis nosimis puoštoms ikonoms? Pasiruoškite – ši kelionė per Converse istoriją atskleis, kaip šie paprasti sportbačiai tapo neatsiejama mūsų garderobo dalimi! Kaip viskas

Taip pat skaitykite