Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti.

Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu?

21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*.

Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus, sumažinti operacijų išlaidas ir pagerinti klientų patirtį.

Mokėjimo būdų įvairovė

Pateikdami galimybę rinktis iš kelių mokėjimo būdų, galite patenkinti daugiau klientų lūkesčių. Vieni pirkėjai mieliau atsiskaito mokėjimo kortele ar mobiliosiomis piniginėmis, kiti – banko pavedimu. Ypač populiarėjantis mokėjimo būdas – galimybė atsiskaityti dalimis. Apklausos duomenimis, 76 proc. apklaustųjų paskutinį kartą pirkdami internetu pasinaudojo galimybe atsiskaityti interneto banku, o galimybę mokėti dalimis kaip svarbią įvardijo 16 proc. respondentų.*

Tokią „pirk dabar, mokėk vėliau“ galimybę suteikia „Klix“ mokėjimo dalimis paslauga, kuria galima pasinaudoti populiariausiose Baltijos šalių internetinėse ir fizinėse parduotuvėse. Užtikrinus galimybę atsiskaityti populiariausiais atsiskaitymo būdais, išauga tikimybė, kad pirkėjas ne tik pirks, bet ir sugrįš ateityje.

Patogiau ir įmonei

Mokėjimo sprendimai, jų įgyvendinimas ir priežiūra gali pareikalauti didelių investicijų. Pasirinkus apmokėjimo sprendimo partnerį, galima sutaupyti. Tai neturėtų būti daroma mokėjimų stabilumo sąskaita. Renkantis bendradarbiavimo partnerį, svarbu atkreipti dėmesį į jo patikimumą ir teikiamos sistemos stabilumą. Taip pat rinkoje yra mokėjimų sistemų tiekėjų, kurie kaip papildomą paslaugą suteikia galimybę automatizuoti sąskaitų faktūrų išrašymą, vesti apskaitą ir atlikti kitus procesus.

Inovatyviausi rinkos sprendimai taip pat suteikia galimybę peržiūrėti lizingo pasiūlymus ir pasirašyti sutartį nuotoliniu būdu. Pirkėjai turi galimybę gauti kelis paskolos pasiūlymus iš skirtingų kreditorių vienoje vietoje ir pasirinkti sau palankiausias paskolos sąlygas. Galimybė užpildyti paskolos paraišką ir pasirašyti sutartį skaitmeniniu būdu taip pat sutaupo įmonės darbuotojų laiko ir išteklių, reikalingų popierinėms sutartims išlaikyti.

Tokią patogią patirtį įvertina „Klix“ paslauga jau besinaudojantys klientai.

„Mūsų klientai noriai naudojasi galimybe įsigyti pirkinį „pirk dabar, mokėk vėliau“ principu bei džiaugiasi galėdami įsigyti paslaugas be ilgų registracijos formų,. Tai atbaido daugelį vartotojų dėl laiko stokos, – dalijasi patirtimi įmonės „Era Esthetic“ pardavimų ir marketingo vadovė Lina Sukienė. – Pageidaujamas paslaugas su mokėjimo paskirstymu per jiems patogų terminą klientai gali įsigyti čia ir dabar. Tai patogu tiek vartotojams, tiek mums, pardavėjams.“

Papildoma nauda

Panašiai kaip lojalumo programos, kokybiškos ir gerai apgalvotos internetinės parduotuvės atsiskaitymo galimybės gali padidinti klientų lojalumą. Be to, atsižvelgiant į didėjantį internetinio sukčiavimo atvejų skaičių, klientai įvertins atsiskaitymo galimybes, kurios užtikrins jų duomenų konfidencialumą.

Be to, jei klientas sutinka su įmonės „DJA“ įdiegta privatumo politika, jis gali gauti personalizuotus pasiūlymus pagal savo pirkimo įpročius.

Užtikrinkite skaitmeninių mokėjimų įvairovę ir padidinkite elektroninės prekybos pardavimus bei pagerinkite klientų patirtį. Išsirinkite geriausią mokėjimo sprendimą savo įmonei, užsukę į „Citadele“ banko svetainę.

 

* Reprezentatyvią gyventojų apklausą apie Lietuvos gyventojų apsipirkimo internetu įpročius „Klix“ užsakymu 2023 m. rudenį atliko tyrimų agentūra „Norstat“, internetu apklaususi daugiau nei 500 18-74 metų internetinių parduotuvių vartotojų.

pr2024/57

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Vyriausybės taupymo lakštų išplatinta už 2,5 mln. eurų

Vyriausybės_taupymo_lakštai

Pirmadienį baigėsi Vyriausybės taupymo lakštų (VTL) vienuoliktos emisijos platinimas – gyventojai įsigijo VTL už 2,5 mln. eurų, sudaryti 282 sandoriai. Už šią naują vienerių metų trukmės VTL emisiją gyventojams bus mokama 3,1 proc. metinių palūkanų. Pernai atnaujinus VTL platinimą, per vienuolika emisijų gyventojai viso įsigijo VTL už 203,9 mln. eurų. Vienuoliktos emisijos VTL gyventojai galėjo įsigyti birželio 3-17 d. Ši emisija bus išperkama 2025 m. birželio 18 d. VTL platinami per Finansų ministerijos atrinktus platintojus – „Swedbank“ ir SEB bankus.

Joninių ilgąjį savaitgalį policija neleis atsipalaiduoti

Tradicinė Rasos ir Joninių šventė būriais sutraukia pramogautojus. Visoje šalyje suintensyvėja eismas, miestuose, miesteliuose ir keliuose susidaro spūstys. Jau nuo pirmadienio policijos pareigūnai ruošiasi ilgajam savaitgaliui – stiprina patruliavimą. Birželio 21-ąją, penktadienį, bus vykdoma specialioji 24 valandų kontrolė. Nuo pirmadienio, birželio 17 dienos, policijos pareigūnai pradėjo vykdyti net dešimt dienų truksiančią sustiprintą vairuotojų blaivumo ir apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir greičio kontrolę, daug atidžiau stebės eismo dalyvius ir sieks išaiškinti šiurkščius ir pavojų saugiam eismui keliančius

„Regitra“ paskelbė naują numerio ženklų seriją – patinkantį derinį ras ne tik „Matricos“ gerbėjai

Galima tikėti skaičių ar raidžių magija, galima netikėti, tačiau artimą, asmeninę ar simbolinę reikšmę turinčios ženklų kombinacijos kasdienybę truputį pagyvina ir netgi palengvina. Pavyzdžiui, ne eilės tvarka parinktus, o paties išsirinktus automobilio valstybinio numerio ženklus lengviau įsiminti. Tuo tarpu įmonėms, paženklinusioms visas turimas transporto priemones vienodų raidžių ar skaičių registracijos numerio deriniais, tampa paprasčiau administruoti autoparką. Birželio 18 d. „Regitra“ paskelbė 50 naujų numerio derinių automobiliams iš „N“ raidės, o elektromobilių ženklinimui bus išleista visiškai nauja serija EC. Taip pat

Skoniai iš Mažosios Lietuvos: nacionalinis kultūros kelias „Vėtrungių kelias“ kviečia ragauti kafijos

Birželio 21-28 dienomis etnografiniame Mažosios Lietuvos regione pasklis kafijos aromatas! Nacionalinis kultūros kelias „Vėtrungių kelias“ ir kultūrinio paveldo arbatos ir kavos gamintojai „Dvaro kavos“ kviečia į „Vėtrungių ir kafijos dienas“. Visame Mažosios Lietuvos regione gyventojai ir keliautojai turės galimybę pasivaišinti autentišku lietuvininkų kulinarinio paveldo gėrimu, kuris gaminamas iš vietinių žaliavų (gilių, miežių, morkų, cikorijos) ir gardinamas pienu. Progų minėti Vėtrungių ir kafijos dienas 2024-aisiais yra net dvi! Pirmoji – 180-asis vėtrungių gimtadienis. 1844 m. birželio 26 d. buvo paskelbtas valdžios

Taip pat skaitykite