Ugniagesiai gelbėtojai įspėja ir praneša apie įvykius Šilutės ir Pagėgių krašte

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, per keturis šių metų mėnesius šalyje kilo 2800 gaisrų, juose žuvo 39 žmonės, tarp jų 1 vaikas, o 70 gyventojų patyrė traumų. Gaisrų metu ugniagesiai išgelbėjo 72 gyventojus, iš jų 4 vaikus, 197 pastatus, 31 transporto priemonę, 147 gyvūnus.

Šiemet kilo 4 gaisrai, kuriuose žuvo daugiau nei vienas žmogus. Sausio mėnesį kilo 2 gaisrai, kuriuose žuvo po 2 šalies gyventojus. Vasario mėnesį kilo vienas gaisras, kuriame žuvo 3 žmonės, o kitas  gaisras pražudė 2 gyventojus. Miestuose žuvo 10 žmonių (26 proc.), o miesteliuose bei kaimo vietovėse – 29 (74 proc.), t. y. kaimiškose vietovėse gaisruose žuvo 3 kartus daugiau žmonių nei miestuose.

Vienuolika gyventojų žuvo Vilniaus (iš jų 4 – Vilniaus mieste) apskrityje, po 6 – Panevėžio (iš jų 4 – Kupiškio rajone) ir Kauno (iš jų 3 – Kauno rajone) apskrityse, 4 – Utenos apskrityje, 3 –  Telšių apskrityje, po 2 – Alytaus, Klaipėdos, Marijampolės ir Tauragės apskrityse, 1 – Šiaulių apskrityje.

Gelbėjimo darbai

Gegužės 8 d. rytą ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie įvykį Juknaičiuose, Šilutės r. Pranešta, kad Šilutės g., Juknaičiuose,  į namą įvažiavo automobilis, gali būti sužeistų žmonių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, rastas į namo sieną įvažiavęs automobilis „Renault Scenic“, vairuotojas buvo neprispaustas. Buvo išjungtas automobilio akumuliatorius, vairuotojui padėta nueiti iki greitosios medicinos pagalbos automobilio.

Gegužės 8 d. prieš pietus ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie Pagėgiuose rastus sprogmenis. Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į prie Gėgės g. Pagėgiuose, buvo įvestas planas „Skydas“. Atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai 14 artilerijos sviedinių (105 mm) išsivežė į karjerą sunaikinti.

Gegužės 3 d. prieš pietus ugniagesiai gelbėtojai gavo policijos pranešimą apie Natkiškių sen., Pagėgių sav., rastą sprogmenį. Giegždų kaime radus sprogmenį, buvo įvestas planas „Skydas“. Ugniagesiai gelbėtojai budėjo įvykio vietoje, atvyko išminuotojai, kurie 76 mm artilerijos sprogmenį sunaikino vietoje.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo dep. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Interjero ABC: komodos pasirinkimas

Komodos yra neatsiejama interjero dalis, nes jos padeda išlaikyti tvarką ir suteikia papildomą vietą daiktams laikyti. Vis dėlto pasirinkti tinkamą komodą gali būti tikras iššūkis. Koks stilius geriausiai tinka jūsų namams? Kokią medžiagą rinktis? Koks dydis būtų optimaliausias? Šį kartą pasidalinsime patarimais ir įžvalgomis, padėsiančiomis jums rasti tobulą komodą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės šamingos elegancijos, modernaus minimalizmo, ar kaimiško žavesio – mes turime ką pasiūlyti kiekvienam skoniui ir poreikiui. Tad atsipalaiduokite, išgerkite puodelį kavos ir pasiruoškite leistis į komodų pasaulio

Kaip tinkamai maitinti savo augintinį?

Tinkama mityba yra svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Jei norime, kad mūsų augintinis būtų sveikas ir nugyventų ilgą gyvenimą, svarbu maitinti jį tinkamai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Juk naminiai gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo žmogaus. Jie negali tiesiog atidaryti šaldytuvo, kai nori valgyti. Tad kiekvienas šeimininkas turi žinoti savo augintinio ypatybes ir individualius poreikius, ir pagal juos pasirinkti tinkamą mitybą. Pagrindinės augintinių maitinimo taisyklės Daugelis šeimininkų renkasi jau paruoštą maistas gyvūnams, kurį galima įsigyti parduotuvėje. Ir tai

Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti. Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu? 21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*. Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus,

Converse evoliucija. Kodėl  jie tokie populiarūs?

Converse – tai tas prekės ženklas, kuris ne tik išgyveno šimtmetį, bet ir išaugo iki visame pasaulyje mylimos ikonos. Kaip gi atrodo toji magija, dėl kurios Converse kedai išlieka populiariausi tarp kiekvienos subkultūros atstovų – nuo roko žvaigždžių iki šiuolaikinių influencerių? Ar jie tikrai yra patys geriausi batai visiems atvejams, ar mes tiesiog negalime atsispirti toms žavingoms, guminėmis nosimis puoštoms ikonoms? Pasiruoškite – ši kelionė per Converse istoriją atskleis, kaip šie paprasti sportbačiai tapo neatsiejama mūsų garderobo dalimi! Kaip viskas

Taip pat skaitykite