„Bitė“ gyvena gerai…

Sukurti stiprią organizacijos kultūrą užtrunka ne vienerius metus tam nuosekliai skiriant daug dėmesio ir investicijų. Artimas, šiltas darbuotojų ryšys itin svarbus „Bitės“ kultūroje, todėl laisvėjant karantinui bendrovė sukūrė sąlygas vėl bendrauti gyvai – darbuotojai šiemet susitinka ir saugiai kartu leidžia laiką „Bitės“ vasaros rezidencijoje ant Baltijos jūros kranto.

„Karantinas ir saviizoliacija ne tik neigiamai paveikė įmonių mikroklimatą, bet ir palietė kiekvieną mūsų. Žmonės pavargę, todėl ieškojome būdų, kaip saugiai vėl suburti ir skatinti tarpusavyje bendrauti kolegas iš visos Lietuvos. Kadangi keliavimas užsienyje vis dar ribojamas, o įvairios poilsio vietos Lietuvoje – perpildytos, nusprendėme sudaryti sąlygas darbuotojams savaitę praleisti ant jūros kranto nemokamai“, – idėją pristato „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Pranas Kuisys.

Rūpestis – kultūros dalis

„Bitės“ kultūra paremta rūpinimusi darbuotojų, jų vaikų ir šeimų gerove. Tam nuosekliai skiriamos tiek investicijos, tiek vadovų papildomas dėmesys. Bendrovės patirtis rodo, kad darbuotojai, kurie gerai jaučiasi organizacijoje lengviau pritampa, siekia aukštų rezultatų, sėkmingai augina ir kitus talentus.

„Organizacijoje džiaugiamės tikrai stipria ir įtraukiančia vidine kultūra – tai mums padėjo lengviau pergyventi karantiną. Visgi, kultūra yra gyvas „organizmas“, todėl ją reikia nuolat puoselėti – tam būtinas gyvas bendravimas, iššūkiai, laikas kartu“, – sako P. Kuisys.

Anot vadovo, „dirbant nuotoliniu būdu ne visada pavyksta būti atviriems, jausti kolegų palaikymą ir jaukią organizacijos atmosferą. Ieškojome būdų sugrąžinti mūsų kultūrai spalvas, nes tai lengviausia padaryti paprasčiausiai būnant drauge.“

Anksčiau ne vienerius metus „Bitė“ organizuodavo vasaros festivalį, į kurį burdavosi daugiau kaip 500 įmonės darbuotojų. Pastarąjį kartą (2019 m.) toks festivalis buvo perkeltas į vieną didžiausių Baltijos šalių muzikos festivalių „Granatos Live“ – jame buvo sukurta visiškai atskira „Bitės“ zona.

Sujungs darbuotojus visoje Lietuvoje

Vietoj vieno masinio renginio, šią vasarą „Bitė“ darbuotojus kviečia į rezidenciją ant Baltijos jūros kranto rinktis 6 vasaros savaites, dalimis, kad užtikrintų darbuotojų saugumą.

„Gyvenimas nestovi vietoje, o atėjus vasarai norisi vis daugiau laiko praleisti ne namuose, mėgautis kitų žmonių draugija. Norime suteikti darbuotojams galimybę saugiai praleisti laiką kartu, todėl įsteigėme „Bitės“ vasaros rezidenciją. Čia nemokamai bent penkias dienas praleis kolegos iš visos Lietuvos. Vieni dirbs, kiti – ilsėsis, o treti derins šias abi veiklas“, – pabrėžia „Bitės“ generalinis direktorius.

Pirmąją savaitę „Bitės“ į vasaros rezidenciją buvo kviečiami ne tik darbuotojai, bet ir jų šeimos.

Laikas vasaros rezidencijoje yra proga sujungti darbuotojus visoje Lietuvoje, pavyzdžiui, praėjusią savaitę vasaros rezidencijoje viešintys kolegos visi kartu stebėjo tiesioginę „Bitės“ metinio renginio transliaciją.

Į vasaros rezidenciją keliaujama grupelėmis, vienu metu saugiai apgyvendinama iki 220 žmonių. Kiekvienas rezidencijoje apsigyvenęs žmogus turi būti paskiepytas nuo koronaviruso arba jau persirgęs šia liga.

Pagalba darbuotojams per pajūrio sezono piką

Laisvas laikas vasaros rezidencijoje kartu yra ir didelis palengvinimas darbuotojams – šiemet pajūryje praktiškai nebėra laisvų apgyvendinimo vietų arba jos yra itin brangios.

„Dauguma šiais metais atostogas renkasi leisti Lietuvoje, tad pajūris užpildytas labiau nei kada nors anksčiau. Nespėjusiems užsisakyti apgyvendinimo vietos iš anksto, gali tekti nusivilti, nes rasti kokybišką poilsį prie jūros yra sudėtinga bei brangu: savaitės kaina keturių asmenų šeimai  vidutiniškai gali siekti beveik 1000 eurų. Užsakę visą kompleksą prie jūros, suteikėme galimybę pirmąją savaitę atvykti su šeima, o vėliau ne tik mėgautis jūra, bet ir leisti laiką su kolegomis“, – tvirtina P. Kuisys.

Vasaros rezidencijoje darbuotojų lauks įvairios pramogos – sporto rungtynės, grilio vakarai, „Go3 | Bitė“ filmai, įvairūs žaidimai, vakarėliai ir kitos staigmenos.

 Jaunius Špakauskas, „Bitė Lietuva“ Korporatyvinės komunikacijos vadovas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Ar pabrangs ugdymas Šilutės meno mokykloje?

Šilutės meno mokykla kreipėsi į Savivaldybę prašydama padidinti mokesčius už mokinių ugdymą šioje įstaigoje. Jau perengtas sprendimo projektas. Jį svarstys kitą savaitę Tarybos komitetuose, o galutinį žodį tars Savivaldybės taryba spalio pabaigoje vyksiančiame posėdyje.   Svarstoma, kad  meno mokyklos dailės, muzikos bei šokio skyriuose nuo lapkričio 1 d. galiotų tokio dydžio mokesčiai:   besimokantiems pagal dailės arba muzikos ankstyvojo ugdymo programą – 16 Eur;   besimokantiems dailės ir šokio skyriuose pagal pradinio arba pagrindinio ugdymo programas – 16 Eur;  

Taip pat skaitykite