„Bitė“ gyvena gerai…

Sukurti stiprią organizacijos kultūrą užtrunka ne vienerius metus tam nuosekliai skiriant daug dėmesio ir investicijų. Artimas, šiltas darbuotojų ryšys itin svarbus „Bitės“ kultūroje, todėl laisvėjant karantinui bendrovė sukūrė sąlygas vėl bendrauti gyvai – darbuotojai šiemet susitinka ir saugiai kartu leidžia laiką „Bitės“ vasaros rezidencijoje ant Baltijos jūros kranto.

„Karantinas ir saviizoliacija ne tik neigiamai paveikė įmonių mikroklimatą, bet ir palietė kiekvieną mūsų. Žmonės pavargę, todėl ieškojome būdų, kaip saugiai vėl suburti ir skatinti tarpusavyje bendrauti kolegas iš visos Lietuvos. Kadangi keliavimas užsienyje vis dar ribojamas, o įvairios poilsio vietos Lietuvoje – perpildytos, nusprendėme sudaryti sąlygas darbuotojams savaitę praleisti ant jūros kranto nemokamai“, – idėją pristato „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Pranas Kuisys.

Rūpestis – kultūros dalis

„Bitės“ kultūra paremta rūpinimusi darbuotojų, jų vaikų ir šeimų gerove. Tam nuosekliai skiriamos tiek investicijos, tiek vadovų papildomas dėmesys. Bendrovės patirtis rodo, kad darbuotojai, kurie gerai jaučiasi organizacijoje lengviau pritampa, siekia aukštų rezultatų, sėkmingai augina ir kitus talentus.

„Organizacijoje džiaugiamės tikrai stipria ir įtraukiančia vidine kultūra – tai mums padėjo lengviau pergyventi karantiną. Visgi, kultūra yra gyvas „organizmas“, todėl ją reikia nuolat puoselėti – tam būtinas gyvas bendravimas, iššūkiai, laikas kartu“, – sako P. Kuisys.

Anot vadovo, „dirbant nuotoliniu būdu ne visada pavyksta būti atviriems, jausti kolegų palaikymą ir jaukią organizacijos atmosferą. Ieškojome būdų sugrąžinti mūsų kultūrai spalvas, nes tai lengviausia padaryti paprasčiausiai būnant drauge.“

Anksčiau ne vienerius metus „Bitė“ organizuodavo vasaros festivalį, į kurį burdavosi daugiau kaip 500 įmonės darbuotojų. Pastarąjį kartą (2019 m.) toks festivalis buvo perkeltas į vieną didžiausių Baltijos šalių muzikos festivalių „Granatos Live“ – jame buvo sukurta visiškai atskira „Bitės“ zona.

Sujungs darbuotojus visoje Lietuvoje

Vietoj vieno masinio renginio, šią vasarą „Bitė“ darbuotojus kviečia į rezidenciją ant Baltijos jūros kranto rinktis 6 vasaros savaites, dalimis, kad užtikrintų darbuotojų saugumą.

„Gyvenimas nestovi vietoje, o atėjus vasarai norisi vis daugiau laiko praleisti ne namuose, mėgautis kitų žmonių draugija. Norime suteikti darbuotojams galimybę saugiai praleisti laiką kartu, todėl įsteigėme „Bitės“ vasaros rezidenciją. Čia nemokamai bent penkias dienas praleis kolegos iš visos Lietuvos. Vieni dirbs, kiti – ilsėsis, o treti derins šias abi veiklas“, – pabrėžia „Bitės“ generalinis direktorius.

Pirmąją savaitę „Bitės“ į vasaros rezidenciją buvo kviečiami ne tik darbuotojai, bet ir jų šeimos.

Laikas vasaros rezidencijoje yra proga sujungti darbuotojus visoje Lietuvoje, pavyzdžiui, praėjusią savaitę vasaros rezidencijoje viešintys kolegos visi kartu stebėjo tiesioginę „Bitės“ metinio renginio transliaciją.

Į vasaros rezidenciją keliaujama grupelėmis, vienu metu saugiai apgyvendinama iki 220 žmonių. Kiekvienas rezidencijoje apsigyvenęs žmogus turi būti paskiepytas nuo koronaviruso arba jau persirgęs šia liga.

Pagalba darbuotojams per pajūrio sezono piką

Laisvas laikas vasaros rezidencijoje kartu yra ir didelis palengvinimas darbuotojams – šiemet pajūryje praktiškai nebėra laisvų apgyvendinimo vietų arba jos yra itin brangios.

„Dauguma šiais metais atostogas renkasi leisti Lietuvoje, tad pajūris užpildytas labiau nei kada nors anksčiau. Nespėjusiems užsisakyti apgyvendinimo vietos iš anksto, gali tekti nusivilti, nes rasti kokybišką poilsį prie jūros yra sudėtinga bei brangu: savaitės kaina keturių asmenų šeimai  vidutiniškai gali siekti beveik 1000 eurų. Užsakę visą kompleksą prie jūros, suteikėme galimybę pirmąją savaitę atvykti su šeima, o vėliau ne tik mėgautis jūra, bet ir leisti laiką su kolegomis“, – tvirtina P. Kuisys.

Vasaros rezidencijoje darbuotojų lauks įvairios pramogos – sporto rungtynės, grilio vakarai, „Go3 | Bitė“ filmai, įvairūs žaidimai, vakarėliai ir kitos staigmenos.

 Jaunius Špakauskas, „Bitė Lietuva“ Korporatyvinės komunikacijos vadovas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite