„Bitė“ gyvena gerai…

Sukurti stiprią organizacijos kultūrą užtrunka ne vienerius metus tam nuosekliai skiriant daug dėmesio ir investicijų. Artimas, šiltas darbuotojų ryšys itin svarbus „Bitės“ kultūroje, todėl laisvėjant karantinui bendrovė sukūrė sąlygas vėl bendrauti gyvai – darbuotojai šiemet susitinka ir saugiai kartu leidžia laiką „Bitės“ vasaros rezidencijoje ant Baltijos jūros kranto.

„Karantinas ir saviizoliacija ne tik neigiamai paveikė įmonių mikroklimatą, bet ir palietė kiekvieną mūsų. Žmonės pavargę, todėl ieškojome būdų, kaip saugiai vėl suburti ir skatinti tarpusavyje bendrauti kolegas iš visos Lietuvos. Kadangi keliavimas užsienyje vis dar ribojamas, o įvairios poilsio vietos Lietuvoje – perpildytos, nusprendėme sudaryti sąlygas darbuotojams savaitę praleisti ant jūros kranto nemokamai“, – idėją pristato „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Pranas Kuisys.

Rūpestis – kultūros dalis

„Bitės“ kultūra paremta rūpinimusi darbuotojų, jų vaikų ir šeimų gerove. Tam nuosekliai skiriamos tiek investicijos, tiek vadovų papildomas dėmesys. Bendrovės patirtis rodo, kad darbuotojai, kurie gerai jaučiasi organizacijoje lengviau pritampa, siekia aukštų rezultatų, sėkmingai augina ir kitus talentus.

„Organizacijoje džiaugiamės tikrai stipria ir įtraukiančia vidine kultūra – tai mums padėjo lengviau pergyventi karantiną. Visgi, kultūra yra gyvas „organizmas“, todėl ją reikia nuolat puoselėti – tam būtinas gyvas bendravimas, iššūkiai, laikas kartu“, – sako P. Kuisys.

Anot vadovo, „dirbant nuotoliniu būdu ne visada pavyksta būti atviriems, jausti kolegų palaikymą ir jaukią organizacijos atmosferą. Ieškojome būdų sugrąžinti mūsų kultūrai spalvas, nes tai lengviausia padaryti paprasčiausiai būnant drauge.“

Anksčiau ne vienerius metus „Bitė“ organizuodavo vasaros festivalį, į kurį burdavosi daugiau kaip 500 įmonės darbuotojų. Pastarąjį kartą (2019 m.) toks festivalis buvo perkeltas į vieną didžiausių Baltijos šalių muzikos festivalių „Granatos Live“ – jame buvo sukurta visiškai atskira „Bitės“ zona.

Sujungs darbuotojus visoje Lietuvoje

Vietoj vieno masinio renginio, šią vasarą „Bitė“ darbuotojus kviečia į rezidenciją ant Baltijos jūros kranto rinktis 6 vasaros savaites, dalimis, kad užtikrintų darbuotojų saugumą.

„Gyvenimas nestovi vietoje, o atėjus vasarai norisi vis daugiau laiko praleisti ne namuose, mėgautis kitų žmonių draugija. Norime suteikti darbuotojams galimybę saugiai praleisti laiką kartu, todėl įsteigėme „Bitės“ vasaros rezidenciją. Čia nemokamai bent penkias dienas praleis kolegos iš visos Lietuvos. Vieni dirbs, kiti – ilsėsis, o treti derins šias abi veiklas“, – pabrėžia „Bitės“ generalinis direktorius.

Pirmąją savaitę „Bitės“ į vasaros rezidenciją buvo kviečiami ne tik darbuotojai, bet ir jų šeimos.

Laikas vasaros rezidencijoje yra proga sujungti darbuotojus visoje Lietuvoje, pavyzdžiui, praėjusią savaitę vasaros rezidencijoje viešintys kolegos visi kartu stebėjo tiesioginę „Bitės“ metinio renginio transliaciją.

Į vasaros rezidenciją keliaujama grupelėmis, vienu metu saugiai apgyvendinama iki 220 žmonių. Kiekvienas rezidencijoje apsigyvenęs žmogus turi būti paskiepytas nuo koronaviruso arba jau persirgęs šia liga.

Pagalba darbuotojams per pajūrio sezono piką

Laisvas laikas vasaros rezidencijoje kartu yra ir didelis palengvinimas darbuotojams – šiemet pajūryje praktiškai nebėra laisvų apgyvendinimo vietų arba jos yra itin brangios.

„Dauguma šiais metais atostogas renkasi leisti Lietuvoje, tad pajūris užpildytas labiau nei kada nors anksčiau. Nespėjusiems užsisakyti apgyvendinimo vietos iš anksto, gali tekti nusivilti, nes rasti kokybišką poilsį prie jūros yra sudėtinga bei brangu: savaitės kaina keturių asmenų šeimai  vidutiniškai gali siekti beveik 1000 eurų. Užsakę visą kompleksą prie jūros, suteikėme galimybę pirmąją savaitę atvykti su šeima, o vėliau ne tik mėgautis jūra, bet ir leisti laiką su kolegomis“, – tvirtina P. Kuisys.

Vasaros rezidencijoje darbuotojų lauks įvairios pramogos – sporto rungtynės, grilio vakarai, „Go3 | Bitė“ filmai, įvairūs žaidimai, vakarėliai ir kitos staigmenos.

 Jaunius Špakauskas, „Bitė Lietuva“ Korporatyvinės komunikacijos vadovas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Liudo Dovydėno premijai pasiūlytas ir šilutiškis Dovydas Pancerovas

Šilutėje užaugęs, gimnaziją baigęs Dovydas Pancerovas spėjo išgarsėti kaip žurnalistas, tačiau yra išleidęs ir knygų. Žymaus XX amžiaus rašytojo Liudo Dovydėno premijai, kuria apdovanojamas geriausio naujo lietuviško romano autorius, šiemet pristatyti penki kandidatai: Rugilė Audenienė už romaną „Vojago“ (Aukso žuvys, 2020) – pasiūlė leidykla „Aukso žuvys“; Liutauras Degėsys už romaną „Lengva nebus“ (LRS leidykla, 2020) – pasiūlė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka; Rimantas Kmita už romaną „Remyga“ (Tyto alba, 2020) – pasiūlė leidykla „Tyto alba“; Dovydas Pancerovas už romaną

Dėmesio centre – mirtingumas, o ne ekonomika

Liepą Šilutės rajone sulaukta 40 naujagimių, mirė 63 žmonės, sutuokta 60 porų, iširo 11 šeimų. Tokią informaciją paskelbė Savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris. Jo duomenimis, šiemet per 7 mėnesius rajone sulaukta 208 naujagimių, mirė 443 žmonės, sutuokta 141 pora, buvo 81 ištuoka. Iširus 81 šeimai, su motinomis gyventi liko 78 vaikai, nė vieno – su tėvu. Statistikos departamento duomenimis, pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvos ekonomikos rezultatai yra geri, tačiau mažas gimstamumas ir didelis gyventojų mirštamumas jau kelia rūpesčių: per pirmąjį pusmetį

Akcija „Saugaus eismo stotelės“ – apie saugų mūsų visų eismą keliuose

Valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamos saugaus eismo stotelės pradeda kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius. Š. m. rugpjūčio 2 – rugsėjo 3 dienomis Lietuvos miestuose ir miesteliuose veiks 102 saugaus eismo stotelės, kuriose Kelių direkcijos saugaus eismo specialistai konsultuos lankytojus saugaus eismo temomis. Didžiausias dėmesys bus skirtas labiausiai pažeidžiamiems eismo dalyviams – pėstiesiems, dviračių, paprastų ir elektrinių paspirtukų vairuotojams. Žinoma, kad atsakymus į juos dominančius klausimus išgirs ir kitų transporto priemonių vairuotojai, keleiviai. Rugpjūčio 9 d. nuo 10

Nuo rugpjūčio 2 d. parvykusiems iš Italijos ir Prancūzijos reikės izoliuotis

COVID-19 paveiktų šalių sąraše Italijai ir Prancūzijai atsidūrus raudonoje zonoje, nuo pirmadienio iš jų atvykstantys asmenys, nepaskiepyti nuo COVID-19 ligos ir nesirgę šia liga per paskutinį pusmetį, turės prieš kelionę atlikti tyrimą ir atvykus į Lietuvą izoliuotis. Nauji reikalavimai atvykstantiems iš Austrijos, Estijos, Islandijos, Norvegijos ir Taso salos – vykstantiems iš šių šalių reikės išsitirti prieš kelionę ir jau atvykus į Lietuvą, nes šios šalys pateko į geltoną zoną. Žalios zonos valstybių sąrašą, iš kur atvykstant reikalaujama atsivežti neigiamą COVID-19

Taip pat skaitykite