„Bitė“ gyvena gerai…

Sukurti stiprią organizacijos kultūrą užtrunka ne vienerius metus tam nuosekliai skiriant daug dėmesio ir investicijų. Artimas, šiltas darbuotojų ryšys itin svarbus „Bitės“ kultūroje, todėl laisvėjant karantinui bendrovė sukūrė sąlygas vėl bendrauti gyvai – darbuotojai šiemet susitinka ir saugiai kartu leidžia laiką „Bitės“ vasaros rezidencijoje ant Baltijos jūros kranto.

„Karantinas ir saviizoliacija ne tik neigiamai paveikė įmonių mikroklimatą, bet ir palietė kiekvieną mūsų. Žmonės pavargę, todėl ieškojome būdų, kaip saugiai vėl suburti ir skatinti tarpusavyje bendrauti kolegas iš visos Lietuvos. Kadangi keliavimas užsienyje vis dar ribojamas, o įvairios poilsio vietos Lietuvoje – perpildytos, nusprendėme sudaryti sąlygas darbuotojams savaitę praleisti ant jūros kranto nemokamai“, – idėją pristato „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Pranas Kuisys.

Rūpestis – kultūros dalis

„Bitės“ kultūra paremta rūpinimusi darbuotojų, jų vaikų ir šeimų gerove. Tam nuosekliai skiriamos tiek investicijos, tiek vadovų papildomas dėmesys. Bendrovės patirtis rodo, kad darbuotojai, kurie gerai jaučiasi organizacijoje lengviau pritampa, siekia aukštų rezultatų, sėkmingai augina ir kitus talentus.

„Organizacijoje džiaugiamės tikrai stipria ir įtraukiančia vidine kultūra – tai mums padėjo lengviau pergyventi karantiną. Visgi, kultūra yra gyvas „organizmas“, todėl ją reikia nuolat puoselėti – tam būtinas gyvas bendravimas, iššūkiai, laikas kartu“, – sako P. Kuisys.

Anot vadovo, „dirbant nuotoliniu būdu ne visada pavyksta būti atviriems, jausti kolegų palaikymą ir jaukią organizacijos atmosferą. Ieškojome būdų sugrąžinti mūsų kultūrai spalvas, nes tai lengviausia padaryti paprasčiausiai būnant drauge.“

Anksčiau ne vienerius metus „Bitė“ organizuodavo vasaros festivalį, į kurį burdavosi daugiau kaip 500 įmonės darbuotojų. Pastarąjį kartą (2019 m.) toks festivalis buvo perkeltas į vieną didžiausių Baltijos šalių muzikos festivalių „Granatos Live“ – jame buvo sukurta visiškai atskira „Bitės“ zona.

Sujungs darbuotojus visoje Lietuvoje

Vietoj vieno masinio renginio, šią vasarą „Bitė“ darbuotojus kviečia į rezidenciją ant Baltijos jūros kranto rinktis 6 vasaros savaites, dalimis, kad užtikrintų darbuotojų saugumą.

„Gyvenimas nestovi vietoje, o atėjus vasarai norisi vis daugiau laiko praleisti ne namuose, mėgautis kitų žmonių draugija. Norime suteikti darbuotojams galimybę saugiai praleisti laiką kartu, todėl įsteigėme „Bitės“ vasaros rezidenciją. Čia nemokamai bent penkias dienas praleis kolegos iš visos Lietuvos. Vieni dirbs, kiti – ilsėsis, o treti derins šias abi veiklas“, – pabrėžia „Bitės“ generalinis direktorius.

Pirmąją savaitę „Bitės“ į vasaros rezidenciją buvo kviečiami ne tik darbuotojai, bet ir jų šeimos.

Laikas vasaros rezidencijoje yra proga sujungti darbuotojus visoje Lietuvoje, pavyzdžiui, praėjusią savaitę vasaros rezidencijoje viešintys kolegos visi kartu stebėjo tiesioginę „Bitės“ metinio renginio transliaciją.

Į vasaros rezidenciją keliaujama grupelėmis, vienu metu saugiai apgyvendinama iki 220 žmonių. Kiekvienas rezidencijoje apsigyvenęs žmogus turi būti paskiepytas nuo koronaviruso arba jau persirgęs šia liga.

Pagalba darbuotojams per pajūrio sezono piką

Laisvas laikas vasaros rezidencijoje kartu yra ir didelis palengvinimas darbuotojams – šiemet pajūryje praktiškai nebėra laisvų apgyvendinimo vietų arba jos yra itin brangios.

„Dauguma šiais metais atostogas renkasi leisti Lietuvoje, tad pajūris užpildytas labiau nei kada nors anksčiau. Nespėjusiems užsisakyti apgyvendinimo vietos iš anksto, gali tekti nusivilti, nes rasti kokybišką poilsį prie jūros yra sudėtinga bei brangu: savaitės kaina keturių asmenų šeimai  vidutiniškai gali siekti beveik 1000 eurų. Užsakę visą kompleksą prie jūros, suteikėme galimybę pirmąją savaitę atvykti su šeima, o vėliau ne tik mėgautis jūra, bet ir leisti laiką su kolegomis“, – tvirtina P. Kuisys.

Vasaros rezidencijoje darbuotojų lauks įvairios pramogos – sporto rungtynės, grilio vakarai, „Go3 | Bitė“ filmai, įvairūs žaidimai, vakarėliai ir kitos staigmenos.

 Jaunius Špakauskas, „Bitė Lietuva“ Korporatyvinės komunikacijos vadovas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

„Kelių priežiūra“ skelbia metinius veiklos rezultatus: numatytos naujovės

„Kelių priežiūros“ pajamos pernai augo beveik 11 proc., rodo metiniai veiklos rezultatai. Skelbiama, kad nors bendrovė metus užbaigė pelningai, tačiau veikla per praėjusius kelerius metus vis dar išlieka nuostolinga. Skaičiuojama, kad ir toliau taikant kompleksinius veiklos sprendimus bei laikantis strateginio veiklos plano, bendrovei jau kitąmet turėtų pavykti panaikinti sukauptą praeities nuostolį ir išmokėti dividendus valstybei. Pasak generalinio direktoriaus dr. Audriaus Vaitkaus, bendrovei praėję metai buvo tikri iššūkių, kadangi valstybinės reikšmės kelių dangos reikalauja vis daugiau remonto darbų šiltuoju sezonu, o

Vainuto gimnazistai – „Lietuviško žodžio šviesoje“

Vainuto gimnazija paviešino gerą žinią apie gimnazistų sėkmingą pasirodymą konkurse „Lietuviško žodžio šviesoje“. Kas jame išgarsino Vainuto kraštą? Paskaitykime. Gegužės 7 dieną  Vainuto gimnazijos mokiniai  Luka Šimanskaitė, 2 kl., ir  Arnas Šimanskas, 6 kl., dalyvavo Klaipėdos dramos teatre vykusiame tradiciniame respublikiniame meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkurse „Lietuviško žodžio šviesoje“, skirtame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti.  Už artistiškai ir kūrybiškai perskaitytą Daivos Čepauskaitės eilėraštį „Auksinė skruzdėlė“ Luka Šimanskaitė pelnė didįjį prizą, o Arnas Šimanskas už artistiškumą ir kūrybiškumą

Per pirmąjį šiemet smegduobių skaičiavimą rastos 49 naujos smegduobės

Šiaurės Lietuvos karstiniame regione balandį Lietuvos geologijos tarnybos (LGT) specialistai nustatė 49 naujas smegduobes. Tiek daug jų nebuvo užfiksuota seniai. Šįkart didžiausios smegduobės skersmuo – 6 metrai, gylis – 3 metrai. „Naujų smegduobių atsiradimo vietos ir apytikslis laikas yra svarbus, nes padeda suprasti tikėtinas jų atsiradimo vietas, padeda nustatyti svarbiausius veiksnius, dėl ko vienais metais smegduobių atsiranda daugiau, kitais metais – mažiau. Tam Lietuvos geologijos tarnyba vykdo karstinės gipso denudacijos monitoringo projektą – renka duomenis ir skaičiuoja ištirpusio gipso kiekį

Gegužę yra buvę net ir šalčio

Meteo.lt skelbia, kad gegužė yra vėlyvojo pavasario mėnuo, kai vyksta perėjimas į meteorologinę vasarą. Nors šį mėnesį šalnų dirvos paviršiuje būna gana dažnai, didesnių šalčių įprastai nepasitaiko, bet… Štai prieš 29 ir 59 metus Varėnoje buvo išmatuota pati žemiausia gegužės mėn. oro temperatūra Lietuvoje, tuomet atšalo iki -6,8°C.  Tokią žemą oro temperatūrą lėmė ne tik atslinkusi šalta oro masė, bet ir toje vietovėje vyraujantys smėlingi dirvožemiai, kurie naktimis greitai atvėsta ir oro temperatūra dažnai nukrenta labiausiai. Žiemą ar kovo mėnesį

Taip pat skaitykite