Aromaterapiniai difuzoriai. Kaip išsirinkti?

Drąsiai galima sakyti, kad aromaterapiniai difuzoriai yra vienas geriausių pirkinių, kokį tik galite padovanoti savo namams. Jei jūsų namuose nuolat veiks toks prietaisas, tokiu atveju, jūs ne tik galėsite mėgautis mėgstamu aromatu, bet ir jausti teigiamą jų poveikį savo sveikatai. Tiesa, aromaterapinių difuzorių asortimentas šiandien labai didelis, todėl nieko keista, kad daugelis norinčių turėtų tokį gaminį savo namuose, nežino, kaip išsirinkti.

Išsirinkti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikras detales

Tik skleidžia aromatą?

Visus aromaterapinius difuzorius galima suskirstyti pagal įvairius kriterijus į tam tikras grupes. Ir viena jų yra drėkinimo funkcija – verta akcentuoti, kad vieni difuzoriai tik skleidžia aromatą, tuo tarpu kiti – ir orą drėkina. Atkreipiame dėmesį, – jei turite galimybę, būtinai įsigykite drėkinimo funkciją turintį įrenginį, kadangi tokiu atveju jūsų laukia dviguba nauda –ir aromatas, ir sudrėkintas namų oras, kuris yra ypač palankus žmogaus sveikatai dėl įvairių priežasčių: padeda palaikyti didesnį produktyvumą, žvalumą, išlaikyti geresnę odos būklę. 

Ar šviečia?

Dar vienas kriterijus, pagal kurį taip pat visus difuzorius galima suskirstyti į grupes, yra apšvietimo funkcija. Vieni tokio pobūdžio prietaisai ją turi, kiti – ne, tačiau nesunku pastebėti, kad pirmasis variantas yra kur kas patrauklesnis bei estetiškesnis,  be to, sukuriama raminanti, atsipalaiduoti padedant aplinka. 

Su kokiais aliejais tinka naudoti?

Siekiant puikiai jūsų lūkesčius galintį pateisinti gaminį, dėmesį vertėtų atkreipti ir į ta dar vieną detalę – su kokiais aliejais įrenginys yra tinkamas naudoti? Atminkite, kad dalis difuzorių tikrai negali būti naudojami su bet kokiais aliejais, pavyzdžiui, gali būt naudojami tik su tais, kurie tirpsta vandenyje. 

Ar ištuštėjus talpyklai, difuzorius išsijungs pats?

Dar viena detalė, kurią taip pat svarbu įvertinti, tai – ar ištuštėjus talpyklai, įrenginys išsijungia pats? Jei pageidaujate maksimalaus komforto, tokiu atveju pirmenybę iš tiesų ir reikėtų teikti būtent tokiam įrenginiui.

Tad, apibendrinant belieka tik pastebėti, kad tokio pobūdžio gaminį išsirinkti bus kur kas paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikras detales, pavyzdžiui, nuspręsite, ar jums reikalingas apšvietimo funkciją turintis įrenginys; ar jums reikalingas įrenginys, kuris galėtų ne tik kvėpinti, bet ir drėkinti, o taip pat – ar jums reikia tokio įrenginio, kuris automatiškai išsijungtų talpyklai ištuštėjus. Kad ir kiek  reikalavimų keltumėte šiam gaminiui, tinkamiausią tikrai surasite, jei užsuksite į https://biomed.lt/lt/79-kvapu-difuzoriai

pr2021/51

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite