„Vikinglotto“ 62 tūkst. eurų laimėtoja nesitikėjo tokio stebuklo   

Praėjo jau kelios savaitės, o Janina (vardas pakeistas) iš Vilniaus vis dar negali patikėti savo sėkme. Sūnaus nupirktas „Vikinglotto“ bilietas jai atnešė tik Lietuvai skirto 5+1 kategorijos prizo laimėjimą – per 62 tūkst. eurų.

Po sėkmingos laidos – neužmigo

Trečiadienio vakaras Janinos namuose turi nusistovėjusias tradicijas. Moteris laukia 22.25 val., kad galėtų pasižiūrėti „Vikinglotto“ laidą ir pasitikrinti, ar laimingi turimi „Vikinglotto“ bilietai. Jų visada turi po du.

„Loterijos žiūrėjimas – mano pomėgis ir pramoga. Taip ir įdomiau dalyvauti loterijoje, ir vakarais turiu, ko laukti. Persirašau biliete esančius skaičius, taip geriau matau ir juos tikrinu žiūrėdama laidą. Kai pamačiau, kiek išriedėjusių skaičių sutapo su esančiais mano biliete – nepatikėjau! – juokėsi moteris. –  Tikrai netikėjau, kad gali nutikti toks stebuklas.“

Žaidėją apėmė tiek emocijų, jog visą naktį nepavyko užmigti. „Labai džiaugiausi, bet vis galvojau, ar nesuklydau, ar tikrai ėmė ir taip pasisekė. Suma man, garbaus amžiaus moteriai, tikrai labai didelė. Visą naktį nepavyko užmigti. Buvo jau vėlu, todėl neskambinau sūnui, bet labai laukiau, kol ateis rytas ir jis patikrins bilietą“, – pasakojo laimėtoja.

Laimingą bilietą nupirko sūnus

Laimėtoja saugosi ir nesilanko parduotuvėse, todėl laimingąjį „Vikinglotto“ bilietą jai nupirko sūnus. Ketvirtadienio rytą jis ir patikrino, ar mamai tikrai pavyko laimėti vertingą sumą, bilietą patikrindamas Perlas.lt.

„Vis laimiu mažesnius prizus. Iš tikrųjų, net jeigu ir nepasiseka, neliūdžiu, nes žinau – pasiseks kitą kartą. Tačiau niekada neturėjau iliuzijų apie tokios didelės sumos laimėjimą. Nebuvo nė panašių minčių. Dėl to taip labai ir nustebau. Abu su sūnumi labai apsidžiaugėme, kai jis patikrino bilietą. Vadinasi, nesuklydau. Laimėjau daugiau nei 62 tūkst. eurų“, – sakė moteris.

Žaidėja taip pat pasidalino, kad neturi jokios sėkmės nuojautos, todėl nemėgsta žaisti su savo pasirinktais laimingais skaičiais. Visada renkasi sistemos parinktą skaičių derinį, tačiau laikosi kelių ritualų.

„Bilietus visada perku paskutinę dieną, vakare, likus kelioms valandoms iki žaidimo. Taip pat iš bilietų stovelio neimu pirmų bilietų. To paties prašau ir sūnaus. Jeigu negaliu bilieto nusipirkti paskutinę dieną – perku per vidurį tarp žaidimų, savaitgalį“, – pasidalino savo tradicija.

Laimėjimas pagerins visos šeimos gyvenimą

Prakalbusi apie laimėjimo dydį vilnietė dar labiau apsidžiaugė. „Mano amžiaus žmonėms jau reikia pagalbos, įvairių paslaugų. Visa tai – nemažai kainuoja. Dalį pinigų pasiliksiu sau pačiai. Galėsiu sau leisti nusipirkti viską, ko reikia. Pensija, kurią gaunu, nedidelė, todėl laimėjimas labai padės gyventi geriau.

Taip pat turiu vaikų, anūkų. Laimėjimu pasidalinsiu ir su jais. Gyvenimas pagerės ir palengvės mums visiems kartu. Neįmanoma tuo nesidžiaugti“, –  šypsojosi moteris.

Senjorė taip pat juokavo, jog dabar visiems aplinkiniams, kuriems paskambina pasakoja apie ją užklupusią sėkmę ir ragina pačius žaisti „Vikinglotto“.

„Dabar visiems sakau: žaiskit ir laimėsit, kaip aš. Mano sėkmė tą ir rodo – reikia bandyti, nes kada nors tikrai pasiseks“, – ragino žaidėja ir patikino, jog net ir po įspūdingo laimėjimo neatsisakys pomėgio žaisti „Vikinglotto“.

Iveta Galdauskaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Ar pabrangs ugdymas Šilutės meno mokykloje?

Šilutės meno mokykla kreipėsi į Savivaldybę prašydama padidinti mokesčius už mokinių ugdymą šioje įstaigoje. Jau perengtas sprendimo projektas. Jį svarstys kitą savaitę Tarybos komitetuose, o galutinį žodį tars Savivaldybės taryba spalio pabaigoje vyksiančiame posėdyje.   Svarstoma, kad  meno mokyklos dailės, muzikos bei šokio skyriuose nuo lapkričio 1 d. galiotų tokio dydžio mokesčiai:   besimokantiems pagal dailės arba muzikos ankstyvojo ugdymo programą – 16 Eur;   besimokantiems dailės ir šokio skyriuose pagal pradinio arba pagrindinio ugdymo programas – 16 Eur;  

Taip pat skaitykite