„Vikinglotto“ 62 tūkst. eurų laimėtoja nesitikėjo tokio stebuklo   

Praėjo jau kelios savaitės, o Janina (vardas pakeistas) iš Vilniaus vis dar negali patikėti savo sėkme. Sūnaus nupirktas „Vikinglotto“ bilietas jai atnešė tik Lietuvai skirto 5+1 kategorijos prizo laimėjimą – per 62 tūkst. eurų.

Po sėkmingos laidos – neužmigo

Trečiadienio vakaras Janinos namuose turi nusistovėjusias tradicijas. Moteris laukia 22.25 val., kad galėtų pasižiūrėti „Vikinglotto“ laidą ir pasitikrinti, ar laimingi turimi „Vikinglotto“ bilietai. Jų visada turi po du.

„Loterijos žiūrėjimas – mano pomėgis ir pramoga. Taip ir įdomiau dalyvauti loterijoje, ir vakarais turiu, ko laukti. Persirašau biliete esančius skaičius, taip geriau matau ir juos tikrinu žiūrėdama laidą. Kai pamačiau, kiek išriedėjusių skaičių sutapo su esančiais mano biliete – nepatikėjau! – juokėsi moteris. –  Tikrai netikėjau, kad gali nutikti toks stebuklas.“

Žaidėją apėmė tiek emocijų, jog visą naktį nepavyko užmigti. „Labai džiaugiausi, bet vis galvojau, ar nesuklydau, ar tikrai ėmė ir taip pasisekė. Suma man, garbaus amžiaus moteriai, tikrai labai didelė. Visą naktį nepavyko užmigti. Buvo jau vėlu, todėl neskambinau sūnui, bet labai laukiau, kol ateis rytas ir jis patikrins bilietą“, – pasakojo laimėtoja.

Laimingą bilietą nupirko sūnus

Laimėtoja saugosi ir nesilanko parduotuvėse, todėl laimingąjį „Vikinglotto“ bilietą jai nupirko sūnus. Ketvirtadienio rytą jis ir patikrino, ar mamai tikrai pavyko laimėti vertingą sumą, bilietą patikrindamas Perlas.lt.

„Vis laimiu mažesnius prizus. Iš tikrųjų, net jeigu ir nepasiseka, neliūdžiu, nes žinau – pasiseks kitą kartą. Tačiau niekada neturėjau iliuzijų apie tokios didelės sumos laimėjimą. Nebuvo nė panašių minčių. Dėl to taip labai ir nustebau. Abu su sūnumi labai apsidžiaugėme, kai jis patikrino bilietą. Vadinasi, nesuklydau. Laimėjau daugiau nei 62 tūkst. eurų“, – sakė moteris.

Žaidėja taip pat pasidalino, kad neturi jokios sėkmės nuojautos, todėl nemėgsta žaisti su savo pasirinktais laimingais skaičiais. Visada renkasi sistemos parinktą skaičių derinį, tačiau laikosi kelių ritualų.

„Bilietus visada perku paskutinę dieną, vakare, likus kelioms valandoms iki žaidimo. Taip pat iš bilietų stovelio neimu pirmų bilietų. To paties prašau ir sūnaus. Jeigu negaliu bilieto nusipirkti paskutinę dieną – perku per vidurį tarp žaidimų, savaitgalį“, – pasidalino savo tradicija.

Laimėjimas pagerins visos šeimos gyvenimą

Prakalbusi apie laimėjimo dydį vilnietė dar labiau apsidžiaugė. „Mano amžiaus žmonėms jau reikia pagalbos, įvairių paslaugų. Visa tai – nemažai kainuoja. Dalį pinigų pasiliksiu sau pačiai. Galėsiu sau leisti nusipirkti viską, ko reikia. Pensija, kurią gaunu, nedidelė, todėl laimėjimas labai padės gyventi geriau.

Taip pat turiu vaikų, anūkų. Laimėjimu pasidalinsiu ir su jais. Gyvenimas pagerės ir palengvės mums visiems kartu. Neįmanoma tuo nesidžiaugti“, –  šypsojosi moteris.

Senjorė taip pat juokavo, jog dabar visiems aplinkiniams, kuriems paskambina pasakoja apie ją užklupusią sėkmę ir ragina pačius žaisti „Vikinglotto“.

„Dabar visiems sakau: žaiskit ir laimėsit, kaip aš. Mano sėkmė tą ir rodo – reikia bandyti, nes kada nors tikrai pasiseks“, – ragino žaidėja ir patikino, jog net ir po įspūdingo laimėjimo neatsisakys pomėgio žaisti „Vikinglotto“.

Iveta Galdauskaitė

Hits: 21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasaulinė kultūros diena paminėta virtualiai

1935 m. balandžio 15 d. Vašingtone JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų bei istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasauline kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūros vertybes. Šia proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai pakvietė visus kolegas bei kitų kultūros įstaigų darbuotojus, meno kolektyvus, bibliotekos lankytojus dalyvauti virtualioje viktorinoje „Kultūra – tau, man, kitiems…“, skirtoje šiai dienai paminėti. Kultūra kiekvienam iš mūsų yra

Sinoptikai džiugina: savaitgalį kai kur bus iki 19 laipsnių šilumos

Jau keletą dienų netoli mūsų šalies besisukantis ir tankius debesis plukdantis ciklonas niekur nesitrauks ir šiandien, tačiau debesų sluoksnis nebebus toks vientisas, daugelyje rajonų bent retkarčiais pasirodys saulė. Lietaus taip pat bus mažiau – palis tik vietomis, daugiausiai pietinėje šalies dalyje, vyraus trumpalaikio pobūdžio lietus. Įdienojus papūs stiprokas šiaurės rytų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Iš rytų plūs šiltesnio oro masė, todėl net ir storesni debesys nesutrukdys orui sušilti iki 9-14 laipsnių. Šeštadienį debesuotumas bus nepastovus – naktį

Šilutės meno mokykla švenčia 55 metų veiklos sukaktį

Pandemija ir karantinai dėl COVID-19 nesutrukdė Šilutės meno mokyklos bendruomenei švęsti savo įstaigos veiklos 55 metų sukaktį. Tereikia užsukti į šios mokyklos interneto svetainę. Šios mokyklos istorija prasidėjo 1965 metų rugsėjo 1 d. Jau peržengtas 55 metų slenkstis. Į gyvenimą išlydėta per 1600 muzikantų, keli šimtai dailės skyriaus mokinių, šokėjų. Būtent muzikos, dailės ir šokio meno mokoma šioje mokykloje, kuri yra papildomo ugdymo, tad tėvai už savo vaikų lavinimą moka nustatytą mokestį. Šventes, kai suguža gausybė svečių, buvusių pedagogų, mokinių,

Nauja tvarka perkant automobilį

Lietuvoje nuo gegužės 1 d. ims veikti Transporto priemonių savininkų apskaitos sistema: pirkdami automobilį gausite specialų kodą. Su Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais siejama sistema norima, kad gyventojai nesusidurtų su nesąžininga prekyba automobiliais, o jų teisės būtų apsaugotos, kad būtų suformuota skaidri transporto priemonių bei jų detalių prekyba, sumažėtų šioje srityje nesąžiningų sandorių, valstybė gautų priklausančius mokesčius. Vidaus reikalų ministrė  A. Bilotaitė pastebėjo, kad iki šiol dauguma automobilių pirkimo-pardavimo sandorių vyksta grynaisiais pinigais, taip galima

Taip pat skaitykite