„Vikinglotto“ 62 tūkst. eurų laimėtoja nesitikėjo tokio stebuklo   

Praėjo jau kelios savaitės, o Janina (vardas pakeistas) iš Vilniaus vis dar negali patikėti savo sėkme. Sūnaus nupirktas „Vikinglotto“ bilietas jai atnešė tik Lietuvai skirto 5+1 kategorijos prizo laimėjimą – per 62 tūkst. eurų.

Po sėkmingos laidos – neužmigo

Trečiadienio vakaras Janinos namuose turi nusistovėjusias tradicijas. Moteris laukia 22.25 val., kad galėtų pasižiūrėti „Vikinglotto“ laidą ir pasitikrinti, ar laimingi turimi „Vikinglotto“ bilietai. Jų visada turi po du.

„Loterijos žiūrėjimas – mano pomėgis ir pramoga. Taip ir įdomiau dalyvauti loterijoje, ir vakarais turiu, ko laukti. Persirašau biliete esančius skaičius, taip geriau matau ir juos tikrinu žiūrėdama laidą. Kai pamačiau, kiek išriedėjusių skaičių sutapo su esančiais mano biliete – nepatikėjau! – juokėsi moteris. –  Tikrai netikėjau, kad gali nutikti toks stebuklas.“

Žaidėją apėmė tiek emocijų, jog visą naktį nepavyko užmigti. „Labai džiaugiausi, bet vis galvojau, ar nesuklydau, ar tikrai ėmė ir taip pasisekė. Suma man, garbaus amžiaus moteriai, tikrai labai didelė. Visą naktį nepavyko užmigti. Buvo jau vėlu, todėl neskambinau sūnui, bet labai laukiau, kol ateis rytas ir jis patikrins bilietą“, – pasakojo laimėtoja.

Laimingą bilietą nupirko sūnus

Laimėtoja saugosi ir nesilanko parduotuvėse, todėl laimingąjį „Vikinglotto“ bilietą jai nupirko sūnus. Ketvirtadienio rytą jis ir patikrino, ar mamai tikrai pavyko laimėti vertingą sumą, bilietą patikrindamas Perlas.lt.

„Vis laimiu mažesnius prizus. Iš tikrųjų, net jeigu ir nepasiseka, neliūdžiu, nes žinau – pasiseks kitą kartą. Tačiau niekada neturėjau iliuzijų apie tokios didelės sumos laimėjimą. Nebuvo nė panašių minčių. Dėl to taip labai ir nustebau. Abu su sūnumi labai apsidžiaugėme, kai jis patikrino bilietą. Vadinasi, nesuklydau. Laimėjau daugiau nei 62 tūkst. eurų“, – sakė moteris.

Žaidėja taip pat pasidalino, kad neturi jokios sėkmės nuojautos, todėl nemėgsta žaisti su savo pasirinktais laimingais skaičiais. Visada renkasi sistemos parinktą skaičių derinį, tačiau laikosi kelių ritualų.

„Bilietus visada perku paskutinę dieną, vakare, likus kelioms valandoms iki žaidimo. Taip pat iš bilietų stovelio neimu pirmų bilietų. To paties prašau ir sūnaus. Jeigu negaliu bilieto nusipirkti paskutinę dieną – perku per vidurį tarp žaidimų, savaitgalį“, – pasidalino savo tradicija.

Laimėjimas pagerins visos šeimos gyvenimą

Prakalbusi apie laimėjimo dydį vilnietė dar labiau apsidžiaugė. „Mano amžiaus žmonėms jau reikia pagalbos, įvairių paslaugų. Visa tai – nemažai kainuoja. Dalį pinigų pasiliksiu sau pačiai. Galėsiu sau leisti nusipirkti viską, ko reikia. Pensija, kurią gaunu, nedidelė, todėl laimėjimas labai padės gyventi geriau.

Taip pat turiu vaikų, anūkų. Laimėjimu pasidalinsiu ir su jais. Gyvenimas pagerės ir palengvės mums visiems kartu. Neįmanoma tuo nesidžiaugti“, –  šypsojosi moteris.

Senjorė taip pat juokavo, jog dabar visiems aplinkiniams, kuriems paskambina pasakoja apie ją užklupusią sėkmę ir ragina pačius žaisti „Vikinglotto“.

„Dabar visiems sakau: žaiskit ir laimėsit, kaip aš. Mano sėkmė tą ir rodo – reikia bandyti, nes kada nors tikrai pasiseks“, – ragino žaidėja ir patikino, jog net ir po įspūdingo laimėjimo neatsisakys pomėgio žaisti „Vikinglotto“.

Iveta Galdauskaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuviškos sraigės įtiko ir prancūzų gurmanams

Lemtingas lietuviško verslo sprendimas buvo sraiges ne auginti, o supirkti ir perdirbti. Šaldytus maisto produktus iš sraigių mėsos prieš aštuonerius metus gaminti pradėjusi bendrovė „Darvėja“ aktyviai tyrinėjo Lietuvos ir užsienio rinkas, dalyvavo tarptautinėse parodose. Verslas nusprendė investuoti į sraigių mėsos perdirbimo technologijas ir modernią įrangą. Apie šaldytų sraigių mėsos produktų gamybą, žiūrėkite reportaže: Ši įmonė šiandien skina nuoseklaus darbo ir išplėtotų partnerysčių vaisius – aukštos kokybės lietuviška produkcija pasaulyje tampa vis populiaresnė. Be to, ir pirkėjai Lietuvoje atranda greitai paruošiamus

Provanso paieškos nuvedė į Venckus

Žodis Provansas mums asocijuojasi su Prancūzijos miestais Nica, Marseliu, Kanais, Avinjonu, ir, žinoma, levandomis. Žydintys laukai užburia akis, o kvapas įsimena ilgam. Negalėdami nuvykti į Prancūziją, džiaugiamės turėdami galimybę pasigrožėti šių nuostabių augalų vaizdais ir kvapais visai mūsų pašonėje – Venckų kaime, prie Žemaičių Naumiesčio. Levandų sode mus, būrelį Šilutės moterų seklyčios narių, pasitiko šeimininkai Lina ir Mindaugas Vingiai. Pirmiausia pasivaikščiojome po levandų lauką, supantį didelę seną obelį, dar dosniai dalijančią derlių. Kieme akys krypo į atskiruose didelio sodo kampeliuose

Zigmantas Balčytis išrinktas Lietuvos regionų partijos pirmininko pavaduotoju

Liepos 29 d. istorinėje vietovėje, pirmojoje Lietuvos sostinėje Kernavėje, įvyko neeilinis LR Seimo Lietuvos regionų frakcijos seniūno Jono Pinskaus vadovaujamos partijos suvažiavimas. Ši partija, anot J. Pinskaus,  įgauna naują kryptį – tampa Lietuvos regionų partija su nauja programa, įstatais, o svarbiausia – unikaliu, novatorišku, šalies regionus ir juose gyvenančius žmones, jų tikėjimą geresne dabartimi ir ateitimi atspindinčiu identitetu. Šio neeilinio suvažiavimo metu partijos pirmininko pavaduotoju buvo patvirtintas naujas partijos narys, Seimo narys, Seimo audito komiteto pirmininkas, sukaupęs didžiulę patirtį būdamas

Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba įvertino UAB „Šilutės šilumos tinklų“ finansinį pajėgumą

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), vykdydama energetikos įmonių veiklos priežiūrą bei siekdama, kad vartotojai gautų nepertraukiamas bei kokybiškas paslaugas, atliko šilumos sektoriuje veikiančių ūkio subjektų finansinio pajėgumo vertinimą. VERT konstatavo, kad 43 šilumos tiekimo įmonių 2020 metų pabaigos finansinis pajėgumas vertinamas kaip pakankamas. Šiame sąraše ir Šilutės rajono savivaldybės uždaroji akcinė bendrovė „Šilutės šilumos tinklai“. UAB „Ukmergės šiluma“ finansinis pajėgumas vertinamas kaip  nepakankamas, nes ūkio subjekto bendrasis finansinio pajėgumo  rodiklis ataskaitiniais metais turi būti didesnis. Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos inf.

Taip pat skaitykite