Vasario 3-ioji: vardadieniai, astrologija

Vasario 3-ioji – Šv. Blažiejus. Linų diena.

Blažiejus (316 m.) buvo vyskupas ir kankinys. Nuteistas mirti padarė stebuklą – pagydė žuvies ašaka užspringusį vaiką. Dėl šio stebuklo Blažiejaus globos šaukiamasi nuo gerklės ligų.

Vasario 3-iąją lietuviai nuo seno šventino linus. Pašventinti linai buvo dedami ant aukuro ir prašoma gero derliaus. Šventinta linų sruoga rišdavo kaklą ir tikėdavo, kad tai gelbsti persišaldžius gerklę.

Atėjus krikščionybei senoji lietuvių šventė sutapatinta su šv. Blažiejaus varduvėmis. Linai pradėti šventinti bažnyčiose.

Vasario trečioji, penktadienis – 34-oji metų diena (penktoji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 331 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Blažiejus, Blažys, Oskaras, Radvas, Radvė, Radvilas, Radvilė, Radvina, Radvinas, Tolbaudas, Toldravas, Toliotas, Toliotė;

rytoj: Arvilė, Andrius, Joana, Minija, Vydmantas;

poryt: poryt: Aga, Agata, Agatas, Agatė, Agota, Birenė, Birenis, Birutė, Birutis, Birvyda, Birvydas, Gaudvilas, Gaudvilė, Gaudvina, Gaudvinas, Ilona.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.08, leidžiasi 16.59. Dienos ilgumas – 08.51.

Šiandien – aštuntoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Kas nemoka tausoti trupučio, tas praras ir daugybę” (Menandras).

***************

Astrologinė prognozė vasario 3-iajai, penktadieniui

AVINAS. Galite įsigyti norimą daiktą arba kils idėjų, susijusių su asmeniniu įvaizdžiu, nuosavu verslu. Kita vertus, nerimausite, ar pavyks įtikti dominančiam žmogui, jeigu ruošiate jam staigmeną.

JAUTIS. Darbas šiandien kažkaip derės su maloniomis pramogomis ir intensyviu plepėjimu. Iki vakaro taip išmiklinsite liežuvį, kad jau galėsite bet ką bet kuo įtikinti. Juo labiau, kad kalbėsite ir reaguosite labai emocionaliai, įkvėptai.

DVYNIAI. Diena nebus komplikuota, bet būsite linkę pasiduoti pasyvumo, suglebimo jausmui, piktnaudžiauti svaigalais ar pataikauti savo slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite.

VĖŽYS. Jus prisimins seni draugai, seksis megzti pažintis. Trauks pramogos, linksmybės, noriai dalinsitės idėjomis, patirtimi. Vis dėlto nederėtų užsiimti siūlomomis finansinėmis, turtinėmis machinacijomis.

LIŪTAS. Darbo srityje tam tikra prasme jums gali prasidėti naujas etapas. Stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis. Įmanomas virtualus meilės nuotykis arba realizuosite kūrybinę idėją.

MERGELĖ. Galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus. Galite gauti svarbių žinių iš aukštesnės institucijos arba per internetą. Tikriausiai kažkam itin prireiks jūsų dėmesio, paramos.

SVARSTYKLĖS. Šiandien išgirsta naujiena gali paskatinti priimti originalų sprendimą. Galite pasiduoti pagundai kažką brangaus pirkti, imti paskolą ar rizikuoti savomis bei svetimomis santaupomis.

SKORPIONAS. Jausitės gana nesaugiai dėl asmeninių arba profesinių problemų. Dominantis žmogus elgsis dviprasmiškai ir jums teks nertis iš kailio, norint suvokti jūsų santykius.

ŠAULYS. Galite nuspręsti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą, pradėti laikytis dietos, pakeisti plaukų spalvą ir kirpimą. Galite gauti darbo pasiūlymą. Jei tai susiję su menu, grožiu, kūryba, verta pamąstyti. Mielas asmuo sužadins romantiškas viltis, svajones.

OŽIARAGIS. Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės. Regis, bendrausite su romantiškai nusiteikusiais arba kūrybiškai turtingais žmonėmis. Galimas mielas flirtas. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų.

VANDENIS. Bodėsitės buitinėmis pareigomis, norėsis pasikeitimų, naujų įspūdžių. Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklausys aplinkinių gera nuotaika. Būtų geriau, kad neprovokuotumėte nedraugiškų diskusijų.

ŽUVYS. Šiandien galimos neplanuotos kelionės, komerciniai ryšiai, kontaktai, sutartys. Turėtumėte neblogai susitvarkyti su visomis užduotimis. Vakare galite sulaukti svečio, viešnios arba įdomios informacijos telefonu.

Geros dienos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite