Vasario 3-ioji: vardadieniai, astrologija

Vasario 3-ioji – Šv. Blažiejus. Linų diena.

Blažiejus (316 m.) buvo vyskupas ir kankinys. Nuteistas mirti padarė stebuklą – pagydė žuvies ašaka užspringusį vaiką. Dėl šio stebuklo Blažiejaus globos šaukiamasi nuo gerklės ligų.

Vasario 3-iąją lietuviai nuo seno šventino linus. Pašventinti linai buvo dedami ant aukuro ir prašoma gero derliaus. Šventinta linų sruoga rišdavo kaklą ir tikėdavo, kad tai gelbsti persišaldžius gerklę.

Atėjus krikščionybei senoji lietuvių šventė sutapatinta su šv. Blažiejaus varduvėmis. Linai pradėti šventinti bažnyčiose.

Vasario trečioji, penktadienis – 34-oji metų diena (penktoji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 331 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Blažiejus, Blažys, Oskaras, Radvas, Radvė, Radvilas, Radvilė, Radvina, Radvinas, Tolbaudas, Toldravas, Toliotas, Toliotė;

rytoj: Arvilė, Andrius, Joana, Minija, Vydmantas;

poryt: poryt: Aga, Agata, Agatas, Agatė, Agota, Birenė, Birenis, Birutė, Birutis, Birvyda, Birvydas, Gaudvilas, Gaudvilė, Gaudvina, Gaudvinas, Ilona.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.08, leidžiasi 16.59. Dienos ilgumas – 08.51.

Šiandien – aštuntoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Kas nemoka tausoti trupučio, tas praras ir daugybę” (Menandras).

***************

Astrologinė prognozė vasario 3-iajai, penktadieniui

AVINAS. Galite įsigyti norimą daiktą arba kils idėjų, susijusių su asmeniniu įvaizdžiu, nuosavu verslu. Kita vertus, nerimausite, ar pavyks įtikti dominančiam žmogui, jeigu ruošiate jam staigmeną.

JAUTIS. Darbas šiandien kažkaip derės su maloniomis pramogomis ir intensyviu plepėjimu. Iki vakaro taip išmiklinsite liežuvį, kad jau galėsite bet ką bet kuo įtikinti. Juo labiau, kad kalbėsite ir reaguosite labai emocionaliai, įkvėptai.

DVYNIAI. Diena nebus komplikuota, bet būsite linkę pasiduoti pasyvumo, suglebimo jausmui, piktnaudžiauti svaigalais ar pataikauti savo slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite.

VĖŽYS. Jus prisimins seni draugai, seksis megzti pažintis. Trauks pramogos, linksmybės, noriai dalinsitės idėjomis, patirtimi. Vis dėlto nederėtų užsiimti siūlomomis finansinėmis, turtinėmis machinacijomis.

LIŪTAS. Darbo srityje tam tikra prasme jums gali prasidėti naujas etapas. Stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis. Įmanomas virtualus meilės nuotykis arba realizuosite kūrybinę idėją.

MERGELĖ. Galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus. Galite gauti svarbių žinių iš aukštesnės institucijos arba per internetą. Tikriausiai kažkam itin prireiks jūsų dėmesio, paramos.

SVARSTYKLĖS. Šiandien išgirsta naujiena gali paskatinti priimti originalų sprendimą. Galite pasiduoti pagundai kažką brangaus pirkti, imti paskolą ar rizikuoti savomis bei svetimomis santaupomis.

SKORPIONAS. Jausitės gana nesaugiai dėl asmeninių arba profesinių problemų. Dominantis žmogus elgsis dviprasmiškai ir jums teks nertis iš kailio, norint suvokti jūsų santykius.

ŠAULYS. Galite nuspręsti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą, pradėti laikytis dietos, pakeisti plaukų spalvą ir kirpimą. Galite gauti darbo pasiūlymą. Jei tai susiję su menu, grožiu, kūryba, verta pamąstyti. Mielas asmuo sužadins romantiškas viltis, svajones.

OŽIARAGIS. Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės. Regis, bendrausite su romantiškai nusiteikusiais arba kūrybiškai turtingais žmonėmis. Galimas mielas flirtas. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų.

VANDENIS. Bodėsitės buitinėmis pareigomis, norėsis pasikeitimų, naujų įspūdžių. Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklausys aplinkinių gera nuotaika. Būtų geriau, kad neprovokuotumėte nedraugiškų diskusijų.

ŽUVYS. Šiandien galimos neplanuotos kelionės, komerciniai ryšiai, kontaktai, sutartys. Turėtumėte neblogai susitvarkyti su visomis užduotimis. Vakare galite sulaukti svečio, viešnios arba įdomios informacijos telefonu.

Geros dienos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotarietiška pavakario talka Mažiuose

talka Mažių kapinaitėse

Jau vienuolikti metai kasmet rudenį ir pavasarį rotariečiai susirenka į talką Mažių kapinaitėse (Šilutės sen.). Darbo netrūksta: per vasarą priželia aukštos žolės, rudenį ir per visą žiemą ąžuolai storai pribarsto lapų,  tai vienur, tai kitur vis išlenda medžių atžalos. Vakar, spalio 18 d., taip pat vyko talka, tik šį kartą su patalkiais ir pokalbiais apie Vydūną.   Kažkur netoliese gimė Vydūnas   Atsiverčiu Šilutės Rotary klubui Vydūno bibliotekos padovanotą storą Vaclovo Bagdonavičiaus ir Aušros Martišiūtės-Linartienės parašytą monografiją VYDŪNAS ir randu

Kelionės išlaidų apmokėjimas – reikšminga pagalba suinteresuotiems darbu užsienyje

Namų remontas, „kapitalinis vizitas“ pas odontologą, svajonių atostogos su šeima ar naujas automobilis – svajonių ir planų turime kiekvienas, deja, ne visi turi palankias galimybes juos įgyvendinti. Bene dažniausia to priežastis – stinga lėšų. Jei Lietuvoje siūlomos darbo vietos jums nėra priimtinos dėl atlyginimo dydžio ar kitų priežasčių, atviros ir kitų valstybių darbo rinkos: tereikia žinoti, kaip išsirinkti geriausią karjeros sprendimą! Darbas užsienyje su apmokama kelione – palanki galimybė ir tiems, kuriems išvyka į vieną ar kitą šalį būtų „neįkandama“

Ar valstybinių ir privačių medicinos įstaigų įranga skiriasi?

Turbūt sutiksite, kad sveikata yra svarbiausias žmogaus turtas. Žinoma, norisi visada jaustis gerai ir kad tiek kūnas, tiek siela visada būtų sveiki. Tokiu atveju reikalinga nuolatinė savo kūno priežiūra, kuri apima tiek mūsų kasdienius ritualus, tiek medicininę įrangą, kuri gali diagnozuoti problemas dar tada, kol jos labai mažos. Tiesa, dažnai girdime, kad medicininė įranga valstybinėse ir privačiose klinikose skiriasi. Dėl to to kinta ir ligos radimo tempai. Ar tai yra tiesa? Negalime pasiremti faktais, kadangi nebuvo atliktas toks tyrimas. Tačiau

Rusniškis Saulius Bukantas – per plauką nuo „Auksinės Krivūlės“ riterio apdovanojimo

Šiandien, spalio 19 d., Vilniuje šešioliktą kartą šalies savivaldybėms bus teikiami svarbiausi metų apdovanojimai – „Auksinės Krivūlės“ statulėlės ir trims savivaldai nusipelniusiems asmenims – „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklai. Esame informavę, kad Šilutės r. savivaldybės taryba pasiūlė „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklu apdovanoti Rusnės bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininką Saulių Bukantą. Iškilmių dieną paaiškėjo, kad apdovanoti šiuo ženklu buvo pasiūlyta 14 veiklių, aktyvių ir savo darbais išsiskyrusių asmenų. S. Bukanto kandidatūrą palaikė 7 Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos nariai, tad vos vienas balsas nulėmė,

Taip pat skaitykite