Šilutės ligoninėje tęsiasi medicinos darbuotojų skiepijimas. Šįkart sklandžiai ir darniai

Šiandien, sausio 7-ąją, Šilutės ligoninėje prasidėjo antrasis vakcinacijos etapas. Planuota paskiepyti 47 medicinos darbuotojus. Dar 43 gydymo įstaigos darbuotojai bus paskiepyti rytoj.  

Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis pamarį.eu informavo, kad antrasis vakcinacijos procesas vyksta sklandžiai ir darniai. Siekiant išvengti įvairių nesusipratimų, darbuotojų skiepijimą organizuoja ir prižiūri laikinai sudaryta komanda.

„Po pirmojo vakcinacijos etapo buvo nesusipratimų dėl eiliškumo, tačiau pakoregavome procesą ir antrasis etapas vyksta tikrai sklandžiai. Nebuvo nusiskundimų, nėra lindimo be eilės. Jei ir toliau taip sėkmingai viskas klostysis, rytoj užbaigsime skiepyti visus darbuotojus“, – sakė V. Šileikis.

Be medicinos darbuotojų, per šias dvi dienas bus paskiepyti ir Šilutės greitosios medicinos pagalbos (GMP) darbuotojai bei garbaus amžiaus sunkiausiomis ligomis sergantys pacientai. Žinoma, kad ketvirtadienį bus paskiepyti 3 hemodializuojami pacientai, o penktadienį – 18 GMP darbuotojų. Planuojama paskiepyti ir Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientus, tačiau tiksli data dar nežinoma. Anot V. Šileikio, džiugu, kad prieš kelias dienas šio skyriaus pacientams atlikti COVID-19 tyrimai, rezultatai neigiami.

Per abi dienas bus paskiepyta 90 medicinos darbuotojų. Žinoma, kad ekspertai rekomenduoja neskiepyti asmenų, jei jiems nuo COVID-19 ligos diagnozavimo nėra praėję trijų mėnesių arba prieš skiepijimą jiems atlikto serologinio tyrimo metu nustatoma koronaviruso antikūnų.

Priminsime, kad prieš pat Naujuosius metus Šilutės ligoninėje buvo paskiepyti pirmieji 80 medicinos darbuotojų, dirbantys priešakinėse linijose ir padidintos rizikos padaliniuose – COVID-19 skyriuje, reanimacijos-intensyvios terapijos, priėmimo-skubios pagalbos, izoliaciniame skyriuose, mobiliajame patikros punkte. Tąkart iš viso COVID-19 vakcina paskiepyta: 23 medikai, 39 slaugytojai, 14 jų padėjėjų, 4 radiologijos technologai.

Sausio 7 d. duomenimis, Šilutės ligoninėje gydomi 45 koronavirusu sergantys pacientai. Šiuo metu serga 42 medicinos darbuotojai, saziizoliacijoje yra 8.

Pamarys.eu inf. 

 

 

 

Hits: 175

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Puikios kokybės manikiūro priemonės

Įvairios manikiūro priemonės padės mėgautis gražia nagų išvaizda, kuri išliks nepakitusi ilgą laiką. Skaitydami šį straipsnį sužinosite apie įvairiems poreikiams pritaikytą manikiūro asortimentą ir galėsite įsigyti aukštos kokybės manikiūro įrankių pagal individualius poreikius. Tiek pradedantieji, tiek pažengusieji manikiūro meistrai ras daug naudingos informacijos ir sau tinkamų priemonių asortimentą.    Įvairus manikiūro priemonių asortimentas Sunku būtų įsivaizduoti manikiūrą ar pedikiūrą be reikalingų geros kokybės priemonių. Patikimi tiekėjai bendradarbiauja su profesionaliais manikiūro priemonių gamintojais, todėl gali pasiūlyti patikimų ir kokybiškų gaminių už

Teikiamos pataisos dėl verslinės žvejybos draudimo Kuršių mariose ir vidaus vandenyse

Seimui antradienį planuojama tekti Žuvininkystės įstatymo pataisas, numatančias verslinės žvejybos draudimą Kuršių mariose ir vidaus vandenyse. Numatoma, uždrausti verslinę žvejybą Kuršių mariose ir vidaus vandenyse, numatant tik specializuotąją stintų žvejybą ir specializuotąją nėgių žvejybą bučiukais, apriboti verslinę žvejybą saugomų rūšių žuvų migracijos kelyje Baltijos jūros priekrantėje. Pataisų autoriai pateikia pavyzdį, kad 1997–2019 metais vykdytų ichtiologinių tyrimų Kauno mariose duomenys rodo, jog tiek pagrindinių žuvų rūšių (karšių, kuojų, sterkų, ešerių ir plakių), tiek ir bendras visų žuvų santykinis gausumas ir santykinė

Seimui bus pasiūlyta imtis nelegalių tvorų prie ežerų ir upių

Antradienį Seimui planuojama pateikti Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, kuriomis siūloma dešimt kartų padidinti baudas už nelegalų tvorų tvėrimą prie ežerų ir upių. Jeigu Seimas pritartų tokiam Seimo nario socialdemokrato Lino Jonausko siūlymui, vietoje šiuo metu galiojančios mažiausios už tokį nusižengimą numatytos 30 eurų baudos, nelegaliai įrengus tvorą prie ežero ar upės, grėstų 300 eurų bauda. Administracinių nusižengimų kodekso pataisomis siūloma už pažeidimus prie valstybinių vandens telkinių tveriant tvoras ar kitaip ribojant praėjimą numatyti nuo 300 iki 600 eurų baudą, o

Taip pat skaitykite