Sausio 25-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt penktoji – pusiaužiemis, šv. Pauliaus atsivertimas. Vilniaus pagarsinimo diena.

Sausio 25-oji liturginiame kalendoriuje skirta paminėti pirmųjų krikščionių persekiotojo Sauliaus stebuklingam atsivertimui. Jis tapo vienu uoliausių Kristaus mokslo skleidėjų tarp to meto pagonių, žinomas apaštalo Pauliaus (Povilo) vardu.

Ši diena ypatinga tuo, kad tądien visi įdėmiai stebėdavo orus. Buvo tikima, kad tos dienos priešpiečio oras atitinka pirmąją, o popietinis – antrąją žiemos pusę. Jeigu tądien saulėta, buvo spėjama būsiant gražią vasarą ir gerus metus, jei debesuota – tais metais daug žmonių mirsią, jeigu lyja ar sninga, tais metais būsiąs didelis brangymetis, nes javai supus, o jei smarkus vėjas pučia, tarp žmonių galintys kilti dideli neramumai.

Vilniaus pagarsinimo diena siejama su žinomu faktu, kad rašytiniuose šaltiniuose Vilnius pirmą kartą paminėtas 1323 m. sausio 25 d. Lietuvos valdovo Gedimino laiške “Visiems visame pasaulyje paplitusiems Kristaus garbintojams”. Taip Vilniaus vardas buvo pagarsintas Europai.

Sausio dvidešimt penktoji, trečiadienis – 25-oji metų diena (trečioji 5-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 340 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Jaunutis, Jomantas, Paulė, Paulius, Povilas, Viltenė, Viltenis, Viltė, Žiedė;

rytoj: Daugis, Eigilė, Justas, Rimantas.

poryt: Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.22, leidžiasi 16.40. Dienos ilgumas – 08.18.

Šiandien – šeštoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Ginklo dera griebtis paskiausiai, kai kitų priemonių nepakanka” (N. Makiavelis).

**************

Astrologinė prognozė sausio 25-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Jums itin rūpės darbo reikalai. Galbūt imsitės įgyvendinti ambicingą planą. Svarbu išlikti kantriems, disciplinuotiems ir draugiškiems. Su kitų pagalba galite išspręsti nemenką problemą.

JAUTIS. Padidės jūsų objektyvumas, realistinis mąstymas. Pravartu nubrėžti tolesnes veiklos gaires, ieškoti bendraminčių. Galimas kontaktas su įdomiu nepažįstamuoju arba užsieniečiu. Vis dėlto neskubėkite juo pernelyg pasitikėti.

DVYNIAI. Jums rūpės ir sava, ir partnerio arba bendra įmonės finansinė situacija. Su ja siesite kai kurias savo viltis. Regis, sugebėsite praktiškai išnaudoti žinias, gaunamą informaciją. Gali paaštrėti kai kurios psichologinės ar seksualinės problemos.

VĖŽYS. Santykiuose su konkurentais tvyros įtampa. Tuo pačiu tikėtinas intelektinis įkvėpimas, sieksite žinių, autoriteto, megsite reikalingus kontaktus. Regis, jums norėsis aprėpti daugiau nei leidžia situacija bei galimybės.

LIŪTAS. Taip darbuositės, kad tik dulkės rūks. Gana daug dėmesio skirsite įvaizdžiui, higienai, dietai, sveikatai. Į tai nukreiptos pastangos, išleisti pinigai veikiausiai pasiteisins.

MERGELĖ. Puikiai seksis kūrybinė veikla, reikalai su publika. Rūpės vaikų interesai, domėsitės jų poreikiais. Mėginsite rasti laiko ir pramogoms, romantikai. Galimos neracionalios išlaidos, jums arba kitiems suteiksiančios malonumo.

SVARSTYKLĖS. Pasireikš vidinės ramybės ir saugumo poreikis, įnoringumas dietos atžvilgiu. Mokėkite nusileisti, prisitaikyti bei įvertinti kitokius nei jūsų argumentus. Neblogai seksis ne tik buitinė, bet ir kūrybinė veikla.

SKORPIONAS. Pasižymėsite smalsumu, kūrybingumu. Galite gauti intriguojantį laišką ar pranešimą. Tiktų užsiimti reklama, komercija. Nuotaiką turėtų pakelti apsilankymas kirpykloje, grožio salone, saunoje, masažo kabinete.

ŠAULYS. Kils ūpas lankytis prekybos centruose, domėtis įvairiais pirkiniais. Pasistenkite gerai sutarti su artimaisiais, ypač jei norite išvengti nesusipratimų meilės srityje.

OŽIARAGIS. Pasireikš nuotaikų kaita, jautrumas aplinkai. Spėliosite, ar nepraradote dominančio asmens palankumo bei susidomėjimo. Vis dėlto neblogai seksis ne tik buitinė, ūkinė, bet ir protinė bei techninė veikla.

VANDENIS. Emociškai jausitės gana jaukiai ir saugiai, jeigu jums niekas nekvaršina galvos. Gali būti, kad apims neveiklumas, svajingas atsipalaidavimas. Bet galimas ir nerimas dėl sveikatos, grožio.

ŽUVYS. Šiandien aplinkiniams demonstruosite savo intelektą, humoro jausmą, organizacinius sugebėjimus. Patiks leisti laisvalaikį su draugais, bendraminčiais, megzti pažintis.

Hits: 169

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite