Rinkėjų mažiau, tačiau jie aktyvūs

Spalio 6 d., ketvirtadienį, 20 val. baigėsi išankstinis balsavimas šių metų Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose. Pasak Šilutės rajono apygardos rinkimų komisijos pirmininkės Danguolės Dimičiukienės, nors rinkėjų yra sumažėję, jų aktyvumas išliko toks pat.

Organizuojant rinkimus jau daugelį metų dalyvaujanti Danguolė Dimičiukienė pastebėjo, kad rinkėjų skaičius kasmet mažėja, tačiau dalyvaujančių rinkimuose gyventojų dalis išlieka maždaug tokia pat.
Kiek iš viso žmonių dalyvavo išankstiniuose rinkimuose sunku pasakyti, nes kai šis straipsnis buvo rengiamas spaudai, išankstinis balsavimas tebevyko. Pirmąją išankstinio balsavimo dieną – spalio 5 – išankstiniame balsavime dalyvavo 354 žmonės, iš jų 21 priklauso kitoms rinkimų apygardoms, kur ir bus išsiųsti jų biuleteniai. Pasak D. Dimičiukienės, didžioji dalis iš anksto balsuojančiųjų sako darantys taip todėl, kad sekmadienį turės išvažiuoti ir rinkimuose dalyvauti negalėsiantys.
Šilutės r. 32 apygardos rinkimų komisijos pirmininkė vakar apie 10 val. sakė, kad iki tol jokių pažeidimų nenustatyta.
Rinkimus labai aktyviai stebėjo policijos patruliai, nuolatos užsukdami prie balsavimo vietos. Nepaliaujamai, keisdami vieni kitus, budėjo stebėtojai. „Kol kas išankstinis balsavimas vyksta sklandžiai, jokių pažeidimų mūsų rajone nepastebėta“, – džiaugėsi D. Dimičiukienė. Ji sakė, kad rinkimų komisijos nariams šiomis dienomis tikras darbų įkarštis. Pirmąją išankstinio balsavimo dieną darbą jie baigė 21 val., o spalio 6-ąją – dar vėliau. Spalio 7-8 d. rinkimų komisijos nariai lankysis pas tuos, kurie turi teisę balsuoti namuose.
Danguolė Dimičiukienė paragino mūsų rajono gyventojus aktyviai dalyvauti rinkimuose. Ji sakė, kad nors dalis žmonių negavo rinkėjų kortelių, tai tikrai nesutrukdys jiems dalyvauti rinkimuose. Į savo įprastą rinkimų apylinkę jie turi ateiti su asmens dokumentu ir galės balsuoti, nes yra įtraukti į tos apylinkės rinkėjų sąrašus. Rinkėjų kortelių kai kurie negavo todėl, kad jas dalinant ne visus rinkėjus pavyko rasti namie.

Vaidotas VILKAS

Šilutės rajono apygardos rinkimų komisijos pirmininkės Danguolės Dimičiukienės teigimu, nors rinkėjų skaičius sumažėjęs, jų aktyvumas išliko toks pat.

Šilutės rajono apygardos rinkimų komisijos pirmininkės Danguolės Dimičiukienės teigimu, nors rinkėjų skaičius sumažėjęs, jų aktyvumas išliko toks pat.

Pirmąją išankstinio balsavimo dieną išankstiniame balsavime dalyvavo 354 žmonės.

Šilutės rajono rinkimų komisijos nariams prasidėjo darbymetis.

Hits: 269

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Kviečia kurti VILTIES MIESTĄ drauge

Broliai pranciškonai pastatė Klaipėdos Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią ir įkūrė VILTIES MIESTĄ, kur įsikūręs Šv. Pranciškaus onkologinis centras, šalia – rožynas bei vaikų darželis „Paukštelis“. Šiemet jau galėsime apsilankyti ir kunigo, pranciškono, gydytojo, botaniko Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos vardo sensoriniame sode. VILTIES MIESTAS atvykstančius pasitinka dailininko Pijaus Čeikausko piešiniais. Kadangi Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios lubos primena apversto Nojaus laivo dugną, regime po du skubančius bažnyčios link gyvius: žaismingus, spalvingus, viltingus. VILTIES GALERIJĄ planuojame papildyti iki Šv. Magdalenos nakties bėgimo liepos mėnesį. Kviečiame prisidėti tiek,

Taip pat skaitykite