Rinkėjų mažiau, tačiau jie aktyvūs

Spalio 6 d., ketvirtadienį, 20 val. baigėsi išankstinis balsavimas šių metų Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose. Pasak Šilutės rajono apygardos rinkimų komisijos pirmininkės Danguolės Dimičiukienės, nors rinkėjų yra sumažėję, jų aktyvumas išliko toks pat.

Organizuojant rinkimus jau daugelį metų dalyvaujanti Danguolė Dimičiukienė pastebėjo, kad rinkėjų skaičius kasmet mažėja, tačiau dalyvaujančių rinkimuose gyventojų dalis išlieka maždaug tokia pat.
Kiek iš viso žmonių dalyvavo išankstiniuose rinkimuose sunku pasakyti, nes kai šis straipsnis buvo rengiamas spaudai, išankstinis balsavimas tebevyko. Pirmąją išankstinio balsavimo dieną – spalio 5 – išankstiniame balsavime dalyvavo 354 žmonės, iš jų 21 priklauso kitoms rinkimų apygardoms, kur ir bus išsiųsti jų biuleteniai. Pasak D. Dimičiukienės, didžioji dalis iš anksto balsuojančiųjų sako darantys taip todėl, kad sekmadienį turės išvažiuoti ir rinkimuose dalyvauti negalėsiantys.
Šilutės r. 32 apygardos rinkimų komisijos pirmininkė vakar apie 10 val. sakė, kad iki tol jokių pažeidimų nenustatyta.
Rinkimus labai aktyviai stebėjo policijos patruliai, nuolatos užsukdami prie balsavimo vietos. Nepaliaujamai, keisdami vieni kitus, budėjo stebėtojai. „Kol kas išankstinis balsavimas vyksta sklandžiai, jokių pažeidimų mūsų rajone nepastebėta“, – džiaugėsi D. Dimičiukienė. Ji sakė, kad rinkimų komisijos nariams šiomis dienomis tikras darbų įkarštis. Pirmąją išankstinio balsavimo dieną darbą jie baigė 21 val., o spalio 6-ąją – dar vėliau. Spalio 7-8 d. rinkimų komisijos nariai lankysis pas tuos, kurie turi teisę balsuoti namuose.
Danguolė Dimičiukienė paragino mūsų rajono gyventojus aktyviai dalyvauti rinkimuose. Ji sakė, kad nors dalis žmonių negavo rinkėjų kortelių, tai tikrai nesutrukdys jiems dalyvauti rinkimuose. Į savo įprastą rinkimų apylinkę jie turi ateiti su asmens dokumentu ir galės balsuoti, nes yra įtraukti į tos apylinkės rinkėjų sąrašus. Rinkėjų kortelių kai kurie negavo todėl, kad jas dalinant ne visus rinkėjus pavyko rasti namie.

Vaidotas VILKAS

Šilutės rajono apygardos rinkimų komisijos pirmininkės Danguolės Dimičiukienės teigimu, nors rinkėjų skaičius sumažėjęs, jų aktyvumas išliko toks pat.

Šilutės rajono apygardos rinkimų komisijos pirmininkės Danguolės Dimičiukienės teigimu, nors rinkėjų skaičius sumažėjęs, jų aktyvumas išliko toks pat.

Pirmąją išankstinio balsavimo dieną išankstiniame balsavime dalyvavo 354 žmonės.

Šilutės rajono rinkimų komisijos nariams prasidėjo darbymetis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

„Mizon“ kosmetika – giliai maitinanti ir drėkinanti kosmetikos linija

Nuo pat pradžių Mizon prekės ženklas orientuojasi į tik natūralių ingredientų naudojimą. Pasitelkus inovatyvių technologijų pavyko sukurti visiškai saugią kosmetiką. Joje nėra parabenų, dažiklių, SLS ir kitų kenksmingų medžiagų, kurios gali dirginti odą ar sukelti alergines reakcijas. Tai ne visi šios kosmetikos privalumai. Visų Mizon produktų formulė labai lengva, bet kartu ir itin efektyvi. Galima naudoti visų tipų odai – normaliai, riebiai, jautriai, sausai, suglebusiai ir brandžiai. Prekės ženklas sukūrė specialią „10 žingsnių“ programą, kuri leidžia išnaudoti visas jo kosmetikos

5 patarimai, kad vaikelio laukimas praeitų sklandžiai

Jei šiek tiek nerimaujate dėl gimdymo, štai keletas naudingų patarimų. 1. Žinios Kiekviena moteris yra skirtinga. Mūsų kūnai yra skirtingi, mūsų kūdikiai yra skirtingi ir nebūna dviejų vienodų gimimų. Štai kodėl naudinga daugiau sužinoti apie gimdymą. Suprasdami daugiau apie savo galimybes ir kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus, galite jaustis labiau pasitikinti priimdama sprendimus dėl to, kaip norite pagimdyti. Taip pat galite pasikalbėti su savo akušere, jei kas nors jums ypač rūpi. Ji atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir

Moteriškos rankinės. Rekomendacijos išskirtinėms progoms

Stilinga ir kokybiška rankinė yra itin svarbus daugelio moterų aksesuaras, kuris gali pagyvinti bendrą įvaizdį. Renkantis kasdieninę rankinę, dažnai išsikeliami keli kriterijai. Svarbiausia, kad ji būtų patogi, talpi, komfortabili ir lengvai pritaikoma prie bet kokios aprangos. Todėl dažnai pasirenkamos juodos, rudos, ar šviesių spalvų rankinės. O jeigu prireikia rankinės išskirtinei progai, pvz., gimtadienio šventei, vestuvėms, darbo vakarėliui, vakarienei mieste, ar kitokiai progai, reikalavimai gali būti šiek tiek kitokie. Tokiu atveju tampa svarbu, jog rankinė būtų kompaktiška, patogi dėvėti ir kurioje

Rugsėjo 29-ąją minime šventąjį Mykolą

Kalendoriaus lapelis primena, kad rugsėjo 29-oji yra Pasaulinė širdies diena, Dagos diena, Šv. Mykolas. Proga priminti, kaip svarbu saugoti širdį                  1999 m. Pasaulinė širdies federacija paskelbė rugsėjo 29-ą Pasauline širdies diena. Šventė švenčiama 90-yje pasaulio šalių, siekiant atkreipti dėmesį į rizikos faktorius, sukeliančius širdies ligas, paskatinti sveiką gyvensenos būdą. Pasaulinę širdies dieną Lietuvoje skatina švęsti Lietuvos širdies asociacija. Šią dieną organizuojami sveikatingumo renginiai, išvykos dviračiais. Širdies veikla daug priklauso nuo taisyklingos mitybos ir žalingų įpročių. Širdžiai itin kenkia nutukimas, nejudrumas

Taip pat skaitykite