Nuo rudens Šilutės rajone bus 239 klasės su 4515 mokinių

Šilutės rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl klasių ir mokinių skaičiaus bendrojo ugdymo mokyklose nuo rudens, 2024-2025 mokslo metais.

Tai – įprasta tvarka. Šį kovą teko nustatyti bendrojo ugdymo mokyklose, gimnazijose, Žemaičių Naumiesčio mokykloje-darželyje, Traksėdžių Šilojų mokykloje numatomą klasių skaičių, mokinių skaičių jose, nurodant klasių jungimus.

Mokyklų vadovai pateikė Švietimo, sporto ir kultūros skyriui numatomą mokinių ir klasių skaičių, specialiųjų poreikių mokinių skaičių bendrojo ugdymo mokyklose. Pagal pateiktą informaciją bendrojo ugdymo ir Traksėdžių Šilojų mokyklose siūloma formuoti 239 klasių komplektus. Numatoma, kad ateinančiais mokslo metais bendrojo ugdymo mokyklose bus 3 jungtinių klasių komplektai (1-4 kl.), Traksėdžių Šilojų mokykloje – 8 ir Žibų pradinėje mokyklos 1 specialiosios klasės jungtinis komplektas.

Primename, kad Traksėdžių Šilojų mokykla, savivaldybės Tarybai nusprendus, tampa Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro skyriumi, tačiau savo veiklą tęs, ir čia bus mokomi vaikai.

Balandžio mėnesį vyks pagrindinis mokinių priėmimas mokytis į pirmąsias, penktąsias, gimnazijos pirmąsias ir trečiąsias klases. Apie pasikeitusį mokinių (vaikų) ar klasių (grupių) skaičių mokyklų vadovai iki liepos 1 d. informuos Švietimo, sporto ir kultūros skyrių ir iki rugsėjo 1 d. savivaldybės Tarybai bus teikiamas sprendimas dėl klasių (grupių) ir mokinių skaičiaus patikslinimo.

Klasėje – ne mažiau 8 vaikų

Bendrojo ugdymo mokyklose 2024-2025 m. m. turėtų būti komplektuojamos 239 klasės. Klasės su mažesniu nei nustatytu 8 mokinių skaičiumi nekomplektuojamos.

Nustatyta, kad devintoje (I gimnazijos), dešimtoje (II gimnazijos) ir III-IV gimnazijos klasėse didžiausias leistinas mokinių skaičius – 28.

Dabartiniais duomenimis, 1-12 klasėse planuojama turėti 4515 mokinių. Numatomi 25 pirmokų klasių komplektai, tikimasi, kad jų bus 378. Dvyliktokų – 278, tai – 12 klasių komplektų. Vienuoliktos-dvyliktos klasės turėtų 25 klasių komplektus su 586 mokiniais. Skelbiami visų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų duomenys, tačiau iki mokslo metų pradžios ir net jiems prasidėjus Savivaldybės taryba tikslina savo sprendimus. Mokinių skaičiai visada šiek tiek keičiasi.

Tokį paaiškinimą savivaldybės tarybai pateikė Švietimo, sporto ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė. Taryba priėmė tokį sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Interjero ABC: komodos pasirinkimas

Komodos yra neatsiejama interjero dalis, nes jos padeda išlaikyti tvarką ir suteikia papildomą vietą daiktams laikyti. Vis dėlto pasirinkti tinkamą komodą gali būti tikras iššūkis. Koks stilius geriausiai tinka jūsų namams? Kokią medžiagą rinktis? Koks dydis būtų optimaliausias? Šį kartą pasidalinsime patarimais ir įžvalgomis, padėsiančiomis jums rasti tobulą komodą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės šamingos elegancijos, modernaus minimalizmo, ar kaimiško žavesio – mes turime ką pasiūlyti kiekvienam skoniui ir poreikiui. Tad atsipalaiduokite, išgerkite puodelį kavos ir pasiruoškite leistis į komodų pasaulio

Kaip tinkamai maitinti savo augintinį?

Tinkama mityba yra svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Jei norime, kad mūsų augintinis būtų sveikas ir nugyventų ilgą gyvenimą, svarbu maitinti jį tinkamai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Juk naminiai gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo žmogaus. Jie negali tiesiog atidaryti šaldytuvo, kai nori valgyti. Tad kiekvienas šeimininkas turi žinoti savo augintinio ypatybes ir individualius poreikius, ir pagal juos pasirinkti tinkamą mitybą. Pagrindinės augintinių maitinimo taisyklės Daugelis šeimininkų renkasi jau paruoštą maistas gyvūnams, kurį galima įsigyti parduotuvėje. Ir tai

Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti. Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu? 21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*. Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus,

Converse evoliucija. Kodėl  jie tokie populiarūs?

Converse – tai tas prekės ženklas, kuris ne tik išgyveno šimtmetį, bet ir išaugo iki visame pasaulyje mylimos ikonos. Kaip gi atrodo toji magija, dėl kurios Converse kedai išlieka populiariausi tarp kiekvienos subkultūros atstovų – nuo roko žvaigždžių iki šiuolaikinių influencerių? Ar jie tikrai yra patys geriausi batai visiems atvejams, ar mes tiesiog negalime atsispirti toms žavingoms, guminėmis nosimis puoštoms ikonoms? Pasiruoškite – ši kelionė per Converse istoriją atskleis, kaip šie paprasti sportbačiai tapo neatsiejama mūsų garderobo dalimi! Kaip viskas

Taip pat skaitykite