Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų.

Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie pagalbininkai padeda išrinkti geriausios rūšies produktus naminiam gyvūnui, taip pat nurodoma, kokio tipo katinui maistas tinka, kokį guoliuką geriausia rinktis. Tačiau dabar norima atskleisti, kodėl Jūsų katinui tinka būtent kačių maistas Ontario.

Kodėl rinktis būtent Ontario maistą katėms?

Kiekviena katė turi savo mėgstamiausią ėdalą, kuris verčia ją jaustis gerai ir laimingai. Šeimininkas turi pasirūpinti, jog tas maistas būtų ne tik skanus, bet ir sveikas, kad jame būtų tinkami ingredientai, dėl to reikia skaityti aprašymus, o ne vadovautis piešiniais, kurie yra pavaizduoti ant pakuotės.

Aptarkime, kodėl katei geriausiai tinka Ontario ėdalas:

  • Pirmiausia, tai yra subalansuotas sausas maistas, kuris nesukels rūpesčių jį virškinant, todėl gyvūnas  jausis gerai. Tai yra svarbu, nes kiekvienas mylintis savo gyvūną šeimininkas nori jam tik geriausio.
  • Toks maistas saugo nuo skrandžio problemų, nes jį lengva suvirškinti ir jis parengtas pagal subalansuotą dietą. Pagal dienos maisto normą suskirstant maistą, katė bus ne tik soti, bet ir laiminga.
  • Kačių maistas gaminamas tik iš geriausios rūšies maisto medžiagų ir pjaustomas tokiais gabaliukais, kurie neleis katei užspringti, tai yra svarbu, nes dauguma kačių nori greitai valgyti, mažai kramto. Tinkami maisto gabaliukai gali išgelbėti nuo nelaimės.
  • Galima rinktis maistą kačiukams, sterilizuotoms katėms, maistą su ėriena, su lašiša. Taip pat yra sausas kačių maistas ir išrankioms katėms, kuris tikrai patiks visoms.
  • Kačių ėdale esančios sveikos maisto medžiagos padeda palaikyti katės odos ir plaukų žvilgesį.
  • Ontario maistas katėms yra aukščiausios rūšies, visoms katėms ir kačiukams tinkamos ir subalansuotos tam, jog naminis gyvūnėlis nepersivalgytų, tačiau būtų sotus.

 

Kadangi katinas jau sotus, jam tereikia pramogų. Katinas neįsivaizduoja gyvenimo be draskyklės, vienos geriausių yra  katinų draskyklės iš www.alphazoo.lt/. Yra įvairus laipynių ir draskyklių asortimentas, galima rinktis tai, kas neužims daug vietos ir puikiai atrodys. Galima pasirinkti iš daugybės dydžių ir spalvų, skirtingo dizaino, tad jūsų katinas tikrai bus laimingas.

pr2021/54

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Įamžinama seserų elzbietiečių veikla Švėkšnoje

2023 m. Šilutės Hugo Šojaus muziejaus Švėkšnos ekspozicija įgyvendina projektą „Šv. Jokūbo festivalis Švėkšnoje: seserų elzbietiečių veikla Švėkšnoje“. Projekto tikslas – įamžinti vienuolės Antaninos Žemgulytės-Bonitos bei seserų elzbietiečių veiklą Lietuvoje ir Švėkšnoje. Po Pirmo pasaulinio karo nepriklausomoje Lietuvoje susiklostė palankios sąlygos augti vienuolijoms. 1918–1940 m. Lietuvoje naujai įsikūrė 11 ordinų ir kongregacijų vienuoliai: vargdienių seserys, kazimierietės, kryžietės, elzbietietės, pranciškonės, jėzuitai, kapucinai, dominikonai, saleziečiai, pranciškietės ir salezietės. 1924 m. į Lietuvą iš Karaliaučiaus, kur buvo įsikūręs kongregacijos provincijos centras su noviciatu,

Kaip tinkamai laikyti nusipirktą pieną

Pienas – vienas perkamiausių lietuvių maisto produktų. Kad jis išlaikytų savo skonį ir maistines savybes iki pat galiojimo laiko pabaigos, jį parsinešę namo turėtume laikytis tam tikrų taisyklių. Dalis iš jų, ko gero, yra žinomos daugeliui, tačiau kai kurios gali nustebinti. Apie tai, kokių klaidų vengti nusipirkus pieno, pasakoja prekės ženklą „Dvaro“ valdančios bendrovės „Pieno žvaigždės“ vyriausioji technologė Dalia Mickeliūnienė. Pienas turi būti laikomas šaldytuve. Tad įsipylę pieno, visuomet stenkitės kuo greičiau jį padėti atgal į šaldytuvą. Taip pat visuomet

Gydymo įstaigos gaus daugiau lėšų už suteiktas paslaugas, medikai – didesnius atlyginimus

Siekiant sudaryti sąlygas gydymo įstaigoms nuo 2024 m. sausio 1 d. didinti medikų darbo užmokestį ne mažiau kaip 10 proc., sveikatos apsaugos ministro įsakymu padidintos asmens sveikatos priežiūros paslaugų bazinės kainos. Tai leis gydymo įstaigoms gauti papildomų lėšų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) ir skirti jas darbuotojų darbo užmokesčiui didinti. Pagal padidintus įkainius būtų atsiskaitoma už asmens sveikatos priežiūros paslaugas, suteiktas nuo šių metų lapkričio 1 d. „Laikomės įsipareigojimų reguliariai didinti medicinos darbuotojų atlygius – tai daroma peržiūrint įkainius

Su patyčiomis mokyklose vaikai kovoja pasitelkę piešinius

Patyčios tarp mokyklinio amžiaus vaikų yra viena opiausių problemų. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, patyčias patiria vidutiniškai 42 proc. berniukų ir 37 proc. mergaičių 40-yje labiausiai išsivysčiusių šalių. Pasipriešinti patyčioms nusiteikę ir Lietuvos vaikai, pasitelkę tam kūrybingas idėjas. „Su patyčiomis susidurti gali ne tik vaikai ar paaugliai, bet ir suaugusieji. Tačiau, jei suaugusieji gali apsiginti, labai dažnai vaikai jaučiasi bejėgiai prieš juos emociškai, o kartais net fiziškai žalojantį elgesį. Galime pasidžiaugti, kad patyčios mokyklose nebėra tabu – ši problema ne

Taip pat skaitykite