Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų.

Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie pagalbininkai padeda išrinkti geriausios rūšies produktus naminiam gyvūnui, taip pat nurodoma, kokio tipo katinui maistas tinka, kokį guoliuką geriausia rinktis. Tačiau dabar norima atskleisti, kodėl Jūsų katinui tinka būtent kačių maistas Ontario.

Kodėl rinktis būtent Ontario maistą katėms?

Kiekviena katė turi savo mėgstamiausią ėdalą, kuris verčia ją jaustis gerai ir laimingai. Šeimininkas turi pasirūpinti, jog tas maistas būtų ne tik skanus, bet ir sveikas, kad jame būtų tinkami ingredientai, dėl to reikia skaityti aprašymus, o ne vadovautis piešiniais, kurie yra pavaizduoti ant pakuotės.

Aptarkime, kodėl katei geriausiai tinka Ontario ėdalas:

  • Pirmiausia, tai yra subalansuotas sausas maistas, kuris nesukels rūpesčių jį virškinant, todėl gyvūnas  jausis gerai. Tai yra svarbu, nes kiekvienas mylintis savo gyvūną šeimininkas nori jam tik geriausio.
  • Toks maistas saugo nuo skrandžio problemų, nes jį lengva suvirškinti ir jis parengtas pagal subalansuotą dietą. Pagal dienos maisto normą suskirstant maistą, katė bus ne tik soti, bet ir laiminga.
  • Kačių maistas gaminamas tik iš geriausios rūšies maisto medžiagų ir pjaustomas tokiais gabaliukais, kurie neleis katei užspringti, tai yra svarbu, nes dauguma kačių nori greitai valgyti, mažai kramto. Tinkami maisto gabaliukai gali išgelbėti nuo nelaimės.
  • Galima rinktis maistą kačiukams, sterilizuotoms katėms, maistą su ėriena, su lašiša. Taip pat yra sausas kačių maistas ir išrankioms katėms, kuris tikrai patiks visoms.
  • Kačių ėdale esančios sveikos maisto medžiagos padeda palaikyti katės odos ir plaukų žvilgesį.
  • Ontario maistas katėms yra aukščiausios rūšies, visoms katėms ir kačiukams tinkamos ir subalansuotos tam, jog naminis gyvūnėlis nepersivalgytų, tačiau būtų sotus.

 

Kadangi katinas jau sotus, jam tereikia pramogų. Katinas neįsivaizduoja gyvenimo be draskyklės, vienos geriausių yra  katinų draskyklės iš www.alphazoo.lt/. Yra įvairus laipynių ir draskyklių asortimentas, galima rinktis tai, kas neužims daug vietos ir puikiai atrodys. Galima pasirinkti iš daugybės dydžių ir spalvų, skirtingo dizaino, tad jūsų katinas tikrai bus laimingas.

pr2021/54

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vystosi smegenys: trumpai apie vaiko raidą ir jos skatinimą

Vos tik gimusį kūdikį pasaulis pasitinka spalvų, garsų, skonių ir judesių įvairove – jis ją jaučia, tačiau kiekvienu iš šių jutimų jam dar reikės išmokti naudotis pačiam. Todėl pirmąsias 1000 dienų jo smegenys formuosis ir augs aktyviausiai nei tai darys kada nors vėliau, o raidos rezultatams didelę įtaką turės tėvai bei aplinka. Patarimais, kaip padėti vaikui augti ypatinguoju laikotarpiu iki 3 metų, ir įžvalgomis apie smegenų raidą, su tėvais dalijasi viena iš socialinės iniciatyvos „MaMaDu“ įkūrėjų Marija Dautartaitė, stažuotę atlikusi

Kada nebūtinas COVID-19 tyrimas

Jeigu persirgote COVID-19 ar jau esate pasiskiepiję, pasinaudoti medicinos įstaigų paslaugomis bus lengviau. Šilutės rajone šiomis išimtimis kol kas galės pasinaudoti nedaug gyventojų, mat, liepos 27 d. duomenimis, paskiepyta tik 16 101 rajono gyventojas, tai sudaro tik 43,3 proc. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 3118 gyventojų, 2905 – pasveiko, 66 – mirė. Šiuo metu serga jau 46 asmenys. Pagal vėl sparčiai plintančio COVID-19 naujų atvejų skaičius Šilutės rajonas priskirtas raudonajai zonai. Šiuo metu sparčiausiai koronavirusas plinta Klaipėdos apskrities savivaldybėse. Pateikiame Sveikatos

Kardiologė atskleidė, kodėl virpa širdis ir kas svarbu pajutus simptomus

Aukštas kraujospūdis gali lemti prieširdžių virpėjimo atsiradimą – širdies ritmo sutrikimą, kuris bendroje populiacijoje nustatomas maždaug 3 proc. vyresnių nei 20 metų žmonių. tai rodo naujausi moksliniai tyrimai. Gydytojų kardiologų teigimu, Lietuvoje ir prieširdžių virpėjimas, ir arterinė hipertenzija, tai yra padidėjęs kraujospūdis, yra itin dažnos ir vis dar nepakankamai kontroliuojamos sveikatai pavojingos būklės. Pasak gydytojos kardiologės Julijos Jurgaitytės, prieširdžių virpėjimą itin dažnai sukelia arterinė hipertenzija, tai įrodė ir Europos prevencinės kardiologijos žurnale paskelbti duomenys. Tyrimą atlikę mokslininkai ne tik patvirtino

Plastikinių šiaudelių nebelieka. Ką vertėtų žinoti juos naudojantiems 44 proc. gyventojų?

Nuo liepos pradžios Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, parduotuvėse nebegalima įsigyti vienkartinių plastikinių indų ar šiaudelių. Pastarųjų atsisakyti privalo ir maitinimo įstaigos, taip pat gėrimų ir sulčių gamintojai. Tačiau ar lengva rasti alternatyvą plastikiniams šiaudeliams, prie kurių esame įpratę? 44 proc. šalies gyventojų gerdami gėrimą bent retkarčiais naudoja šiaudelį, rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ apklausa. Šiaudelis pasirenkamas dėl įvairių priežasčių. 18 proc. respondentų taip vartoti įvairius gėrimus atrodo patogiau, 17 proc. – skaniau. Patogumą siurbčioti gėrimus per šiaudelį labiausiai

Taip pat skaitykite