Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų.

Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie pagalbininkai padeda išrinkti geriausios rūšies produktus naminiam gyvūnui, taip pat nurodoma, kokio tipo katinui maistas tinka, kokį guoliuką geriausia rinktis. Tačiau dabar norima atskleisti, kodėl Jūsų katinui tinka būtent kačių maistas Ontario.

Kodėl rinktis būtent Ontario maistą katėms?

Kiekviena katė turi savo mėgstamiausią ėdalą, kuris verčia ją jaustis gerai ir laimingai. Šeimininkas turi pasirūpinti, jog tas maistas būtų ne tik skanus, bet ir sveikas, kad jame būtų tinkami ingredientai, dėl to reikia skaityti aprašymus, o ne vadovautis piešiniais, kurie yra pavaizduoti ant pakuotės.

Aptarkime, kodėl katei geriausiai tinka Ontario ėdalas:

  • Pirmiausia, tai yra subalansuotas sausas maistas, kuris nesukels rūpesčių jį virškinant, todėl gyvūnas  jausis gerai. Tai yra svarbu, nes kiekvienas mylintis savo gyvūną šeimininkas nori jam tik geriausio.
  • Toks maistas saugo nuo skrandžio problemų, nes jį lengva suvirškinti ir jis parengtas pagal subalansuotą dietą. Pagal dienos maisto normą suskirstant maistą, katė bus ne tik soti, bet ir laiminga.
  • Kačių maistas gaminamas tik iš geriausios rūšies maisto medžiagų ir pjaustomas tokiais gabaliukais, kurie neleis katei užspringti, tai yra svarbu, nes dauguma kačių nori greitai valgyti, mažai kramto. Tinkami maisto gabaliukai gali išgelbėti nuo nelaimės.
  • Galima rinktis maistą kačiukams, sterilizuotoms katėms, maistą su ėriena, su lašiša. Taip pat yra sausas kačių maistas ir išrankioms katėms, kuris tikrai patiks visoms.
  • Kačių ėdale esančios sveikos maisto medžiagos padeda palaikyti katės odos ir plaukų žvilgesį.
  • Ontario maistas katėms yra aukščiausios rūšies, visoms katėms ir kačiukams tinkamos ir subalansuotos tam, jog naminis gyvūnėlis nepersivalgytų, tačiau būtų sotus.

 

Kadangi katinas jau sotus, jam tereikia pramogų. Katinas neįsivaizduoja gyvenimo be draskyklės, vienos geriausių yra  katinų draskyklės iš www.alphazoo.lt/. Yra įvairus laipynių ir draskyklių asortimentas, galima rinktis tai, kas neužims daug vietos ir puikiai atrodys. Galima pasirinkti iš daugybės dydžių ir spalvų, skirtingo dizaino, tad jūsų katinas tikrai bus laimingas.

pr2021/54

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite