Kas yra nagų ir odelių aliejus?

Nagų aliejus skirtas nuolatinei nagų priežiūrai po higieninės grožio procedūros. Šis produktas minkština odeles ir neleidžia joms šerpetoti. Rekomenduojama aliejus nagams ir odelėms naudoti reguliariai tam, kad būtų skatinamas sveikų nagų augimas ir užtikrinama puiki nagų ir odelių išvaizda. Šie aliejai taip pat būna papildyti įvairiais vitaminais, kurie lėtina senėjimo procesą bei saugo ląsteles nuo sužalojimo.

Kada naudoti aliejų?

Nagų odelės yra pakankamai kietos, tad atliekant higieninę grožio procedūrą, jas pirmiausia reikia atstumti jas apelsinmedžio lazdele, o vėliau nukirpti nagų žirklutėmis arba žnyplutėmis. Kad odelė būtų minkštesnė, prieš atliekant šiuos veiksmus rekomenduojama sudrėkinti odeles minkštikliu, taip jos bus elastingesnės ir tvarkyti bus daug paprasčiau. Prieš procedūrą nagų aliejaus naudoti nepatartina, nes jis išriebalina nagą ir labai apsunkina darbą.

Tam, kad būtų pašalintos visos likusios atšerpetojusios dalelės ir nago plaušeliai, gali būti atliekama papildoma procedūra, naudojant frezą, ant kurios uždedamas silikoninis poliravimo antgalis, skirtas išlyginti išsausėjusią odą bei natūralią nagų plokštelę. Tokiu būdu, kartu su aliejumi yra atliekamas poliravimas. Nagų aliejų rekomenduojama naudoti atlikus visą procedūrą pačioje pabaigoje, kad nagai ir odelės būtų gerai drėkinamos ir pamaitintos.

Nagų aliejų kvapai

Aliejukus nagams ir odelėms galite rinktis iš plataus asortimento. Jų kvapų gausybė jus nustebins. Galite rinktis tokius kvapus: raudonojo obuolio, vyšnių, kokosų, bananų, žaliojo meliono, persiko, aviečių, braškių, gumos ar kalėdinio kvapo bei kitus. Kiekviena moteris tikrai atras sau tinkamą, neerzinantį ir maloniai nuteikiantį kvapą. Aliejukai parduodami įvairaus dydžio talpose, todėl galite rinktis pagal savo naudojimo poreikį. Jei odeles lepinate tik po higieninės procedūros, jums užteks mažesnės talpos. Na, o jei mėgstate pasilepinti dažniau, rinkitės didesnės talpos nagų ir odelių aliejų.

Naudojimas ne tik manikiūrui

Kojų, kaip ir rankų nagai bei odelės reikalauja priežiūros. Nepamirškite palepinti ir kojų odelių, kurios, kaip įprasta, yra kietesnės už rankų odą. Aliejų skirtą nagams bei odelėms naudokite atlikdami manikiūrą ar pedikiūrą. Aliejų reikia užtepti ant nago ir odelės sankirtos, po to švelniai įmasažuoti.

pr2022/137

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite