Ką reikia žinoti perkant papuošalus internetu?

Nekyla jokių abejonių, kad papuošalai – viena svarbiausių mūsų įvaizdžio detalių. Juos naudodami, ne tik išgryninsime kuriamą įvaizdį, bet ir atskleisime savo asmenybę. Tad nieko keista, kad įvairūs papuošalai yra viena dažniausiai įsigyjamų prekių.

Siūlomą puikų būdą tiems kurie svajoja greitą bei patogiai įsigyti papuošalų – pirkite el. interneto parduotuvėje https://minimaltouch.lt/ . Kad išsirinktumėte labiausiai tinkamus ir visus lūkesčius pateisinančius papuošalus, atkreipkite dėmesį ir į šiuos patarimus.

Svarbu dydis

Internetinės parduotuvės parduodamus papuošalus pateikia aukštos kokybės nuotraukose ir būtent jos tampa bene svarbiausiu informacijos šaltiniu renkantis – dažnai pakanka kelių sekundžių, kad nuspręstumėte, ar tai ir yra tas papuošalas, kurio norite. Tačiau nereikia pamiršti, kad fotografijos – tikrai nėra vienintelis informacijos šaltinis, tad perkant nereikėtų kliautis vien juo.

Prie fotografijos yra pridedami ir išsamūs aprašymai, būtent juose rasite išsamią informaciją, iš ko pagamintas papuošalas, kokie tikslūs jo matmenys. Įvertinkite juos ir įsivaizduokite, koks yra papuošalo dydis realybėje (kad būtų lengvinau tai padaryti, atkreipkite dėmesį į kitų turimų papuošalų dydį). Tai padarę suprasite, ar gaminys tikrai atitinka jūsų lūkesčius, – ar kaklo vėrinys nėra per masyvus, ar auskarai tinkamo ilgio ir t. t.

Ypač dėmesingai rinkitės žiedus

Ypač daug dėmesio reikėtų skirti renkantis žiedus. Atsakingai patikrinkite, ar parduodami žiedai atitinka jūsų pirštų dydį. Jei nežinote, kokio dydžio žiedas jums tiktų labiausiai, pirmiausia išmatuokite pirštą ir nustatykite, kokio dydžio žiedas jums reikalingas (internete gausu tai nustatyti padėsiančių lentelių). Jeigu savo piršto dydį žinote, tačiau paskutinį kartą jį matavote, tarkime, prieš kelerius metus, pamatuokite iš naujo. Labai tikėtina, kad jūsų pirštų dydis šiek tiek pasikeitė ir šiandien jums reikalingas didesnis arba mažesnis nei anksčiau žiedas.

Šie keli paprasti patarimai padės jums sėkmingai nusipirkti papuošalų internetu.

Papuošalų nešiojimo paslaptys, kurias reikia žinoti kiekvienai moteriai

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėja galingas vėjas, pajūryje siautės audra

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad ketvirtadienį, spalio 21 d., Lietuvos link pasuko naujas žemo atmosferos slėgio sūkurys ir užgrius didele jėga.  Stiprės pietų, pietvakarių vėjas, kurio gūsių gali neatlaikyti medžiai, yra pavojaus ir nesandariems statiniams, lauke paliktiems daiktams. Ypač pavojinga palikti automobilius po medžiais, kurie, neatlaikę stipraus vėjo, gal lūžti, užgriūti automobilius, pastatus ir kt. Nulaužtų, išverstų medžių gali rastis ir keliuose, gatvėse, todėl patartina be būtinos priežasties  nevykti į kelionę. Visoje šalyje vėjo gūsiai sieks 15-20 m/s. Artėjant vakarui

Kas geriausiai padeda įveikti rudeninį liūdesį?

Kaip įveikti liūdesį? Trumpėjančios dienos, vis labiau apniukęs oras ir spaudžiantis šaltukas – tai tik kelios priežastys, kurios atrodo kaltos dėl suprastėjusio nuotaikos ir išaugusio noro nieko neveikti. „Eurovaistinės“ farmacininkė sako, kad slogią nuotaiką rudenį įveikti galima, tereikia nedelsti ir imtis priemonių. Farmacininkė Elvyra Ramaškienė sako, kad rudenį dažniau nei įprastai klientai užsuka į vaistinę ieškodami priemonių, kurios padėtų išsaugoti energiją ir gerą nuotaiką. „Rudenį dažniau pasidaro liūdna, nes baigiasi vasara, mažai saulės, tad ir mūsų organizme nepasigamina natūraliai vitaminas

Kaip elgtis siaučiant stipriam vėjui?

Kaip elgtis siaučiant stipriam vėjui?

Šiandien Lietuvoje siaus labai stiprus vėjas, ypač vakariniuose šalies rajonuose. Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) stiprina budinčias pajėgas ir ruošiasi operatyviai likviduoti galimus gedimus bei prašo gyventojų gamtos stichijų metu būti atidiems. Kaip elgtis siaučiant stipriam vėjui? Svarbu nesiartinti prie elektros įrenginių ar oro linijų, o pastebėjus pažeistus elektros tinklo įrenginius ar nutrūkusius laidus, būtinai nedelsiant apie tai pranešti ESO telefonu 1852. Pateikiame keturis svarbiausius elgesio principus, padėsiančius išvengti skaudžių nelaimių. Pagrindinis dalykas, kurį turi atsiminti kiekvienas, tai pastebėjus nutrūkusį elektros

Vilkyškiuose sekmadienį Mišias aukos vyskupas

Vilkyškiuose, Šv. Onos bažnyčioje, šį sekmadienį (spalio 24 d.) 14 val. šv. Mišias aukos Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius.   Po šv. Mišių bažnyčios šventoriuje bus šventinamas 8 metrų aukščio ąžuolinis kryžius, skirtas bažnyčios rūsiuose sovietinių KGB smogikų nukankintoms aukoms atminti. Kunigas Kęstutis Pajaujis kviečia visus dalyvauti.

Taip pat skaitykite