Papuošalų nešiojimo paslaptys, kurias reikia žinoti kiekvienai moteriai

Papuošalai kiekvienos moters įvaizdžiui kurti yra ypač svarbūs, todėl daugelis iš jų turi sukaupusios solidžią jų kolekciją. Vis dėlto, kaip ir bet kokios kitos stiliaus detalės, taip ir papuošalai gali būti nešiojami labai skirtingais būdais ir derinami su pačiais įvairiausiais rūbais. Būtent dėl to apie jų derinimą ir parinkimą reikia žinoti kelis svarbius niuansus. Atrinkome pačias svarbiausias paslaptis, kurios pasitelkus papuošalus leis sukurti nepriekaištingą įvaizdį – pasitikrinkite, ar visas jas žinojote.

Žinokite, kada sustoti

Per didelis papuošalų kiekis nereiškia, kad daugiau yra geriau – šiuo atveju skoningiau atrodysite apribodamos šių aksesuarų kiekį. Pavyzdžiui, jei pasirinkote ryškius karolius, kad atkreiptumėte dėmesį į savo veidą ir iškirptę, masyvios apyrankės reikėtų atsisakyti – priešingu atveju šie papuošalai varžysis dėl dėmesio. O jeigu pasirinkote labai drąsią porą auskarų, grandinėlė turėtų būti labai subtili, tačiau lygiai taip pat galima jos nenaudoti. Tiesa, tai negalioja tais atvejais, kai pasirenkami bendri auskarų ir kaklo papuošalų komplektai – tuomet jie subtiliai papildo vienas kitą. Visais kitais atvejais reikėtų apsiriboti tik vienu ryškesniu aksesuaru – taip tikrai išvengsite didesnių klaidų.

Pirmenybę teikite neutraliems atspalviams

Tikriausiai sutiksite, kad papuošalus tiktų derinti prie aprangos, o ne priešingai – galvoti, kokie rūbai tiks prie įmantriai atrodančių aksesuarų. Būtent dėl to niekuomet nesuklysite pasirinkusios neutralesnius jų atspalvius. Auksas, sidabras, kiti pilki, juodi ar netgi rudi atspalviai puikiai tiks praktiškai prie bet kurių Jūsų spintoje esančių drabužių. Taip pat galite rinktis ir kelių spalvų papuošalus – tuomet bent viena iš jų tikrai derės prie tam tikrų rūbų detalių.

Žinoma, tai nereiškia, kad bet kokių įdomesnių sprendimų turėtumėte atsisakyti – keli ryškesni papuošalai pabrėš Jūsų skonį ir charizmatišką asmenybę. Tačiau jeigu turėsite kelis universalesnius sprendimus, išvengsite bet kokių didesnių dilemų formuodamos kasdienį savo įvaizdį.

Drąsiai eksperimentuokite su apyrankėmis

Tuomet, kai kalbama apie stiliaus eksperimentus, dažniausiai patariama žaisti su apyrankėmis – jos padės jums išvengti monotoniškos išvaizdos. Drąsiai siūloma maišyti skirtingas jų spalvas, dydžius ir netgi dizainus – tai taps įdomiu jūsų stiliaus akcentu, kuris pagyvins net ir pakankamai pilką garderobą. Galite būti tikros – tokie bandymai atkreips aplinkinių dėmesį ir tikrai padės išgirsti ne vieną komplimentą dėl įdomesnių sprendimų. Dėl to tikrai verta pasistengti.

Besirinkdamos žiedus, atsižvelkite į savo rankas

Nors dažniausiai renkantis žiedus patariama atkreipti dėmesį į savo pirštus (pavyzdžiui, norint, kad jie atrodytų ilgesni, siūloma rinktis itin plonus papuošalus), tačiau taip pat pravartu atkreipti dėmesį ir į rankas. Jei jos nėra didelės, žiedo proporcijos taip pat turėtų būti mažesnės. Tokiais atvejais itin žavingai atrodo žiedai, papuošti mažais apvaliais, ovaliais ar širdies formos akmenimis. Tuo tarpu didesnių rankų savininkės drąsiai gali eksperimentuoti su masyvesniais, įdomesniais jų modeliais – pasitelkusios tokius žiedus, puikiai atskleisite ryškią savo asmenybę.

Ypač atsakingai rinkitės auskarus

Galbūt kartais atrodo, kad plaukai auskarus užmaskuoja, tačiau galite būti tikros – tai kone pagrindinė detalė, kurią pastebi visi, kalbėdamiesi su jumis. Pasistenkite, kad pasirinkti papuošalai įrėmintų veidą ir dar labiau pabrėžtų jūsų akių, odos ar plaukų atspalvius. Taip pat nepamirškite jų dažnai pasikeisti – nors patogius auskarus norisi nešioti savaitėmis ar netgi mėnesiais, tai puikus būdas suteikti jūsų stiliui įdomumo ir gyvybingumo. Plačią auskarų įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje ar paspaudusios šią nuorodą: https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/papuosalai/auskarai.

Nesikoncentruokite į tendencijas

Nors norisi savo papuošalų dėžutę papildyti šiuo metu madingais aksesuarais, neskubėkite to daryti – pirmiausia pagalvokite, kokie variantai labiausiai tinka ir tikrai patinka jums pačiai. Bet kuris papuošalas turi atskleisti jūsų asmenybę, o ne byloti, jog sekate pasirodančias naujienas. Žinoma, susipažinti su tendencijomis visuomet pravartu, tačiau bet kurią iš jų turėtumėte pritaikyti pagal savo asmeninį skonį ir stiliaus pojūtį.

Įsidėmėjusios visas šias taisykles, papuošalus pasirinksite tikslingai – dėl to atrodysite nepriekaištingai. Vis dėlto nepamirškite, jog taisyklės yra sukurtos tam, kad jas laužytume, tad jeigu kyla noras šiek tiek paeksperimentuoti, drąsiai galite tai padaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Eventas Gužauskas – geriausias 2020 metų Lietuvos Kiokušin karatė federacijos sportininkas

Vasario 13 dieną įvyko Lietuvos Kiokušin karatė suaugusiųjų čempionate Kėdainiuose, kuriame dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos karatė klubų. Renginio metu buvo apdovanoti geriausi 2020 metų Lietuvos Kiokušin Karatė federacijos sportininkai. Praeitų metų geriausiu Lietuvos Kiokušin karatė federacijos sportininku tapo Shodan mokyklos treneris ir sportininkas Eventas Gužauskas, kuris komisijos sprendimu už pergalę Europos čempionate buvo pripažintas geriausiu 2020 metų kovotoju. Eventas šiose varžybose apgynė Lietuvos čempiono vardą, finale įtikinamais, galingais smūgiais, anksčiau laiko įveikęs Europos čempionato daugkartinį prizininką Antaną Klibavičių (Kumite

Trispalvis takas – keliauk ir atrask!

KOVO 11 d. nuo 10.00 val.  Šilutės kultūros ir pramogų centras atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę kviečia švęsti turiningai! Leiskitės į žygį Šyšos upės pėsčiųjų taku – stabtelkite maršruto stotelėse, atlikite užduotis ir pasiimkite prizus! Kelionės maršruto stotelės – RAUDONASIS (Šilutės geležinkelio) tiltas – ŽALIASIS tiltas (Žalgirio g.)  – „GELTONASIS“ tiltas (prie H. Šojaus dvaro)   KELIONĖJE JUMS PRIREIKS: Išmanaus įrenginio su QR kodo skaitytuvu, geros nuotaikos ir šiek tiek Lietuvos istorijos žinių. Įspūdžiais kviečiame dalintis soc. tinkle „Facebook“ su grotažyme #kovo11Šilutėje

Šaukiamas Šilutės kredito unijos eilinis visuotinis narių susirinkimas

Informuojame, kad  š. m. kovo 24 d. 10.00 val. adresu Lietuvininkų g.32, Šilutė, šaukiamas (pirmasis) eilinis visuotinis Šilutės kredito unijos narių susirinkimas (10 246 narių). Primename, kad nesusirinkus kvorumui, pakartotinis susirinkimas bus šaukiamas š. m. kovo 26 d. (penktadienį) 10.00 val., adresu Lietuvininkų g.32, Šilutė. Darbotvarkė: Vidaus audito tarnybos ataskaita. Ataskaitos įvertinimas. Stebėtojų tarybos ataskaita. Ataskaitos įvertinimas. Valdybos ataskaita. Ataskaitos įvertinimas. Paskolų komiteto ataskaita. Ataskaitos įvertinimas. Metinių finansinių ataskaitų rinkinio ir pelno paskirstymo (nuostolių dengimo) tvarkos projekto pristatymas. Metinių finansinių ataskaitų

I. Šimonytė kol kas nesiima spręsti, ar judėjimo ribojimai bus reikalingi per Velykas

Premjerė Ingrida Šimonytė sako kol kas negalinti atsakyti, ar judėjimo tarp savivaldybių ribojimai bus taikomi ir per Velykas. Jos teigimu, svarstomi alternatyvūs judėjimo tarp savivaldybių ribojimai. „Dabar nustatyti judėjimo apribojimai galioja iki kovo 15 d. Ar reikės svarstyti judėjimo ribojimus Velykų šventėms dabar tikrai nesiimu atsakyti, nes labai daug kas priklausys nuo epidemiologinės situacijos tuo metu“, – žurnalistams trečiadienį sakė ji. I. Šimonytė pažymėjo, kad svarstoma siūlyti alternatyvius judėjimo ribojimus, kurie glaudžiai sietųsi su epidemiologine situacija savivaldybėse. „Dabar mes ketiname

Taip pat skaitykite