Papuošalų nešiojimo paslaptys, kurias reikia žinoti kiekvienai moteriai

Papuošalai kiekvienos moters įvaizdžiui kurti yra ypač svarbūs, todėl daugelis iš jų turi sukaupusios solidžią jų kolekciją. Vis dėlto, kaip ir bet kokios kitos stiliaus detalės, taip ir papuošalai gali būti nešiojami labai skirtingais būdais ir derinami su pačiais įvairiausiais rūbais. Būtent dėl to apie jų derinimą ir parinkimą reikia žinoti kelis svarbius niuansus. Atrinkome pačias svarbiausias paslaptis, kurios pasitelkus papuošalus leis sukurti nepriekaištingą įvaizdį – pasitikrinkite, ar visas jas žinojote.

Žinokite, kada sustoti

Per didelis papuošalų kiekis nereiškia, kad daugiau yra geriau – šiuo atveju skoningiau atrodysite apribodamos šių aksesuarų kiekį. Pavyzdžiui, jei pasirinkote ryškius karolius, kad atkreiptumėte dėmesį į savo veidą ir iškirptę, masyvios apyrankės reikėtų atsisakyti – priešingu atveju šie papuošalai varžysis dėl dėmesio. O jeigu pasirinkote labai drąsią porą auskarų, grandinėlė turėtų būti labai subtili, tačiau lygiai taip pat galima jos nenaudoti. Tiesa, tai negalioja tais atvejais, kai pasirenkami bendri auskarų ir kaklo papuošalų komplektai – tuomet jie subtiliai papildo vienas kitą. Visais kitais atvejais reikėtų apsiriboti tik vienu ryškesniu aksesuaru – taip tikrai išvengsite didesnių klaidų.

Pirmenybę teikite neutraliems atspalviams

Tikriausiai sutiksite, kad papuošalus tiktų derinti prie aprangos, o ne priešingai – galvoti, kokie rūbai tiks prie įmantriai atrodančių aksesuarų. Būtent dėl to niekuomet nesuklysite pasirinkusios neutralesnius jų atspalvius. Auksas, sidabras, kiti pilki, juodi ar netgi rudi atspalviai puikiai tiks praktiškai prie bet kurių Jūsų spintoje esančių drabužių. Taip pat galite rinktis ir kelių spalvų papuošalus – tuomet bent viena iš jų tikrai derės prie tam tikrų rūbų detalių.

Žinoma, tai nereiškia, kad bet kokių įdomesnių sprendimų turėtumėte atsisakyti – keli ryškesni papuošalai pabrėš Jūsų skonį ir charizmatišką asmenybę. Tačiau jeigu turėsite kelis universalesnius sprendimus, išvengsite bet kokių didesnių dilemų formuodamos kasdienį savo įvaizdį.

Drąsiai eksperimentuokite su apyrankėmis

Tuomet, kai kalbama apie stiliaus eksperimentus, dažniausiai patariama žaisti su apyrankėmis – jos padės jums išvengti monotoniškos išvaizdos. Drąsiai siūloma maišyti skirtingas jų spalvas, dydžius ir netgi dizainus – tai taps įdomiu jūsų stiliaus akcentu, kuris pagyvins net ir pakankamai pilką garderobą. Galite būti tikros – tokie bandymai atkreips aplinkinių dėmesį ir tikrai padės išgirsti ne vieną komplimentą dėl įdomesnių sprendimų. Dėl to tikrai verta pasistengti.

Besirinkdamos žiedus, atsižvelkite į savo rankas

Nors dažniausiai renkantis žiedus patariama atkreipti dėmesį į savo pirštus (pavyzdžiui, norint, kad jie atrodytų ilgesni, siūloma rinktis itin plonus papuošalus), tačiau taip pat pravartu atkreipti dėmesį ir į rankas. Jei jos nėra didelės, žiedo proporcijos taip pat turėtų būti mažesnės. Tokiais atvejais itin žavingai atrodo žiedai, papuošti mažais apvaliais, ovaliais ar širdies formos akmenimis. Tuo tarpu didesnių rankų savininkės drąsiai gali eksperimentuoti su masyvesniais, įdomesniais jų modeliais – pasitelkusios tokius žiedus, puikiai atskleisite ryškią savo asmenybę.

Ypač atsakingai rinkitės auskarus

Galbūt kartais atrodo, kad plaukai auskarus užmaskuoja, tačiau galite būti tikros – tai kone pagrindinė detalė, kurią pastebi visi, kalbėdamiesi su jumis. Pasistenkite, kad pasirinkti papuošalai įrėmintų veidą ir dar labiau pabrėžtų jūsų akių, odos ar plaukų atspalvius. Taip pat nepamirškite jų dažnai pasikeisti – nors patogius auskarus norisi nešioti savaitėmis ar netgi mėnesiais, tai puikus būdas suteikti jūsų stiliui įdomumo ir gyvybingumo. Plačią auskarų įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje ar paspaudusios šią nuorodą: https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/papuosalai/auskarai.

Nesikoncentruokite į tendencijas

Nors norisi savo papuošalų dėžutę papildyti šiuo metu madingais aksesuarais, neskubėkite to daryti – pirmiausia pagalvokite, kokie variantai labiausiai tinka ir tikrai patinka jums pačiai. Bet kuris papuošalas turi atskleisti jūsų asmenybę, o ne byloti, jog sekate pasirodančias naujienas. Žinoma, susipažinti su tendencijomis visuomet pravartu, tačiau bet kurią iš jų turėtumėte pritaikyti pagal savo asmeninį skonį ir stiliaus pojūtį.

Įsidėmėjusios visas šias taisykles, papuošalus pasirinksite tikslingai – dėl to atrodysite nepriekaištingai. Vis dėlto nepamirškite, jog taisyklės yra sukurtos tam, kad jas laužytume, tad jeigu kyla noras šiek tiek paeksperimentuoti, drąsiai galite tai padaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Itin slaptas detektyvas Šilutės rajono savivaldybėje

2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko… Lyg ir buvo susirinkusi ši komisija. Kadangi jos pirmininkė Diana Andrijauskienė nuo rugsėjo 17 d. turi nedarbingumo pažymą, komisijai vadovaus Birutė Ačienė, UAB „Šilutės šilumos tinklai“ teisininkė. Tą pasakė Savivaldybės kontrolieriaus pavaduotoja Judita Subačienė, kadangi D. Andrijauskienė serga, komisijai vadovaus B. Ačienė, su žiniasklaida irgi bendraus B. Ačienė. Kontrolės ir audito tarnybos vyr. specialistė Rasa

Rytoj, rugsėjo 22 d., – Tarptautinė diena be automobilio

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras informuoja, kad 2021 m. rugsėjo 22 d. Europos judumo savaitę užbaigia Tarptautinė diena be automobilio. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinama prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo – bent šią dieną mieste išsiversti be automobilio, ieškoti kitokių susisiekimo priemonių: eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu. Pirmą kartą akcija „Mieste – be savo automobilio“ buvo surengta Prancūzijoje 1998 m. O 2000 m. ji jau vyko 760-yje Europos miestų. 2001

Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas

Rytoj į pamokas sugrįžta Usėnų mokyklos mokiniai

Dėl COVID-19 užkrato plitimo kurį laiką buvo uždaryta Usėnų pagrindinė mokykla. Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė informavo, kad ši mokykla atnaujina darbą, mokiniai rytoj sugrįžta į klases. „Blogai, nes daugelyje mokyklų izoliavosi ir mokinių, ir darbuotojų. Praėjusią savaitę rajono švietimo įstaigose nustatyti 53 nauji susirgimo atvejai. Nerimą kelia Šilutės Žibų pradinė mokykla, kur izoliavosi šeši klasių komplektai“, – situaciją švietimo įstaigose apibūdino vedėja. Yra ir gera žinia. Šiais mokslo metais į mokyklas atėjo 15 mokinių

Taip pat skaitykite