Papuošalų nešiojimo paslaptys, kurias reikia žinoti kiekvienai moteriai

Papuošalai kiekvienos moters įvaizdžiui kurti yra ypač svarbūs, todėl daugelis iš jų turi sukaupusios solidžią jų kolekciją. Vis dėlto, kaip ir bet kokios kitos stiliaus detalės, taip ir papuošalai gali būti nešiojami labai skirtingais būdais ir derinami su pačiais įvairiausiais rūbais. Būtent dėl to apie jų derinimą ir parinkimą reikia žinoti kelis svarbius niuansus. Atrinkome pačias svarbiausias paslaptis, kurios pasitelkus papuošalus leis sukurti nepriekaištingą įvaizdį – pasitikrinkite, ar visas jas žinojote.

Žinokite, kada sustoti

Per didelis papuošalų kiekis nereiškia, kad daugiau yra geriau – šiuo atveju skoningiau atrodysite apribodamos šių aksesuarų kiekį. Pavyzdžiui, jei pasirinkote ryškius karolius, kad atkreiptumėte dėmesį į savo veidą ir iškirptę, masyvios apyrankės reikėtų atsisakyti – priešingu atveju šie papuošalai varžysis dėl dėmesio. O jeigu pasirinkote labai drąsią porą auskarų, grandinėlė turėtų būti labai subtili, tačiau lygiai taip pat galima jos nenaudoti. Tiesa, tai negalioja tais atvejais, kai pasirenkami bendri auskarų ir kaklo papuošalų komplektai – tuomet jie subtiliai papildo vienas kitą. Visais kitais atvejais reikėtų apsiriboti tik vienu ryškesniu aksesuaru – taip tikrai išvengsite didesnių klaidų.

Pirmenybę teikite neutraliems atspalviams

Tikriausiai sutiksite, kad papuošalus tiktų derinti prie aprangos, o ne priešingai – galvoti, kokie rūbai tiks prie įmantriai atrodančių aksesuarų. Būtent dėl to niekuomet nesuklysite pasirinkusios neutralesnius jų atspalvius. Auksas, sidabras, kiti pilki, juodi ar netgi rudi atspalviai puikiai tiks praktiškai prie bet kurių Jūsų spintoje esančių drabužių. Taip pat galite rinktis ir kelių spalvų papuošalus – tuomet bent viena iš jų tikrai derės prie tam tikrų rūbų detalių.

Žinoma, tai nereiškia, kad bet kokių įdomesnių sprendimų turėtumėte atsisakyti – keli ryškesni papuošalai pabrėš Jūsų skonį ir charizmatišką asmenybę. Tačiau jeigu turėsite kelis universalesnius sprendimus, išvengsite bet kokių didesnių dilemų formuodamos kasdienį savo įvaizdį.

Drąsiai eksperimentuokite su apyrankėmis

Tuomet, kai kalbama apie stiliaus eksperimentus, dažniausiai patariama žaisti su apyrankėmis – jos padės jums išvengti monotoniškos išvaizdos. Drąsiai siūloma maišyti skirtingas jų spalvas, dydžius ir netgi dizainus – tai taps įdomiu jūsų stiliaus akcentu, kuris pagyvins net ir pakankamai pilką garderobą. Galite būti tikros – tokie bandymai atkreips aplinkinių dėmesį ir tikrai padės išgirsti ne vieną komplimentą dėl įdomesnių sprendimų. Dėl to tikrai verta pasistengti.

Besirinkdamos žiedus, atsižvelkite į savo rankas

Nors dažniausiai renkantis žiedus patariama atkreipti dėmesį į savo pirštus (pavyzdžiui, norint, kad jie atrodytų ilgesni, siūloma rinktis itin plonus papuošalus), tačiau taip pat pravartu atkreipti dėmesį ir į rankas. Jei jos nėra didelės, žiedo proporcijos taip pat turėtų būti mažesnės. Tokiais atvejais itin žavingai atrodo žiedai, papuošti mažais apvaliais, ovaliais ar širdies formos akmenimis. Tuo tarpu didesnių rankų savininkės drąsiai gali eksperimentuoti su masyvesniais, įdomesniais jų modeliais – pasitelkusios tokius žiedus, puikiai atskleisite ryškią savo asmenybę.

Ypač atsakingai rinkitės auskarus

Galbūt kartais atrodo, kad plaukai auskarus užmaskuoja, tačiau galite būti tikros – tai kone pagrindinė detalė, kurią pastebi visi, kalbėdamiesi su jumis. Pasistenkite, kad pasirinkti papuošalai įrėmintų veidą ir dar labiau pabrėžtų jūsų akių, odos ar plaukų atspalvius. Taip pat nepamirškite jų dažnai pasikeisti – nors patogius auskarus norisi nešioti savaitėmis ar netgi mėnesiais, tai puikus būdas suteikti jūsų stiliui įdomumo ir gyvybingumo. Plačią auskarų įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje ar paspaudusios šią nuorodą: https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/papuosalai/auskarai.

Nesikoncentruokite į tendencijas

Nors norisi savo papuošalų dėžutę papildyti šiuo metu madingais aksesuarais, neskubėkite to daryti – pirmiausia pagalvokite, kokie variantai labiausiai tinka ir tikrai patinka jums pačiai. Bet kuris papuošalas turi atskleisti jūsų asmenybę, o ne byloti, jog sekate pasirodančias naujienas. Žinoma, susipažinti su tendencijomis visuomet pravartu, tačiau bet kurią iš jų turėtumėte pritaikyti pagal savo asmeninį skonį ir stiliaus pojūtį.

Įsidėmėjusios visas šias taisykles, papuošalus pasirinksite tikslingai – dėl to atrodysite nepriekaištingai. Vis dėlto nepamirškite, jog taisyklės yra sukurtos tam, kad jas laužytume, tad jeigu kyla noras šiek tiek paeksperimentuoti, drąsiai galite tai padaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilgalių bibliotekoje – muzikos ir meno vakaronė „Vasarėlė kviečia susitikti…“

Parodos autorė nėra profesionali fotografė. Fotografuoti mėgstančiai Irenai Dapkuvienei visuomet patiko stebėti gamtą, todėl  ilgainiui ji nusprendė įamžinti patikusias akimirkas. Ypač patinka fotografuoti spontaniškai, be didesnio pasiruošimo. Kaip pasakojo parodos autorė, pradžioje sunkiai sekėsi įvaldyti fotoaparato subtilybes, tačiau, įdėjus nemažai pastangų, fotografuoti pavyksta vis geriau ir lengviau. Taip pat renginio dalyviai galėjo susipažinti  su ankstesniais p. Irenos fotografijos darbais, kurie prieš metus taipogi buvo eksponuoti Šilgalių bibliotekoje ir skirti Tėvo dienai paminėti. Bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė padėkojo parodos autorei Irenai Dapkuvienei

Vasara kvepiančios uogos

Vasara neįsivaizduojama be saulės, vandens, ledų ir šviežių uogų bei vaisių. Jau pačioje šiltojo sezono pradžioje naujojo derliaus uogos pasiekė parduotuves, o jų populiarumą rodo ir parduodami kiekiai, kurie vasarąženkliai padidėja. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad šviežios uogos sulaukia didelio susidomėjimo ir jų paklausa išauga. „Jau sezono pradžioje pirkėjams siūlome platų šviežių uogų asortimentą. Gyventojai itin būna pasiilgę braškių, tačiau matome ir kitų šviežių uogų, pavyzdžiui, trešnių ar šilauogių paklausą. Iš esmės šviežių uogų paklausa, palyginus

Lietuvos paštas: modernizavus siuntų skirstymą išryškėjo gyventojų adresų problema

Praėjus kiek daugiau nei trims mėnesiams nuo Lietuvos pašto perėjimo prie automatizuoto skirstymo, išryškėjo netinkamų gyventojų adresų problemos mastas – oficialiose valstybės duomenų bazėse daugiau nei 100 tūkst. nepilnų adresų (pavyzdžiui, nurodyta tik gyvenvietė be gatvės ir namo numerio), todėl laiškai ir siuntos šiais adresais gavėjų nepasiekia. Lietuvos paštas ėmėsi laikinų priemonių šiai problemai sumažinti, tačiau ilgalaikiam sprendimui būtinas atsakingų institucijų įsitraukimas. „Nepilnų adresų problema egzistavo jau seniai, tačiau perėjus prie modernios išmanaus skirstymo sistemos išryškėjo tikrasis šios problemos mastas.

5 atsakymai apie vienišo asmens išmoką: ką reikia žinoti

Jau nuo liepos 1 dienos bus skiriama 28 eurų dydžio vienišo asmens išmoka. Planuojama, kad prašymą jai gauti bus galima pateikti ne tik internetu asmeninėje paskyroje ar atvykus į teritorinį „Sodros“, bet ir telefonu.   KAS GALI GAUTI IŠMOKĄ NUO 2021 M. LIEPOS 1 d.? Tokią teisę turi vieniši asmenys, gaunantys: •    šalpos senatvės pensiją, •    šalpos neįgalumo pensiją (išskyrus neįgalius vaikus iki 18 metų), •    šalpos kompensaciją, jeigu ją gauna senatvės pensijos amžių sukakęs asmuo ar netekęs 60 proc. ir

Taip pat skaitykite