Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą.

Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms. 

 

  • Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“

Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad moka linksmai, paprastai ir įtaigiai pažvelgti į rimtas socialines problemas. Jo knygose rašoma apie vienišus žmones, susiskaldžiusią, susvetimėjusia visuomenę, apleistus vaikus ir kitomis jautriomis temomis. 

Romanas „Gyveno kartą Uvė“ yra apie niurzgą senuką, kuris vis bando nusižudyti, tačiau kiekvieną kartą kažkas sutrukdo. Skamba liūdnai? Patikėkite, senokai neskaitėte knygos, kuri privers tiek kvatotis, nes po bambeklio kauke slepiasi nepaprastas žmogus, su turtinga istorija. 

 

  • Helen Hoang „Meilės aritmetika“

Helen Hoang knyga „Meilės aritmetika“ patiks visiems, kurie pasiilgo romantikos. Pagrindinė knygos veikėja Stela Lein turi Aspergerio sindromą. Tačiau savo gyvenimu ji visiškai patenkinta. Moteris kuria algoritmus, kurie nuspėja vartotojų poreikius, gerai uždirba ir jai nieko netrūksta. Bet trūksta visiems aplinkiniams, kurie žūtbūt nori pripiršti kokį vyruką, o mama nenustoja kalbėti apie anūkus.

Kiek kitaip nei visi į gyvenimą žiūrinti moteris nusprendžia, kad prieš susirasdama vyrą turi išmokti mylėtis, o mokytis reikia tik su geriausiais savo srities profesionalais. Taigi, ji pasisamdo palydovą Maiklą ir čia prasideda visos linksmybės… Seksas matematikos ritmu? Bus tikrai juokinga! 

 

  • Andy Weir „Marsietis“

Tai mokslinės fantastikos knyga, tačiau jei tokio žanro kūrinių neskaitote, primygtinai rekomenduojame atkreipti dėmesį ir mesti sau iššūkį. Andy Weir „Marsietis“ vystosi netikėtoje aplinkoje – Marse. Nelaimingo atsitikimo metu čia paliktas ekspedicijos narys Markas turi išgyventi, kol žemėje esantys žmonės susivoks, kad jis liko gyvas ir sugalvos, kaip išgelbėti nelaimėlį.

Neatrodo labai linksma situacija, ar ne? Tačiau rašytojas Andy Weir istoriją aprašė su nepaprastai geru humoru, tad sekdami visus Marko nuotykius ne kartą kvatosite iki ašarų.

Dar daugiau juokingų knygų rasite interneto knygyne Patogupirkti.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Stoniškiuose vyko vakaronė „Lietuvos vardas širdy įspaustas“

1941-ųjų birželio 14 diena juodomis raidėmis įrašyta Lietuvos istorijoje, kai gyvuliniuose vagonuose buvo išvežta tūkstančiai niekuo dėtų lietuvių: išsilavinusių, aktyvių visuomeniniame gyvenime, pasišventusių savo kraštui ir Tėvynei Lietuvai… Skausmas ir amžinas klausimas „Kodėl? Už ką?“ tvyro daugumos tremtinių širdyse, net praėjus daugybei metų… „Leiskit į tėvynę, Leiskit pas savus, Ten pradžiugs krūtinė, Atgaivins jausmus…“ – šia visiems žinoma daina, atliekama Šilgalių kaimo etnografinio ansamblio „Kamana“ (vadovė – Aksavera Mikšienė), 2021 m. birželio 14 d. prasidėjo Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Kaip karštą dieną tinkamai laikyti maisto produktus?

Atėjus karščiams labai svarbu tinkamai laikyti maisto produktus. Juk kartu su vasariška šiluma išauga ir apsinuodijimų maistu rizika. Kad to išvengtume, Aldona Čepulis, prekybos tinklo „Iki“ kokybės ekspertė, dalijasi patarimais, kaip termometro stulpeliui kylant į viršų tinkamai laikyti maistą, kokie produktai kelia daugiausia rizikos ir kokių klaidų geriau nedaryti. „Oro temperatūrai šylant maisto produktai ima greičiau gesti, o ypač tie, kurie yra netinkamai laikomi. Dėl gana aukštos temperatūros ir ultravioletinių spindulių poveikio šviežias maistas itin greitai genda, todėl jį būtina

Siūlo nekeisti nekilnojamojo turto mokesčių

Šilutės rajono savivaldybės taryba turi apsispręsti dėl kitų metų nekilnojamojo turto mokesčių. Kol kas siūlo jų nekeisti ir palikti galiojusius iki šiol. Kokie jie? Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo 6 straipsnyje nustatytas mokesčio tarifas – nuo 0,5 procento iki 3 procentų nekilnojamojo turto mokestinės vertės. Konkretų tarifą, kuris galios savivaldybės teritorijoje nuo kito mokestinio laikotarpio pradžios, Savivaldybė nustato iki einamojo mokestinio laikotarpio liepos 1 dienos. Jeigu savivaldybės taryba iki šio termino tarifo nenustato, savivaldybės teritorijoje taikomas minimalus 0,5 proc.

Šventuosius Jokūbo metus pasitikome tradiciniame piligrimų žygyje

2021 metai – Šventieji Jokūbo metai. Tai metai, kai liepos 25 d. yra sekmadienis, o per šimtmetį tai nutinka keliolika kartų. Šv. Jokūbo kelias (isp. Camino de Santiago) – katalikų piligriminis kelias į Kompostelos Santjago katedrą Ispanijoje kur, manoma, yra palaidotas Apaštalas Jokūbas. Šis kelias žinomas nuo viduramžių, jam jau virš 1000 metų. Važiuodami pernai specialiais šio kelio ženklais sužymėtu keliu susipažinome su mūsų krašto kultūros ir istorijos paveldu. Išvykstančius piligrimus palaimino ir išlydėjo Šilutės katalikų parapijos dekanas Remigijus Saunorius.

Taip pat skaitykite