Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą.

Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms. 

 

  • Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“

Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad moka linksmai, paprastai ir įtaigiai pažvelgti į rimtas socialines problemas. Jo knygose rašoma apie vienišus žmones, susiskaldžiusią, susvetimėjusia visuomenę, apleistus vaikus ir kitomis jautriomis temomis. 

Romanas „Gyveno kartą Uvė“ yra apie niurzgą senuką, kuris vis bando nusižudyti, tačiau kiekvieną kartą kažkas sutrukdo. Skamba liūdnai? Patikėkite, senokai neskaitėte knygos, kuri privers tiek kvatotis, nes po bambeklio kauke slepiasi nepaprastas žmogus, su turtinga istorija. 

 

  • Helen Hoang „Meilės aritmetika“

Helen Hoang knyga „Meilės aritmetika“ patiks visiems, kurie pasiilgo romantikos. Pagrindinė knygos veikėja Stela Lein turi Aspergerio sindromą. Tačiau savo gyvenimu ji visiškai patenkinta. Moteris kuria algoritmus, kurie nuspėja vartotojų poreikius, gerai uždirba ir jai nieko netrūksta. Bet trūksta visiems aplinkiniams, kurie žūtbūt nori pripiršti kokį vyruką, o mama nenustoja kalbėti apie anūkus.

Kiek kitaip nei visi į gyvenimą žiūrinti moteris nusprendžia, kad prieš susirasdama vyrą turi išmokti mylėtis, o mokytis reikia tik su geriausiais savo srities profesionalais. Taigi, ji pasisamdo palydovą Maiklą ir čia prasideda visos linksmybės… Seksas matematikos ritmu? Bus tikrai juokinga! 

 

  • Andy Weir „Marsietis“

Tai mokslinės fantastikos knyga, tačiau jei tokio žanro kūrinių neskaitote, primygtinai rekomenduojame atkreipti dėmesį ir mesti sau iššūkį. Andy Weir „Marsietis“ vystosi netikėtoje aplinkoje – Marse. Nelaimingo atsitikimo metu čia paliktas ekspedicijos narys Markas turi išgyventi, kol žemėje esantys žmonės susivoks, kad jis liko gyvas ir sugalvos, kaip išgelbėti nelaimėlį.

Neatrodo labai linksma situacija, ar ne? Tačiau rašytojas Andy Weir istoriją aprašė su nepaprastai geru humoru, tad sekdami visus Marko nuotykius ne kartą kvatosite iki ašarų.

Dar daugiau juokingų knygų rasite interneto knygyne Patogupirkti.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite