Jonui Budreckui suteiktas Garbės piliečio vardas

Žemaičių Naumiesčio bendruomenė paviešino žinią, kad balandžio 12 d. buvo surengtos iškilmės, į kurias gausiai susirinko seniūnijos gyventojai ir iš šio krašto kilę žinomi asmenys. Atvyko ir Šilutės rajono savivaldybės vadovai. Balandžio 12 d., penktadienį, Žemaičių Naumiestyje buvo minima Liūto diena. Šia proga vyko buvusio seniūno Jono Budrecko iškilmingas pagerbimas už viso gyvenimo nuopelnus Žemaičių Naumiesčiui – jam suteiktas Žemaičių Naumiesčio  Garbės piliečio vardas ir įteiktas apdovanojimas.

Buvusį ilgametį Žemaičių Naumiesčio seniūną J. Budrecką sveikino Seimo narys Zigmantas Balčytis, Šilutės rajono savivaldybės vadovai, žinomi kraštiesčiai, vietos verslininkai, įstaigų vadovai, draugai ir pažįstami. Naumiestiškiai ir miestelio svečiai renginio metu mėgavosi populiariosios klasikos kolektyvo „Il Senso“ nuostabiai atliekamomis  dainomis.

Kai seniūnas Jonas Budreckas išėjo į užtarnautą poilsį

2016 m. gegužės 31 d. tuomet „Pamario“ laikraštyje buvo paskelbta tokia žinia, kurią yra proga prisiminti. 2016 m. gegužės 26 d. Šilutės rajono vienuolikos seniūnų būrį paliko Jonas Budreckas, 69 metų amžiaus ilgametis Žemaičių Naumiesčio seniūnas, šias pareigas ėjęs nuo 2000 metų pavasario. Anksčiau, nuo 1997 m., buvo šios apylinkės viršaitis. Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis padėkojo Jonui Budreckui už ilgametį darbą, nuoširdų rūpinimąsi Žemaičių Naumiesčio bendruomenės gyvenimu, išpuoselėtą gražią aplinką, gėlynus, parkelius.

Išties Jonas Budreckas nepagailėjo pastangų, kad Žemaičių Naumiestis išgražėtų, atrodytų tvarkingesnis, visose viešosiose erdvėse žydėtų gėlės, būtų gražiai prižiūrimi parkai, centrinė aikštė, pastatyta istoriją ir kultūrą įamžinančių ženklų. Šventės, valstybės datos ir kiti renginiai čia išsiskyrė žiūrovų gausa, aktyvių ir sutelktų bendruomenių vaišingumu, išmone. Ne kartą juokauta, jeigu prie mikrofono stos Jonas Budreckas, kalba truks ilgai, labai ilgai… Ir su šmaikščiu žemaitišku žodžiu, ir su išskirtine fraze, ir visiems bus padėkota, visi bus pagerbti ir nė vieno neliks užmiršto.

2016 metų gegužę tradicinių „Pamario ožkų“ šventėje Jonas Budreckas buvo pavadintas Žaliakalnio džentelmenu, nes šio seniūno pasakytos frazės sukelia juoką, nuostabą ir gerą nuotaiką. Šilutės rajonas garsėjo dviem vyrais „prie valdžios“, kurie visad buvo ištikimi žemaičių tarmei: iškilmės, šventės ar susitikimas su kaimo žmogum – jie vis žemaitiškai. Tai į Amžinybę išėjęs savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Balčytis ir seniūno pareigas palikęs Jonas Budreckas.

„Pamarys“ dėkoja Jonui Budreckui už ilgus bendradarbiavimo metus, temas rašiniams, kurių pažėrė ilgametė šio seniūno veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Interjero ABC: komodos pasirinkimas

Komodos yra neatsiejama interjero dalis, nes jos padeda išlaikyti tvarką ir suteikia papildomą vietą daiktams laikyti. Vis dėlto pasirinkti tinkamą komodą gali būti tikras iššūkis. Koks stilius geriausiai tinka jūsų namams? Kokią medžiagą rinktis? Koks dydis būtų optimaliausias? Šį kartą pasidalinsime patarimais ir įžvalgomis, padėsiančiomis jums rasti tobulą komodą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės šamingos elegancijos, modernaus minimalizmo, ar kaimiško žavesio – mes turime ką pasiūlyti kiekvienam skoniui ir poreikiui. Tad atsipalaiduokite, išgerkite puodelį kavos ir pasiruoškite leistis į komodų pasaulio

Kaip tinkamai maitinti savo augintinį?

Tinkama mityba yra svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Jei norime, kad mūsų augintinis būtų sveikas ir nugyventų ilgą gyvenimą, svarbu maitinti jį tinkamai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Juk naminiai gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo žmogaus. Jie negali tiesiog atidaryti šaldytuvo, kai nori valgyti. Tad kiekvienas šeimininkas turi žinoti savo augintinio ypatybes ir individualius poreikius, ir pagal juos pasirinkti tinkamą mitybą. Pagrindinės augintinių maitinimo taisyklės Daugelis šeimininkų renkasi jau paruoštą maistas gyvūnams, kurį galima įsigyti parduotuvėje. Ir tai

Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti. Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu? 21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*. Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus,

Converse evoliucija. Kodėl  jie tokie populiarūs?

Converse – tai tas prekės ženklas, kuris ne tik išgyveno šimtmetį, bet ir išaugo iki visame pasaulyje mylimos ikonos. Kaip gi atrodo toji magija, dėl kurios Converse kedai išlieka populiariausi tarp kiekvienos subkultūros atstovų – nuo roko žvaigždžių iki šiuolaikinių influencerių? Ar jie tikrai yra patys geriausi batai visiems atvejams, ar mes tiesiog negalime atsispirti toms žavingoms, guminėmis nosimis puoštoms ikonoms? Pasiruoškite – ši kelionė per Converse istoriją atskleis, kaip šie paprasti sportbačiai tapo neatsiejama mūsų garderobo dalimi! Kaip viskas

Taip pat skaitykite