Derybos dėl Šilutės autobusų parko

Senosios autobusų stoties nebeliks, ji, kartu su nauju prekybos centru, turėtų atsirasti teritorijoje, kur dabar įsikūręs Šilutės autobusų parkas. Elektriniais autobusais praturtėjęs autobusų parkas persikeltų į Klaipėdos gatvę.

Dabartinė apgriuvusi Šilutės autobusų stotis – gerokai per didelė, ją brangu išlaikyti.

Dabartinė apgriuvusi Šilutės autobusų stotis – gerokai per didelė, ją brangu išlaikyti.

Kaip bus iš tikrųjų, lems derybos su dviejų prekybos centrų atstovais.
Apie planus iškeldinti iš pagrindinės miesto gatvės Šilutės autobusų parką ir kažką daryti su pamažu griūvančia autobusų stotimi, kalbama jau seniai. Su prekybos centrų atstovais vyko derybos ir jau galėjo atsirasti dar viena MAXIMA arba pradėtas statyti dabar dažnai minimas prekybos centras „Lidl“. Deja, dėl 2008 metais užėjusios krizės derybos nutrūko. Ekonomikai atkuntant, jos vėl atgijo.
„Žinau, kad vyksta derybos su dviem prekybos centrais. Kol kas jokios tikslesnės informacijos neturiu, bet labai laukiu, kad kažkoks sutarimas bus pasiektas. Dabartinė padėtis mums labai nepalanki, nes autobusų parke daug kas reikalauja remonto, o jo negalime pradėti nežinodami, ar pasiliksime čia, ar teks išsikraustyti“, – kalbėjo UAB Šilutės autobusų parko direktorius Artūras Stonkus.
Jis mano, kad iškraustyti autobusų parką iš dabartinės vietos būtų geras sprendimas. Jau ne viename mieste stambieji prekybos centrai pastatė naujas savo prekyvietes kartu su autobusų stotimis. Anot A. Stonkaus, tokia partneryste patenkinti visi. Jeigu taip atsitiktų Šilutėje, apie 1,5 ha plotas, kurį užima autobusų parkas, būtų panaudojamas racionaliau, miestas atrodytų gražiau be autobusų parką supančių tvorų. Pasak direktoriaus, jau svarstyta galimybė perkelti autobusų parką į savivaldybei priklausančią žemę, Klaipėdos gatvėje.

Šilutės autobusų parko direktoriaus Artūro Stonkaus teigimu, didžiuliame autobusų parke daug kas reikalauja remonto.

Šilutės autobusų parko direktoriaus Artūro Stonkaus teigimu, didžiuliame autobusų parke daug kas reikalauja remonto.

Naujam autobusų parkui tokios didelės teritorijos, kokia turima dabar, nereikėtų, užtektų ir hektaro. Išsispręstų ir autobusų stoties bėdos. Dabartinę apie 800 kv. metrų ploto stotį sunku išlaikyti. Šilutei reikėtų mažesnės, kokių 200 kvadratų ploto laukimo salės, o tokia galėtų atsirasti kartu su prekybos centru dabartinėje autobusų parko teritorijoje. Beje, čia liktų vietos ir erdviai automobilių stovėjimo aikštelei. Tiesa, reikėtų pasukti galvą, ką daryti su senąja autobusų stotimi. Bet gal ir ją kas nupirktų?
A. Stonkus užsiminė ir apie naujus autobusus. Paaiškėjo, kad iki 2020 metų Šilutėje bus vienas didelis arba keli mažesni elektriniai autobusai. Jis papasakojo, kad su ES struktūrinių fondų parama atsirado galimybė įsigyti ekologiškesnių autobusų. Įgyvendinant projektą buvo galima rinktis arba dujomis varomą, arba elektrinį transportą.
Įrengti naują dujų kolonėlę autobusams sudėtinga, todėl šilutiškiai pasirinko elektrinius autobusus. Gali pavykti įsigyti vieną didelį arba kelis mažus. Didelis elektrinis autobusas vienu akumuliatorių įkrovimu gali įveikti apie 400 km. Todėl jį būtų galima naudoti tolimesniems maršrutams, arba vienu įkrovimu važiuoti kelias dienas. Mažesnieji autobusai vienu įkrovimu gali įveikti apie 100 km, tad jie galėtų kursuoti po rajoną. Projektą numatyta įgyvendinti iki 2020 metų.

Vaidotas VILKAS

Dabartinio 1,5 hektaro plotą užimančio Šilutės autobusų parko vietoje galėtų atsirasti nauja autobusų stotis ir prekybos centras.

Dabartinio 1,5 hektaro plotą užimančio Šilutės autobusų parko vietoje galėtų atsirasti nauja autobusų stotis ir prekybos centras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Kokių klaidų vengti renkantis IT paslaugų teikėją?

Laikas, praleistas bandant išsiaiškinti versle naudojamas technologijas, gali būti brangus. Todėl bendradarbiavimas su IT paslaugų teikėju įmonei gali atnešti daug naudos. Tokiu būdu savo dėmesį galite sutelkti į pagrindinius verslo poreikius, nešvaistydami laiko tam, kas galbūt nėra stiprioji jūsų pusė. IT paslaugų teikėjų yra daug. Tačiau ne visi gali patenkinti konkrečius jūsų verslo poreikius. Taigi, norėdami nepatirti nusivylimo, turėtumėte vengti šių pagrindinių klaidų. 1. Noras rasti pigiausią pasiūlymą Daugelis iš mūsų nepraleistų progos sutaupyti. Tačiau renkantis IT paslaugų teikėją, nereikėtų

Taip pat skaitykite