Dėl apžvalgos bokšto dar neapsisprendė

Šilutės rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis ir aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas. Jie domėjosi Pakalnės ir Rusnaitės upių žiočių valymo, Kintų uosto valymo ir apžvalgos bokšto statymo reikalais.

Aplinkos ministras domėjosi Kintų uosto padėtimi.

Aplinkos ministras domėjosi Kintų uosto padėtimi.

Sugrįžę iš Rusnės svečiai savivaldybėje surengė spaudos konferenciją. Aplinkos ministras pastebėjo, kad mūsų kraštui trūksta valdžios dėmesio, nors jo potencialas esąs didžiulis. K. Trečioko nuomone, apžvalgos bokšto reikia – tai akivaizdu. Jis, kaip ir daugelis, mano, kad šį bokštą geriausiai būtų statyti ant Atmatos žiočių, tačiau galutinis sprendimas bus priimtas, kai bus paskaičiuota, kokius darbus reikia atlikti ir kiek tai kainuos. Ministras teigė, kad šis bokštas turėtų tapti ypatingu traukos objektu, kuris neštų naudą vietos verslui, skatintų turizmą. Kalbėdamas apie upių vagų valymą, K. Trečiokas sakė, kad šioje srityje padėtis esanti sudėtinga. Lėšų esama, tačiau jų paskirtis tokia, kad upių gilinimui panaudoti negalima. Šioje srityje jis tikisi pagalbos iš kolegų Susisiekimo ministerijoje.
Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis sakė, kad jeigu norime sustabdyti emigraciją, 2014-2020 metų Europos struktūrinių fondų paramą privalu nukreipti į regionus. „Nuo to, kiek gausime lėšų ir kaip jas panaudosime, priklauso, kaip žmonės gyvens ir ar norės išvažiuoti iš Lietuvos. Mano uždavinys, kad į Šilutę ateitų investicijos, nes per turizmą biudžetas gauna tiek pat lėšų, kiek iš žemės ūkio, tačiau turizmo sektoriuje sukuriama daugiau darbo vietų“, – sakė K. Komskis.
Nemuno deltos regioninio parko direktorius Vaidas Pavilonis pasidžiaugė, kad siekis pastatyti apžvalgos bokštą sulaukė tokio dėmesio. Pasak jo, šiuo metu Šilutė turi vieną svarbų turistų traukos centrą – renovuotą Ventės rago ornitologijos stotį. Tinkamai įrengtas apžvalgos bokštas taptų antru tokiu traukos centru. V. Pavilonis siūlė bokšto vietai pasirinkti Atmatos žiotis ir teigė, kad jo pastatymas atneštų nemažai naudos kaimo turizmo sodyboms ir turizmo verslui. Po spaudos konferencijos surengta išvyka į Kintus, kur K. Trečiokas domėjosi įplaukimo į Kintų uostą sąlygomis.

Vaidotas VILKAS

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis bei Nemuno deltos regioninio parko direktorius Vaidas Pavilonis spaudos konferencijos metu kalbėjo apie apžvalgos bokšto statybą Rusnės saloje.

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis bei Nemuno deltos regioninio parko direktorius Vaidas Pavilonis spaudos konferencijos metu kalbėjo apie apžvalgos bokšto statybą Rusnės saloje.

Vienas komentaras

  • Ponas Bynas

    Susidaro vaizdas, kad to bokšto reikia tik TT ketveriukei. Kokios naudos jis duotų Šilutės rajono žmonėms ??? Bus kaip su Pakalnės ar Kintų prieplaukomis: norėjot betono – prašom!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rinkimų komisijų pirmininkėmis Šilutėje ir Pagėgiuose bus Loretos

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija priima su tuo susijusius sprendimus. Lapkričio 29 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Šilutės rajono rinkimų komisijai vadovaus Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, Pagėgių savivaldybėje – Loreta Razutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė. Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų.

Už ilgametį darbą padėkota Birutei Servienei ir Romualdui Blechertui

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jo pavaduotoja Daiva Žebelienė bei kultūros įstaigų vadovai pagerbė ilgametę Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorę Birutę Servienę ir palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. B. Servienei įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų, pasiaukojamą darbą siekiant išsaugoti ir populiarinti Mažosios Lietuvos ir Rusnės kultūros vertybes. B. Servienė nuo 2005 m. vadovavo Rusnėje veikiančiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, kuris rūpinasi kultūros veikla ne tik Rusnėje, bet ir Usėnų bei Juknaičių seniūnijose. B.

UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno! Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa? UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar

Tilžės akto originalas yra Vytauto Didžiojo karo muziejuje

Lygiai prieš 104 metus Tilžėje buvo pasirašytas Mažosios Lietuvos tautinės tarybos Aktas, šiais laikais dažniausiai vadinamas Tilžės aktu. Manoma, kad 1918 m. lapkričio 30 d. šį dokumentą 24 jo signatarai pasirašė veikiausiai spaustuvininko, visuomenės veikėjo Enzio Jagomasto bute, Tilžėje. Algirdas Matulevičius, Mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto vyresnysis mokslinis darbuotojas, yra rašęs: „Žinoma tik tiek, kad MLTT susirinkimas, kurio metu ir buvo pasirašytas šis dokumentas, galėjo vykti žymaus Tilžės spaustuvininko, „Lituanios“ savininko Enzio Jagomasto bute arba kito tilžiškio F. Sūbaičio bute.

Taip pat skaitykite