Dėl apžvalgos bokšto dar neapsisprendė

Šilutės rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis ir aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas. Jie domėjosi Pakalnės ir Rusnaitės upių žiočių valymo, Kintų uosto valymo ir apžvalgos bokšto statymo reikalais.

Aplinkos ministras domėjosi Kintų uosto padėtimi.

Aplinkos ministras domėjosi Kintų uosto padėtimi.

Sugrįžę iš Rusnės svečiai savivaldybėje surengė spaudos konferenciją. Aplinkos ministras pastebėjo, kad mūsų kraštui trūksta valdžios dėmesio, nors jo potencialas esąs didžiulis. K. Trečioko nuomone, apžvalgos bokšto reikia – tai akivaizdu. Jis, kaip ir daugelis, mano, kad šį bokštą geriausiai būtų statyti ant Atmatos žiočių, tačiau galutinis sprendimas bus priimtas, kai bus paskaičiuota, kokius darbus reikia atlikti ir kiek tai kainuos. Ministras teigė, kad šis bokštas turėtų tapti ypatingu traukos objektu, kuris neštų naudą vietos verslui, skatintų turizmą. Kalbėdamas apie upių vagų valymą, K. Trečiokas sakė, kad šioje srityje padėtis esanti sudėtinga. Lėšų esama, tačiau jų paskirtis tokia, kad upių gilinimui panaudoti negalima. Šioje srityje jis tikisi pagalbos iš kolegų Susisiekimo ministerijoje.
Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis sakė, kad jeigu norime sustabdyti emigraciją, 2014-2020 metų Europos struktūrinių fondų paramą privalu nukreipti į regionus. „Nuo to, kiek gausime lėšų ir kaip jas panaudosime, priklauso, kaip žmonės gyvens ir ar norės išvažiuoti iš Lietuvos. Mano uždavinys, kad į Šilutę ateitų investicijos, nes per turizmą biudžetas gauna tiek pat lėšų, kiek iš žemės ūkio, tačiau turizmo sektoriuje sukuriama daugiau darbo vietų“, – sakė K. Komskis.
Nemuno deltos regioninio parko direktorius Vaidas Pavilonis pasidžiaugė, kad siekis pastatyti apžvalgos bokštą sulaukė tokio dėmesio. Pasak jo, šiuo metu Šilutė turi vieną svarbų turistų traukos centrą – renovuotą Ventės rago ornitologijos stotį. Tinkamai įrengtas apžvalgos bokštas taptų antru tokiu traukos centru. V. Pavilonis siūlė bokšto vietai pasirinkti Atmatos žiotis ir teigė, kad jo pastatymas atneštų nemažai naudos kaimo turizmo sodyboms ir turizmo verslui. Po spaudos konferencijos surengta išvyka į Kintus, kur K. Trečiokas domėjosi įplaukimo į Kintų uostą sąlygomis.

Vaidotas VILKAS

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis bei Nemuno deltos regioninio parko direktorius Vaidas Pavilonis spaudos konferencijos metu kalbėjo apie apžvalgos bokšto statybą Rusnės saloje.

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis bei Nemuno deltos regioninio parko direktorius Vaidas Pavilonis spaudos konferencijos metu kalbėjo apie apžvalgos bokšto statybą Rusnės saloje.

Vienas komentaras

  • Ponas Bynas

    Susidaro vaizdas, kad to bokšto reikia tik TT ketveriukei. Kokios naudos jis duotų Šilutės rajono žmonėms ??? Bus kaip su Pakalnės ar Kintų prieplaukomis: norėjot betono – prašom!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite