Dėl apžvalgos bokšto dar neapsisprendė

Šilutės rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis ir aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas. Jie domėjosi Pakalnės ir Rusnaitės upių žiočių valymo, Kintų uosto valymo ir apžvalgos bokšto statymo reikalais.

Aplinkos ministras domėjosi Kintų uosto padėtimi.

Aplinkos ministras domėjosi Kintų uosto padėtimi.

Sugrįžę iš Rusnės svečiai savivaldybėje surengė spaudos konferenciją. Aplinkos ministras pastebėjo, kad mūsų kraštui trūksta valdžios dėmesio, nors jo potencialas esąs didžiulis. K. Trečioko nuomone, apžvalgos bokšto reikia – tai akivaizdu. Jis, kaip ir daugelis, mano, kad šį bokštą geriausiai būtų statyti ant Atmatos žiočių, tačiau galutinis sprendimas bus priimtas, kai bus paskaičiuota, kokius darbus reikia atlikti ir kiek tai kainuos. Ministras teigė, kad šis bokštas turėtų tapti ypatingu traukos objektu, kuris neštų naudą vietos verslui, skatintų turizmą. Kalbėdamas apie upių vagų valymą, K. Trečiokas sakė, kad šioje srityje padėtis esanti sudėtinga. Lėšų esama, tačiau jų paskirtis tokia, kad upių gilinimui panaudoti negalima. Šioje srityje jis tikisi pagalbos iš kolegų Susisiekimo ministerijoje.
Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis sakė, kad jeigu norime sustabdyti emigraciją, 2014-2020 metų Europos struktūrinių fondų paramą privalu nukreipti į regionus. „Nuo to, kiek gausime lėšų ir kaip jas panaudosime, priklauso, kaip žmonės gyvens ir ar norės išvažiuoti iš Lietuvos. Mano uždavinys, kad į Šilutę ateitų investicijos, nes per turizmą biudžetas gauna tiek pat lėšų, kiek iš žemės ūkio, tačiau turizmo sektoriuje sukuriama daugiau darbo vietų“, – sakė K. Komskis.
Nemuno deltos regioninio parko direktorius Vaidas Pavilonis pasidžiaugė, kad siekis pastatyti apžvalgos bokštą sulaukė tokio dėmesio. Pasak jo, šiuo metu Šilutė turi vieną svarbų turistų traukos centrą – renovuotą Ventės rago ornitologijos stotį. Tinkamai įrengtas apžvalgos bokštas taptų antru tokiu traukos centru. V. Pavilonis siūlė bokšto vietai pasirinkti Atmatos žiotis ir teigė, kad jo pastatymas atneštų nemažai naudos kaimo turizmo sodyboms ir turizmo verslui. Po spaudos konferencijos surengta išvyka į Kintus, kur K. Trečiokas domėjosi įplaukimo į Kintų uostą sąlygomis.

Vaidotas VILKAS

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis bei Nemuno deltos regioninio parko direktorius Vaidas Pavilonis spaudos konferencijos metu kalbėjo apie apžvalgos bokšto statybą Rusnės saloje.

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis bei Nemuno deltos regioninio parko direktorius Vaidas Pavilonis spaudos konferencijos metu kalbėjo apie apžvalgos bokšto statybą Rusnės saloje.

Vienas komentaras

  • Ponas Bynas

    Susidaro vaizdas, kad to bokšto reikia tik TT ketveriukei. Kokios naudos jis duotų Šilutės rajono žmonėms ??? Bus kaip su Pakalnės ar Kintų prieplaukomis: norėjot betono – prašom!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Natkiškietės prakalbino moliūgus

Natkiškių kultūros namuose, meno mėgėjų kolektyvų atstovai kartu su „Moterų seklyčia“, bandė prakalbinti moliūgus. Edukaciją ir pavadinome „Prakalbink moliūgą“. Atmosfera buvo draugiška, šilta, o dirbančiųjų nuotaika puiki ir pakili. Atlikus gana sunkų, bet gerą darbą, smagu pasigrožėti ne tik patiems, bet akis paganyti ir kitiems. Ačiū meno mėgėjų kolektyvų atstovams ir darbščiųjų rankų būrelio moterims už edukacinę veiklą. Po trijų valandų darbo, sėdome prie pabaigtuvių stalo. Vaišinomės meno vadovo Valdo iškeptu pyragu, žolelių arbata. Dėkojame už moliūgus Sonatai ir Rimui

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Taip pat skaitykite