Atostogos. Įdomūs faktai apie jas

Kad atostogos yra reikalingos kiekvienam iš mūsų, abejonių tikrai nekyla. Būtent atostogos suteikia mums galimybę atsitraukti nuo kasdienės rutinos ir pailsėti. Juk būtent atostogų metu patiriame daug naujų įspūdžių, kurie padeda vėl įkvėpti pasitikėjimo savimi bei dar labiau džiaugtis gyvenimu.

Reikalingas kokybiškas poilsis

Atostogos mums reikalingos dar ir todėl, kad išvengtume emocinio perdegimo bei būtume atsparūs stresui. Kokybiškas poilsis leidžia siekti geresnių akademinės bei profesinės veiklos rezultatų. Taigi, yra daugybė priežasčių, kodėl būtina reguliariai atostogauti.

Pridursime, kad būtent apie atostogas galima pateikti ir daug įdomių faktų.

Vienas iš tokių faktų – moksliniais tyrimais buvo įrodyta, kad tie žmonės, kurie skiria per mažai laiko atostogoms, gyvena trumpiau arba dažniau serga lėtinėmis ligomis. Taip yra todėl, kad organizmas nespėja atsigauti nei fiziškai, bei emociškai, todėl silpnėja imunitetas, didėja įvairių ligų tikimybė. Užtat labai svarbu, kad bent vieną mėnesį per metus galėtumėte skirti kokybiškoms atostogoms. Tai užtikrins geresnę sveikatą bei leis mėgautis ilgesniu gyvenimu.

Dar vieno mokslinio tyrimo metu buvo įrodyta, kad prasidėjus atostogoms labai svarbu nepamiršti protinės bei pažintinės veiklos, priešingu atveju, kyla intelekto mažėjimo tikimybė. Todėl labai svarbu, kad atostogų metu rinktumėtės intelektualius žaidimus, knygų skaitymą, dalyvavimą viktorinose, pažintinių objektų, parodų lankymą.

O ar gali atostogos pakenkti?

Pasirodo, taip, jei bus pasirenkama netinkama jų trukmė. Mokslininkai apskaičiavo, kad jei atostogaujama ilgia nei vieną mėnesį, žmogui tampa kur kas sunkiau įsilieti į įprastą rutiną bei darbo ritmą.

Taigi, atostogos yra įdomus, galintis net mus kai kuo nustebinti procesas. Pridursime, kad atostogauti tikrai verta. O jei jūsų atostogos suplanuotos artimiausiu metu, tai NoriuNoriuNoriu jums gali būti svarbus pagalbininkas.

Visų pirma, čia rasite šimtus pasiūlymų, kaip puikiai praleisti laiką. Sau tinkamą siūlymą ras ir tie, kurie turi tik kelias laisvas dienas, t. y. planuoja sau mini atostogas; ir tie, kurie šiam tikslui norėtų skirti bent kelias savaites. Kad nekiltų jokių su planavimu bei organizavimu susijusių rūpesčių, rasite puikių pasiūlymų, į kuriuos yra viskas įskaičiuota.

Atkreipkite dėmesį ir į tai, kad iš karto galite rasti pasiūlymų, kurie atitinka jums aktualų poilsiautojų skaičių. Dar daugiau, rasite poilsio pasiūlymų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Taip pat yra labai paprasta laikytis nustatyto biudžeto – lengva rinktis skirtingas kainas. Ir, savaime suprantama, tinkamą poilsio pasiūlymą jūs rasite vos per kelias minutes, net neišeidami iš namų.

Tad suplanuokite atostogas lengvai ir paprastai.

pr2022/080

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite