Ar Šilutėje taps patogiau gyventi?

Šilutėje ir priemiestyje pradėta atnaujinti  kai kurias gatves. Kas artimiausiu metu keisis, „Pamarys“ paprašė papasakoti Šilutės seniūno pavaduotoją Algirdą Ivanauską. Jis sakė:

– Klaipėdos gatvėje bus sutvarkytas šaligatvis ir gatvės apšvietimas. Šviestuvus keisime nuo K. Kalinausko gatvės iki pat prekybos centro „Iki“. Pirmiausia bus tvarkoma gatvė iki griovio pradžios, o jį užvertus, darbai tęsis toliau. Pirmąjį etapą numatoma baigti iki miesto šventės, o likusius darbus – iki metų pabaigos.

Algirdas Ivanauskas

Algirdas Ivanauskas

– Ar naujieji šviestuvai bus šiuolaikiški, šviesos diodų (LED)?
– Taip. Ši gatvė ir kiek vėliau Turgaus gatvė bus apšviestos moderniais šviestuvais. Norime sutvarkyti taip, kad užtektų ilgam. Mes domėjomės, kaip tokie šviestuvai šviečia Macikuose, prie pensiono. Važiavome sutemus – tikrai pakankamai gerai šviečia, manau, kad ir gatvėse pasiteisins. Pirmoji taip apšviesta gatvė bus savotišku eksperimentu, žiūrėsime, kokie bus žmonių atsiliepimai.
– Ar bus tvarkomas dviračių takas Traksėdžių link?
– Projektas daromas, tačiau darbai prasidės tik po to, kai UAB „Šilutės šilumos tinklai“ nuties šilumos vamzdžius. Šiais metais jie teikia paraišką lėšoms gauti, mat numatyta naikinti Traksėdžiuose katilinę ir šilumą tiekti iš Šilutės. Tad ir dviračių taką tikriausiai tvarkysime kitąmet.
– Ar planuojama naujų takų dviratininkams?
– Numatome tiesti dviračių taką palei Aukštumalos gatvę (šalia „Šilutės Rambyno“). Toliau bus tvarkomas į Pagrynius vedantis dviračių takas. Tikimės sutvarkyti Dariaus ir Girėno gatvę. Taip pat planuojamas Gluosnių gatvės remontas, jau beveik baigtas projektas.
– Ar numatytas dviračių takas ir kitoje Lietuvininkų gatvės pusėje?
– Manau, kad šiuo metu pakanka ir vienoje gatvės pusėje esančio tako dviratininkams. Tik norime jį pratęsti ir Tilžės gatve. Tvarkant centrinę miesto dalį, numatyta rengti pėsčiųjų-dviratininkų taką Atgimimo alėja ir K. Kalinausko gatve. Taip pat reikia apsispręsti, kaip dviračiais kirsti iš Lietuvininkų gatvės atsišakojančias gatves. Šiuo metu ten net perėjų nepažymėta. Galima pažymėti paprastas pėsčiųjų perėjas, tada kirsdami tokią gatvę dviratininkai turės nulipti ir persivaryti dviračius pėsčiomis. O galima pastatyti ženklus ir pažymėti dviračių taką gatvėje. Tuomet vairuotojai privalės praleisti dviratininkus, o šie galės kirsti gatvę nenulipdami nuo dviračio. Dar neapsisprendėme, kaip daryti. Tarsimės Eismo saugumo komisijoje.
Didesnių bėdų yra dėl Kęstučio gatvės, trūksta lėšų jai sutvarkyti. Šiemet sutvarkysime šaligatvius, gal pavyks palopyti ir asfaltą.
– Liko nesutvarkytos kelios gatvės Darbininkų mikrorajone.
– Taip, keturios gatvės – Zauerveino, Valstiečių, Žibų ir Naujoji. Šiemet sutvarkysime Valstiečių ir Žibų gatvių apšvietimą. Kol kas nežinia, kada pavyks sutvarkyti šių gatvių dangą, nes teturime tik parengę projektus.
– Ačiū už naujienas.

Kalbėjosi Vaidotas VILKAS

Hits: 78

Vienas komentaras

  • julija

    Sveiki, negaliu patikėti, kad neužteks lėšų Kęstučio gatvei sutvarkyti, tai kam iš vis pradėjote – turbūt baisesnės gatvės Šilutėje nėra…o Rusnės gatvei užteko, nors tikrai nebuvo taip blogai – įdomu kas ir kokiais kriterijais sprendžia….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite