Ar liepą atvers duris rekonstruotas Šilutės kultūros ir pramogų centras?

  • Ar pandemija, karantinai sutrukdė Šilutės kultūros ir pramogų centro rekonstrukcijos darbams? Ar tikimasi užbaigimo pirmąjį pusmetį?
  • O kaip vyksta daugiafunkcio sporto komplekso su baseinu statybos Rusnės gatvėje? Čia įkurtuvės numatytos kitų metų balandžio pabaigoje.

Anot Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus Virgilijaus Pozingio, pagrindinis rūpestis – dėl finansavimo, o sutartys pasirašytos, pabaigtuvių terminai sutarti.

„Savivaldybės požiūris geranoriškas, mes suprantame, kad COVID-19 neaplenkė ir statybų sektoriaus. Pasitaiko ir susirgusių darbininkų, gali strigti statybinių medžiagų tiekimas. Tačiau per karantiną sunkmetį išgyvena visi“, – sakė V. Pozingis.

Kaip pajuokavo vienas iš Savivaldybės specialistų, bendrauti su Vilniaus institucijų darbuotojais per karantiną būtų lengviau aptariant pietus, o ne finansavimą: juk dirba iš namų…

Ūkio skyriaus vyr. specialistas Modestas Rauktys informavo, kad Šilutės kultūros ir pramogų centro pastatas pradėtas tvarkyti 2019 metų liepos 23 d. o šių metų liepos 23 d. pagal sutartį visi darbai turėtų būti baigti.

Ne tik šilutiškiai jau pastebėjo, kad pilkas sovietmečio statinys įgauna kitokį vaizdą: dvelkia Mažosios Lietuvos dvasia… Būtent šį pastatą ir kitoje gatvės pusėje esantį Savivaldybės statinį ne tik specialistai vadino darkančiais Šilutės veidą.  Įdomu, ar Savivaldybė „veido“ nekeis? Kai bus rekonstruota senojo turgaus aikštė, Savivaldybės pastatas liks kaip sovietmečio statybų paminklas šalia rekonstruotų Šilutės H. Šojaus dvaro, Šilutės kultūros ir pramogų centro.

Tačiau grįžkime prie Šilutės kultūros ir pramogų centro. M. Rauktys informavo, kad padaryta per 70 proc. darbų, esama atsilikimo, tačiau čia dirba dvi bendrovės, viena iš jų – Šilutės UAB „Stamela“, žada laikytis sutarties terminų. Šio objekto darbų vertė sudaro 5,4 mln. Eur. Šiemet iš Valstybės investicijų programos gauta 522 tūkst. Eur, tai paskutinė suma iš skirtų 2,8 mln. Eur. Europos Sąjungos lėšų skyrė Kultūros ir Vidaus reikalų ministerijos, pirmoji 692 tūkst. Eur, antroji 1,2 mln. Eur. Likusi lėšų suma – Savivaldybės.

Ir M. Rauktys priminė, kad pandemija ir karantinas atsiliepė statyboms: sirgo ir darbininkai, nepavykdavo laiku gauti būtinų medžiagų, strigo jų tiekimas. Tai turėjo įtakos ir darbams kitame Šilutės objekte.

2019 m. balandžio 1 d. pradėta tvarkyti Rusnės g. esantį sporto kompleksą. Dirba trys bendrovės, viena iš jų – Šilutės UAB „Žibai“. Čia turėtų rastis daugiafunkcis sporto kompleksas su baseinu. Pernai iš Valstybės investicijų programos buvo skirta 2,2 mln. Eur, šiemet gauta 421 tūkst. Eur, dar laukiama likusios sumos, kuri iš šios programos sudarytų 3,7 mln. Eur. Bendra objekto darbų vertė siekia 6,65 mln. Eur. Savivaldybė pridėtų 2,9 mln. Eur. Pagal pasirašytą sutartį objektas turi būti užbaigtas 2022 m. balandžio gale.

Stasė Skutulienė  

Taip pat skaitykite:

Kaip karantiną išgyvena Šilutės rajono kultūros įstaigos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite