Ar liepą atvers duris rekonstruotas Šilutės kultūros ir pramogų centras?

  • Ar pandemija, karantinai sutrukdė Šilutės kultūros ir pramogų centro rekonstrukcijos darbams? Ar tikimasi užbaigimo pirmąjį pusmetį?
  • O kaip vyksta daugiafunkcio sporto komplekso su baseinu statybos Rusnės gatvėje? Čia įkurtuvės numatytos kitų metų balandžio pabaigoje.

Anot Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus Virgilijaus Pozingio, pagrindinis rūpestis – dėl finansavimo, o sutartys pasirašytos, pabaigtuvių terminai sutarti.

„Savivaldybės požiūris geranoriškas, mes suprantame, kad COVID-19 neaplenkė ir statybų sektoriaus. Pasitaiko ir susirgusių darbininkų, gali strigti statybinių medžiagų tiekimas. Tačiau per karantiną sunkmetį išgyvena visi“, – sakė V. Pozingis.

Kaip pajuokavo vienas iš Savivaldybės specialistų, bendrauti su Vilniaus institucijų darbuotojais per karantiną būtų lengviau aptariant pietus, o ne finansavimą: juk dirba iš namų…

Ūkio skyriaus vyr. specialistas Modestas Rauktys informavo, kad Šilutės kultūros ir pramogų centro pastatas pradėtas tvarkyti 2019 metų liepos 23 d. o šių metų liepos 23 d. pagal sutartį visi darbai turėtų būti baigti.

Ne tik šilutiškiai jau pastebėjo, kad pilkas sovietmečio statinys įgauna kitokį vaizdą: dvelkia Mažosios Lietuvos dvasia… Būtent šį pastatą ir kitoje gatvės pusėje esantį Savivaldybės statinį ne tik specialistai vadino darkančiais Šilutės veidą.  Įdomu, ar Savivaldybė „veido“ nekeis? Kai bus rekonstruota senojo turgaus aikštė, Savivaldybės pastatas liks kaip sovietmečio statybų paminklas šalia rekonstruotų Šilutės H. Šojaus dvaro, Šilutės kultūros ir pramogų centro.

Tačiau grįžkime prie Šilutės kultūros ir pramogų centro. M. Rauktys informavo, kad padaryta per 70 proc. darbų, esama atsilikimo, tačiau čia dirba dvi bendrovės, viena iš jų – Šilutės UAB „Stamela“, žada laikytis sutarties terminų. Šio objekto darbų vertė sudaro 5,4 mln. Eur. Šiemet iš Valstybės investicijų programos gauta 522 tūkst. Eur, tai paskutinė suma iš skirtų 2,8 mln. Eur. Europos Sąjungos lėšų skyrė Kultūros ir Vidaus reikalų ministerijos, pirmoji 692 tūkst. Eur, antroji 1,2 mln. Eur. Likusi lėšų suma – Savivaldybės.

Ir M. Rauktys priminė, kad pandemija ir karantinas atsiliepė statyboms: sirgo ir darbininkai, nepavykdavo laiku gauti būtinų medžiagų, strigo jų tiekimas. Tai turėjo įtakos ir darbams kitame Šilutės objekte.

2019 m. balandžio 1 d. pradėta tvarkyti Rusnės g. esantį sporto kompleksą. Dirba trys bendrovės, viena iš jų – Šilutės UAB „Žibai“. Čia turėtų rastis daugiafunkcis sporto kompleksas su baseinu. Pernai iš Valstybės investicijų programos buvo skirta 2,2 mln. Eur, šiemet gauta 421 tūkst. Eur, dar laukiama likusios sumos, kuri iš šios programos sudarytų 3,7 mln. Eur. Bendra objekto darbų vertė siekia 6,65 mln. Eur. Savivaldybė pridėtų 2,9 mln. Eur. Pagal pasirašytą sutartį objektas turi būti užbaigtas 2022 m. balandžio gale.

Stasė Skutulienė  

Taip pat skaitykite:

Kaip karantiną išgyvena Šilutės rajono kultūros įstaigos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas

Rytoj į pamokas sugrįžta Usėnų mokyklos mokiniai

Dėl COVID-19 užkrato plitimo kurį laiką buvo uždaryta Usėnų pagrindinė mokykla. Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė informavo, kad ši mokykla atnaujina darbą, mokiniai rytoj sugrįžta į klases. „Blogai, nes daugelyje mokyklų izoliavosi ir mokinių, ir darbuotojų. Praėjusią savaitę rajono švietimo įstaigose nustatyti 53 nauji susirgimo atvejai. Nerimą kelia Šilutės Žibų pradinė mokykla, kur izoliavosi šeši klasių komplektai“, – situaciją švietimo įstaigose apibūdino vedėja. Yra ir gera žinia. Šiais mokslo metais į mokyklas atėjo 15 mokinių

Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia

Šią savaitę Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia į renginius: rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį), 18 val. Šilutės Vydūno gimnazijoje prasidės reguliarūs kino seansai „KINO DEBESYS“, į kuriuos šilutiškius kviesime kiekvieną ketvirtadienį. Šią savaitę kviečiame žiūrėti daug gerų įvertinimų sulaukusį, pirmąjį vaidybinį režisieriaus Jurgio Matulevičiaus filmą „IZAOKAS“. Daugiau inf. https://www.facebook.com/KINOdebesysSilute rugsėjo 25 d. (šeštadienį), 16 val. Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje vyks baigiamasis klasikinės muzikos festivalio „MUZIKINĖ VERDENĖ” koncertas. Programoje: KAUNO VALSTYBINIS CHORAS kartu su soliste, LNOBT operos viltimi pripažinta AISTE PILIBAVIČIŪTE.

Ar tvarkys Švėkšnos sinagogą?

Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai renkasi į komitetų posėdžius. Po mėnesio atostogų rengiamasi rugsėjo gale vyksiančiam Tarybos posėdžiui. Vienas iš svarstomų sprendimo projektų yra dėl pritarimo projektui „Švėkšnos sinagogos sutvarkymas ir pritaikymas turizmui“. Pritarimas reikštų įsipareigojimą  prisidėti prie projekto finansavimo iš Savivaldybės biudžeto ne mažiau kaip 15 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų bei užtikrinti netinkamų finansuoti, tačiau šiam projektui įgyvendinti būtinų išlaidų padengimą ir tinkamų finansuoti išlaidų dalį, kurių nepadengia projektui skiriama parama. Pagal projektą numatyti Švėkšnos sinagogos kapitalinio remonto darbai bei

Taip pat skaitykite