Ar liepą atvers duris rekonstruotas Šilutės kultūros ir pramogų centras?

  • Ar pandemija, karantinai sutrukdė Šilutės kultūros ir pramogų centro rekonstrukcijos darbams? Ar tikimasi užbaigimo pirmąjį pusmetį?
  • O kaip vyksta daugiafunkcio sporto komplekso su baseinu statybos Rusnės gatvėje? Čia įkurtuvės numatytos kitų metų balandžio pabaigoje.

Anot Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus Virgilijaus Pozingio, pagrindinis rūpestis – dėl finansavimo, o sutartys pasirašytos, pabaigtuvių terminai sutarti.

„Savivaldybės požiūris geranoriškas, mes suprantame, kad COVID-19 neaplenkė ir statybų sektoriaus. Pasitaiko ir susirgusių darbininkų, gali strigti statybinių medžiagų tiekimas. Tačiau per karantiną sunkmetį išgyvena visi“, – sakė V. Pozingis.

Kaip pajuokavo vienas iš Savivaldybės specialistų, bendrauti su Vilniaus institucijų darbuotojais per karantiną būtų lengviau aptariant pietus, o ne finansavimą: juk dirba iš namų…

Ūkio skyriaus vyr. specialistas Modestas Rauktys informavo, kad Šilutės kultūros ir pramogų centro pastatas pradėtas tvarkyti 2019 metų liepos 23 d. o šių metų liepos 23 d. pagal sutartį visi darbai turėtų būti baigti.

Ne tik šilutiškiai jau pastebėjo, kad pilkas sovietmečio statinys įgauna kitokį vaizdą: dvelkia Mažosios Lietuvos dvasia… Būtent šį pastatą ir kitoje gatvės pusėje esantį Savivaldybės statinį ne tik specialistai vadino darkančiais Šilutės veidą.  Įdomu, ar Savivaldybė „veido“ nekeis? Kai bus rekonstruota senojo turgaus aikštė, Savivaldybės pastatas liks kaip sovietmečio statybų paminklas šalia rekonstruotų Šilutės H. Šojaus dvaro, Šilutės kultūros ir pramogų centro.

Tačiau grįžkime prie Šilutės kultūros ir pramogų centro. M. Rauktys informavo, kad padaryta per 70 proc. darbų, esama atsilikimo, tačiau čia dirba dvi bendrovės, viena iš jų – Šilutės UAB „Stamela“, žada laikytis sutarties terminų. Šio objekto darbų vertė sudaro 5,4 mln. Eur. Šiemet iš Valstybės investicijų programos gauta 522 tūkst. Eur, tai paskutinė suma iš skirtų 2,8 mln. Eur. Europos Sąjungos lėšų skyrė Kultūros ir Vidaus reikalų ministerijos, pirmoji 692 tūkst. Eur, antroji 1,2 mln. Eur. Likusi lėšų suma – Savivaldybės.

Ir M. Rauktys priminė, kad pandemija ir karantinas atsiliepė statyboms: sirgo ir darbininkai, nepavykdavo laiku gauti būtinų medžiagų, strigo jų tiekimas. Tai turėjo įtakos ir darbams kitame Šilutės objekte.

2019 m. balandžio 1 d. pradėta tvarkyti Rusnės g. esantį sporto kompleksą. Dirba trys bendrovės, viena iš jų – Šilutės UAB „Žibai“. Čia turėtų rastis daugiafunkcis sporto kompleksas su baseinu. Pernai iš Valstybės investicijų programos buvo skirta 2,2 mln. Eur, šiemet gauta 421 tūkst. Eur, dar laukiama likusios sumos, kuri iš šios programos sudarytų 3,7 mln. Eur. Bendra objekto darbų vertė siekia 6,65 mln. Eur. Savivaldybė pridėtų 2,9 mln. Eur. Pagal pasirašytą sutartį objektas turi būti užbaigtas 2022 m. balandžio gale.

Stasė Skutulienė  

Taip pat skaitykite:

Kaip karantiną išgyvena Šilutės rajono kultūros įstaigos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Maisto produktų tausojimo gudrybės: nuo šaldytuvo lentynėlių paslapčių iki šaldytų avokadų ir acte mirkytų uogų

Tausoti, saugoti ir veltui nešvaistyti maisto. Tokios tvarumo idėjos šiuo metu yra ne tik labai populiarios: jos taip pat leidžia gyventi taupiau, sąmoningiau ir kuo ilgiau mėgautis maisto produktų šviežumu. Visgi neretai tenka susidurti su galvosūkiu, kaip to pasiekti savo virtuvėje. Gudrybės šaldytuve Didelę dalį pasaulio užkariavusi sąmoningo maisto vartojimo filosofija sėkmingai kelią skinasi ir į lietuvių virtuves. Todėl šį, vis dažnesnį šalies gyventojų pasirinkimą sveikinanti „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė tikina – švaistyti mažiau reiškia gyventi

Įspūdžiai po savanorystės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Kiekvienas žmogus savanorystės reikšmę suvokia savaip. Standartinis apibrėžimas skamba taip: įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunama piniginio atlygio.   O kas mums yra savanorystė? Iš pradžių ši veikla mums reiškė papildomą 0,25 balą, kuris būtų priskaičiuojamas stojant į universitetą. Tačiau laikui bėgant supratome, jog savanorystė yra kur kas daugiau. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje praleistos valandos virto ne tik malonumo, džiaugsmo, bet ir pažinimo šaltiniu.

Nagų grybelis ir pedikiūras – suderinama?

Deja, bet dauguma žmonių mano, kad nagų grybelio infekcija nėra didelė problema, kurią reikėtų iš karto spręsti. Tiesa, pradžioje problema yra maža, tačiau palaipsniui ji gali itin smarkiai progresuoti: vietoj vieno užkrėsto nago, turėsite – penkis. Manoma, kad pedikiūras esant nagų grybeliui viską išspręs, tačiau taip manyti nereikėtų.  Ko vertėtų vengti? Dažnai atsiradusias bėdas stengiamės užmaskuoti, o ne išspręsti. Ne išimtis ir nagų grybelinė infekcija. Atsiradus šiai problemai pirmiausiai stengiamės ją nuslėpti, o vėliau pastebėję, kad nieko iš to gero

Aromaterapiniai difuzoriai. Kaip išsirinkti?

Drąsiai galima sakyti, kad aromaterapiniai difuzoriai yra vienas geriausių pirkinių, kokį tik galite padovanoti savo namams. Jei jūsų namuose nuolat veiks toks prietaisas, tokiu atveju, jūs ne tik galėsite mėgautis mėgstamu aromatu, bet ir jausti teigiamą jų poveikį savo sveikatai. Tiesa, aromaterapinių difuzorių asortimentas šiandien labai didelis, todėl nieko keista, kad daugelis norinčių turėtų tokį gaminį savo namuose, nežino, kaip išsirinkti. Išsirinkti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikras detales Tik skleidžia aromatą? Visus aromaterapinius difuzorius galima

Taip pat skaitykite