Vytinti mėsos gaminiai gurmaniškam skoniui

Dažnai mūsų mėsos gardumynai būna supakuoti su prieskoniais ir įvairiais pagardais. Tokie vytinti ir rūkyti gaminiai labai populiarūs. Šie mėsos gaminiai nereikalauja paruošimo, juos galima varto iš kart, tad sutaupomas laikas maisto ruošimui.

 

Vytinta mėsa

Vytinta mėsa yra tada, kai mėsa konservuojama naudojant druską ir kitus konservavimo agentus, tokius kaip laimas ir actas, siekiant pagerinti mėsos skonį. Tai taip pat padidina mėsos galiojimo laiką, suminkština ją ir suteikia skonio.

Tiek mėsos rūkymas, tiek sūdymas yra itin populiarūs vakaruose. Kadangi mėsa mums jau paruošta, nereikia papildomo kepimo, todėl visus traukia šis mėsos ruošimas.

Peržiūrėti vytintos mėsos gaminius galite paspaudus ant nuorodos: https://www.madebylithuanians.com/maistas-ir-gerimai/mesos-gaminiai/vytinti-mesos-gaminiai

Rūkyta mėsa

Rūkyta mėsa yra virtos mėsos forma, kai dūmai naudojami, kad mėsai būtų suteiktas mūsų mėgstamas skonis. Dažnai dūmų šaltinis yra augalinė medžiaga, o tai padeda sustiprinti mėsos skonį.

 

Kai kurie galimi rūkytos ir sūdytos mėsos padariniai sveikatai:

  1. Rūkytą maistą reikia vartoti saikingai. Taip yra todėl, kad juose yra daug riebalų, kurie naudojami juos ruošiant. Riebalai, naudojami gaminant rūkytą mėsą, taip pat yra sotieji, o tai nėra naudinga mūsų sveikatai ir gali sukelti širdies ligų ir svorio padidėjimo riziką. Kai kurie įprasti tokios rūkytos mėsos pavyzdžiai gali būti dešros, saliamiai ir kt.
  2. Mėsai sūdyti naudojamas didelis kiekis druskos. Tai reiškia, kad sūdyta mėsa yra prikrauta natrio. Per didelis natrio suvartojimas gali sukelti hipertenziją, širdies sutrikimus ar net inkstų nepakankamumą. Natris taip pat sulaiko vandenį organizme, o tai nėra geras ženklas. Maisto produktai, tokie kaip rūkyta lašiša, turi labai daug natrio.
  3. Rūkyta mėsa taip pat pavojinga, jei jos neprižiūrima. Taip yra todėl, kad jei nevartojate jo saikingai ir pasirenkate riebų maistą, pavyzdžiui, dešras, o ne liesesnius rūkytos mėsos gabalus, labiau tikėtina, kad susidursite su įprastomis gyvenimo būdo problemomis, tokiomis kaip nutukimas. Patekę į nutukimo kategoriją, pritraukiate ir kitas gyvenimo būdo ligas, tokias kaip diabetas.
  4. Rūkytame maiste, pavyzdžiui, lašišoje, gausu maistinių medžiagų, pavyzdžiui, maistinių medžiagų ir omega-3 riebalų rūgščių. Tačiau rūkytoje lašišoje taip pat yra bakterijų, kurios gali padidinti mirtinų infekcijų riziką.
  5. Nėščios moterys turėtų vengti rūkytos ir sūdytos mėsos, nes ji gali būti užteršta bakterijomis ir parazitais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti prieš perkant elektrinius traktorius vaikams?

Elektriniai traktoriai yra populiariausia pramoginė priemonė vaikams, kuri gali suteikti jiems daug linksmybių ir pramogų. Tačiau, prieš perkant elektrinį traktorių vaikams, svarbu žinoti keletą dalykų, kad užtikrintumėte vaiko saugumą ir jis su juo smagiai jaustųsi. Čia jums pateiksime keletą patarimų, kaip juos išsirinkti, kad vaikiški traktoriai būtų šauni pramoga visai šeimai. Pirma, svarbu žinoti, kad visi elektriniai traktoriai yra skirti įvairių amžiaus grupių vaikams. Prieš perkant traktorių, reikia susipažinti su gamintojo teikiamomis rekomendacijomis, koks traktorius jam tinkamas. Taip nesukelsite pavojingos

Kodėl verta investuoti į kokybiškas plaukų kirpimo mašinėles?

Jei turite noro ir poreikio įsigyti profesionalią kirpimo mašinėlę, tačiau neturite pakankamai žinių pasirinkti ir suprasti, kuo šiuolaikinės mašinos skiriasi viena nuo kitos, mes padėsime rasti techninius skirtumus ir pasirinkti paprastą, ir pelningą pirkinį. Šiandien pasitelkus tinklaraščius ir internetą madinga rūpintis savimi namuose. Štai kodėl matome, kaip įvairūs profesionalūs prietaisai migruoja iš grožio salonų naudojimui į namus. Kirpimo mašinėlės jau nustojo būti prietaisu vien profesionalams. Pasaulio inžinieriai ir dizaineriai kasmet tobulina įrenginį, kad šis populiarus prietaisas būtų patogesnis ir saugesnis

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Taip pat skaitykite