Vilkyčių autosporto komplekse – trijų tarptautinių renginių maratonas

Šiais metais „Vilkyčių“ automobilių sporto klubo kompleksas taps viena labiausiai lankomų trasų Lietuvoje. 2022-aisiais čia vyks net trejos varžybos. Visos jos bus tarptautinės, o bene laukiamiausias renginys – Europos automobilių kroso čempionato etapas.

Po renginį – kas mėnesį

Praėjusiais metais visų varžybų organizatorių planus vis dar trikdė pandemija, tačiau šiemet rūpesčiai dėl COVID-19 apribojimų organizatorių pečių nebeslegia. Savo renginių kalendorių paskelbęs automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“ pranešė, kad šiemet jų automobilių sporto komplekse bus organizuojami net trys tarptautinio lygio renginiai – po vieną kiekvieną vasaros mėnesį.

Pasak ASK „Vilkyčiai“ vadovo Kazimiero Gudžiūno, trijų renginių maratonui ruošiamasi itin kruopščiai.

„Kadangi mūsų komplekse vykstančios varžybos yra tarptautinės, kas trejus metus trasą inspektuoja ir FIA atstovai. Jie įvertina, ar trasa atitinka dabartinius saugumo ir kitus reikalavimus. Licencija trasai išduodama trejiems metams. Tad prieš šių metų sezoną pas mus atvyko FIA inspektorius. Jis nustatė, kad iš esmės mūsų trasa yra tinkama aukščiausio lygio varžyboms.

Buvo tik keletas smulkmenų, kurias nurodė FIA atstovas, dėl pasikeitusių reikalavimų. Šiandien jau viskas atlikta. Drąsiai galime sakyti, kad trasa atitiks visus aukščiausius standartus ir dalyviai  galės pademonstruoti savo meistriškumą. Žiūrovų kaip visuomet lauks neišdildomi įspūdžiai bei visi patogumai komfortiškai stebėti varžybas. Kadangi šiais metais trasai sukanka 35 metai nuo jos įkūrimo, bus papildomų atrakcijų žiūrovams. T. y. koncertas, batutai vaikams, senovinių automobilių paroda ir kita“, – sakė ASK „Vilkyčiai“ vadovas Kazimieras Gudžiūnas.

Europos autokroso etapas

Šiais metais Lietuvos automobilių kroso gerbėjai vėl turės progą savo akimis išvysti greičiausius Europos autokroso lenktynininkus. Prieš keletą metų teisę rengti tokio kalibro varžybas gavusiam ASK „Vilkyčiai“ klubui šiemet vėl patikėta garbė organizuoti antrąjį Senojo žemyno automobilių kroso čempiono etapą.

Dalyviai į Vilkyčius jau tradiciškai atkeliaus antrąjį birželio savaitgalį, 11-12 d.  – tiesiai iš varžybų Bauskėje, kurios vyks savaite anksčiau. Nėra jokių abejonių, kad po ankstesniais metais vyravusių pandemijos sukeltų keblumų lenktynininkams ir organizatoriams šie metai bus tarsi renesansas ir dalyvių sąrašas bus pilnas maksimaliai. Daugiau naujienų apie Europos automobilių kroso čempionato etapą bus skelbiama „ASK Vilkyčiai“ „Facebook“ paskyroje.

Lietuvos ir Baltijos čempionatų lenktynės

Europos automobilių kroso čempionato etapas bus vasaros renginių maratono Vilkyčių autosporto komplekse pradžia. Po šių lenktynių variklių gausmas trasą vėl drebins liepos 3 dieną. Tądien čia vyks Lietuvos automobilių kroso čempionato antrasis etapas ir Baltijos šalių automobilių kroso taurės lenktynės.

Verta pažymėti, kad šių metų Lietuvos automobilių kroso čempionatas bus itin intriguojantis, mat šiemet šios disciplinos lenktynininkų gretas papildys nemažai naujų bei po pertraukos grįžtančių sportininkų. Trasoje pasirodys ir Baltijos šalių pilotai, tad Vilkyčiuose bus „užkurtas“ tikras kroso vakarėlis po atviru Vakarų Lietuvos dangumi.

Trečia dalis – rugpjūtį

Galiausiai paskutinioji trijų automobilių sporto renginių ciklo dalis bus surengta rugpjūtį.

Rugpjūčio 6-7 d. Vilkyčių kompleksas priims Šiaurės Europos zonos šalių (NEZ), Baltijos šalių ir Lietuvos ralio kroso čempionato trečiojo etapo dalyvius.

Dviejų dienų ralio kroso festivalis niekada nepalieka abejingų, mat čia lenktyniauti susirenka visas Europos regiono elitas. Tai vienintelės ralio kroso varžybos, vykstančios mūsų šalyje, tad tikras šios disciplinos gerbėjas šią datą jau dabar turėtų pasižymėti savo kalendoriuje.

pamarys.eu pagal rganizatorių inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip paruošti burnoje tirpstančius šonkaulius?

Didžiausia skanių ir burnoje tirpstančių šonkaulių paslaptis – tinkamai pasirinkta mėsa ir nuoseklus gamybos procesas. Visos akcijos parduotuvių lentynose siūlo gausybę nuolaidų mėsos produktams, tad ir šonkauliai – ne išimtis. Renkantis mėsą šiam patiekalui svarbiausia atkreipti dėmesį, kad šonkauliai būtų mėsingi. Taip užtikrinsite, kad mėsa bus sultinga – neteks mėgautis  tik apskrudusiais kauliukais. Ne ką mažiau svarbu atidžiai sekti gamybos procesą, skirti tam pakankamai laiko, o galiausiai dar ir priderinti puikiai skonius papildančius garnyrus. Tokį receptą šį kartą ir kviečiame

Prof. Robertas Van Vorenas: šiandien Rusija yra praradusi teisę egzistuoti

„Teoriškai kalbant, nematau priežasties, kodėl Rusija negalėtų grįžti į civilizuotą pasaulį. Juk Vokietija tai padarė po Antrojo pasaulinio karo, po visų žiaurumų, masinių žudymų ir naikinimų. Tačiau su Rusija bus gerokai sudėtingiau: Rusija nebus okupuota, nėra jokios išorinės jėgos, kuri priverstų ją susidoroti su praeitimi. Rusai turės tą padaryti patys, bet aš tiesiog nematau, kaip tai galėtų nutikti. Tik labai nedaugelis rusų supranta ir jaučia kaltę“, – minint antrąsias plataus masto Rusijos invazijos į Ukrainą metines, pasakoja Vytauto Didžiojo universiteto

„Regitra“: daugiau kaip trečdalis vairuotojo pažymėjimų užsakoma internetu – aktyvesnės moterys

2023 metais išduota daugiau kaip 220 tūkst. vairuotojo pažymėjimų, t. y. didžiausias išduotų pažymėjimų skaičius per pastaruosius 5 metus. Vairuotojo pažymėjimo užsakymo paslaugą „Regitra“ sudaro galimybę klientams gauti paprastai ir patogiai, t. y. internetu. Praėjusiais metais šia galimybe pasinaudojo daugiau kaip trečdalis vairuotojo pažymėjimą užsakančių vairuotojų, o pagamintas dokumentas buvo patogiai pristatytas tiesiai į kliento namus. Vairuotojo pažymėjimų užsakymas skaitmeniniais kanalais kasmet auga. 2018 m. internetu buvo užsakyti 8 proc., 2019 m. – 15 proc., o 2023 m. 35 proc.

Šilutės rajone – narkotikai?

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasario 24 d. naktį Klaipėdos g., Šilutėje, patikrinimui sustabdytas automobilis „Citroen C3“, kurį vairavo vyras, gim. 1993 m. Patikrinimo metu pas jį rastas maišelis su galimai narkotinėmis medžiagomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vasario 23 d. naktį Šylių k., Gardamo sen., neblaivus (3,77 prom.) vyras, gim. 1961 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,47 prom.) moteriai, gim. 1955 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vasario 23 d. vakare automobilių stovėjimo aikštelėje Kintuose patikrintas stovintis automobilis

Taip pat skaitykite