Vilkyčių autosporto komplekse – trijų tarptautinių renginių maratonas

Šiais metais „Vilkyčių“ automobilių sporto klubo kompleksas taps viena labiausiai lankomų trasų Lietuvoje. 2022-aisiais čia vyks net trejos varžybos. Visos jos bus tarptautinės, o bene laukiamiausias renginys – Europos automobilių kroso čempionato etapas.

Po renginį – kas mėnesį

Praėjusiais metais visų varžybų organizatorių planus vis dar trikdė pandemija, tačiau šiemet rūpesčiai dėl COVID-19 apribojimų organizatorių pečių nebeslegia. Savo renginių kalendorių paskelbęs automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“ pranešė, kad šiemet jų automobilių sporto komplekse bus organizuojami net trys tarptautinio lygio renginiai – po vieną kiekvieną vasaros mėnesį.

Pasak ASK „Vilkyčiai“ vadovo Kazimiero Gudžiūno, trijų renginių maratonui ruošiamasi itin kruopščiai.

„Kadangi mūsų komplekse vykstančios varžybos yra tarptautinės, kas trejus metus trasą inspektuoja ir FIA atstovai. Jie įvertina, ar trasa atitinka dabartinius saugumo ir kitus reikalavimus. Licencija trasai išduodama trejiems metams. Tad prieš šių metų sezoną pas mus atvyko FIA inspektorius. Jis nustatė, kad iš esmės mūsų trasa yra tinkama aukščiausio lygio varžyboms.

Buvo tik keletas smulkmenų, kurias nurodė FIA atstovas, dėl pasikeitusių reikalavimų. Šiandien jau viskas atlikta. Drąsiai galime sakyti, kad trasa atitiks visus aukščiausius standartus ir dalyviai  galės pademonstruoti savo meistriškumą. Žiūrovų kaip visuomet lauks neišdildomi įspūdžiai bei visi patogumai komfortiškai stebėti varžybas. Kadangi šiais metais trasai sukanka 35 metai nuo jos įkūrimo, bus papildomų atrakcijų žiūrovams. T. y. koncertas, batutai vaikams, senovinių automobilių paroda ir kita“, – sakė ASK „Vilkyčiai“ vadovas Kazimieras Gudžiūnas.

Europos autokroso etapas

Šiais metais Lietuvos automobilių kroso gerbėjai vėl turės progą savo akimis išvysti greičiausius Europos autokroso lenktynininkus. Prieš keletą metų teisę rengti tokio kalibro varžybas gavusiam ASK „Vilkyčiai“ klubui šiemet vėl patikėta garbė organizuoti antrąjį Senojo žemyno automobilių kroso čempiono etapą.

Dalyviai į Vilkyčius jau tradiciškai atkeliaus antrąjį birželio savaitgalį, 11-12 d.  – tiesiai iš varžybų Bauskėje, kurios vyks savaite anksčiau. Nėra jokių abejonių, kad po ankstesniais metais vyravusių pandemijos sukeltų keblumų lenktynininkams ir organizatoriams šie metai bus tarsi renesansas ir dalyvių sąrašas bus pilnas maksimaliai. Daugiau naujienų apie Europos automobilių kroso čempionato etapą bus skelbiama „ASK Vilkyčiai“ „Facebook“ paskyroje.

Lietuvos ir Baltijos čempionatų lenktynės

Europos automobilių kroso čempionato etapas bus vasaros renginių maratono Vilkyčių autosporto komplekse pradžia. Po šių lenktynių variklių gausmas trasą vėl drebins liepos 3 dieną. Tądien čia vyks Lietuvos automobilių kroso čempionato antrasis etapas ir Baltijos šalių automobilių kroso taurės lenktynės.

Verta pažymėti, kad šių metų Lietuvos automobilių kroso čempionatas bus itin intriguojantis, mat šiemet šios disciplinos lenktynininkų gretas papildys nemažai naujų bei po pertraukos grįžtančių sportininkų. Trasoje pasirodys ir Baltijos šalių pilotai, tad Vilkyčiuose bus „užkurtas“ tikras kroso vakarėlis po atviru Vakarų Lietuvos dangumi.

Trečia dalis – rugpjūtį

Galiausiai paskutinioji trijų automobilių sporto renginių ciklo dalis bus surengta rugpjūtį.

Rugpjūčio 6-7 d. Vilkyčių kompleksas priims Šiaurės Europos zonos šalių (NEZ), Baltijos šalių ir Lietuvos ralio kroso čempionato trečiojo etapo dalyvius.

Dviejų dienų ralio kroso festivalis niekada nepalieka abejingų, mat čia lenktyniauti susirenka visas Europos regiono elitas. Tai vienintelės ralio kroso varžybos, vykstančios mūsų šalyje, tad tikras šios disciplinos gerbėjas šią datą jau dabar turėtų pasižymėti savo kalendoriuje.

pamarys.eu pagal rganizatorių inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite