Vilkyčių autosporto komplekse – trijų tarptautinių renginių maratonas

Šiais metais „Vilkyčių“ automobilių sporto klubo kompleksas taps viena labiausiai lankomų trasų Lietuvoje. 2022-aisiais čia vyks net trejos varžybos. Visos jos bus tarptautinės, o bene laukiamiausias renginys – Europos automobilių kroso čempionato etapas.

Po renginį – kas mėnesį

Praėjusiais metais visų varžybų organizatorių planus vis dar trikdė pandemija, tačiau šiemet rūpesčiai dėl COVID-19 apribojimų organizatorių pečių nebeslegia. Savo renginių kalendorių paskelbęs automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“ pranešė, kad šiemet jų automobilių sporto komplekse bus organizuojami net trys tarptautinio lygio renginiai – po vieną kiekvieną vasaros mėnesį.

Pasak ASK „Vilkyčiai“ vadovo Kazimiero Gudžiūno, trijų renginių maratonui ruošiamasi itin kruopščiai.

„Kadangi mūsų komplekse vykstančios varžybos yra tarptautinės, kas trejus metus trasą inspektuoja ir FIA atstovai. Jie įvertina, ar trasa atitinka dabartinius saugumo ir kitus reikalavimus. Licencija trasai išduodama trejiems metams. Tad prieš šių metų sezoną pas mus atvyko FIA inspektorius. Jis nustatė, kad iš esmės mūsų trasa yra tinkama aukščiausio lygio varžyboms.

Buvo tik keletas smulkmenų, kurias nurodė FIA atstovas, dėl pasikeitusių reikalavimų. Šiandien jau viskas atlikta. Drąsiai galime sakyti, kad trasa atitiks visus aukščiausius standartus ir dalyviai  galės pademonstruoti savo meistriškumą. Žiūrovų kaip visuomet lauks neišdildomi įspūdžiai bei visi patogumai komfortiškai stebėti varžybas. Kadangi šiais metais trasai sukanka 35 metai nuo jos įkūrimo, bus papildomų atrakcijų žiūrovams. T. y. koncertas, batutai vaikams, senovinių automobilių paroda ir kita“, – sakė ASK „Vilkyčiai“ vadovas Kazimieras Gudžiūnas.

Europos autokroso etapas

Šiais metais Lietuvos automobilių kroso gerbėjai vėl turės progą savo akimis išvysti greičiausius Europos autokroso lenktynininkus. Prieš keletą metų teisę rengti tokio kalibro varžybas gavusiam ASK „Vilkyčiai“ klubui šiemet vėl patikėta garbė organizuoti antrąjį Senojo žemyno automobilių kroso čempiono etapą.

Dalyviai į Vilkyčius jau tradiciškai atkeliaus antrąjį birželio savaitgalį, 11-12 d.  – tiesiai iš varžybų Bauskėje, kurios vyks savaite anksčiau. Nėra jokių abejonių, kad po ankstesniais metais vyravusių pandemijos sukeltų keblumų lenktynininkams ir organizatoriams šie metai bus tarsi renesansas ir dalyvių sąrašas bus pilnas maksimaliai. Daugiau naujienų apie Europos automobilių kroso čempionato etapą bus skelbiama „ASK Vilkyčiai“ „Facebook“ paskyroje.

Lietuvos ir Baltijos čempionatų lenktynės

Europos automobilių kroso čempionato etapas bus vasaros renginių maratono Vilkyčių autosporto komplekse pradžia. Po šių lenktynių variklių gausmas trasą vėl drebins liepos 3 dieną. Tądien čia vyks Lietuvos automobilių kroso čempionato antrasis etapas ir Baltijos šalių automobilių kroso taurės lenktynės.

Verta pažymėti, kad šių metų Lietuvos automobilių kroso čempionatas bus itin intriguojantis, mat šiemet šios disciplinos lenktynininkų gretas papildys nemažai naujų bei po pertraukos grįžtančių sportininkų. Trasoje pasirodys ir Baltijos šalių pilotai, tad Vilkyčiuose bus „užkurtas“ tikras kroso vakarėlis po atviru Vakarų Lietuvos dangumi.

Trečia dalis – rugpjūtį

Galiausiai paskutinioji trijų automobilių sporto renginių ciklo dalis bus surengta rugpjūtį.

Rugpjūčio 6-7 d. Vilkyčių kompleksas priims Šiaurės Europos zonos šalių (NEZ), Baltijos šalių ir Lietuvos ralio kroso čempionato trečiojo etapo dalyvius.

Dviejų dienų ralio kroso festivalis niekada nepalieka abejingų, mat čia lenktyniauti susirenka visas Europos regiono elitas. Tai vienintelės ralio kroso varžybos, vykstančios mūsų šalyje, tad tikras šios disciplinos gerbėjas šią datą jau dabar turėtų pasižymėti savo kalendoriuje.

pamarys.eu pagal rganizatorių inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vairuotojams – apie saugų vairavimą esant permainingoms oro ir eismo sąlygoms

Iškritęs sniegas, spustelėjęs šaltukas, atlydys, plikledis ar lietus bei kitos oro permainos kai kuriems vairuotojams tampa nemalonia staigmena.  Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) primena vairuotojams, ką reiktų prisiminti, kai oro sąlygos nuolat keičiasi.   Koks yra saugus atstumas? Važiuojant žiemos sąlygomis, reikėtų važiuoti ne tik lėčiau, bet ir rinktis didesnį atstumą iki priešais važiuojančių automobilių. Kad, esant pavojingai situacijai ar slidžiai kelio dangai, užtektų laiko sustabdyti automobilį. Stabdymas turėtų būti ne staigus, o lėtesnis ir tolygus. Žiemą

4 priežastys, kodėl juntamas skausmas žandikaulio srityje

Skausmas dažniausiai yra vienas pirmųjų simptomų, įspėjančių apie sveikatos sutrikimą. Kiekvieną dieną kalbame, kramtome, kandame, žiovaujame, todėl žandikaulio sąnariams tenka didelis krūvis. Priežasčių, kodėl atsirado skausmas būtent šioje srityje – gali būti daug. Šiame straipsnyje aptarsime 4 pagrindines skausmo atsiradimo priežastis. 1. Lėtinis griežimas dantimis Žandikaulio sąnariai gali sutrikti dėl bruksizmo, kitaip vadinamo dantų griežimu. Griežiant viršutinis ir apatinis žandikauliai stipriai sukandami ir dantys trinami vienas į kitą. Dažnai trinami dantų paviršiai gali sukelti ne tik dantų traumas, bet ir

Trys biuro popieriaus rūšys, ypač reikalingos verslui

Ar teko girdėti pasakymą, kad darbus reikia pradėti nuo balto popieriaus lapo? O ar žinote, kad liaudies dainose dažnai popieriumi buvo vadinami pinigai? Senolių išmintis dažniausiai nemeluoja. Todėl nenuostabu, kad net šiais laikais verslininkams vis dar verta investuoti į aukštos kokybės popierių. Juk jis naudingas daugeliu atvejų, pavyzdžiui, planuojant laiką susitikimams ar užsirašant naudingą informaciją. Reikėtų nepamiršti ir to, kad sėkmingam verslui reikia įvairiausių rūšių popieriaus. Todėl mūsų tikslas – trumpai pristatyti tris biure dažniausiai naudojamas popieriaus rūšis. 1. Kopijavimo

Kada sutrenktą kūno vietą šildyti, kada šaldyti, o kada kreiptis į mediką?

Sinoptikai prognozuoja lijundrą, plikledį. Tad pasivaikščiojimas žiemą gali baigtis netikėtu nugriuvimu paslydus ir vėliau jį lydinčiais skausmais. „Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Aleknienė pataria, kaip namų sąlygomis greičiau palengvinti raumenų patempimus, sutrenkimus ir kitas traumas. Taip pat paaiškina, kokiais atvejais reikėtų gydytis šaldančiomis, o kokiais – šildančiomis priemonėmis. Šildymas ir šaldymas – ar jie tikrai veiksmingi? Šalčio ir šilumos terapija dažnai yra naudojama patempimams, skausmui, patinimams ir kitoms traumoms gydyti. Anot vaistininkės, tinkamai pasitelktas šaltis arba šiluma gali sumažinti skausmą, padėti pažeistiems

Taip pat skaitykite