Veidoskaita – ką ji pasako apie žmogų?

Turbūt suvokiate, kad jau greitai pasaulyje turėsime net 8 milijardus žmonių. Visi jie tokie skirtingi, bet kartu ir panašūs. Veidas – tai vienas iš unikalių dalių, kuri dviejų žmonių niekada nebus identiška. Jis gali pasakyti labai daug. Būtent tą ir nagrinėja veidoskaita ir apie tai sukurtas puslapis tveidas.lt. Tinklalapio veidotyrininkė Indrė Balevičiūtė–Bagdonė skatina kiekvieną nebijoti ir išdrįsti pažiūrėti į save. Čia nėra jokio magijos, nes tai – Tu.

Kokios veido dalys analizuojamos veidoskaitoje?

Kai yra atliekama tveidas veidotyros analizė, veidas nuskaitomas tarsi dalimis. Pagrindiniai veido bruožai pirmiausiai yra kakta, skruostai, smakras, kurie pasako, ar labiau esate intelektualas, emocionalus ar veiksmo žmogus.

Kitos svarbios veido dalys yra akys ir nosis. Siauros akys parodo, kad žmogus linkęs į smulkmenas, o didelės – kad žmogus linkęs padėti kitiems ir būti labiau jautrus. Maža nosis parodo žmogaus praktiškumą, o didelė – kūrybiškumą, o jei nosis yra su skeltuku priekyje, tuomet šis parametras dvigubinasi.

Antakiai parodo, kokia situacija yra su žmogaus darbų pradėjimu ir pabaigimu bei kepenų sveikata. Jeigu antakiai tankiausi tik pradžioje, vadinasi toks žmogus lengvai pradeda darbus, tačiau jų beveik niekada neužbaigia. Jeigu visi antakiai yra tankūs ir plaukuoti, toks žmogus gali išgerti daugiau alkoholio ir pradėti bei pabaigti kiekvieną darbą.

Smakras parodo žmogaus polinkį į ekstremalius užsiėmimus. Jeigu smakras menkas ir lygus, tuomet žmogus yra atsargus, o jeigu didelis ir atsikišęs (vadinamasis „Šumacherio smakras“), tuomet tokiam žmogui reikia pavojų, ekstremalumo ir greičio, nes tai jį „veža“.

Kalbant apie skruostus, jie sustiprina veidą tuo atveju, kai žandikaulio zona yra silpnesnė.

Lūpos gali būti putlios ir plonos. Pirmuoju atveju žmogus mėgsta gyvenimo malonumus bei bendravimą, yra ekstravertas, antruoju – jis labiau intravertas ir taupus.

Taip pat svarbi ir pati veido forma, kuri gali būti apvali, kvadratinė, stačiakampė, ovali ar trapezoidinė. Visos formos reiškia skirtingus asmens bruožus.

Kaip nusifotografuoti veidotyros analizei?

Tuo atveju, jeigu norite gauti veido analizę, turi būti pateikiamos bent 3 tavo veido nuotraukos: pirmoji iš priekio, o kitos dvi iš kairio bei dešinio šono. Taip pat praverstų pateikti ir nesusijusias nuotraukas iš savo laisvalaikio ar kasdienybės, kur matyti natūralios emocijos.

Išvados apie veidotyrą

Veidoskaita – tai mokslas apie veido bruožus ir jų įtaką charakteriui ir gyvenimui. Šį mokslą Lietuvoje išpopuliarino Žydrūnas Sadauskas iš kurio ir mokėsi Indrė Balevičiūtė–Bagdonė, kuri vėliau įkūrė tveidas.lt tinklalapį. Svarbiausia yra nebijoti pažiūrėti į save iš šono, siekiant pažinti savo vidų!

pr2022/199

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite