Vasario 9-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario devintoji, ketvirtadienis, 40-oji metų diena (ketvirtoji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 325 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Algė, Apolonija, Erika, Erikas, Joviltas, Marijus, Odeta;

rytoj: Aušra, Eiva, Elvyra, Elvyras, Gabrielius, Girvilas, Girvilė, Girvyda, Girvydas, Scholastika, Skolastika;

poryt: Adolfas, Algenė, Algenis, Algirda, Algirdas, Aumantas, Aumantė, Dovilė, Kertautas, Kertautė, Kervainas, Kervydas, Liucijus.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.56, leidžiasi 17.11. Dienos ilgumas – 09.15.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Gėda ir garbė – kaip drabužiai: kuo labiau susidėvi, tuo nerūpestingiau su jais elgiamasi” (Apulėjus).

**************

Astrologinė prognozė vasario 9-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien nesnauskite, nes diena turėtų būti palanki. Sudarykite sutartis, kurkite, publikuokite, pirkite, parduokite, reklamuokite, susitikite su gerbėjais, bičiuliais. Džiugins malonūs flirtai, komplimentai.

JAUTIS. Iš pat ryto tvarkykite svarbiausius reikalus, ypač tuos, kurie susiję su ryšiais, sutartimis, informacija, reklama, derybomis. Popiet turėsite labiau pasirūpinti artimaisiais, bet tai neatrodys našta. Malonu bus suvokti, kad galite būti naudingi.

DVYNIAI. Energinga, darbinga diena. Ji gali būti labai smagi, ypač jei nesate užsidarę tarp keturių sienų ir tenka nemažai bendrauti. Visi jausis teisūs, protingi, nors nebūtinai taip ir bus. Lengvai seksis megzti naujas pažintis.

VĖŽYS. Ši diena bus palanki pertvarkymams buityje, nekilnojamojo turto, kreditavimo reikalams spręsti, pirkiniams ir pan.. Labai gerai būtų užsiimti ir menine veikla, kūrybiniais ar socialiniais projektais. Gali pavykti susitarti dėl finansavimo.

LIŪTAS. Diena džiugins įdomiais susitikimais, naujomis pažintimis. Gerų vilčių teiks besiplečiantys visuomeniniai ryšiai, organizacinė veikla. Būsite jausmingi ir aistringi. Trokšite meilės, pramogų, nuotykių. Tai jums išties seksis.

MERGELĖ. Daryti įtaką besiklostančioms aplinkybėms bus nelengva. Pajusite jėgų trūkumą, abejones. Galbūt prireiks pagalbos. Meilės santykiuose nuoširdžius jausmus šiek tiek slopins ambicijos, bet aistra dėl to nesusilpnės, veikiau – atvirkščiai.

SVARSTYKLĖS. Gana rimtai ruošitės savo planų įgyvendinimui. Regis, seksis tvarkyti tuos reikalus, kur tenka bendrauti, derinti nuomones, kalbėti, diskutuoti, pasisakyti, organizuoti. Galbūt iš jūsų kiti tikisi protingo, kompetentingo patarimo.

SKORPIONAS. Regis, jums nepavyks išsivaduoti nuo darbų, bet lydės geresnė nuotaika, didesnis profesinis solidarumas. Gali nudžiuginti apčiuopiami darbo rezultatai..

ŠAULYS. Diena bus gana nekasdieniška. Jums gali pasisekti, jei puoselėjote viltis, susijusias su išsilavinimu, profesine karjera, kūrybiniais projektais. Pravartu pasidomėti įstatymais. Meilės reikalai kryps į gera. Nusimato pasimatymas.

OŽIARAGIS. Diena bus labai darbinga. Ne viskas seksis sklandžiai, bet jūsų pastangos bus nuoširdžios. Reikės gerokai pasistengti, kad suderintumėte darbo ir asmeninius reikalus, nė vienų nepažeidžiant. Jeigu įmanoma, venkite įtampos.

VANDENIS. Galite mėginti sudaryti įvairias sutartis, pradėti derybas, užmegzti bendradarbiavimą. Spontaniškai gali užsimegzti šauni pažintis, aistringa intriga. Arba galbūt atnaujinsite svarbų partnerystės ryšį, seną draugystę. Seksis kūrybinė veikla.

ŽUVYS. Gali atsirasti proga pademonstruoti kompetenciją, dalykines savybes. Oficialus susitikimas turėtų pateisinti lūkesčius. Galbūt teks dalyvauti svarbiame renginyje, ką nors pagerbti.

Geros dienos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite