Vasario 9-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario devintoji, ketvirtadienis, 40-oji metų diena (ketvirtoji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 325 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Algė, Apolonija, Erika, Erikas, Joviltas, Marijus, Odeta;

rytoj: Aušra, Eiva, Elvyra, Elvyras, Gabrielius, Girvilas, Girvilė, Girvyda, Girvydas, Scholastika, Skolastika;

poryt: Adolfas, Algenė, Algenis, Algirda, Algirdas, Aumantas, Aumantė, Dovilė, Kertautas, Kertautė, Kervainas, Kervydas, Liucijus.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.56, leidžiasi 17.11. Dienos ilgumas – 09.15.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Gėda ir garbė – kaip drabužiai: kuo labiau susidėvi, tuo nerūpestingiau su jais elgiamasi” (Apulėjus).

**************

Astrologinė prognozė vasario 9-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien nesnauskite, nes diena turėtų būti palanki. Sudarykite sutartis, kurkite, publikuokite, pirkite, parduokite, reklamuokite, susitikite su gerbėjais, bičiuliais. Džiugins malonūs flirtai, komplimentai.

JAUTIS. Iš pat ryto tvarkykite svarbiausius reikalus, ypač tuos, kurie susiję su ryšiais, sutartimis, informacija, reklama, derybomis. Popiet turėsite labiau pasirūpinti artimaisiais, bet tai neatrodys našta. Malonu bus suvokti, kad galite būti naudingi.

DVYNIAI. Energinga, darbinga diena. Ji gali būti labai smagi, ypač jei nesate užsidarę tarp keturių sienų ir tenka nemažai bendrauti. Visi jausis teisūs, protingi, nors nebūtinai taip ir bus. Lengvai seksis megzti naujas pažintis.

VĖŽYS. Ši diena bus palanki pertvarkymams buityje, nekilnojamojo turto, kreditavimo reikalams spręsti, pirkiniams ir pan.. Labai gerai būtų užsiimti ir menine veikla, kūrybiniais ar socialiniais projektais. Gali pavykti susitarti dėl finansavimo.

LIŪTAS. Diena džiugins įdomiais susitikimais, naujomis pažintimis. Gerų vilčių teiks besiplečiantys visuomeniniai ryšiai, organizacinė veikla. Būsite jausmingi ir aistringi. Trokšite meilės, pramogų, nuotykių. Tai jums išties seksis.

MERGELĖ. Daryti įtaką besiklostančioms aplinkybėms bus nelengva. Pajusite jėgų trūkumą, abejones. Galbūt prireiks pagalbos. Meilės santykiuose nuoširdžius jausmus šiek tiek slopins ambicijos, bet aistra dėl to nesusilpnės, veikiau – atvirkščiai.

SVARSTYKLĖS. Gana rimtai ruošitės savo planų įgyvendinimui. Regis, seksis tvarkyti tuos reikalus, kur tenka bendrauti, derinti nuomones, kalbėti, diskutuoti, pasisakyti, organizuoti. Galbūt iš jūsų kiti tikisi protingo, kompetentingo patarimo.

SKORPIONAS. Regis, jums nepavyks išsivaduoti nuo darbų, bet lydės geresnė nuotaika, didesnis profesinis solidarumas. Gali nudžiuginti apčiuopiami darbo rezultatai..

ŠAULYS. Diena bus gana nekasdieniška. Jums gali pasisekti, jei puoselėjote viltis, susijusias su išsilavinimu, profesine karjera, kūrybiniais projektais. Pravartu pasidomėti įstatymais. Meilės reikalai kryps į gera. Nusimato pasimatymas.

OŽIARAGIS. Diena bus labai darbinga. Ne viskas seksis sklandžiai, bet jūsų pastangos bus nuoširdžios. Reikės gerokai pasistengti, kad suderintumėte darbo ir asmeninius reikalus, nė vienų nepažeidžiant. Jeigu įmanoma, venkite įtampos.

VANDENIS. Galite mėginti sudaryti įvairias sutartis, pradėti derybas, užmegzti bendradarbiavimą. Spontaniškai gali užsimegzti šauni pažintis, aistringa intriga. Arba galbūt atnaujinsite svarbų partnerystės ryšį, seną draugystę. Seksis kūrybinė veikla.

ŽUVYS. Gali atsirasti proga pademonstruoti kompetenciją, dalykines savybes. Oficialus susitikimas turėtų pateisinti lūkesčius. Galbūt teks dalyvauti svarbiame renginyje, ką nors pagerbti.

Geros dienos!

Hits: 816

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotariečių dovana Šilutės ligoninės slaugytojoms

Šilutės Rotary klubo (2020-2021 m. prezidentas Šarūnas Stancikas) nariai, suprasdami medikų pasiaukojamo darbo svarbą gydant šilutiškius pandemijos sąlygomis, nutarė įteikti Šilutės ligoninės medikams kuklią dovanėlę: Klaipėdoje pradėjusio veikti „East Island SPA“ centro kompleksinių paslaugų kuponą ir 10 masažų kuponų. Šiandien, ketvirtadienį, šie dovanų kuponai įteikti Šilutės ligoninės medikų kolektyvui. Penkių minučių susitikime dovaną iš Šilutės RK prezidento Š. Stanciko priėmė ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis (jis irgi rotarietis) ir šios ligoninės slaugos administratorė Birutė Jurjonienė. Nuoširdžiai padėkojęs Šilutės klubo rotariečiams,

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Taip pat skaitykite