Vasario 11-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario 11-oji – Pasaulinė ligonių diena. Ji minima tą pačią dieną, kai katalikų Bažnyčia mini ligonių globėjos Lurdo Mergelės Marijos dieną. 1992 m. ligonių dieną įvedė popiežius Jonas Paulius II. Ji buvo švenčiama Lurde, ten, kur XIX amžiaus pabaigoje apsireiškė Mergelė Marija.

Vasario vienuoliktoji, šeštadienis, 42-oji metų diena (šeštoji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 323 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Adolfas, Algenė, Algenis, Algirda, Algirdas, Aumantas, Aumantė, Dovilė, Kertautas, Kertautė, Kervainas, Kervydas, Liucijus;

rytoj: Benediktas, Deimantė, Deimilas, Deimilė, Elmis, Eulalė, Eulalija, Mantas, Mantmina, Mantminas, Rainoldas, Reginaldas, Renalda, Renaldas;

poryt: Algauda, Algaudas, Benigna, Benignas, Eisra, Kotryna, Loreta, Putaviras, Putviras, Ugnė, Ugnius.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.52, leidžiasi 17.15. Dienos ilgumas – 09.23.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Tegul tai, ko tu negali, netrukdo tam, ką tu gali” (Dž. Vudenas).

**************

Astrologinė prognozė vasario 11-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Galimi nesusipratimai su vaikais, artimu žmogumi. Be to, atsiras ūkinių rūpesčių, neatidėliojamų reikalų arba susirūpinti privers sveikatos problema. Vis dėlto jums netrūks priešingos lyties dėmesio, tad lengva įsipainioti į saldžias meilės pinkles.

JAUTIS. Jus gali prisiminti seni gerbėjai, buvęs sutuoktinis ar vaikystės draugai. Tačiau jie primins ir senas nuoskaudas, praradimus. Vakaras jau bus malonus. Galima tikėtis žavios pramogos, romantiško pasimatymo. Imsite geriau sutarti su vaikais.

DVYNIAI. Jums trūks emocinės pusiausvyros, nežinosite, ko pirmiausia imtis. Atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją. Tyčia ar netyčia galite suklaidinti aplinkinius. Vakare jus labiausiai džiugins jaukus namų židinys.

VĖŽYS. Tikriausiai pavyks įgyvendinti planuotą finansinę operaciją. Jeigu kam nors rinksite dovaną, pasižymėsite labai praktišku požiūriu. Deja, kiti tai gali palaikyti šykštumu, fantazijos stoka. Būsite linkę užsimerkti prieš tai, kas jums nėra malonu.

LIŪTAS. Tikriausiai ši diena privers pasirūpinti pinigų, turto reikalais, dokumentais, pirkiniais. Vos spėsite tenkinti išaugusius antrosios pusės bei vaikų poreikius. Derėtų pasidomėti, ar jiems iš tikrųjų tiek daug reikia.

MERGELĖ. Šiandien netrūks emocijų ir nerimo. Jeigu kažkokių įsipareigojimų įvykdyti nepajėgsite, jausitės nekaip, norėsis ką nors apkaltinti. Galbūt atskleisite kito žmogaus klastą, melą arba seną klaidą.

SVARSTYKLĖS. Galbūt teks bendrauti su senu pažįstamu arba prisiminti seną pažadą, įsipareigojimą. Pasverkite savo žodžius, neįklimpkite į melą, intrigas. Vakare jus tiesiog atgaivins poezija, menas, muzika, meditacijos arba slapta meilė.

SKORPIONAS. Šiandien nelengva bus išpildyti pažadus, tačiau jausite, kad tai būtina. Turbūt neišvengsite pretenzijų. Vakare jau patirsite draugiškumą, dėmesį, o vieno pažįstamo žmogaus jausmai arba ketinimai gali itin nustebinti.

ŠAULYS. Šiandien bergždžiai eikvosite laiką bei energiją, jei mėginsite kitus ko nors išmokyti, pamokslauti. Galite pasijusti “vedžiojami už nosies” arba ignoruojami. Vakare jau turbūt pasijusite atsidūrę dėmesio centre, galintys kažkuo sublizgėti.

OŽIARAGIS. Galbūt išgirsite pranešimus apie nelengvai įveikiamas kliūtis, trukdančias siekti numatyto tikslo. Klastingas asmuo gali kišti koją jūsų planams. Vakaras bus žymiai palankesnis. Galvosite apie meilę, keliones, puoselėsite svajones.

VANDENIS. Nepalanku ko nors primygtinai reikalauti, reikšti pretenzijas. Tačiau jei jums aktualu, taip elgdamiesi nesunkiai atsikratysite tų ryšių, kurie ėmė slėgti. Vakaras jau turėtų išsisklaidyti abejones asmeninių santykių arba finansų srityje.

ŽUVYS. Būsite išsiblaškę, nenuoseklūs ir nekantrūs. Nieko nedarykite atmestinai, kad nekiltų problemų ir nebūtų progos kitiems suvesti su jumis sąskaitas. Rūpinkitės sveikata. Vakare būsite kupini meilės vilčių. Galite užmegzti romantišką ryšį.

Geros dienos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite