Vainutiškių šventė „Mes europiečiai”

Gegužės 1 d. visoje Lietuvoje buvo organizuojamos įvairios šventės, skirtos Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 10-mečiui paminėti. Senųjų kaimo tradicijų kultūros centras kartu su Vainuto jaunimo klubu „Saulėtekis“ Vainute surengė jaunimui skirtą šventę.

Virvės traukimo rungtis.

 

Šventę pradėjo Vainuto seniūnijos seniūnas Vitalijus Mockus ir Šilutės r. savivaldybės tarybos narys Vytautas Laurinaitis, palinkėdami geros nuotaikos ir smagių sportinių varžybų. Vyko krepšinio varžybos (3×3), baudų metimo ir virvės traukimo rungtys. Dalyvių sportinėse varžybose netrūko – atvyko iš Usėnų, Katyčių, Degučių, Bikavėnų, Gorainių ir Vainuto miestelių.
Krepšinio varžybų nugalėtojais tapo Vainuto jaunimo komanda „Orangutangiukai”, baudų metimo rungtį laimėjo Tadas Pocius, o virvę geriausiai traukė Bikavėnų jaunimo komanda.
Po sportinių varžybų jaunimas rinkosi į Vainuto bendruomenės salę, kur vyko „protų mūšis“ „Mes europiečiai“. Prieš „protų mūšį“ dalyviai klausėsi Katyčių gitaristų ir degutiškės kanklininkės Aistės Beinorytės atliekamų kūrinių. Komandos turėjo atsakinėti į vedėjos užduodamus klausimus, susijusius su Lietuva ir Europos Sąjunga. Geriausią žinių vežimaitį atsivežė ir pirmą vietą laimėjo Degučių merginų komanda „Jaunatis”, antroji vieta atiteko Vainuto jaunimo komandai „Pašėlusios voverės”, trečia – Katyčių komanda „Iškritę iš medžio“.
Visas komandas seniūnas V. Mockus apdovanojo taurėmis ir dovanėlėmis bei paguodos prizais.
Prizais ir vaišėmis pasirūpino seniūnas ir Vainuto gerumo namai.

„Pamario“ inf.

Vyksta „protų mūšis“.

Vyksta „protų mūšis“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite