Užuolaidų audiniai. Kaip išsirinkti geriausią?

Kuriant jaukų namų dizainą ir ieškant geriausio sprendimo Jus pasitiks patys įvairiausi užuolaidų audiniai, labai didelė spalvų ir raštų įvairovė. Svarbu nepasimesti visoje šioje gausoje ir išsirinkti tai, kas tiktų labiausiai. Užuolaidų pasirinkimas iš tiesų yra labai kruopštus ir daug atidumo reikalaujantis darbas, kurį geriausia patikėti savo srities dizaineriams.

Jeigu neturite pakankamai patirties ir įžvalgos tam, kad išsirinktumėte užuolaidų audinius patys, arba tiesiog norėtumėte rasti dar geresnį sprendimą, naudinga pasikonsultuoti su specialistais. Skaitydami toliau atrasite daugybę užuolaidų pasirinkimų patiems įvairiausiems interjero poreikiams.

Didelis užuolaidų audinių asortimentas 

Užuolaidų audiniai gali būti labai įvairūs. Renkantis svarbu atsižvelgti ne tik į jų rūšį, spalvą ir išvaizdą, tačiau tuo pačiu ir į storį. Nuo pasirinkto storio ir medžiagų rūšies priklauso užuolaidų pritaikymas, t. y. ar jos labiau tarnaus kaip dieninės, ar kaip naktinės, koks šviesos srautas pateks į kambarį.

Plačiame audinių asortimente rasite pačių įvairiausių raštų, ornamentų, spalvų ir atspalvių audinių labai įvairiems dizaino poreikiams. Esant poreikiui, galimas užuolaidų siuvimas pagal Jūsų individualius užsakymus.

 

Geros kokybės medžiagos

Lengviau užuolaidas padės išsirinkti žinojimas, koks audinys jums reikalingas. Nuo konkretaus audinio didele dalimi priklauso užuolaidų funkcionalumas, kaip ir estetinės savybės. Pas tiekėjus rasite pačių įvairiausių užuolaidų iš šilko, krepo, kaprono, trikotažo, veliūro, žakardo, atlaso ir kt. Ko gero net ne visi medžiagų pavadinimai Jums bus girdėti. Naudinga pasidomėti kiekvienos iš jų privalumais ir tuomet išsirinkti.

Jeigu trūksta idėjų aplinkai kurti arba norėtumėte atrasti dar idealesnių interjero sprendimų – pasitarkite su specialistais. Būdami savo srities ekspertais jie pasinaudos visa turima įžvalga ir, atsižvelgdami į visus jūsų poreikius, pateiks geriausius įmanomus pasiūlymus tiek grožio kūrimui, tiek iš finansinės pusės.

„Gustindecor“ pasirūpins visais Jūsų užuolaidų poreikiais. Kreipkitės į patyrusius dizaino specialistus – kartu atrasti interjero idėjas bus daug greičiau ir paprasčiau, nei bandant tai padaryti vienam.

Kokybiški ir patvarūs, įvairių spalvų bei raštų užuolaidų audiniai gera kaina! Įsigykite internetu pigiau ir nepraleiskite geriausios kainos pasiūlymų su akcija.

pr2021/121

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kviečiame pasidalinti gerumu su sergančiais kraštiečiais

Adventas. Vieniems tai tauraus susikaupimo ir rimties metas… Kitiems – malonių, džiugių rūpesčių laikotarpis, kuomet reikia pasirūpinti dovanomis artimiesiems, suplanuoti, kas puikuosis ant kalėdinio stalo ar kokių spalvų žaisliukais puošti eglutę. Deja, tokios nuotaikos tvyro ne visuose namuose… Kai kuriems iš mūsų šiomis dienomis širdį kamuoja nerimas, sumaištis, baimė… Kai kam šios dienos – grumtynės su likimu… Lemiamos grumtynės už gyvenimą… 2021 m. gruodžio 3 d. 15.30 val. Pagėgių miesto parke vyksiančios kalėdinės eglutės įžiebimo šventės metu Pagėgių savivaldybės Vydūno

Orai. Nauja savaitė prasidėjo snygiu

Gismeteo.lt praneša, kad šiandien pirmadienį iš pietryčių Lietuvą pasieks nauja, gausių kritulių zona. Nakties valandomis daug kur snigo, vietomis smarkiai, rytiniuose rajonuose lietus maišėsi su šlapdriba. Temperatūra tuo metu svyravo nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Dieną mišrūs krituliai vyraus visoje šalyje, vietomis gausūs. Vakarinėje šalies pusėje gali kilti ir pūgos. Pūs smarkokas šiaurinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Klaipėdoje termometrų stulpeliai sieks 2, Kaune apie 1 laipsnį šilumos.  Panevėžyje bus apie nulį, Šiauliuose apie 1 laipsnį šalčio. Tokie

Baltosios mišrainės paslaptys

baltoji mištainė

Jeigu bėgant metams pabodo tradicinis baltosios mišrainės receptas – ne bėda. Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ maisto ekspertė, sako, kad vos keliais ingredientais papildžius šį visiems puikiai pažįstamą patiekalą, jis gali įgauti naujų spalvų ir skonių.    Receptą sukūrė prancūzas Yra manančių, jog populiarioji baltoji mišrainė yra lietuviškas patiekalas, tačiau taip nėra. Pasakojama, kad XIX amžiuje šias ikoniškas salotas sukūrė Rusijoje dirbęs prancūzų šefas Liusjenas Olivjė. Siekdamas įtikti aukštuomenei, jis nusprendė pasiūlyti šį tą neįprasto, įkvėpto prancūziškų maisto gaminimo tradicijų.

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Taip pat skaitykite