Už nuopelnus Pagėgių kraštui

Vasario 16 dieną Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimui skirtame renginyje bus įteikti medaliai „Už nuopelnus Pagėgių kraštui“. Tai – tradicinis ir garbingiausias iškilių krašto asmenybių pagerbimas, vykstantis kiekvienais metais. Artėjančią vasario 16-ąją numatyta įteikti penkis medalius. Pristatome už nuopelnus Pagėgių kraštui apdovanojamus asmenis.

Irena UBARTIENĖ, Pagėgių pradinės mokyklos muzikos mokytoja metodininkė, – už Pagėgių krašto garsinimą Lietuvoje bei už jos ribų, už aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, ypatingus laimėjimus pedagogikoje ir svarų indėlį į ją, už nuoširdų ir kūrybingą darbą mokyklos labui ir ruošiant mokinius respublikiniams konkursams ir festivaliams.
Nina BARKAUSKIENĖ, Stoniškių pagrindinės mokyklos mokytoja, – už aktyvų dalyvavimą Pagėgių savivaldybės bei Stoniškių seniūnijos visuomeninėje veikloje ir svarų indėlį įgyvendinant mokyklos bendruomenės iniciatyvas, už ilgametį profesionalų bei kruopštų darbą ruošiant mokinius respublikinėms fizikų olimpiadoms bei gerosios darbo patirties sklaidą Pagėgių krašte.
Danguolė MIKELIENĖ, Lumpėnų seniūnijos seniūnė, – už aktyvų dalyvavimą Pagėgių savivaldybės bei Lumpėnų seniūnijos visuomeninėje veikloje, rūpinimąsi žmonių socialine gerove ir su tuo susijusių projektų sėkmingą įgyvendinimą, pagalbą puoselėjant bendruomenės iniciatyvas. D. Mikelienė Lumpėnuose gerbiama ir mylima už nuoširdumą, jautrumą, žmogiškumą bei geranorišką pagalbą tiems, kuriems jos reikia, ypač senyvo amžiaus žmonėms.
Romaldas MANČAS, Pagėgių savivaldybės Kentrių kaimo gyventojas, – už aktyvią veiklą Pagėgių savivaldybės ir Kentrių kaimo bendruomenės visuomeniniame gyvenime, rūpinimąsi žmonių socialine ir kultūrine gerove.
Valdas ARMONAS, Pagėgių savivaldybės Natkiškių kultūros namų meno vadovas, Pagėgių savivaldybės tarybos narys, – už rūpinimąsi Pagėgių krašto žmonių socialine, kultūrine gerove, už ilgametę kultūrinę bei visuomeninę veiklą ir indėlį garsinant Pagėgių krašto vardą bei sėkmingą kultūros projektų įgyvendinimą.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite