Už nuopelnus Pagėgių kraštui

Vasario 16 dieną Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimui skirtame renginyje bus įteikti medaliai „Už nuopelnus Pagėgių kraštui“. Tai – tradicinis ir garbingiausias iškilių krašto asmenybių pagerbimas, vykstantis kiekvienais metais. Artėjančią vasario 16-ąją numatyta įteikti penkis medalius. Pristatome už nuopelnus Pagėgių kraštui apdovanojamus asmenis.

Irena UBARTIENĖ, Pagėgių pradinės mokyklos muzikos mokytoja metodininkė, – už Pagėgių krašto garsinimą Lietuvoje bei už jos ribų, už aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, ypatingus laimėjimus pedagogikoje ir svarų indėlį į ją, už nuoširdų ir kūrybingą darbą mokyklos labui ir ruošiant mokinius respublikiniams konkursams ir festivaliams.
Nina BARKAUSKIENĖ, Stoniškių pagrindinės mokyklos mokytoja, – už aktyvų dalyvavimą Pagėgių savivaldybės bei Stoniškių seniūnijos visuomeninėje veikloje ir svarų indėlį įgyvendinant mokyklos bendruomenės iniciatyvas, už ilgametį profesionalų bei kruopštų darbą ruošiant mokinius respublikinėms fizikų olimpiadoms bei gerosios darbo patirties sklaidą Pagėgių krašte.
Danguolė MIKELIENĖ, Lumpėnų seniūnijos seniūnė, – už aktyvų dalyvavimą Pagėgių savivaldybės bei Lumpėnų seniūnijos visuomeninėje veikloje, rūpinimąsi žmonių socialine gerove ir su tuo susijusių projektų sėkmingą įgyvendinimą, pagalbą puoselėjant bendruomenės iniciatyvas. D. Mikelienė Lumpėnuose gerbiama ir mylima už nuoširdumą, jautrumą, žmogiškumą bei geranorišką pagalbą tiems, kuriems jos reikia, ypač senyvo amžiaus žmonėms.
Romaldas MANČAS, Pagėgių savivaldybės Kentrių kaimo gyventojas, – už aktyvią veiklą Pagėgių savivaldybės ir Kentrių kaimo bendruomenės visuomeniniame gyvenime, rūpinimąsi žmonių socialine ir kultūrine gerove.
Valdas ARMONAS, Pagėgių savivaldybės Natkiškių kultūros namų meno vadovas, Pagėgių savivaldybės tarybos narys, – už rūpinimąsi Pagėgių krašto žmonių socialine, kultūrine gerove, už ilgametę kultūrinę bei visuomeninę veiklą ir indėlį garsinant Pagėgių krašto vardą bei sėkmingą kultūros projektų įgyvendinimą.

„Pamario“ inf.

Hits: 30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasaulinė kultūros diena paminėta virtualiai

1935 m. balandžio 15 d. Vašingtone JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų bei istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasauline kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūros vertybes. Šia proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai pakvietė visus kolegas bei kitų kultūros įstaigų darbuotojus, meno kolektyvus, bibliotekos lankytojus dalyvauti virtualioje viktorinoje „Kultūra – tau, man, kitiems…“, skirtoje šiai dienai paminėti. Kultūra kiekvienam iš mūsų yra

Sinoptikai džiugina: savaitgalį kai kur bus iki 19 laipsnių šilumos

Jau keletą dienų netoli mūsų šalies besisukantis ir tankius debesis plukdantis ciklonas niekur nesitrauks ir šiandien, tačiau debesų sluoksnis nebebus toks vientisas, daugelyje rajonų bent retkarčiais pasirodys saulė. Lietaus taip pat bus mažiau – palis tik vietomis, daugiausiai pietinėje šalies dalyje, vyraus trumpalaikio pobūdžio lietus. Įdienojus papūs stiprokas šiaurės rytų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Iš rytų plūs šiltesnio oro masė, todėl net ir storesni debesys nesutrukdys orui sušilti iki 9-14 laipsnių. Šeštadienį debesuotumas bus nepastovus – naktį

Šilutės meno mokykla švenčia 55 metų veiklos sukaktį

Pandemija ir karantinai dėl COVID-19 nesutrukdė Šilutės meno mokyklos bendruomenei švęsti savo įstaigos veiklos 55 metų sukaktį. Tereikia užsukti į šios mokyklos interneto svetainę. Šios mokyklos istorija prasidėjo 1965 metų rugsėjo 1 d. Jau peržengtas 55 metų slenkstis. Į gyvenimą išlydėta per 1600 muzikantų, keli šimtai dailės skyriaus mokinių, šokėjų. Būtent muzikos, dailės ir šokio meno mokoma šioje mokykloje, kuri yra papildomo ugdymo, tad tėvai už savo vaikų lavinimą moka nustatytą mokestį. Šventes, kai suguža gausybė svečių, buvusių pedagogų, mokinių,

Nauja tvarka perkant automobilį

Lietuvoje nuo gegužės 1 d. ims veikti Transporto priemonių savininkų apskaitos sistema: pirkdami automobilį gausite specialų kodą. Su Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais siejama sistema norima, kad gyventojai nesusidurtų su nesąžininga prekyba automobiliais, o jų teisės būtų apsaugotos, kad būtų suformuota skaidri transporto priemonių bei jų detalių prekyba, sumažėtų šioje srityje nesąžiningų sandorių, valstybė gautų priklausančius mokesčius. Vidaus reikalų ministrė  A. Bilotaitė pastebėjo, kad iki šiol dauguma automobilių pirkimo-pardavimo sandorių vyksta grynaisiais pinigais, taip galima

Taip pat skaitykite