Už nuopelnus Pagėgių kraštui

Vasario 16 dieną Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimui skirtame renginyje bus įteikti medaliai „Už nuopelnus Pagėgių kraštui“. Tai – tradicinis ir garbingiausias iškilių krašto asmenybių pagerbimas, vykstantis kiekvienais metais. Artėjančią vasario 16-ąją numatyta įteikti penkis medalius. Pristatome už nuopelnus Pagėgių kraštui apdovanojamus asmenis.

Irena UBARTIENĖ, Pagėgių pradinės mokyklos muzikos mokytoja metodininkė, – už Pagėgių krašto garsinimą Lietuvoje bei už jos ribų, už aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, ypatingus laimėjimus pedagogikoje ir svarų indėlį į ją, už nuoširdų ir kūrybingą darbą mokyklos labui ir ruošiant mokinius respublikiniams konkursams ir festivaliams.
Nina BARKAUSKIENĖ, Stoniškių pagrindinės mokyklos mokytoja, – už aktyvų dalyvavimą Pagėgių savivaldybės bei Stoniškių seniūnijos visuomeninėje veikloje ir svarų indėlį įgyvendinant mokyklos bendruomenės iniciatyvas, už ilgametį profesionalų bei kruopštų darbą ruošiant mokinius respublikinėms fizikų olimpiadoms bei gerosios darbo patirties sklaidą Pagėgių krašte.
Danguolė MIKELIENĖ, Lumpėnų seniūnijos seniūnė, – už aktyvų dalyvavimą Pagėgių savivaldybės bei Lumpėnų seniūnijos visuomeninėje veikloje, rūpinimąsi žmonių socialine gerove ir su tuo susijusių projektų sėkmingą įgyvendinimą, pagalbą puoselėjant bendruomenės iniciatyvas. D. Mikelienė Lumpėnuose gerbiama ir mylima už nuoširdumą, jautrumą, žmogiškumą bei geranorišką pagalbą tiems, kuriems jos reikia, ypač senyvo amžiaus žmonėms.
Romaldas MANČAS, Pagėgių savivaldybės Kentrių kaimo gyventojas, – už aktyvią veiklą Pagėgių savivaldybės ir Kentrių kaimo bendruomenės visuomeniniame gyvenime, rūpinimąsi žmonių socialine ir kultūrine gerove.
Valdas ARMONAS, Pagėgių savivaldybės Natkiškių kultūros namų meno vadovas, Pagėgių savivaldybės tarybos narys, – už rūpinimąsi Pagėgių krašto žmonių socialine, kultūrine gerove, už ilgametę kultūrinę bei visuomeninę veiklą ir indėlį garsinant Pagėgių krašto vardą bei sėkmingą kultūros projektų įgyvendinimą.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

COVID-19 – socialinės globos įstaigose

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kiekvieną pirmadienį skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą Lietuvos socialinės globos įstaigose. Šilutės rajone veikia minimai ministerijai pavaldūs Macikų socialinės globos namai, vietos Savivaldybės pavaldumo Šilutės socialinės globos namai (buvę senelių globos namai), yra trys privatūs – „Pamario senjorų namai“, „Senjorų Eldoradas“ ir „Globavita“. Ministerija skelbia, kad šalyje esančiuose globos namuose įkurdinta beveik 13 tūkst. garbaus amžiaus ir neįgalių žmonių. Tokių namų yra 215, šiuo metu veikia 206. Rugpjūčio 2 d. duomenimis, šiuo metu nustatyti

Kviečiame teikti pasiūlymus Gyvūnų gerovės metams paminėti

Seimui 2022 m. paskelbus Gyvūnų gerovės metais, Aplinkos ministerija kviečia visuomenę, socialinius partnerius, verslą pasidalinti idėjomis, kaip juos paminėti. Pasiūlymų laukiame iki rugpjūčio 20 d. elektroniniu paštu info@am.lt. Atrinktos priemonės bus įtrauktos į Gyvūnų gerovės metų minėjimo programą. „Aš norėčiau, kad kiekvieni metai būtų gyvūnų gerovės, nes dėmesio šiai sričiai stokojama tiek iš valstybės, tiek iš piliečių. Juk, pripažinkim, kad dar požiūris į gyvį kaip į daiktą, nuosavybę, kažkokį madingą atributą, pelno nešėją labai gajus“, – pastebi aplinkos ministro patarėjas,

Prezidentas: sienų apsaugai – platesni karių įgaliojimai

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį susitikęs su krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku ir kariuomenės vadu gen. ltn. Valdemaru Rupšiu aptarė karių įsitraukimą ekstremaliosios situacijos metu. Šalies vadovas teigiamai įvertino susitikimo metu krašto apsaugos ministro A. Anušausko pristatytus Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo bei Karinės jėgos naudojimo statuto pakeitimus, nustatančius konkrečius įgaliojimus, kuriuos kariai įgytų ekstremaliųjų situacijų metu, ir šių įgaliojimų įgijimo sąlygas. „Įstatymų pakeitimai leis kariams efektyviai prisidėti tiek saugant Lietuvos Respublikos sienas, tiek, poreikiui esant,

Taip pat skaitykite