Už nuopelnus Pagėgių kraštui

Vasario 16 dieną Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimui skirtame renginyje bus įteikti medaliai „Už nuopelnus Pagėgių kraštui“. Tai – tradicinis ir garbingiausias iškilių krašto asmenybių pagerbimas, vykstantis kiekvienais metais. Artėjančią vasario 16-ąją numatyta įteikti penkis medalius. Pristatome už nuopelnus Pagėgių kraštui apdovanojamus asmenis.

Irena UBARTIENĖ, Pagėgių pradinės mokyklos muzikos mokytoja metodininkė, – už Pagėgių krašto garsinimą Lietuvoje bei už jos ribų, už aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, ypatingus laimėjimus pedagogikoje ir svarų indėlį į ją, už nuoširdų ir kūrybingą darbą mokyklos labui ir ruošiant mokinius respublikiniams konkursams ir festivaliams.
Nina BARKAUSKIENĖ, Stoniškių pagrindinės mokyklos mokytoja, – už aktyvų dalyvavimą Pagėgių savivaldybės bei Stoniškių seniūnijos visuomeninėje veikloje ir svarų indėlį įgyvendinant mokyklos bendruomenės iniciatyvas, už ilgametį profesionalų bei kruopštų darbą ruošiant mokinius respublikinėms fizikų olimpiadoms bei gerosios darbo patirties sklaidą Pagėgių krašte.
Danguolė MIKELIENĖ, Lumpėnų seniūnijos seniūnė, – už aktyvų dalyvavimą Pagėgių savivaldybės bei Lumpėnų seniūnijos visuomeninėje veikloje, rūpinimąsi žmonių socialine gerove ir su tuo susijusių projektų sėkmingą įgyvendinimą, pagalbą puoselėjant bendruomenės iniciatyvas. D. Mikelienė Lumpėnuose gerbiama ir mylima už nuoširdumą, jautrumą, žmogiškumą bei geranorišką pagalbą tiems, kuriems jos reikia, ypač senyvo amžiaus žmonėms.
Romaldas MANČAS, Pagėgių savivaldybės Kentrių kaimo gyventojas, – už aktyvią veiklą Pagėgių savivaldybės ir Kentrių kaimo bendruomenės visuomeniniame gyvenime, rūpinimąsi žmonių socialine ir kultūrine gerove.
Valdas ARMONAS, Pagėgių savivaldybės Natkiškių kultūros namų meno vadovas, Pagėgių savivaldybės tarybos narys, – už rūpinimąsi Pagėgių krašto žmonių socialine, kultūrine gerove, už ilgametę kultūrinę bei visuomeninę veiklą ir indėlį garsinant Pagėgių krašto vardą bei sėkmingą kultūros projektų įgyvendinimą.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Užsienyje įsikūrę Šilutės rajono gyventojai šiemet susilaukė 57 naujagimių

Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad lapkritį įregistruoti 22 naujagimiai, iš jų 5 gimę užsienyje. Per 11 šių metų mėnesių sulaukta 312 naujagimių, iš šio skaičiaus 57 gimė užsienio valstybėse. Lapkritį populiarūs buvo šie vardai: Matas, Jokūbas, Iglė, Liepa, reti – Tumas, Dovas, Lugnė, Upė. Iš 22 lapkritį užregistruotų naujagimių 14  berniukų ir 8  mergaitės, 13 mažylių susilaukė Šilutės miesto gyventojai, 44 – kaimiškųjų seniūnijų šeimos. Visus šių metų mėnesius mirusiųjų skaičiai buvo gerokai didesni už naujagimių. Lapkritį

Pasityčiojo iš paskutiniojo velionės noro

Netikėtai mirusios tauragiškės šeima ir artimieji iki šiol negali atsigauti ne tik dėl mylimo žmogaus netekties, bet ir šoko, kurį patyrė vykdydami paskutinę velionės valią. Kėdainiuose įsikūrusiame Lietuvos krematoriume moterį kremuoti iš pradžių atsisakyta dėl neva netinkamo karsto, o vėliau ir dėl jos pačios svorio.  Teko patirti tikrą košmarą Įtariama, kad iš velionės bei jos artimųjų galėjo būti pasityčiota, nes kažkam labai skubiai prireikė krematoriumo paslaugos. Sutrikus sveikatai, 52 metų Tauragės gyventoja (kilusi iš Katyčių) mirė praėjusią savaitę, lapkričio 29

Kvietimas teikti idėjas Klaipėdos krašto metų programai

Šilutė ir visas Klaipėdos kraštas 2023 m. ruošiasi paminėti neeilinį istorinį įvykį – Klaipėdos krašto suvienijimo su Lietuvos Respublika 100-metį. Šis istorinis įvykis turi ypatingą svarbą Valstybės ir tautos likimo bei raidos istorijoje. Lietuvos Respublikos Seimas 2021 m. birželio 17 d. priėmė nutarimą  „Dėl 2023 metų paskelbimo Klaipėdos krašto metais“, kuris turi politinę ir kultūrinę reikšmę. Kviečiame įstaigas, organizacijas, meno kūrėjus telkis, diskutuoti ir teikti idėjas, kaip galėtume šio ypatingo įvykio jubiliejų paminėti Šilutės rajone ir etnografiniame Mažosios Lietuvos regione.

Nuo sausio  brangiau mokėsime už komunalinių atliekų tvarkymą?

Šią savaitę Šilutės rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose vietos politikai svarsto, ar didinti mokesčius už komunalinių atliekų tvarkymą. Tikslas – patvirtinti naujus Šilutės r. savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatus dėl pasikeitusių įkainių. UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro 2020 m. spalio 28 d. valdybos sprendimu nuo 2021 m. sausio 1 d. Šilutės rajono savivaldybei nustatytas 44,13 Eur/t su PVM „vartų mokestis“. Pagal atliktus skaičiavimus Šilutės rajono savivaldybės „vartų mokestis“ už komunalinių

Taip pat skaitykite