Trys abiturientų egzaminų šimtukai visame Šilutės rajone…

Šiandien Šilutės rajono savivaldybėje pagerbti rajono abiturientai, už valstybinių egzaminų rezultatus pelnę aukščiausią įvertinimą – 100 balų. Tokių šiemet nedaug – tik trys. Dar dvi abiturientės iš anglų kalbos egzaminų pelnė po 99 balus.

Savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje abiturientus sveikinęs meras Vytautas Laurinaitis atkreipė dėmesį, kad šie pandemijos ir karantinų metai buvo didelis iššūkis ir gimnazistams, ir jų mokytojams, ir mokinių tėvams. Mokytis teko nuotoliniu būdu. Ne visiems pavyko tuos iššūkius sėkmingai įveikti. Dėl to per egzaminus pelnyti šimtukai įgauna tik dar didesnę vertę.

Savivaldybės vadovai pasveikino Vydūno gimnazijos abiturientę Emiliją Grikšelytę, valstybinį lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą išlaikiusią aukščiausiu balu – 100.

Vienintelė Šilutės rajone iš valstybinio lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino gavo 100 balų Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientė Emilija Grikšelytė (mokytoja ekspertė Daiva Trijonienė). Mergina sakė nusprendusi studijuoti Vilniaus universitete psichologiją.

Šimtukininkas Vainuto gimnazijos abiturientas Arenijus Juraška.

Vainuto gimnazijos abiturientas Arenijus Juraška aukščiausią įvertinimą gavo laikydamas valstybinį informacinių technologijų egzaminą. Jo mokytojas – Vidas Jaunius, informacinių technologijų mokytojas metodininkas. Arenijus informacinių technologijų mokslus planuoja tęsti Kaune.

Germanas Urbonavičius iš Šilutės pirmosios gimnazijos.

Šimtuku buvo įvertintos ir Šilutės pirmosios gimnazijos abituriento Germano Urbonavičiaus valstybinio anglų kalbos egzamino žinios (mokytoja metodininkė Kristina Sodonienė). Germanas sakė esantis šokio gerbėjas, tad jis pasirinko choreografijos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos menų fakultete.

99 balais laikant anglų kalbos valstybinį egzaminą buvo įvertintos Pirmosios gimnazijos moksleivės Dijos Vaičikauskaitės (mok. K. Sodonienė) ir Vydūno gimnazijos abiturientės Emilės Kaziukonytės (mokytoja metodininkė Renata Baliasi) žinios.

Muzikinį renginio foną kūrė jaunieji atlikėjai Klaidas Šilinskas, Goda Džalagonija, Evelina Riaukaitė.

pamarys.eu inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite