Tobulam kūnui prireiks vos dviejų grožio priemonių

Grožio priemonių asortimentas šiandien labai didelis. Kai kurios dailiosios lyties atstovės kartais nebežino, kam teikti pirmenybę. Gera žinia ta, kad tobulam kūnui sukurti prireiks vos dviejų priemonių. Kas tie svarbiausieji jūsų tobulo kūno pagalbininkai?

Nereikia ir sakyti – visi sutinka, kad įdegęs kūnas atrodo kur kas patraukliau. Tačiau, kaip džiaugtis puikiu įdegiu, kai už lango žiema ir be šiltos striukės neišbūsi nė kelių minučių?

Puiku, jei turite galimybę lankytis soliariume ar išvykti pailsėti už kelių tūkstančių kilometrų, kur netrūksta nei saulės šviesos, nei šilumos. Atkreipsime dėmesį, kad neturint tokių galimybių, puiki išeitis vis tiek yra. Tai – savaiminis įdegis, kurį išgausite pasinaudoję tam tikslui skirtomis priemonėmis.

Savaiminiam įdegiui sukurti reikalingų priemonių taip pat apstu. Tikrai rasite tokį gaminį, kurį naudoti jums labiausiai patiks. Servetėlės, purškiklis, kremas, dulksna, pienelis, losjonas – yra iš ko rinktis! Pasirinkdamos priemonę, atkreipkite dėmesį  į tai, kokio lygio įdegis žadamas (galite rinktis iš skirtingų lygių, nuo vos pastebimo iki ypač intensyvaus). Na, o tuo atveju, jei jus sudominusią priemonę žadate išbandyti pirmą kartą, verta įsigyti nedidelę pakuotę. Pastebėjusios, jog gaminys pateisina jūsų lūkesčius, būsite tikros, jog verta įsigyti ir didesnę.

Ir tai dar ne viskas – verta pabrėžti, kad įdegiui sukurti skirtos priemonės teikia ir daugiau naudos.  Tokios priemonės labai dažnai yra praturtintos vitaminais, mineralais, vaisių, uogų ekstraktais ar riešutų aliejais, todėl švelniai drėkina, maitina bei puoselėja jūsų odą, padeda išlaikyti jos jaunystę bei stangrumą.

Svarbus patarimas, kurio privalu paisyti, jei norite džiaugtis tobulu savaiminiu įdegiu, yra tas, kad veidui ir kūnui būtina naudoti skirtingas priemones, kadangi veido oda yra kur kas plonesnė bei jautresnė, todėl jam skirti gaminiai turi būti švelnesnio poveikio. Žinoma, besirinkdamos priemones veidui bei kūnui, būtinai įsitinkinkite, kad jos yra vienodo atspalvio.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad tokių priemonių sudėtyje neturėtų būti komponentų, kurie galėtų sudirginti jūsų odą ar kitaip jai pakenkti. Taigi, rinkitės savaiminio įdegio priemones, kurių sudėtyje nėra alkoholio, sintetinių kvapiklių ar dažiklių.

Dar viena priemonė, padėsianti kurti estetiką bei dailų kūną – tai priemonė nuo celiulito. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kovai su celiulitu skirtos priemonės irgi yra įvairių tipų; kremai, serumai, purškikliai, dulksnos, pieneliai, losjonai, pleistrai – tikrai surasite tą, kurią naudoti bus patogiausia. Taip pat svarbu akcentuoti, kad kovai su celiulitu skirtos priemonės, praturtintos vitaminais, įvairių augalų ekstraktais bei aliejais, todėl ypač rūpinasi jūsų oda. Daugiau apie šias priemones sužinosite čia.

Turbūt jau supratote, kad jei norite susikurti tobulą kūną, reikia visai nedaug. Tereikia atkreipti dėmesį į dviejų kategorijų priemones: skirtas savaiminiam įdegiui bei skirtas kovai su celiulitu.  Visas šias priemones verta įsigyti internetu. Kodėl būtent internetu?

Anokia paslaptis, kad priemones, skirtas veidui bei kūnui, reikia rinktis ypač kruopščiai, atsakingai įvertinant, iš ko jos yra pagamintos. Retai merginos ar moterys, apsipirkdamos fizinėse parduotuvėse, teturi tiek laiko, kad galėtų kruopščiai susipažinti su gaminių sudėtimi. Tuo tarpu pirkdamos internetu, galėsite pasirinkti sau patogiausią laiką ir atsakingai susipažinti su gaminių sudėtimi.

pr2022/002

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ligonių kasos ragina klausti, o ne aklai mokėti už gydymą

Gyventojai klausia Ligonių kasų, kodėl, būdami apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, gydymo įstaigose kartais turi mokėti ar primokėti už gydymą, tyrimus ar procedūras. Neretai žmonės mano turintys mokėti už sveikatos priežiūros paslaugas, nes gydymo įstaigų pateikiama informacija apie mokėjimą už jas yra klaidinanti ar neaiški. Valstybinė ligonių kasa primena: kada už gydymą mokėti nereikia, kada tenka. Rūpimus klausimus Valstybinei ligonių kasai galima pateikti: el. paštu info@vlk.lt tel. (8 5) 232 2222 arba žiūrėkite šį vaizdo įrašą: https://youtu.be/T9lMmMrw9DE  Apdraustiesiems – nemokamai Apdraustieji papildomai nemokėdami

Apie pradines mokyklas Žemaičių Naumiesčio valsčiuje

Jau nuo 2021 09 20 tinklalapyje „zemaiciunaumiestis.lt“ talpinamas straipsnis „Jaunuomenės mokymas Žemaičių Naumiestyje ir netikėtas atradimas“ apie Žemaičių Naumiesčio valsčiaus keturklasės mokyklos (dabar gimnazijos) šimtmečio jubiliejų. Skelbiama naujiena, neva, seniausia pirmoji valsčiaus mokykla Naumiestyje, pusiau slapta, buvo įkurta liuteronų bendruomenės 1835 m. Tai nėra tikslu. Pusiau slaptų mokyklų tais metais negalėjo būti, nes jas imta drausti tik nuo 1863 metų. Negalėjo būti ir parapinės mokyklos, nes nebuvo Naumiestyje liuteronų bažnyčios (ji pastatyta 1842). Matyt, čia kalba eina apie neoficialią tikėjimo

„Dainų dainelė“ Šilutėje

Šilutės Vydūno gimnazijoje įvyko Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso ,,Dainų dainelė“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo: Šilutės lopšelio–darželio ,,Ąžuoliukas“ ansamblis ,,Lendrelė (mokytoja Loreta Mieliulytė), Šilutės l. d. ,,Raudonkepuraitė“ ansamblis (vad. Valteris Matulis), Šilutės l. d. ,,Žvaigždutė“ solistė Andrėja Budrevičiūtė, Šilutės M. Jankaus pagrindinė mokyklos solistas Ugnius Urnikis (mok. Vidilija Aidukienė), Šilutės pirmosios gimnazijos solistė Goda Džalagonija (mok. Vygantas Stoškus), Šilutės meno mokyklos solistė Fausta Balodytė (mok. Kristina Kasperaitytė). Konkurso komisija į antrąjį etapą atstovauti Šilutės rajonui delegavo: „Žvaigždutės“ solistę Andrėją Budrevičiūtę,

Tautodailininkės parodoje – paukščiai ir angelai  

tautodailininkė

Tautodailininkė Violeta Astrauskienė – apie Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje surengtą personalinę savo keramikos darbų parodą „Sparnuotieji“. Pateikiame autorės mintis. Neslėpsiu, esu pilna kūrybinių idėjų, kurias manyje natūraliai gimdo Kūrėjas. Niekada nelyginu savęs su kitais, juk kiekvienas mes – vienintelis ir nepakartojamas. Myliu kiekvieną savo kūrinį, nesvarbu, kas tai – piešinys, molio lipdinys, nuotrauka ar tekstas, nes į kiekvieną įdedu dalį savęs. Džiaugiuosi, kad esu čia ir dabar… Kaip „atkeliavo“ molis? Tiesiog puiki galimybė išbandyti naujus potyrius – Švėkšnos tradicinių

Taip pat skaitykite