Tobulam kūnui prireiks vos dviejų grožio priemonių

Grožio priemonių asortimentas šiandien labai didelis. Kai kurios dailiosios lyties atstovės kartais nebežino, kam teikti pirmenybę. Gera žinia ta, kad tobulam kūnui sukurti prireiks vos dviejų priemonių. Kas tie svarbiausieji jūsų tobulo kūno pagalbininkai?

Nereikia ir sakyti – visi sutinka, kad įdegęs kūnas atrodo kur kas patraukliau. Tačiau, kaip džiaugtis puikiu įdegiu, kai už lango žiema ir be šiltos striukės neišbūsi nė kelių minučių?

Puiku, jei turite galimybę lankytis soliariume ar išvykti pailsėti už kelių tūkstančių kilometrų, kur netrūksta nei saulės šviesos, nei šilumos. Atkreipsime dėmesį, kad neturint tokių galimybių, puiki išeitis vis tiek yra. Tai – savaiminis įdegis, kurį išgausite pasinaudoję tam tikslui skirtomis priemonėmis.

Savaiminiam įdegiui sukurti reikalingų priemonių taip pat apstu. Tikrai rasite tokį gaminį, kurį naudoti jums labiausiai patiks. Servetėlės, purškiklis, kremas, dulksna, pienelis, losjonas – yra iš ko rinktis! Pasirinkdamos priemonę, atkreipkite dėmesį  į tai, kokio lygio įdegis žadamas (galite rinktis iš skirtingų lygių, nuo vos pastebimo iki ypač intensyvaus). Na, o tuo atveju, jei jus sudominusią priemonę žadate išbandyti pirmą kartą, verta įsigyti nedidelę pakuotę. Pastebėjusios, jog gaminys pateisina jūsų lūkesčius, būsite tikros, jog verta įsigyti ir didesnę.

Ir tai dar ne viskas – verta pabrėžti, kad įdegiui sukurti skirtos priemonės teikia ir daugiau naudos.  Tokios priemonės labai dažnai yra praturtintos vitaminais, mineralais, vaisių, uogų ekstraktais ar riešutų aliejais, todėl švelniai drėkina, maitina bei puoselėja jūsų odą, padeda išlaikyti jos jaunystę bei stangrumą.

Svarbus patarimas, kurio privalu paisyti, jei norite džiaugtis tobulu savaiminiu įdegiu, yra tas, kad veidui ir kūnui būtina naudoti skirtingas priemones, kadangi veido oda yra kur kas plonesnė bei jautresnė, todėl jam skirti gaminiai turi būti švelnesnio poveikio. Žinoma, besirinkdamos priemones veidui bei kūnui, būtinai įsitinkinkite, kad jos yra vienodo atspalvio.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad tokių priemonių sudėtyje neturėtų būti komponentų, kurie galėtų sudirginti jūsų odą ar kitaip jai pakenkti. Taigi, rinkitės savaiminio įdegio priemones, kurių sudėtyje nėra alkoholio, sintetinių kvapiklių ar dažiklių.

Dar viena priemonė, padėsianti kurti estetiką bei dailų kūną – tai priemonė nuo celiulito. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kovai su celiulitu skirtos priemonės irgi yra įvairių tipų; kremai, serumai, purškikliai, dulksnos, pieneliai, losjonai, pleistrai – tikrai surasite tą, kurią naudoti bus patogiausia. Taip pat svarbu akcentuoti, kad kovai su celiulitu skirtos priemonės, praturtintos vitaminais, įvairių augalų ekstraktais bei aliejais, todėl ypač rūpinasi jūsų oda. Daugiau apie šias priemones sužinosite čia.

Turbūt jau supratote, kad jei norite susikurti tobulą kūną, reikia visai nedaug. Tereikia atkreipti dėmesį į dviejų kategorijų priemones: skirtas savaiminiam įdegiui bei skirtas kovai su celiulitu.  Visas šias priemones verta įsigyti internetu. Kodėl būtent internetu?

Anokia paslaptis, kad priemones, skirtas veidui bei kūnui, reikia rinktis ypač kruopščiai, atsakingai įvertinant, iš ko jos yra pagamintos. Retai merginos ar moterys, apsipirkdamos fizinėse parduotuvėse, teturi tiek laiko, kad galėtų kruopščiai susipažinti su gaminių sudėtimi. Tuo tarpu pirkdamos internetu, galėsite pasirinkti sau patogiausią laiką ir atsakingai susipažinti su gaminių sudėtimi.

pr2022/002

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite