Tobulam kūnui prireiks vos dviejų grožio priemonių

Grožio priemonių asortimentas šiandien labai didelis. Kai kurios dailiosios lyties atstovės kartais nebežino, kam teikti pirmenybę. Gera žinia ta, kad tobulam kūnui sukurti prireiks vos dviejų priemonių. Kas tie svarbiausieji jūsų tobulo kūno pagalbininkai?

Nereikia ir sakyti – visi sutinka, kad įdegęs kūnas atrodo kur kas patraukliau. Tačiau, kaip džiaugtis puikiu įdegiu, kai už lango žiema ir be šiltos striukės neišbūsi nė kelių minučių?

Puiku, jei turite galimybę lankytis soliariume ar išvykti pailsėti už kelių tūkstančių kilometrų, kur netrūksta nei saulės šviesos, nei šilumos. Atkreipsime dėmesį, kad neturint tokių galimybių, puiki išeitis vis tiek yra. Tai – savaiminis įdegis, kurį išgausite pasinaudoję tam tikslui skirtomis priemonėmis.

Savaiminiam įdegiui sukurti reikalingų priemonių taip pat apstu. Tikrai rasite tokį gaminį, kurį naudoti jums labiausiai patiks. Servetėlės, purškiklis, kremas, dulksna, pienelis, losjonas – yra iš ko rinktis! Pasirinkdamos priemonę, atkreipkite dėmesį  į tai, kokio lygio įdegis žadamas (galite rinktis iš skirtingų lygių, nuo vos pastebimo iki ypač intensyvaus). Na, o tuo atveju, jei jus sudominusią priemonę žadate išbandyti pirmą kartą, verta įsigyti nedidelę pakuotę. Pastebėjusios, jog gaminys pateisina jūsų lūkesčius, būsite tikros, jog verta įsigyti ir didesnę.

Ir tai dar ne viskas – verta pabrėžti, kad įdegiui sukurti skirtos priemonės teikia ir daugiau naudos.  Tokios priemonės labai dažnai yra praturtintos vitaminais, mineralais, vaisių, uogų ekstraktais ar riešutų aliejais, todėl švelniai drėkina, maitina bei puoselėja jūsų odą, padeda išlaikyti jos jaunystę bei stangrumą.

Svarbus patarimas, kurio privalu paisyti, jei norite džiaugtis tobulu savaiminiu įdegiu, yra tas, kad veidui ir kūnui būtina naudoti skirtingas priemones, kadangi veido oda yra kur kas plonesnė bei jautresnė, todėl jam skirti gaminiai turi būti švelnesnio poveikio. Žinoma, besirinkdamos priemones veidui bei kūnui, būtinai įsitinkinkite, kad jos yra vienodo atspalvio.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad tokių priemonių sudėtyje neturėtų būti komponentų, kurie galėtų sudirginti jūsų odą ar kitaip jai pakenkti. Taigi, rinkitės savaiminio įdegio priemones, kurių sudėtyje nėra alkoholio, sintetinių kvapiklių ar dažiklių.

Dar viena priemonė, padėsianti kurti estetiką bei dailų kūną – tai priemonė nuo celiulito. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kovai su celiulitu skirtos priemonės irgi yra įvairių tipų; kremai, serumai, purškikliai, dulksnos, pieneliai, losjonai, pleistrai – tikrai surasite tą, kurią naudoti bus patogiausia. Taip pat svarbu akcentuoti, kad kovai su celiulitu skirtos priemonės, praturtintos vitaminais, įvairių augalų ekstraktais bei aliejais, todėl ypač rūpinasi jūsų oda. Daugiau apie šias priemones sužinosite čia.

Turbūt jau supratote, kad jei norite susikurti tobulą kūną, reikia visai nedaug. Tereikia atkreipti dėmesį į dviejų kategorijų priemones: skirtas savaiminiam įdegiui bei skirtas kovai su celiulitu.  Visas šias priemones verta įsigyti internetu. Kodėl būtent internetu?

Anokia paslaptis, kad priemones, skirtas veidui bei kūnui, reikia rinktis ypač kruopščiai, atsakingai įvertinant, iš ko jos yra pagamintos. Retai merginos ar moterys, apsipirkdamos fizinėse parduotuvėse, teturi tiek laiko, kad galėtų kruopščiai susipažinti su gaminių sudėtimi. Tuo tarpu pirkdamos internetu, galėsite pasirinkti sau patogiausią laiką ir atsakingai susipažinti su gaminių sudėtimi.

pr2022/002

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vos sutilpo svečiai

Argi gali būti kas džiugiau, kai atvyksta toks būrys svečių, jog net pritrūksta vietos juos priimti?..   Balandžio 17-os rytas bibliotekoje buvo būtent toks! Apžiūrėti biblioteką atvyko Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai, jų mokytojai bei čia besisvečiuojantys „Erasmus+“ programos tarptautinio mainų projekto „Jaunieji Europos balsai“ dalyviai iš Turkijos, Italijos, Šiaurės Makedonijos, Rumunijos, Ispanijos ir Portugalijos. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė svečiams pristatė šviesuolio Vydūno asmenybę, supažindino su bibliotekos erdvėmis ir eksponuojamomis parodomis. Svečiai pakviesti sugrįžti į biblioteką šios viešnagės

Mažosios Lietuvos kultūros tyrinėtojui Domui Kaunui – 75-eri

Domą Kauną gerai pažįsta ir Šilutės rajone, ir Pagėgių krašte. Žino kaip šio krašto tikrą draugą, atsidavusį Mažosios Lietuvos knygų, spaudos ir kultūros tyrinėtoją, knygų autorių, sudarytoją. D. Kaunas, kaip Lietuvos mokslų akademijos narys, skatino ir padėjo Šilutės rajono savivaldybei glaudžiai bendradarbiauti su Lietuvos mokslų akademija. Įsimintina tai, kad į Šilutę ar Pagėgius D. Kaunas dažnai atvykdavo su nauja paties parašyta knyga.   Prasmingos veiklos kelias Sekmadienį, balandžio 21 d., D. Kaunui sukako 75 metai. Į šį jubiliejų knygininką, bibliofilą,

LVAT: „Minijos naftos“ ir ministerijos ginčas dėl teisės išgauti naftą Kintuose užtruks

Teismas turės iš naujo nagrinėti Lietuvos ir Danijos įmonės „Minijos nafta“ ir Aplinkos ministerijos ginčą dėl leidimo įmonei išgauti naftą Šilutės rajone, Kintuose. Taip nusprendė Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT). Ginčas kilo dėl misterijos 2021 m. spalio 11 d. sprendimo neleisti „Minijos naftai“ išgauti naftą šiame telkinyje be konkurso. LVAT balandžio 10 dieną iš dalies patenkino „Minijos naftos“ skundą ir panaikino Vilniaus apygardos administracinio teismo (dabar – Regionų administracinio teismo Vilniaus rūmai) 2022 metų spalio sprendimą. Šis teismas buvo pripažinęs

Orai bus su krituliais, vėjuoti, naktimis – šalnos

Hidrometeorologijos tarnyba praneša apie orus pirmoje savaitės pusėje. Balandžio 22 d., pirmadienį, naktį temperatūra siekė vos 0-4 laipsnius šilumos, Vakarų Lietuvoje vietomis buvo šalnos, 1-4 laipsniai šalčio. Dieną krituliai, kai kur Šiaurės Lietuvoje smarkūs (vyraus šlapdriba, sniegas). Galima perkūnija. Vėjas šiaurės vakarų, vakarų, 9-14 m/s, vietomis gūsiai 15-18 m/s. Temperatūra vos 1-5 laipsniai šilumos. Balandžio 23 d., antradienį, daug kur krituliai (vyraus šlapdriba, sniegas), dieną nedideli. Vėjas vakarų, pietvakarių, 8-13 m/s, naktį pajūryje gūsiai 15-17 m/s. Naktį daug kur šalnos,

Taip pat skaitykite