Švarinasi prieš Šilutės miesto šventę

Prieššventinėmis dienomis Šilutėje galima pamatyti šiek tiek neįprastą buitinių atliekų surinkimo automobilį. Į jį ne tik išverčiamos šiukšlės, bet ir išplaunami patys konteineriai. Taip UAB „Ecoservice“ ruošiasi artėjančiai miesto šventei.

Su savo technika iš Vilniaus atvykęs Eduardas Ivanovskis plauna buitinių atliekų konteinerius Liepų gatvėje, Šilutėje.

 

UAB „Ecoservice“ Šilutės padalinio vadovė Jūratė Glazauskienė sakė, kad konteinerius pradedama plauti kas mėnesį, kai vidutinė oro temperatūra pasiekia 10 laipsnių šilumos. Kiekvieno mėnesio pabaigoje konteineriai bus plaunami birželio, liepos, rugpjūčio ir, greičiausiai, rugsėjo mėnesį.
Dabar iki miesto šventės stengiamasi suspėti išplauti visus konteinerius Šilutėje, vėliau konteineriai bus plaunami ir kitose mūsų rajono seniūnijose.
Nors konteinerių plovimo mašiną UAB „Ecoservice“ turi ir Klaipėdoje, tačiau ja galima tik išplauti konteinerius, o šioji, atvažiavusi iš Vilniaus, pati juos ir ištuština. Su šia mašina jau 5 metus dirbantis vilnietis Eduardas Ivanovskis pasakojo, kad į mašinos rezervuarą telpa 2,5 kubinio metro dezinfekuojamojo ir dezodoruojamojo mišinio. Vienam kubiniam metrui vandens reikia litro specialaus preparato. Šis specialus skystis nekenkia nei žmogui, nei aplinkai, todėl aplink išplautus konteinerius telkšančios balutės neturėtų kelti gamtos globėjų susirūpinimo.
E. Ivanovskis pasakojo, kad dirbant kartais pasitaiko apsitaškyti mišiniu, tačiau per visą darbo laiką jokio neigiamo poveikio savo sveikatai jis nepastebėjęs.
Vienu pildymu mašina išplauna apie 60 konteinerių. Per dieną mišinį tenka ruošti du kartus ir suspėjama išplauti apie 120-140 buitinių atliekų konteinerių. Plovimas vyksta dviem etapais. Konteineris, išpylus šiukšles, pradedamas plauti pačiame automobilyje, po to jį baigiama švarinti specialiu purkštuvu, iš kurio vanduo švirkščiamas 150 barų slėgių. Panašiu švirkštu plaunami automobiliai.
Vaidotas VILKAS

Hits: 42

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite