Skatina tvarkyti aplinką

Pernai Šilutės verslininkių organizacija kartu su Šilutės seniūnija pakvietė miesto daugiabučių gyventojus aktyviau imtis daugiabučių aplinkos tvarkymo ir tuo prisidėti prie visos Šilutės puošybos. Tvarkytis skatino paskelbtas konkursas ir nugalėtojams pažadėtas prizas.

Stoties g. 4 daugiabučio aplinka, kurią rūpestingai prižiūri Aušra Montvydienė, pelnė Šilutės verslininkių organizacijos prizą.

Gražiausiai tvarkomas daugiabutis išaiškėjo jau pernai. Pasidairiusi po miesto gatves, skverus ir kiemus, komisija pasidžiaugė, kad daugiabučių namų aplinka tvarkoma taip pat rūpestingai, kaip ir nuosavų namų. Gražiausiai tvarkomu pripažintas daugiabutis Stoties g. 4. Kaip ir buvo žadėta, padėką ir 200 litų piniginį prizą augalams pirkti įteikė šį pavasarį, prieš pat šv. Velykas.
Šilutės verslininkių organizacijos atstovės prieš pat Velykas aplankė daugiabutį Stoties g. 4. Pirmo aukšto duris atvėrusi jauna moteris, pasirodo, ir yra gražiai tvarkomo daugiabučio aplinkos šeimininkė Aušra Montvydienė.
„Manėme, kad taip kruopščiai tvarkyti aplinką laiko turi tik močiutės“, – nuostabos neslėpė Verslininkių organizacijos pirmininkė Renata Steponkienė. Ponia Aušra patikino, kad kaimynystėje netrūksta garbaus amžiaus močiučių, tačiau jos nepareiškė noro bendradarbiauti. Apie tai, kad yra paskelbtas konkursas, ji pripažino taip pat nežinojusi. Gražia aplinka ji sakė besirūpinanti ne dėl konkurso, bet vis tiek malonu, kai kas nors pastebi pastangas gražinti aplinką.
Pasakojo, kad čia gyventi atsikėlė prieš 4 metus. Džiaugėsi nauju būstu, tačiau kartu su buto remontu ėmėsi ir namo aplinkos. Buvo atvežta juodžemio, iš akmenėlių suformuoti ornamentai, pasodinta dekoratyvinių augalų. Butas pirmajame aukšte šeimininkės nebaugino. Versle besisukanti moteris mėgsta po darbo pailsėti ravėdama ar formuodama augalus.
Pamena, kad anksčiau po pirmojo aukšto langais stovėjo suolelis, ant kurio mielai laiką leisdavo saulėgrąžų gliaudytojai, alaus ragautojai. Poniai Aušrai pasirūpinus, kad suolelio neliktų, daugeliui tai nepatiko. Tačiau dabar Stoties gatvėje esantis namas yra pavyzdys daugeliui aplinkinių.
Į bažnyčią einančios močiutės stebisi, kad jau kelerius metus iš eilės tokioje nedėkingoje miesto vietoje – stoties rajone – akį džiugina pedantiškai sutvarkyta daugiabučio aplinka. Ponia Aušra neslepia, kad jai smagu matyti, kaip žmonės stabteli ir grožisi, tačiau apmaudu, kad vis dar yra piktavalių. Vieną Velykų rytą nustebo pamačiusi suniokotus dekoratyvinius augalus. Piktavalio ranka nesudrebėjo net šventą naktį, bandė išrauti dekoratyvinį augalą, nepasisekus, augalas liko suniokotas.

Laima PUTRIUVIENĖ

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau keliauja į Šilutės H. Šojaus muziejų

Laba diena, turime džiugią žinią! Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau ruošia roges ir elnius kelionei į Šilutės Hugo Šojaus muziejų. Kalėdų senelis visų – mažų ir didelių draugų lauks gruodžio 11 ir 18 d. nuo 10:00 iki 16:00 val., o pagalbininkė Kalėdų Senelio rezidenciją aprodys gruodžio 10 ir 16 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. Visus pasitiksime su dovanėlėmis ir šventine nuotaika, o susitikimo akimirkos bus įamžintos nuotrauka. Įėjimo kaina 5 eurai. Išsami informacija tel. 8 682 29145, 8

Švėkšnoje kuriama „Stebuklinga kalėdinė žydinti pieva“

Švėkšnos seniūnijos gyventojai, jauni ir brandaus amžiaus, ruošiasi artėjančioms didžiosioms metų šventėms – Kalėdinės eglės įžiebimui tradicinėje miestelio vietoje šalia šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios. Ir ne tik… Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasakojo, kad eglė būsianti karkasinė, kaip jau įprasta, ne žaliaskarė: „Prisidedame prie medžių išsaugojimo…“ Eglę planuojama įžiebti gruodžio 16 d. 16.30 val. Puošimo darbai prasidės gruodžio 8 d. „Jeigu COVID-19 neplis, jeigu šiek tiek nurimusi banga nepakils, ruošiamės švęsti prie eglės. Susirenka žmonės. Savaitę iki eglės įžiebimo švėkšniškiai puoš

Šilutėje duris atvers paramos valgykla

Šia gera žinia pasidalino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis. Tik prieš keliolika metų Šilutėje nepasiturintys gyventojai gaudavo talonus ir eidavo pavalgyti nemokamų pietų į „Šilutės baldų“ valgyklą. Vėliau tokios paramos nebuvo, o artėjant Kalėdų šventėms Savivaldybė kviečia į paramos valgyklos atidarymą. Tilps 20 žmonių Iš A. Šimelionio išgirdome prašymą neviešinti šios valgyklos atidarymo datos, nes ten pavalgyti būsią tik 20 vietų, jeigu susirinktų gausiai, būtų nesmagu palikti žmones už durų. Valgyklos atidarymo renginys planuojamas lapkričio pabaigoje. 

Taip pat skaitykite