Skatina tvarkyti aplinką

Pernai Šilutės verslininkių organizacija kartu su Šilutės seniūnija pakvietė miesto daugiabučių gyventojus aktyviau imtis daugiabučių aplinkos tvarkymo ir tuo prisidėti prie visos Šilutės puošybos. Tvarkytis skatino paskelbtas konkursas ir nugalėtojams pažadėtas prizas.

Stoties g. 4 daugiabučio aplinka, kurią rūpestingai prižiūri Aušra Montvydienė, pelnė Šilutės verslininkių organizacijos prizą.

Gražiausiai tvarkomas daugiabutis išaiškėjo jau pernai. Pasidairiusi po miesto gatves, skverus ir kiemus, komisija pasidžiaugė, kad daugiabučių namų aplinka tvarkoma taip pat rūpestingai, kaip ir nuosavų namų. Gražiausiai tvarkomu pripažintas daugiabutis Stoties g. 4. Kaip ir buvo žadėta, padėką ir 200 litų piniginį prizą augalams pirkti įteikė šį pavasarį, prieš pat šv. Velykas.
Šilutės verslininkių organizacijos atstovės prieš pat Velykas aplankė daugiabutį Stoties g. 4. Pirmo aukšto duris atvėrusi jauna moteris, pasirodo, ir yra gražiai tvarkomo daugiabučio aplinkos šeimininkė Aušra Montvydienė.
„Manėme, kad taip kruopščiai tvarkyti aplinką laiko turi tik močiutės“, – nuostabos neslėpė Verslininkių organizacijos pirmininkė Renata Steponkienė. Ponia Aušra patikino, kad kaimynystėje netrūksta garbaus amžiaus močiučių, tačiau jos nepareiškė noro bendradarbiauti. Apie tai, kad yra paskelbtas konkursas, ji pripažino taip pat nežinojusi. Gražia aplinka ji sakė besirūpinanti ne dėl konkurso, bet vis tiek malonu, kai kas nors pastebi pastangas gražinti aplinką.
Pasakojo, kad čia gyventi atsikėlė prieš 4 metus. Džiaugėsi nauju būstu, tačiau kartu su buto remontu ėmėsi ir namo aplinkos. Buvo atvežta juodžemio, iš akmenėlių suformuoti ornamentai, pasodinta dekoratyvinių augalų. Butas pirmajame aukšte šeimininkės nebaugino. Versle besisukanti moteris mėgsta po darbo pailsėti ravėdama ar formuodama augalus.
Pamena, kad anksčiau po pirmojo aukšto langais stovėjo suolelis, ant kurio mielai laiką leisdavo saulėgrąžų gliaudytojai, alaus ragautojai. Poniai Aušrai pasirūpinus, kad suolelio neliktų, daugeliui tai nepatiko. Tačiau dabar Stoties gatvėje esantis namas yra pavyzdys daugeliui aplinkinių.
Į bažnyčią einančios močiutės stebisi, kad jau kelerius metus iš eilės tokioje nedėkingoje miesto vietoje – stoties rajone – akį džiugina pedantiškai sutvarkyta daugiabučio aplinka. Ponia Aušra neslepia, kad jai smagu matyti, kaip žmonės stabteli ir grožisi, tačiau apmaudu, kad vis dar yra piktavalių. Vieną Velykų rytą nustebo pamačiusi suniokotus dekoratyvinius augalus. Piktavalio ranka nesudrebėjo net šventą naktį, bandė išrauti dekoratyvinį augalą, nepasisekus, augalas liko suniokotas.

Laima PUTRIUVIENĖ

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Smurtautojai nerimsta

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Rugpjūčio 8 d. prieš pietus  namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2010 m. Rugpjūčio 10 d. rytą Rusnėje rastas moters, gim. 1942 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 10 d. vakare namuose, Liepų g., Šilutėje,  blaivus vyras, gim. 1963 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m. Tą patį vakarą Vainute neblaivi (2,08 prom.) 21-erių metų mergina sukėlė

Liepa: šilčiausia buvo Ventėje

Liepos mėn. vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 17,7°C: nuo 16,9-17°C šiaurės vakariniuose rajonuose iki 18,8-19,1°C pamaryje ir Kuršių nerijoje. Šilčiausia buvo Ventėje (19,1°C), o šalčiausia – Laukuvoje (16,9°C). Aukščiausia oro temperatūra siekė 27,6-32,8°C. Aukščiausia paros oro temperatūra registruota 22 d. Kybartuose 32,8°C, žemiausia – 30 d. Skuode – +4,4°C. Liepos 2 d. baigėsi pirmoji šiais metais kaitra, prasidėjusi birželio 25 d. Kaitra registruota 29-iose iš 52-ų meteorologijos stočių, ilgiausiai, po 7 dienas (06.26-07.02), ji tęsėsi Alytuje, Birštone, Druskininkuose ir Kaišiadoryse.

8 faktai apie pagalves. Kai kurių tikrai nesate girdėję!

Nors pagalves naudojame visi, tačiau apie jas dauguma mūsų žino visai nedaug. Siūlome papildyti savo žinių lobyną ir apie pagalves sužinoti daugiau!  8 įdomiausi faktai apie pagalves Ar kada susimąstėte, kokia yra vidutinė pagalvės tarnavimo trukmė? Paskaičiuota, kad plunksninės pagalvės naudojamos maždaug 8-10 metų, pūkinės – 5-10 metų, o sintetinės – nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Galbūt atėjo laikas seną pagalvę pakeisti nauja? Platų kokybiškų pagalvių asortimentą galite rasti Epik.lt internetinėje parduotuvėje. Pagalvė nėra šių laikų išradimas: pirmosios pagalvės

Per Žolinę – Senųjų amatų dienos Neringoje. Dalyvaus ir šilutiškiai

Žolinės savaitgalį, rugpjūčio 13–15 d., Nidos prieplaukos aikštėje po dvejų metų pertraukos vyks jau XXIII gyvosios archeologijos festivalis „Senųjų̨ amatų dienos Neringoje“. Vienintelis toks festivalis Vakarų Lietuvoje Organizatoriai kviečia ne tik stebėti, bet ir išmėginti įvairius tradicinius amatus, gardžiuotis istorinės virtuvės patiekalais ir dalyvauti senosios kultūros įkvėptuose muzikos bei šokio pasirodymuose. Renginiai – nemokami. Vienas savičiausių Neringos renginių ir vienintelis toks Vakarų Lietuvoje festivalis kaskart sutraukia tradicijoms neabejingus meistrus iš visos Lietuvos ir leidžia lankytojams susipažinti su įvairių amatų istorija bei

Taip pat skaitykite