Skatina tvarkyti aplinką

Pernai Šilutės verslininkių organizacija kartu su Šilutės seniūnija pakvietė miesto daugiabučių gyventojus aktyviau imtis daugiabučių aplinkos tvarkymo ir tuo prisidėti prie visos Šilutės puošybos. Tvarkytis skatino paskelbtas konkursas ir nugalėtojams pažadėtas prizas.

Stoties g. 4 daugiabučio aplinka, kurią rūpestingai prižiūri Aušra Montvydienė, pelnė Šilutės verslininkių organizacijos prizą.

Gražiausiai tvarkomas daugiabutis išaiškėjo jau pernai. Pasidairiusi po miesto gatves, skverus ir kiemus, komisija pasidžiaugė, kad daugiabučių namų aplinka tvarkoma taip pat rūpestingai, kaip ir nuosavų namų. Gražiausiai tvarkomu pripažintas daugiabutis Stoties g. 4. Kaip ir buvo žadėta, padėką ir 200 litų piniginį prizą augalams pirkti įteikė šį pavasarį, prieš pat šv. Velykas.
Šilutės verslininkių organizacijos atstovės prieš pat Velykas aplankė daugiabutį Stoties g. 4. Pirmo aukšto duris atvėrusi jauna moteris, pasirodo, ir yra gražiai tvarkomo daugiabučio aplinkos šeimininkė Aušra Montvydienė.
„Manėme, kad taip kruopščiai tvarkyti aplinką laiko turi tik močiutės“, – nuostabos neslėpė Verslininkių organizacijos pirmininkė Renata Steponkienė. Ponia Aušra patikino, kad kaimynystėje netrūksta garbaus amžiaus močiučių, tačiau jos nepareiškė noro bendradarbiauti. Apie tai, kad yra paskelbtas konkursas, ji pripažino taip pat nežinojusi. Gražia aplinka ji sakė besirūpinanti ne dėl konkurso, bet vis tiek malonu, kai kas nors pastebi pastangas gražinti aplinką.
Pasakojo, kad čia gyventi atsikėlė prieš 4 metus. Džiaugėsi nauju būstu, tačiau kartu su buto remontu ėmėsi ir namo aplinkos. Buvo atvežta juodžemio, iš akmenėlių suformuoti ornamentai, pasodinta dekoratyvinių augalų. Butas pirmajame aukšte šeimininkės nebaugino. Versle besisukanti moteris mėgsta po darbo pailsėti ravėdama ar formuodama augalus.
Pamena, kad anksčiau po pirmojo aukšto langais stovėjo suolelis, ant kurio mielai laiką leisdavo saulėgrąžų gliaudytojai, alaus ragautojai. Poniai Aušrai pasirūpinus, kad suolelio neliktų, daugeliui tai nepatiko. Tačiau dabar Stoties gatvėje esantis namas yra pavyzdys daugeliui aplinkinių.
Į bažnyčią einančios močiutės stebisi, kad jau kelerius metus iš eilės tokioje nedėkingoje miesto vietoje – stoties rajone – akį džiugina pedantiškai sutvarkyta daugiabučio aplinka. Ponia Aušra neslepia, kad jai smagu matyti, kaip žmonės stabteli ir grožisi, tačiau apmaudu, kad vis dar yra piktavalių. Vieną Velykų rytą nustebo pamačiusi suniokotus dekoratyvinius augalus. Piktavalio ranka nesudrebėjo net šventą naktį, bandė išrauti dekoratyvinį augalą, nepasisekus, augalas liko suniokotas.

Laima PUTRIUVIENĖ

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

„Sidabrinės nendrės“ premijai teikiamos dvi kandidatūros

Šilutės r. savivaldybės „Sidabrinės nendrės“ premijos komitetas sulaukė dviejų pasiūlymų, ką apdovanoti „Sidabrinės nendrės“ premija. Tai: Ingrita Riterienė, visuomenininkė, asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ vadovė, kultūros puoselėtoja. Teikėjai: Švėkšnos seniūnas ir Šilutės kultūros ir pramogų centro Švėkšnos skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė; Adma Baltutienė, Žemaičių krašto etnokultūros centro etnografė, folkloro kolektyvo „Pilutė“ vadovė. Teikėjai: Žemaičių krašto etnokultūros centras, Žemaičių Naumiesčio seniūnas, Gardamo seniūnė, Degučių kaimo bendruomenė „Rytdiena“, Žemaičių Naumiesčio gimnazija, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis.  „Sidabrinė nendrė“ –  tai aukščiausia Šilutės rajono savivaldybės premija, teikiama

Kėdainiuose įgriuvo tiltas per Nevėžį

Šiandien Lietuvos automobilių kelių direkcija išplatino tokį pranešimą: „Įlūžus sijai, uždarytas eismas Kėdainių tiltu per Nevėžį (rajoniniu keliu Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai nuo 44,37 iki 44,44 km). Informacija apie įvykį buvo gauta iš AB „Kelių priežiūra“ šiandien, sausio 31 d., apie 7.30 val. Eismas tiltu operatyviai uždarytas, statomi apylankos ženklai kaip apvažiuoti uždarytą vietą ir AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistai išvyko į vietą įvertinti situacijos. Eismas laikinai kreipiamas apylanka krašto keliu Nr. 144 Jonava–Kėdainiai–Šeduva“. Prezidentas kaltina kelininkus Kaip tik

Tik vienas centas, vertas beveik dviejų milijonų

Jeigu rankoje laikote 1 cento monetą, žinokite, kad labai netolimoje ateityje apyvartoje jų gali ir nebelikti. Antai Kanada vieno cento monetas nustojo kaldinti 2012 metais. Australijoje 1 ir 2 centų monetų nebegamina jau nuo 1992 m. Bahamų salose mažiausio nominalo monetų gamybą ir vartojimą sustabdė 2020 m. sausio pabaigoje. Jungtinės Karalystės Karališkoji monetų kalykla šiais metais paskelbė, jog dėl monetų pertekliaus kitą dešimtmetį jie nebegamins nei 2 svarų, nei 2 pensų monetų. O kaip Europoje? Anot Lietuvos banko, palyginus su

Šilutės rajono Taryboje: netinka niekas, ką pasiūlo opozicija

Sausio 26 d.  įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 23 Tarybos nariai iš 25: nedalyvavo Zigmantas  Jaunius ir Steponas Kazlauskas. Už biudžetą – 16 balsų Tarybos nariai patvirtinto Savivaldybės 2023 metų biudžetą  – 65 940 870 eurų pajamų. Už biudžetą balsavo 16 Tarybos narių, 7 opozicijos atstovai susilaikė. Jos vardu kalbėjęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Žygimantas Kurlianskas  sakė, jog padaryti darbai matomi, jiems buvo pritarusi Taryba. Ir retoriškai klausė, ar būtų įmanoma geriau? Esą pagal gautas Europos

Taip pat skaitykite