Šilutiškius trečiadieniais kviečia į kiną
Praėjusią vasarą Šilutės kultūros ir pramogų centrui pasirašius bendradarbiavimo sutartį su kino aljansu Europos šalių kino forumu „Scanorama“, šilutiškiai kiekvieną trečiadienį buvo kviečiami į nekomercinių filmų vakarus. Nors Kultūros centro kolektyvas šiuo metu gyvena renovacijos nuotaikomis ir spaudžiasi laikinose patalpose, atsisakyti pradėtų darbų neketina.
Žiūrovų gretoms augant, kinas Šilutėje po truputį atgimsta ir įgauna didesnes perspektyvas. Todėl 2019 metų pabaigoje Šilutės kultūros ir pramogų centras užmezgė kontaktus su vienu didžiausių Lietuvos kino platintoju UAB „Theatrical Film Distribution“ ir pasirašė antrąją bendradarbiavimo sutartį. Ši kino kompanija turi išskirtines filmų platinimo teises Lietuvoje veikiančiuose kino teatruose platinti „The Walt Disney Company“ bei „20th Century FOX“ filmus bei VOD platformose platinti nepriklausomus filmus.
Bendradarbiaudamas su dviem didžiausiomis kino organizacijomis Kultūros centras galės pasiūlyti šilutiškiams savo mieste pamatyti įvairaus žanro filmų, sukurtų ne tik ankstesniais metais, bet ir kino teatruose rodomas, premjerines kino juostas, tik gerai pigiau.
„Kino trečiadieniai“ – taip nuo šiol vadinsis kino vakarai, į kuriuos Šilutės kultūros ir pramogų centras kvies kiekvieną sąvaitę. Kino seansai vyks Šilutės Vydūno gimnazijos aktų salėje, 18 val. Apie būsimą trečiadienio filmą šilutiškiai bus informuojami Kultūros ir pramogų centro interneto svetainėje, „Facebook“ paskyroje ir kitose informacijos priemonėse.
„Pamario“ inf.