Šilutėje tauragiškiams trūko drausmės

Praėjusį savaitgalį po pertraukos kovas atnaujino šalies futbolo I lygos komandos. FK „Šilutė“ (12 taškų, 10 vieta) rugpjūčio 2-ą namuose 19-ojo turo rungtynėse įveikė Tauragės „Taurą“ (21 tšk., 9 v.) rezultatu 2:0 (1:0) ir atsirevanšavo už pralaimėjimą 1-ojo rato varžybose svečiuose.

Pamariškių treneris Svajūnas Česnulis prieš rungtynes sakė, kad dėl įvairių priežasčių komandai negalės padėti net 6 pagrindinės sudėties futbolininkai. Aišku, treneris buvo susirūpinęs, nes po rungtynių su „Tauru“ mūsiškių laukia trys išvykos: į Vilnių, Kauną ir Palangą. S. Česnulio nuomone, I lygos rungtynių tvarkaraštis sudarytas neapgalvotai ir kelia klubams daug rūpesčių dėl parinktų varžybų dienų bei laiko.
Prieš rungtynes tylos minute pagerbtas Anapilin išėjęs buvęs futbolo teisėjas šilutiškis Sigitas Orentas.
Pirmieji pavojingą ataką, kuri baigėsi pakeltu kampiniu, surengė „Tauro“ futbolininkai. „Šilutė“, nors ir pasikeitusi, bet atsakingai ruošėsi šioms rungtynėms ir iniciatyvos svečiams neužleido, žaidė aktyviai. Aštrių epizodų komandų baudos aikštelėse netrūko, kaip ir žaidėjų susidūrimų. „Tauro“ aistruoliai, susibūrę prie raudono plakato, skandavo, jog atvažiavo nugalėti. Nepritilo jie ir po „Šilutės“ puolėjo Edgaro Ditmono (Nr. 7) prasiveržimo ir pelnyto įvarčio – 1:0. Kamuolys į svečių vartų tinklą buvo įmuštas pažeme 34-ą minutę. Praleistas įvartis tauragiškiams, matyt, pridėjo ne vien energijos, bet ir pykčio. Pastarasis geram nepasitarnavo: 36-ą žaidimo minutę už smūgį koja į veidą E. Ditmonui rungtynių teisėjas Edmundas Gaigalas (Klaipėda) išvarė iš aikštės „Tauro“ žaidėją Martyną Ciką (Nr. 77). Svečių padėtis tapo keblesnė.
Po pertraukos „Tauras“ šoko spausti „Šilutę“. Svečiai turėjo progą išlyginti rezultatą, bet sąmyšiu prie pamariškių vartų nepasinaudojo. Mūsiškiai neliko skolingi – staigią kontrataką „Šilutės“ puolėjas Deividas Lukošius (Nr. 8) baigė kamuolio šūviu į „Tauro“ vartų virpstą. Išaugus rungtynių įtampai padaugėjo kietų dvikovų dėl kamuolio. Pasigirsdavo ir žaidėjų komentarų dėl teisėjų sprendimų. Nepatenkinti buvo kai kurie svečiai. Penki iš jų pelnė įspėjimus. Dvi geltonos kortelės buvo parodytos „Šilutės“ futbolininkams. O 72-ą žaidimo minutę teisėjui E. Gaigalui teko iškelti raudoną kortelę itin nesitvardančiam „Tauro“ futbolininkui Mantui Lėkiui (Nr. 3). Tauragiškiai liko devyniese. Jų negausūs fanai ėmė nepadoriai šūkalioti. Bet juk pats žaidėjas „išsikasė sau duobę“. Pamariškiai kiekybinę persvarą išnaudojo antrojo kėlinio pabaigoje, kai įvartį pelnė D. Lukošius. „Šilutė“ nugalėjo – 2:0. Trenerio S. Česnulio komentaras buvo trumpas: pirmojo rato rungtynėse Tauragėje aikštės teisėjas nesusidorojo su savo pareigomis, leido agresyviems šeimininkams daužyti šilutiškius, o Šilutėje arbitras E. Gaigalas tvirtai laikė rungtynių vadžias savo rankose.
Beje, FK „Šilutė“ sėkmingai pradėjo Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyrą: pirmajame etape Šiauliuose sutriuškino vietos komandą „Friliux bėgiai“ – 6:0. Antrajame etape „Šilutė“ žais Vilniuje su vietos „Gariūnais“. Ši sostinės ekipa yra šalies II lygos Pietų zonos lyderis.

Saulius Lukauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Tyrimais nustatyta ideali temperatūra biure

Moksliniai tyrimai rodo, kad pakanka netinkamos temperatūros įstaigoje, kad būtų sukurtas reikšmingas poveikis darbuotojų veiklos efektyvumui ir jų užtikrinamiems verslo rezultatams. Šiluma kaulų nelaužo, bet atmintį blogina Per didelė šiluma gal kaulų ir nelaužo, bet gebėjimą įveikti darbo užduotis gali gerokai sumažinti. Taip teigia mokslo darbe „Biuro aplinkos įtaka darbuotojų gerovei ir veiklos rezultatams“  visapusiškai daugybę tyrimų išanalizavusios ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto mokslininkės prof. dr. Rūta Kazlauskaitė ir doc. dr. Ieva Augutytė-Kvedaravičienė. „Įvairiais laikotarpiais ir skirtingomis aplinkybėmis atlikti tyrimai

Ar Šilutė taps gražiausiu Lietuvos miestu?

Po naujos autobusų stoties, autobusų parko ir kelių prekybos centrų atidarymo švenčių šilutiškiai negailėjo pagyrų Šilutės r. valdžiai. Nors iki tol būta visko… Atvykėliai iki šiol liaupsina Šilutės miestą. Kai kas pastebi, kad Šilutės rajono valdžia užsimojo pasiekti, kad Šilutė taptų gražiausiu Lietuvos miestu. Pokalbio metu tai patvirtino Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, su kurio kalbėjomės apie vykdomus projektus ir ateities planus. Šilokarčemos kvartalas ir stadionas Planuojama sutvarkyti istorinį Šilokarčemos kvartalą, nuo kurio prasidėjo Šilutės istorija, sudaryti palankias

Šilutės Rotary klubo 25-metis ir Lietuvos Rotary apygardos 5-metis paminėti Kintuose

Šeštadienio popietę netoli Kintų, ant Minijos upės kranto įsikūrusiame „Mėlynojo karpio“ turizmo komplekse plaikstėsi vėliavos su Rotary organizacijos ženklais, skambėjo muzika, klegėjo broliški rotariečių balsai… Čia vyko Šilutės Rotary klubo 25-erių metų veiklos sukakties minėjimas, kartu ir Rotary International 1462 Lietuvos apygardos gyvavimo penkmetis. Susirinkus beveik visiems Šilutės Rotary klubo dabartiniams nariams ir aktyviausiems šio klubo garbės nariams, pasitikus svečius iš kitų klubų, rikiavosi iškilminga Rotary eisena. Skambant pučiamųjų ansamblio „Pamario Brass“ (vad. Gražvydas Raila, beje, Šilutės Rotary klubo narys)