Šilutėje neliko Valstiečių ir žaliųjų sąjungos skyriaus…

2016 m. susitikime su Žemaičių Naumiesčio seniūnijos gyventojais dalyvavo tuometis Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju tada dirbęs Virgilijus Pozingis. Nuotr. iš „Pamario“ archyvo.

 

Tai patvirtino ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotojo pareigas ėjęs Virgilijus Pozingis, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius.

„Buvau pavaduotojas, bet skyriaus nėra, tai nesu ir pavaduotojas. Iš Valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovybės jokio rašto su paaiškinimais negavome, nieko konkretaus negaliu paaiškinti. Esą per Seimo rinkimus nepalaikėme Alfredo Stasio Nausėdos, neva palaikėme Zigmantą Balčytį, kuris ir buvo rajone tiesiogiai išrinktas Seimo nariu. Keista tai girdėti, kai pagal gautų mandatų skaičių Valstiečių ir žaliųjų sąjunga Seime yra antroje vietoje… Girdžiu, kad bus naujas skyrius Šilutės rajone, kad jį kurti pavesta Alfredui Stasiui Nausėdai. Bus tas naujas skyrius ar nebus, kvies kas mus į jį ar nekvies – nežinau. Tik apmaudu, kad skyriaus pirmininkei Genovaitei Kimbrienei už darbą taip „atsidėkota“…“ – trumpai situaciją paaiškino V. Pozingis.

Primename, kad A. S. Nausėda praėjusią kadenciją buvo Seimo narys, tiesiogiai Šilutės rajone išrinktas į šalies parlamentą, dirbo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje, dalyvavo rinkimuose ir į dabartinį Seimą, tačiau rinkimus laimėjo kraštietis Z. Balčytis.

Į klausimą, kas vyksta „valstiečių“ Šilutės skyriuje, A. S. Nausėda atsakė taip: „Valstiečių ir žaliųjų sąjungos respublikinė taryba paleido Šilutės skyrių, jo dabar nėra. Po ilgų pokalbių su „valstiečių“ lyderiu Ramūnu Karbauskiu sutikau burti bendraminčius, ruošti dokumentus ir kurti naują skyrių. Tai nėra mano sumanymas, nes po dabartinio Seimo rinkimų nebuvau aktyvus, nesikišau į „valstiečių“ reikalus, tad negaliu pasakyti, kas ir už ką skundė, kas per Seimo rinkimus mane palaikė ar man kenkė. Nuoširdžiai sakau, nesidomėjau ir su niekuo nekonfliktavau“, – sakė A. S. Nausėda ir patikino, kad į kuriamą skyrių kvies bendraminčius, pripažįstančius tikras moralines vertybes, kurios svarbios Valstiečių ir žaliųjų sąjungai.

„Mes prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą Seime, mes prieš vienos lyties asmenų santuokas, nes tai nėra ir negali būti šeima. Turime gerbi Lietuvos Konstituciją. O vienos lyties asmenų bendro gyvenimo turtinius ir kitus reikalus galima sureguliuoti įstatymu“, – paaiškino A. S. Nausėda.

Jeigu seksis, tikimasi liepą surengti partiečių susirinkimą. „Visko gali būti. Kai susikaupia kokių nuoskaudų… Kalbėsiuosi su žmonėmis, aiškinsiu ir kviesiu burtis“, – sakė A. S. Nausėda.

Pokalbis pakrypo apie Vilniuje vykusį renginį Šeimos dienos proga. Susirinko gal 10 tūkst. žmonių. Skambėjo gražios dainos, buvo daug Lietuvos vėliavų. Šia tema A. S. Nausėda prisiminė darbą Seime, savo kolegą Antaną Vinkų ir judviejų pokalbį su šviesios atminties Seimo nariu Roku Žilinsku. „Jis neslėpė savo netradicinės seksualinės orientacijos, tačiau buvo draugiškas, jokių patyčių niekada nesulaukė. Rokas taip mums kalbėjo… Ir pravirkt būtų galima. Su kokiu skausmu aš vis prisimenu tą mūsų pasikalbėjimą. Rokas, žinote, ir alkoholį vartojo. Užsikrėtė ta baisia liga. Padėti jau nebuvo kaip… Jis suprato viską…“ – į Amžinybę išėjusį kolegą Seime prisiminė A. S. Nausėda ir patikino, kad po saule Lietuvoje vietos yra visiems, tačiau pamynus pagarbą šeimai, tėvui, motinai, dukrai, sūnui, pagrindinį valstybės įstatymą – Konstituciją, ilgaamžius lietuvių tautos papročius, tradicijas, moralines vertybes, tos Lietuvos ir neliks.

Stasė Skutulienė   

Vienas komentaras

  • Anonimas

    Pačiuožusiam senukui davė skyrių formuot. nu bus įdomu. kad nebutu taip, kad vilko ant meškos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kodėl verta rinktis modulinius namus vietoje tradicinių namų

Moduliniai namai, dar vadinami surenkamaisiais, tampa vis populiaresni būsto pramonėje. Šie namai statomi gamykloje, o paskui gabenami į galutinę paskirties vietą, kur surenkami. Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės renkasi modulinius namus vietoje tradicinių. Todėl aptarsime kai kurias pagrindines modulinių namų pasirinkimo priežastis ir jų privalumus, palyginti su tradiciniais namais. Ekonomiškumas Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės renkasi modulinius namus, yra ta, kad jie yra ekonomiški. Kadangi moduliniai namai statomi gamykloje, darbo jėgos, medžiagų ir įrangos sąnaudos yra gerokai mažesnės, lyginant

Pigūs kiaušinių dažymo būdai: kokių produktų reikėtų įsigyti jau dabar?

Iki Velykų likus vos porai savaičių, daugelis jau pradeda planuoti šventinių pusryčių patiekalus, stalo dekoracijas ir, žinoma, kiaušinių marginimą. Įprasti kiaušinių dažai pakeliuose gali kainuoti ir 2-4 eurus, todėl siekiantys sutaupyti arba norintys natūraliai dekoruotų margučių, renkasi tai daryti su maisto produktais. Pavyzdžiui, jų marginimas raudonuoju kopūstu ar svogūnų lukštais kainuoja vos keliasdešimt centų. Tiesa, anot V. Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, norintiems taip dažyti kiaušinius, jau reikėtų suskubti – paskutinėmis dienomis iki Velykų šie produktai yra šluojami iš

Ūkininkams investuoti į saulės elektrines palankiausia dabar

Ūkininkai savo veikloje patiria įvairių energetinių sąnaudų, kurias galima sumažinti pasinaudojant valstybės skiriama parama ir diegiant atsinaujinančios energijos sprendimus. Saulės elektrinės – vienas tokių, išlaidas mažinančių išmaniųjų pasirinkimų. Ką reikia žinoti renkantis saulės elektrines ir kodėl tam dabar – palankus metas. Praėjusiais metais smarkiai išaugusios energetinių išteklių kainos sukėlė šoką įvairiuose sektoriuose, ne išimtis ir žemės ūkis. Nemažą dalį ūkio sąnaudų sudaro energijos kaštai, juos galima sumažinti pritaikius atsinaujinančios energijos sprendimus, tokius kaip saulės elektrinės. Valstybė kelis metus iš eilės

Prasidės prašymų priėmimas į bendrojo ugdymo mokyklų pirmąsias, penktąsias, devintąsias ir vienuoliktąsias klases

Informuojame, kad nuo balandžio 3 d. 8 val. iki gegužės 2 d. 24 val. vyks prašymų priėmimas į Šilutės rajono bendrojo ugdymo mokyklų pirmąsias, penktąsias, devintąsias (pirmąsias gimnazijos) ir vienuoliktąsias (trečiąsias gimnazijos) klases. Nustatytos formos prašymai dėl priėmimo teikiami mokyklos direktoriui iki gegužės 2 d. Užpildytą prašymo formą tėvai (globėjai) siunčia elektroniniu paštu į mokyklos sukurtą mokinių priėmimui skirtą elektroninio pašto dėžutę. Kartu su šia informacija Šilutės rajono savivaldybės interneto svetainėje nurodyta prašymo forma, mokyklų elektroninio pašto adresai, kuriais reikia

Taip pat skaitykite