Šilutėje neliko Valstiečių ir žaliųjų sąjungos skyriaus…

2016 m. susitikime su Žemaičių Naumiesčio seniūnijos gyventojais dalyvavo tuometis Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju tada dirbęs Virgilijus Pozingis. Nuotr. iš „Pamario“ archyvo.

 

Tai patvirtino ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotojo pareigas ėjęs Virgilijus Pozingis, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius.

„Buvau pavaduotojas, bet skyriaus nėra, tai nesu ir pavaduotojas. Iš Valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovybės jokio rašto su paaiškinimais negavome, nieko konkretaus negaliu paaiškinti. Esą per Seimo rinkimus nepalaikėme Alfredo Stasio Nausėdos, neva palaikėme Zigmantą Balčytį, kuris ir buvo rajone tiesiogiai išrinktas Seimo nariu. Keista tai girdėti, kai pagal gautų mandatų skaičių Valstiečių ir žaliųjų sąjunga Seime yra antroje vietoje… Girdžiu, kad bus naujas skyrius Šilutės rajone, kad jį kurti pavesta Alfredui Stasiui Nausėdai. Bus tas naujas skyrius ar nebus, kvies kas mus į jį ar nekvies – nežinau. Tik apmaudu, kad skyriaus pirmininkei Genovaitei Kimbrienei už darbą taip „atsidėkota“…“ – trumpai situaciją paaiškino V. Pozingis.

Primename, kad A. S. Nausėda praėjusią kadenciją buvo Seimo narys, tiesiogiai Šilutės rajone išrinktas į šalies parlamentą, dirbo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje, dalyvavo rinkimuose ir į dabartinį Seimą, tačiau rinkimus laimėjo kraštietis Z. Balčytis.

Į klausimą, kas vyksta „valstiečių“ Šilutės skyriuje, A. S. Nausėda atsakė taip: „Valstiečių ir žaliųjų sąjungos respublikinė taryba paleido Šilutės skyrių, jo dabar nėra. Po ilgų pokalbių su „valstiečių“ lyderiu Ramūnu Karbauskiu sutikau burti bendraminčius, ruošti dokumentus ir kurti naują skyrių. Tai nėra mano sumanymas, nes po dabartinio Seimo rinkimų nebuvau aktyvus, nesikišau į „valstiečių“ reikalus, tad negaliu pasakyti, kas ir už ką skundė, kas per Seimo rinkimus mane palaikė ar man kenkė. Nuoširdžiai sakau, nesidomėjau ir su niekuo nekonfliktavau“, – sakė A. S. Nausėda ir patikino, kad į kuriamą skyrių kvies bendraminčius, pripažįstančius tikras moralines vertybes, kurios svarbios Valstiečių ir žaliųjų sąjungai.

„Mes prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą Seime, mes prieš vienos lyties asmenų santuokas, nes tai nėra ir negali būti šeima. Turime gerbi Lietuvos Konstituciją. O vienos lyties asmenų bendro gyvenimo turtinius ir kitus reikalus galima sureguliuoti įstatymu“, – paaiškino A. S. Nausėda.

Jeigu seksis, tikimasi liepą surengti partiečių susirinkimą. „Visko gali būti. Kai susikaupia kokių nuoskaudų… Kalbėsiuosi su žmonėmis, aiškinsiu ir kviesiu burtis“, – sakė A. S. Nausėda.

Pokalbis pakrypo apie Vilniuje vykusį renginį Šeimos dienos proga. Susirinko gal 10 tūkst. žmonių. Skambėjo gražios dainos, buvo daug Lietuvos vėliavų. Šia tema A. S. Nausėda prisiminė darbą Seime, savo kolegą Antaną Vinkų ir judviejų pokalbį su šviesios atminties Seimo nariu Roku Žilinsku. „Jis neslėpė savo netradicinės seksualinės orientacijos, tačiau buvo draugiškas, jokių patyčių niekada nesulaukė. Rokas taip mums kalbėjo… Ir pravirkt būtų galima. Su kokiu skausmu aš vis prisimenu tą mūsų pasikalbėjimą. Rokas, žinote, ir alkoholį vartojo. Užsikrėtė ta baisia liga. Padėti jau nebuvo kaip… Jis suprato viską…“ – į Amžinybę išėjusį kolegą Seime prisiminė A. S. Nausėda ir patikino, kad po saule Lietuvoje vietos yra visiems, tačiau pamynus pagarbą šeimai, tėvui, motinai, dukrai, sūnui, pagrindinį valstybės įstatymą – Konstituciją, ilgaamžius lietuvių tautos papročius, tradicijas, moralines vertybes, tos Lietuvos ir neliks.

Stasė Skutulienė   

Vienas komentaras

  • Anonimas

    Pačiuožusiam senukui davė skyrių formuot. nu bus įdomu. kad nebutu taip, kad vilko ant meškos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite