Šilutėje neliko Valstiečių ir žaliųjų sąjungos skyriaus…

2016 m. susitikime su Žemaičių Naumiesčio seniūnijos gyventojais dalyvavo tuometis Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju tada dirbęs Virgilijus Pozingis. Nuotr. iš „Pamario“ archyvo.

 

Tai patvirtino ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotojo pareigas ėjęs Virgilijus Pozingis, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius.

„Buvau pavaduotojas, bet skyriaus nėra, tai nesu ir pavaduotojas. Iš Valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovybės jokio rašto su paaiškinimais negavome, nieko konkretaus negaliu paaiškinti. Esą per Seimo rinkimus nepalaikėme Alfredo Stasio Nausėdos, neva palaikėme Zigmantą Balčytį, kuris ir buvo rajone tiesiogiai išrinktas Seimo nariu. Keista tai girdėti, kai pagal gautų mandatų skaičių Valstiečių ir žaliųjų sąjunga Seime yra antroje vietoje… Girdžiu, kad bus naujas skyrius Šilutės rajone, kad jį kurti pavesta Alfredui Stasiui Nausėdai. Bus tas naujas skyrius ar nebus, kvies kas mus į jį ar nekvies – nežinau. Tik apmaudu, kad skyriaus pirmininkei Genovaitei Kimbrienei už darbą taip „atsidėkota“…“ – trumpai situaciją paaiškino V. Pozingis.

Primename, kad A. S. Nausėda praėjusią kadenciją buvo Seimo narys, tiesiogiai Šilutės rajone išrinktas į šalies parlamentą, dirbo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje, dalyvavo rinkimuose ir į dabartinį Seimą, tačiau rinkimus laimėjo kraštietis Z. Balčytis.

Į klausimą, kas vyksta „valstiečių“ Šilutės skyriuje, A. S. Nausėda atsakė taip: „Valstiečių ir žaliųjų sąjungos respublikinė taryba paleido Šilutės skyrių, jo dabar nėra. Po ilgų pokalbių su „valstiečių“ lyderiu Ramūnu Karbauskiu sutikau burti bendraminčius, ruošti dokumentus ir kurti naują skyrių. Tai nėra mano sumanymas, nes po dabartinio Seimo rinkimų nebuvau aktyvus, nesikišau į „valstiečių“ reikalus, tad negaliu pasakyti, kas ir už ką skundė, kas per Seimo rinkimus mane palaikė ar man kenkė. Nuoširdžiai sakau, nesidomėjau ir su niekuo nekonfliktavau“, – sakė A. S. Nausėda ir patikino, kad į kuriamą skyrių kvies bendraminčius, pripažįstančius tikras moralines vertybes, kurios svarbios Valstiečių ir žaliųjų sąjungai.

„Mes prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą Seime, mes prieš vienos lyties asmenų santuokas, nes tai nėra ir negali būti šeima. Turime gerbi Lietuvos Konstituciją. O vienos lyties asmenų bendro gyvenimo turtinius ir kitus reikalus galima sureguliuoti įstatymu“, – paaiškino A. S. Nausėda.

Jeigu seksis, tikimasi liepą surengti partiečių susirinkimą. „Visko gali būti. Kai susikaupia kokių nuoskaudų… Kalbėsiuosi su žmonėmis, aiškinsiu ir kviesiu burtis“, – sakė A. S. Nausėda.

Pokalbis pakrypo apie Vilniuje vykusį renginį Šeimos dienos proga. Susirinko gal 10 tūkst. žmonių. Skambėjo gražios dainos, buvo daug Lietuvos vėliavų. Šia tema A. S. Nausėda prisiminė darbą Seime, savo kolegą Antaną Vinkų ir judviejų pokalbį su šviesios atminties Seimo nariu Roku Žilinsku. „Jis neslėpė savo netradicinės seksualinės orientacijos, tačiau buvo draugiškas, jokių patyčių niekada nesulaukė. Rokas taip mums kalbėjo… Ir pravirkt būtų galima. Su kokiu skausmu aš vis prisimenu tą mūsų pasikalbėjimą. Rokas, žinote, ir alkoholį vartojo. Užsikrėtė ta baisia liga. Padėti jau nebuvo kaip… Jis suprato viską…“ – į Amžinybę išėjusį kolegą Seime prisiminė A. S. Nausėda ir patikino, kad po saule Lietuvoje vietos yra visiems, tačiau pamynus pagarbą šeimai, tėvui, motinai, dukrai, sūnui, pagrindinį valstybės įstatymą – Konstituciją, ilgaamžius lietuvių tautos papročius, tradicijas, moralines vertybes, tos Lietuvos ir neliks.

Stasė Skutulienė   

Vienas komentaras

  • Anonimas

    Pačiuožusiam senukui davė skyrių formuot. nu bus įdomu. kad nebutu taip, kad vilko ant meškos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Įsimenanti literačių rudeninė pažintis su Užnemune

Išvyką į Kybartų miestelį, įsikūrusį pasienyje su Kaliningrado sritimi, sugalvojome ne atsitiktinai. 2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Sūduvos metais ir Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos metais. Mūsų, Šilutės TAU sambūrio „Vėdrynas“ literačių, laukė ekskursija po istorinį Kybartų senamiestį ir, žinoma, po 2002 metais netikėtai atrastus požemius, esančius po Kybartų geležinkelio stotimi. Keturių valandų ekskursijoje mus lydėjo gidas Vitas Katkevičius, veiklus ir atsidavęs savo miestui Kybartų bendruomenės pirmininkas, pakvietęs mus į šią kelionę. Ties Jurbarku pervažiavę ilgiausią Lietuvoje tiltą per

Seimas paskelbė savivaldos rinkimus, jie vyks kitų metų kovo 5 d.  

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Tokią rinkimų datą savo nutarimu įtvirtino Seimas. Už tokį Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen parengtą nutarimą ketvirtadienį balsavo 119 Seimo narių, prieš balsavusių nebuvo, 1 parlamentaras susilaikė. Nutarimas dėl savivaldos rinkimų datos įsigalios šių metų spalio 7 d. Seimui paskelbus rinkimų datą, prasidės politinė rinkimų kampanija. Rinkimų kodeksas numato, kad rinkimų politinė kampanija prasideda nuo rinkimų datos paskelbimo ir baigiasi praėjus 100 dienų nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)

Savaitgalį pasitrauks lietus, sugrįš šalnos ir rudeniška šiluma

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugsėjo 23 d., penktadienį, tankesni debesys sukinėsis rytinėje šalies pusėje. Vietomis sulauksime trumpalaikio, nedidelio lietaus. Labiausiai jis tikėtinas rytiniuose rajonuose. Pūs nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra sieks 12-16 laipsnių šilumos. Rugsėjo 24 d., šeštadienį, naktį debesys sklaidysis, trumpai palis tik kai kur šalies rytuose ir pajūryje. Vėjas beveik visiškai nurims, dalyje Lietuvos formuosis rūkas. Temperatūra kris iki 1-6, pajūryje –  7-10 laipsnių šilumos. Vietomis žemės paviršių nubalins 0-4 laipsnių šalnos. Šeštadienio dieną debesuotumas

Išrinkti konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojai

Specialiai sudaryta komisija rugsėjį tradiciškai rinko konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojus. Šiuo konkursu siekiama skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, efektyvinti gamybą, laikytis ekologinės pusiausvyros. 3-ioji vieta šiame konkurse atiteko daržininkystės Grabupiuose (Šilutės sen.) plėtojančiam Vytautui Valančiui. 31-erių ūkininkas pasakojo, kad šia veikla užsiima jau 7-erius metus, augina bulves, kopūstus, morkas, svogūnus bei įvairias prieskonines žoleles. Jis savo produktais prekiauja turguje, tiekia pajūrio kavinėms. Ateityje planuoja atidaryti savo specializuotą parduotuvę. Pasak Vytauto, dabar ruošiamas cechas, kuriame bus rauginamos daržovės, kurių bus

Taip pat skaitykite