Šilutėje neliko Valstiečių ir žaliųjų sąjungos skyriaus…

2016 m. susitikime su Žemaičių Naumiesčio seniūnijos gyventojais dalyvavo tuometis Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju tada dirbęs Virgilijus Pozingis. Nuotr. iš „Pamario“ archyvo.

 

Tai patvirtino ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotojo pareigas ėjęs Virgilijus Pozingis, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius.

„Buvau pavaduotojas, bet skyriaus nėra, tai nesu ir pavaduotojas. Iš Valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovybės jokio rašto su paaiškinimais negavome, nieko konkretaus negaliu paaiškinti. Esą per Seimo rinkimus nepalaikėme Alfredo Stasio Nausėdos, neva palaikėme Zigmantą Balčytį, kuris ir buvo rajone tiesiogiai išrinktas Seimo nariu. Keista tai girdėti, kai pagal gautų mandatų skaičių Valstiečių ir žaliųjų sąjunga Seime yra antroje vietoje… Girdžiu, kad bus naujas skyrius Šilutės rajone, kad jį kurti pavesta Alfredui Stasiui Nausėdai. Bus tas naujas skyrius ar nebus, kvies kas mus į jį ar nekvies – nežinau. Tik apmaudu, kad skyriaus pirmininkei Genovaitei Kimbrienei už darbą taip „atsidėkota“…“ – trumpai situaciją paaiškino V. Pozingis.

Primename, kad A. S. Nausėda praėjusią kadenciją buvo Seimo narys, tiesiogiai Šilutės rajone išrinktas į šalies parlamentą, dirbo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje, dalyvavo rinkimuose ir į dabartinį Seimą, tačiau rinkimus laimėjo kraštietis Z. Balčytis.

Į klausimą, kas vyksta „valstiečių“ Šilutės skyriuje, A. S. Nausėda atsakė taip: „Valstiečių ir žaliųjų sąjungos respublikinė taryba paleido Šilutės skyrių, jo dabar nėra. Po ilgų pokalbių su „valstiečių“ lyderiu Ramūnu Karbauskiu sutikau burti bendraminčius, ruošti dokumentus ir kurti naują skyrių. Tai nėra mano sumanymas, nes po dabartinio Seimo rinkimų nebuvau aktyvus, nesikišau į „valstiečių“ reikalus, tad negaliu pasakyti, kas ir už ką skundė, kas per Seimo rinkimus mane palaikė ar man kenkė. Nuoširdžiai sakau, nesidomėjau ir su niekuo nekonfliktavau“, – sakė A. S. Nausėda ir patikino, kad į kuriamą skyrių kvies bendraminčius, pripažįstančius tikras moralines vertybes, kurios svarbios Valstiečių ir žaliųjų sąjungai.

„Mes prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą Seime, mes prieš vienos lyties asmenų santuokas, nes tai nėra ir negali būti šeima. Turime gerbi Lietuvos Konstituciją. O vienos lyties asmenų bendro gyvenimo turtinius ir kitus reikalus galima sureguliuoti įstatymu“, – paaiškino A. S. Nausėda.

Jeigu seksis, tikimasi liepą surengti partiečių susirinkimą. „Visko gali būti. Kai susikaupia kokių nuoskaudų… Kalbėsiuosi su žmonėmis, aiškinsiu ir kviesiu burtis“, – sakė A. S. Nausėda.

Pokalbis pakrypo apie Vilniuje vykusį renginį Šeimos dienos proga. Susirinko gal 10 tūkst. žmonių. Skambėjo gražios dainos, buvo daug Lietuvos vėliavų. Šia tema A. S. Nausėda prisiminė darbą Seime, savo kolegą Antaną Vinkų ir judviejų pokalbį su šviesios atminties Seimo nariu Roku Žilinsku. „Jis neslėpė savo netradicinės seksualinės orientacijos, tačiau buvo draugiškas, jokių patyčių niekada nesulaukė. Rokas taip mums kalbėjo… Ir pravirkt būtų galima. Su kokiu skausmu aš vis prisimenu tą mūsų pasikalbėjimą. Rokas, žinote, ir alkoholį vartojo. Užsikrėtė ta baisia liga. Padėti jau nebuvo kaip… Jis suprato viską…“ – į Amžinybę išėjusį kolegą Seime prisiminė A. S. Nausėda ir patikino, kad po saule Lietuvoje vietos yra visiems, tačiau pamynus pagarbą šeimai, tėvui, motinai, dukrai, sūnui, pagrindinį valstybės įstatymą – Konstituciją, ilgaamžius lietuvių tautos papročius, tradicijas, moralines vertybes, tos Lietuvos ir neliks.

Stasė Skutulienė   

Vienas komentaras

  • Anonimas

    Pačiuožusiam senukui davė skyrių formuot. nu bus įdomu. kad nebutu taip, kad vilko ant meškos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotary diena prie Minijos

Šilutės Rotary klubas antrą kartą organizavo Rotary dieną. Pirma Rotary diena Pamario krašte buvo skirta Šilutės klubo 25-mečiui ir Rotary organizacijos Lietuvos apygardos penkmečiui 2019 metais. Dėl pandemijos suvaržymų pernai tokia šventė neįvyko. Šįkart rotarietiška šventė šurmuliavo lietuviškąja Venecija vadinamame Minijos (Mingės) kaime, svetingosios Monikos Dobrovolskytės vadovaujamuose svečių namuose. Karštą šeštadienio popietę pabendrauti ir drauge pasiilsėti susirinko beveik 100 rotariečių ir jų šeimų narių. Be šilutiškių, gausiausiai atvyko bendraminčių iš Tauragės, jie šiam tikslui net išsinuomojo didelį autobusą. Taip pat

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Maisto produktų tausojimo gudrybės: nuo šaldytuvo lentynėlių paslapčių iki šaldytų avokadų ir acte mirkytų uogų

Tausoti, saugoti ir veltui nešvaistyti maisto. Tokios tvarumo idėjos šiuo metu yra ne tik labai populiarios: jos taip pat leidžia gyventi taupiau, sąmoningiau ir kuo ilgiau mėgautis maisto produktų šviežumu. Visgi neretai tenka susidurti su galvosūkiu, kaip to pasiekti savo virtuvėje. Gudrybės šaldytuve Didelę dalį pasaulio užkariavusi sąmoningo maisto vartojimo filosofija sėkmingai kelią skinasi ir į lietuvių virtuves. Todėl šį, vis dažnesnį šalies gyventojų pasirinkimą sveikinanti „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė tikina – švaistyti mažiau reiškia gyventi

Taip pat skaitykite