Šilutėje neliko Valstiečių ir žaliųjų sąjungos skyriaus…

2016 m. susitikime su Žemaičių Naumiesčio seniūnijos gyventojais dalyvavo tuometis Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju tada dirbęs Virgilijus Pozingis. Nuotr. iš „Pamario“ archyvo.

 

Tai patvirtino ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotojo pareigas ėjęs Virgilijus Pozingis, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius.

„Buvau pavaduotojas, bet skyriaus nėra, tai nesu ir pavaduotojas. Iš Valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovybės jokio rašto su paaiškinimais negavome, nieko konkretaus negaliu paaiškinti. Esą per Seimo rinkimus nepalaikėme Alfredo Stasio Nausėdos, neva palaikėme Zigmantą Balčytį, kuris ir buvo rajone tiesiogiai išrinktas Seimo nariu. Keista tai girdėti, kai pagal gautų mandatų skaičių Valstiečių ir žaliųjų sąjunga Seime yra antroje vietoje… Girdžiu, kad bus naujas skyrius Šilutės rajone, kad jį kurti pavesta Alfredui Stasiui Nausėdai. Bus tas naujas skyrius ar nebus, kvies kas mus į jį ar nekvies – nežinau. Tik apmaudu, kad skyriaus pirmininkei Genovaitei Kimbrienei už darbą taip „atsidėkota“…“ – trumpai situaciją paaiškino V. Pozingis.

Primename, kad A. S. Nausėda praėjusią kadenciją buvo Seimo narys, tiesiogiai Šilutės rajone išrinktas į šalies parlamentą, dirbo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje, dalyvavo rinkimuose ir į dabartinį Seimą, tačiau rinkimus laimėjo kraštietis Z. Balčytis.

Į klausimą, kas vyksta „valstiečių“ Šilutės skyriuje, A. S. Nausėda atsakė taip: „Valstiečių ir žaliųjų sąjungos respublikinė taryba paleido Šilutės skyrių, jo dabar nėra. Po ilgų pokalbių su „valstiečių“ lyderiu Ramūnu Karbauskiu sutikau burti bendraminčius, ruošti dokumentus ir kurti naują skyrių. Tai nėra mano sumanymas, nes po dabartinio Seimo rinkimų nebuvau aktyvus, nesikišau į „valstiečių“ reikalus, tad negaliu pasakyti, kas ir už ką skundė, kas per Seimo rinkimus mane palaikė ar man kenkė. Nuoširdžiai sakau, nesidomėjau ir su niekuo nekonfliktavau“, – sakė A. S. Nausėda ir patikino, kad į kuriamą skyrių kvies bendraminčius, pripažįstančius tikras moralines vertybes, kurios svarbios Valstiečių ir žaliųjų sąjungai.

„Mes prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą Seime, mes prieš vienos lyties asmenų santuokas, nes tai nėra ir negali būti šeima. Turime gerbi Lietuvos Konstituciją. O vienos lyties asmenų bendro gyvenimo turtinius ir kitus reikalus galima sureguliuoti įstatymu“, – paaiškino A. S. Nausėda.

Jeigu seksis, tikimasi liepą surengti partiečių susirinkimą. „Visko gali būti. Kai susikaupia kokių nuoskaudų… Kalbėsiuosi su žmonėmis, aiškinsiu ir kviesiu burtis“, – sakė A. S. Nausėda.

Pokalbis pakrypo apie Vilniuje vykusį renginį Šeimos dienos proga. Susirinko gal 10 tūkst. žmonių. Skambėjo gražios dainos, buvo daug Lietuvos vėliavų. Šia tema A. S. Nausėda prisiminė darbą Seime, savo kolegą Antaną Vinkų ir judviejų pokalbį su šviesios atminties Seimo nariu Roku Žilinsku. „Jis neslėpė savo netradicinės seksualinės orientacijos, tačiau buvo draugiškas, jokių patyčių niekada nesulaukė. Rokas taip mums kalbėjo… Ir pravirkt būtų galima. Su kokiu skausmu aš vis prisimenu tą mūsų pasikalbėjimą. Rokas, žinote, ir alkoholį vartojo. Užsikrėtė ta baisia liga. Padėti jau nebuvo kaip… Jis suprato viską…“ – į Amžinybę išėjusį kolegą Seime prisiminė A. S. Nausėda ir patikino, kad po saule Lietuvoje vietos yra visiems, tačiau pamynus pagarbą šeimai, tėvui, motinai, dukrai, sūnui, pagrindinį valstybės įstatymą – Konstituciją, ilgaamžius lietuvių tautos papročius, tradicijas, moralines vertybes, tos Lietuvos ir neliks.

Stasė Skutulienė   

Vienas komentaras

  • Anonimas

    Pačiuožusiam senukui davė skyrių formuot. nu bus įdomu. kad nebutu taip, kad vilko ant meškos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite