Senjorai ir neįgalieji grožėjosi Lietuva

Apie 50 Žemaičių Naumiesčio seniūnijos senjorų ir Neįgaliųjų draugijos narių išsiruošė į ekskursiją, kurios metu aplankė Kryžių kalną, Burbiškių dvarą, Šeduvos malūną. Kartu važiavo Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas, seniūnijos socialinės darbuotojos.

Ekskursijos dalyviai nusifotografavo prie Kryžių kalno.

Galimybę pasižvalgyti po Lietuvą senjorams ir Neįgaliųjų draugijos nariams padovanojo Vietos bendruomenės taryba (VBT), skyrusi išvykai lėšų. Pasak Žemaičių Naumiesčio seniūnijos socialinio darbo organizatorės Almos Pupšienės, VBT skyrė 600 eurų. Ne visus pinigus išleido šiai ekskursijai. Dalį skirtųjų lėšų žadama panaudoti kitai išvykai, į kurią bus pakviesti socialinės rizikos šeimų vaikai.
Ekskursijos metu patirti įspūdžiai praskaidrino senjorų ir neįgaliųjų kasdienybę. Kaip ir daugumai Kryžių kalno lankytojų, naumiestiškiams ši unikali vieta priminė lietuvių istoriją. Džiaugėsi suradę 1995 metais Žemaičių Naumiesčio parapijos pastatytą kryžių, ant kurio metalinėje plokštėje iškalti žodžiai apie dėkingumą už pažadintą Atgimimo viltį (pastatymu rūpinosi J. Kačinas ir P. Užpelkis).
Pasivaikščioję po Kryžių kalną, pasisėmę dvasinės ramybės, keliauninkai pasimeldė greta esančiame vienuolyne. Netrukus jau grožėjosi Šeduvos malūno išpuoselėta aplinka.
Neišdildomų įspūdžių paliko Burbiškių dvaro grožis, žydinčių tulpių laukai. „Spalvų išsiilgusioms akims atsivėrė raudonų, geltonų, baltų tulpių laukai. Gėlių grožis apakino, nebežinojome į kurią pusę bėgt, kurios lysvės gražiausios… Akimis, uosle ir, rodos, širdimi į save sugėrėme vaizdus, kvapus. Pasijutome tarsi rojuje“, – sakė ekskursijos dalyviai, likę labai dėkingi VTB už suteiktą galimybę keliauti. Į namus važiavo dainuodami ir vildamiesi, kad ir ateityje dar teks pakeliauti po gražiąją mūsų Lietuvėlę.

Laima PUTRIUVIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Taip pat skaitykite