Senelių namų jaukumas ir ramybė

Atėjus senatvei reikia nuspręsti, kur geriausia leisti savo dienas. Vieni labiau nori būti vieni, gyventi savarankiškai, kiti linkę bendrauti ir mėgsta jaustis kokios nors bendruomenės dalimi. Pastariesiems itin tiks privatūs senelių namai, kadangi tai vieta, kurioje jauku ir gera, užtikrinamas profesionalus rūpestis absoliučiai kiekvienam namų gyventojui. Skaitydami toliau sužinosite apie puikius senelių namus, kuriuose gera gyventi.

 

Apgyvendina patogiuose kambariuose

Atvykę į senelių namus svečiai iš karto taps bendruomenės dalimi, į kurią galės įsilieti ir dalintis savo pomėgiais bei įspūdžiais su kitais bendraamžiais. Senelių namuose gyvena labai įvairių žmonių, todėl čia galima atrasti ir naują draugą, ir bendramintį, ir puikius kaimynus. Seneliai apgyvendinami kartu dviejų, trijų ar keturių vietų kambariuose, apgyvendinama pagal poreikius ir sveikatos ypatybes.

Senelių namai yra įsikūrę šalia miško, jaukios gamtos apsuptyje, pro langus matomi gražūs vaizdai ir žaluma. Švarus oras, tyla ir graži gamta padeda atsipalaiduoti dar lengviau ir sukuria visas sąlygas mėgautis ramia bei sveikatinga senatve.

Sveikas ir skanus maitinimas

Geras maitinimas yra, ko gero, viena iš svarbiausių senelių namuose teikiamų paslaugų. Maistas turi būti šviežias, skanus, sveikas, nes nuo geros mitybos didele dalimi priklauso ir sveikatos būklė. Būtent tokia mityba užtikrinama privačiuose senelių namuose, kur kiekvienas gaus sau tinkamo maisto, atsižvelgiant į alergijas bei sveikatos būklę. Sveikai mitybai skiriamas ypatingas dėmesys kiekvienam atrandant geriausius, individualius sprendimus.

Šventės ir papildomi užsiėmimai bei pramogos

Gyvenimas senelių namuose nebūtų pilnavertis be įvairių papildomų veiklų. Čia gyvenantieji turės galimybę užsiimti įvairiais hobiais ir bus aprūpinti trūkstamu inventoriumi. Kadangi kiekvienas gyventojas yra senelių namų dalis, kasmet minimi gimtadieniai, kitos asmeninės šventės, bendruomenės šventės. Vyksta įvairūs edukaciniai užsiėmimai ir paskaitos dominančiomis temomis.

Esant poreikiui, bus pasirūpinta ir reikiamu gydymu, medicinine pagalba bei skirtingų sričių specialistų paslaugomis. Būtinai praneškite senelių namų darbuotojams apie specifinius būsimo gyventojo poreikius, kad šie galėtų užtikrinti jam reikiamą pagalbą.

Profesionalūs senelių namai pasirūpins viskuo, kad seno žmogaus gyvenimas būtų orus ir jam nieko netrūktų.

pr2021/75

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Smurtautojai nerimsta

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Rugpjūčio 8 d. prieš pietus  namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2010 m. Rugpjūčio 10 d. rytą Rusnėje rastas moters, gim. 1942 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 10 d. vakare namuose, Liepų g., Šilutėje,  blaivus vyras, gim. 1963 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m. Tą patį vakarą Vainute neblaivi (2,08 prom.) 21-erių metų mergina sukėlė

Liepa: šilčiausia buvo Ventėje

Liepos mėn. vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 17,7°C: nuo 16,9-17°C šiaurės vakariniuose rajonuose iki 18,8-19,1°C pamaryje ir Kuršių nerijoje. Šilčiausia buvo Ventėje (19,1°C), o šalčiausia – Laukuvoje (16,9°C). Aukščiausia oro temperatūra siekė 27,6-32,8°C. Aukščiausia paros oro temperatūra registruota 22 d. Kybartuose 32,8°C, žemiausia – 30 d. Skuode – +4,4°C. Liepos 2 d. baigėsi pirmoji šiais metais kaitra, prasidėjusi birželio 25 d. Kaitra registruota 29-iose iš 52-ų meteorologijos stočių, ilgiausiai, po 7 dienas (06.26-07.02), ji tęsėsi Alytuje, Birštone, Druskininkuose ir Kaišiadoryse.

8 faktai apie pagalves. Kai kurių tikrai nesate girdėję!

Nors pagalves naudojame visi, tačiau apie jas dauguma mūsų žino visai nedaug. Siūlome papildyti savo žinių lobyną ir apie pagalves sužinoti daugiau!  8 įdomiausi faktai apie pagalves Ar kada susimąstėte, kokia yra vidutinė pagalvės tarnavimo trukmė? Paskaičiuota, kad plunksninės pagalvės naudojamos maždaug 8-10 metų, pūkinės – 5-10 metų, o sintetinės – nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Galbūt atėjo laikas seną pagalvę pakeisti nauja? Platų kokybiškų pagalvių asortimentą galite rasti Epik.lt internetinėje parduotuvėje. Pagalvė nėra šių laikų išradimas: pirmosios pagalvės

Per Žolinę – Senųjų amatų dienos Neringoje. Dalyvaus ir šilutiškiai

Žolinės savaitgalį, rugpjūčio 13–15 d., Nidos prieplaukos aikštėje po dvejų metų pertraukos vyks jau XXIII gyvosios archeologijos festivalis „Senųjų̨ amatų dienos Neringoje“. Vienintelis toks festivalis Vakarų Lietuvoje Organizatoriai kviečia ne tik stebėti, bet ir išmėginti įvairius tradicinius amatus, gardžiuotis istorinės virtuvės patiekalais ir dalyvauti senosios kultūros įkvėptuose muzikos bei šokio pasirodymuose. Renginiai – nemokami. Vienas savičiausių Neringos renginių ir vienintelis toks Vakarų Lietuvoje festivalis kaskart sutraukia tradicijoms neabejingus meistrus iš visos Lietuvos ir leidžia lankytojams susipažinti su įvairių amatų istorija bei

Taip pat skaitykite