Senelių namų jaukumas ir ramybė

Atėjus senatvei reikia nuspręsti, kur geriausia leisti savo dienas. Vieni labiau nori būti vieni, gyventi savarankiškai, kiti linkę bendrauti ir mėgsta jaustis kokios nors bendruomenės dalimi. Pastariesiems itin tiks privatūs senelių namai, kadangi tai vieta, kurioje jauku ir gera, užtikrinamas profesionalus rūpestis absoliučiai kiekvienam namų gyventojui. Skaitydami toliau sužinosite apie puikius senelių namus, kuriuose gera gyventi.

 

Apgyvendina patogiuose kambariuose

Atvykę į senelių namus svečiai iš karto taps bendruomenės dalimi, į kurią galės įsilieti ir dalintis savo pomėgiais bei įspūdžiais su kitais bendraamžiais. Senelių namuose gyvena labai įvairių žmonių, todėl čia galima atrasti ir naują draugą, ir bendramintį, ir puikius kaimynus. Seneliai apgyvendinami kartu dviejų, trijų ar keturių vietų kambariuose, apgyvendinama pagal poreikius ir sveikatos ypatybes.

Senelių namai yra įsikūrę šalia miško, jaukios gamtos apsuptyje, pro langus matomi gražūs vaizdai ir žaluma. Švarus oras, tyla ir graži gamta padeda atsipalaiduoti dar lengviau ir sukuria visas sąlygas mėgautis ramia bei sveikatinga senatve.

Sveikas ir skanus maitinimas

Geras maitinimas yra, ko gero, viena iš svarbiausių senelių namuose teikiamų paslaugų. Maistas turi būti šviežias, skanus, sveikas, nes nuo geros mitybos didele dalimi priklauso ir sveikatos būklė. Būtent tokia mityba užtikrinama privačiuose senelių namuose, kur kiekvienas gaus sau tinkamo maisto, atsižvelgiant į alergijas bei sveikatos būklę. Sveikai mitybai skiriamas ypatingas dėmesys kiekvienam atrandant geriausius, individualius sprendimus.

Šventės ir papildomi užsiėmimai bei pramogos

Gyvenimas senelių namuose nebūtų pilnavertis be įvairių papildomų veiklų. Čia gyvenantieji turės galimybę užsiimti įvairiais hobiais ir bus aprūpinti trūkstamu inventoriumi. Kadangi kiekvienas gyventojas yra senelių namų dalis, kasmet minimi gimtadieniai, kitos asmeninės šventės, bendruomenės šventės. Vyksta įvairūs edukaciniai užsiėmimai ir paskaitos dominančiomis temomis.

Esant poreikiui, bus pasirūpinta ir reikiamu gydymu, medicinine pagalba bei skirtingų sričių specialistų paslaugomis. Būtinai praneškite senelių namų darbuotojams apie specifinius būsimo gyventojo poreikius, kad šie galėtų užtikrinti jam reikiamą pagalbą.

Profesionalūs senelių namai pasirūpins viskuo, kad seno žmogaus gyvenimas būtų orus ir jam nieko netrūktų.

pr2021/75

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite