Savivaldybėje randasi septynioliktas skyrius

Šilutės r. savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto posėdyje nesvarstyta klausimų, kurie būtų sukėlę daug diskusijų. Tik Šilutės kultūros ir pramogų centro direktorės Jūratės Pancerovos prašymas skirti 0,5 etato įstaigos garso operatoriui šiek tiek nustebino vietos politikus.

Daugumą į darbotvarkę įtrauktų klausimų politikams teko patvirtinti formaliai, kad būtų prisitaikyta prie pakitusių šalies įstatymų.

Už daugiau kaip 200 renginių tik pusė etato
Tarybos nariai manė, kad renginius įgarsinantis operatorius gauna papildomą uždarbį. Direktorė tai paneigė ir paaiškino, kad Kultūros ir pramogų centre įrengta profesionali ir brangi garso aparatūra, su kuria gali dirbti ir ją tinkamai prižiūrėti tik specialistas. Ypač svarbus, reikalaujanti profesionalumo ir atsakomybės esąs garso operatoriaus darbas.
2013 m. kultūros centre įvyko 242 renginiai, šiemet būta 86 renginių. Visuose renginiuose reikalingas įgarsinimas. Darbo krūvis garso operatoriui didelis, jam tenka dirbti savaitgaliais bei švenčių dienomis. Šiuo metu kultūros centre garso operatoriui skirta 0,5 etato (1 mėnesio darbo užmokestis su mokesčiais sudaro 610 Lt).
Direktorė prašė skirti dar pusę etato, kad garso operatorius turėtų visą etatą. Pasak J. Pancerovos, kol kas bandoma mokėti daugiau iš specialiųjų lėšų, tačiau tokia padėtis nėra patenkinama, todėl Kultūros ir pramogų centras gali likti visai be garso operatoriaus. Išklausę informaciją, politikai patenkino Kultūros ir pramogų centro direktorės prašymus skirti Šilutės kultūros ir pramogų centrui 0,5 etato garso operatoriaus iš Savivaldybės biudžeto lėšų ir 0,5 etato archyvaro iš įstaigos specialiųjų programų lėšų.
„Bešeimininkius“ tarnautojus – į vieną skyrių
Teikiamame Tarybai svarstyti projekte siūloma prie 16 Savivaldybės administracijos skyrių pridėti ir septynioliktą. Jis vadintųsi Viešųjų paslaugų skyriumi. Į jį patektų specialistai, šiuo metu pavaldūs administracijos direktoriui: vyriausiasis specialistas – gamtosaugininkas, vyriausias specialistas – sanitarijos inspektorius, vyriausias specialistas – Savivaldybės gydytojas; Ūkio skyriaus darbuotojai: Vyriausiasis specialistas – atliekantis pastatų naudojimo priežiūrą, buhalteris ir vyriausiasis specialistas – atsakingi už komunalinių atliekų administravimo paslaugas, 2 vyriausieji specialistai, kontroliuojantys komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo, vežimo ir paslaugos kokybės reikalavimų laikymąsi. Anksčiau šie specialistai glaudėsi prie kitų skyrių, nors tiesioginiame jų darbe dalyvavo mažai.
Administracijos direktorius Sigitas Šeputis, paklaustas, kodėl tokios reorganizacijos nebuvo padaryta anksčiau, ir ar jis, tapęs administracijos vadovu nenorįs atsikratyti papildomų specialistų, sakė, kad tam buvo ruošiamasi. Kai kurie skyriai, ypač Ūkio skyrius, kuriam iki tol jis pats vadovavo, buvo gerokai „apaugę“ „bešeimininkiais“ specialistais. Jo teigimu, politinė padėtis pasikeitė ir jis tapo Administracijos direktoriumi anksčiau, nei buvo paruoštas reorganizacijos projektas.
Ir vėl paminėti Vasiukai
Kuriozinio pasaulinio šachmatų miesto Vasiukai pavadinimas iš įžymiojo Ilfo ir Petrovo kūrinio „Dvylika kėdžių“ nuskambėjo ir Ekonomikos ir finansų komiteto posėdyje, verslininkui Rimgaudui Višinskui pristatant projektą „Kuršių delta“. Anksčiau frazė apie Vasiukus atsirado kaip redaktoriaus prierašas mūsų laikraštyje, po straipsniu, kuriame buvo šis projektas pristatomas. Kalbėdamas su politikais, verslininkas neslėpė, kad jo vizija sukurti Šilutėje visiškai naują 200 milijonų kainuosiantį kvartalą turi avantiūros prieskonį, tačiau jis tikįs, kad projektą pavyks įgyvendinti, o iš politikų prašąs tik moralinio palaikymo.
Klausant informacijos apie „Kuršių deltą“, pašaipios šypsenėlės iš politikų veidų pamažu nyko. O kai R. Višinskas paviešino turistinių srautų analizę, jie papašė turimais duomenimis pasidalinti su Tarybos nariais ir tikino iš esmės palaiką drąsius verslininko užmojus.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Augintinių ženklinimo ABC: kam, kaip ir kodėl to reikia?

Bela, Luna, Simba, Pūkis, Pupa, Maja, Rikis, Tobis, Murkis, Puma, Nika, Arčis, Gučis – populiariausi kačių ir šunų, registruotų Gyvūnų augintinių registre, vardai. Jūsų augintinio vardas taip pat gali būti populiariausiųjų sąraše, jei paženklinsite ir registruosite jį Gyvūnų augintinių registre. Primename, kaip tai padaryti ir kodėl svarbu paženklinti savo augintinius. Gyvūno ženklinimas mikroschema – tai neskausminga ir daug laiko netrunkanti procedūra. Ją atlieka veterinaras arba ženklintojas, registruojantis kates, šunis ir šeškus ir turintis mokymo baigimo pažymėjimą bei teisę prisijungti prie

Vasario mėnesį policija tikrins

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja apie vasario mėnesio policijos prevencines priemones. Vasario 1-2 d. bus tikrinamas privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimas, vasario 5-7 d. – transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų , vasario 9-11 d. ir vasario 27-28 d. – vairuotojų nesustojimas prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles. Vasario 13-19 d. bus sustiprinta krovininių automobilių ir autobusų

Buvusiam Seimo nariui K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai

Šiandien, vasario 1 d., ikiteisminiame tyrime, pradėtame 2022 m. lapkričio 15 d. dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 3 ir 4 dalyse bei 153 straipsnio 1 dalyje, buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikšti įtarimai pagal nurodytus straipsnius. Įvyko jo apklausa. Nukentėjusiais pripažinti 4 asmenys Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiai arba nepilnamečiai. Detalesnė informacija

Patarimai, į kuriuos svarbu atsižvelgti perkant ginklų seifą

Vienas iš populiariausių seifų šiandieninėje rinkoje yra ginklų seifai. Jie būna įvairių stilių ir dydžių. Daugelis yra tik plonos metalinės skardos spintos be apsaugos nuo ugnies ar įsilaužimo. Kyla klausimas, nuo ko pradėti renkantis ginklų seifą? Pirmiausia atsižvelkite į konstrukciją, metalo storį ir fiksavimo mechanizmo tipą. Po to įvertinkite atsparumą ugniai. Anksčiau ginklų spintelės buvo pagamintos iš medžio ir stiklo, todėl ginklai net būdavo matomi jose… Ginklams saugoti skirtuose seifuose dažniausiai galima laikyti nuo vieno iki penkių ginklų. Perkant seifą

Taip pat skaitykite