Sausio 27-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt septintoji, penktadienis – 27-oji metų diena (penktoji 5-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 338 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis;

rytoj: Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė;

poryt: Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.19, leidžiasi 16.44. Dienos ilgumas – 08.25.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Laukti džiaugsmo – taip pat džiaugsmas” (G. E. Lesingas).

*************

Astrologinė prognozė sausio 27-ajai, penktadieniui

AVINAS. Galbūt turėsite rūpesčių ar nemalonumų per draugus, pažįstamus arba jiems labai prireiks jūsų pagalbos. Venkite skolinti, nes bus sunku atsiimti skolas.

JAUTIS. Derėtų taktiškai spręsti profesines problemas. Susikompromituoti galima dėl nesugebėjimo teisingai reaguoti į situaciją ir adekvačiai bendrauti. Saugokitės nuostolių.

DVYNIAI. Jums gali kilti keblumų dėl nepakankamo įstatymų žinojimo ar jų nepaisymo, neetiškų poelgių, nesutarimų su kolegomis, klientais ar pan. Pravartu pasisemti atgaivos dvasiai ir kūnui iš turiningo renginio ar knygos.

VĖŽYS. Regis, atsakomybės pareikalaus reikalai, susiję su paskolomis, turtu. Gali pasirodyti, kad ne viskas taip konkretu, kaip manėte. Gali apvilti žmogus, iš kurio daug tikėjotės.

LIŪTAS. Šiandien jums bus nelengva bendrauti ir suprasti kitus žmones. Niekam nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo nuomonės bei interesų. Tokiu būdu galite įsigyti tik naujų priešų, o ne sąjungininkų.

MERGELĖ. Šiandien sunku bus atsikratyti apnikusių abejonių, nepasitikėjimo. Kai kuriais atvejais išties bus pagrindas tarpti tokiems jausmams. Dar neskubėkite griebtis naujos veiklos, atsakomybės. Palanku apibendrinti tai, kas padaryta.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite triumfuoti tose srityse, kuriose iki šiol pasireiškė atsargumas. Nors skeptiškai vertinsite gerbėjų dėmesį, jis vis tiek bus malonus. Stenkitės pagerinti santykius su vaikais, mylimu žmogumi.

SKORPIONAS. Šiandieninis jūsų reiklumas gali būti kažkoks užgaulus, žeminantis, panašus į smulkmenišką priekabiavimą. Verčiau orientuokitės į pagrindines vertybes, šeimą, namus. Kurkite grožį aplinkoje ir asmeniniuose santykiuose.

ŠAULYS. Meilės reikaluose padaugės išskaičiavimo ir sumažės nuoširdumo, šilumos. Pasistenkite išvengti posūkio į santykių atšalimą, susvetimėjimą. Į bėdą gali pakliūti artimas žmogus. Gali prireikti jūsų paramos. Neatsukite nugaros.

OŽIARAGIS. Galvosite apie praturtėjimą, bet kol kas geriau venkite stambių išlaidų, brangių pirkinių. Neskubėkite pirkti lizingu, imti paskolą. Gali nutrūkti svarbūs santykiai, sutartis.

VANDENIS. Šiandien būsite itin priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Gali pasirodyti, kad iliuzijos, susijusios su kokiu nors asmeniu ar darbu, gana nepagrįstos. Kita vertus, su geranoriškumu ir išmintimi galima daug ką pakeisti į gerą pusę.

ŽUVYS. Panašu, kad jums bus neramu, baugins galimos permainos, prisiimta atsakomybė, išlaidos. Galbūt atsidursite intrigų, apkalbų tinkle. Prieš ką nors darydami, gerai pagalvokite, ar elgiatės teisingai. Neskaudinkite mylimų žmonių.

Hits: 105

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite