Sausio 27-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt septintoji, penktadienis – 27-oji metų diena (penktoji 5-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 338 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis;

rytoj: Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė;

poryt: Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.19, leidžiasi 16.44. Dienos ilgumas – 08.25.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Laukti džiaugsmo – taip pat džiaugsmas” (G. E. Lesingas).

*************

Astrologinė prognozė sausio 27-ajai, penktadieniui

AVINAS. Galbūt turėsite rūpesčių ar nemalonumų per draugus, pažįstamus arba jiems labai prireiks jūsų pagalbos. Venkite skolinti, nes bus sunku atsiimti skolas.

JAUTIS. Derėtų taktiškai spręsti profesines problemas. Susikompromituoti galima dėl nesugebėjimo teisingai reaguoti į situaciją ir adekvačiai bendrauti. Saugokitės nuostolių.

DVYNIAI. Jums gali kilti keblumų dėl nepakankamo įstatymų žinojimo ar jų nepaisymo, neetiškų poelgių, nesutarimų su kolegomis, klientais ar pan. Pravartu pasisemti atgaivos dvasiai ir kūnui iš turiningo renginio ar knygos.

VĖŽYS. Regis, atsakomybės pareikalaus reikalai, susiję su paskolomis, turtu. Gali pasirodyti, kad ne viskas taip konkretu, kaip manėte. Gali apvilti žmogus, iš kurio daug tikėjotės.

LIŪTAS. Šiandien jums bus nelengva bendrauti ir suprasti kitus žmones. Niekam nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo nuomonės bei interesų. Tokiu būdu galite įsigyti tik naujų priešų, o ne sąjungininkų.

MERGELĖ. Šiandien sunku bus atsikratyti apnikusių abejonių, nepasitikėjimo. Kai kuriais atvejais išties bus pagrindas tarpti tokiems jausmams. Dar neskubėkite griebtis naujos veiklos, atsakomybės. Palanku apibendrinti tai, kas padaryta.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite triumfuoti tose srityse, kuriose iki šiol pasireiškė atsargumas. Nors skeptiškai vertinsite gerbėjų dėmesį, jis vis tiek bus malonus. Stenkitės pagerinti santykius su vaikais, mylimu žmogumi.

SKORPIONAS. Šiandieninis jūsų reiklumas gali būti kažkoks užgaulus, žeminantis, panašus į smulkmenišką priekabiavimą. Verčiau orientuokitės į pagrindines vertybes, šeimą, namus. Kurkite grožį aplinkoje ir asmeniniuose santykiuose.

ŠAULYS. Meilės reikaluose padaugės išskaičiavimo ir sumažės nuoširdumo, šilumos. Pasistenkite išvengti posūkio į santykių atšalimą, susvetimėjimą. Į bėdą gali pakliūti artimas žmogus. Gali prireikti jūsų paramos. Neatsukite nugaros.

OŽIARAGIS. Galvosite apie praturtėjimą, bet kol kas geriau venkite stambių išlaidų, brangių pirkinių. Neskubėkite pirkti lizingu, imti paskolą. Gali nutrūkti svarbūs santykiai, sutartis.

VANDENIS. Šiandien būsite itin priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Gali pasirodyti, kad iliuzijos, susijusios su kokiu nors asmeniu ar darbu, gana nepagrįstos. Kita vertus, su geranoriškumu ir išmintimi galima daug ką pakeisti į gerą pusę.

ŽUVYS. Panašu, kad jums bus neramu, baugins galimos permainos, prisiimta atsakomybė, išlaidos. Galbūt atsidursite intrigų, apkalbų tinkle. Prieš ką nors darydami, gerai pagalvokite, ar elgiatės teisingai. Neskaudinkite mylimų žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vizitas Norvegijoje įgyvendinant projektą „Kultūros skūnė“

Viešosios įstaigos „Kintai Arts“ ir Kintų bendruomenės atstovas Borisas Belchev kartu su norvegų partneriais iš įmonės „Biotope“ šių metų balandžio mėnesio pabaigoje lankėsi šiauriausioje Norvegijos gyvenvietėje Vardė (Vardø). Išvykos tikslas – pasisemti gerosios patirties, kurią planuojama pritaikyti kartu su septyniais partneriais įgyvendindant „Kultūros skūnės“ projektą ir kartu su Kintų bendruomene statant Meno regyklą. Meno regykla Pasitelkiant šiuolaikinį profesionalųjį meną ir kūrybišką vietokūrą, EEE finansinių mechanizmų finansuojamas projektas „Kultūros Skūnė“ siekia aktualizuoti Pamario krašto kultūrinius išteklius ir sukurti vietos kultūros traukos

Lietuvoje beždžionių raupų atvejų dar nenustatyta

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, 12 pasaulio šalių, kuriose beždžionių raupai nėra endeminiai, užregistruoti 92 laboratoriškai patvirtinti ir 28 įtariami šios ligos atvejai. Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (toliau – ECDC) 2022 m. gegužės 23 d. duomenimis, atvejai patvirtinti aštuoniose Europos šalyse – Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Nyderlanduose. Lietuvoje beždžionių raupų atvejų nėra nustatyta. Tai pirmas kartas, kai Europoje pranešta apie užkrėtimo grandines, neturinčias epidemiologinių sąsajų su Vakarų ar Centrine Afrika, kur ši liga yra

Už pramogavimą vandens motociklais po Krokų lanką gresia baudos

Prieš keletą dienų Aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, surengę  akciją „Poilsiauk atsakingai“,  Šilutės rajone, Krokų lankos botaniniame-zoologiniame draustinyje, pastebėjo du asmenis, plaukiojančius vandens motociklais. Pasitelkus gausesnes aplinkosaugos pareigūnų pajėgas plaukiojimas draustinyje vandens motociklais buvo sustabdytas. Už plaukiojimą draudžiamoje vietoje asmenims gresia baudos nuo 600 iki 1150 eurų. „Svarbu atkreipti dėmesį, kad vandens motociklai priskiriami vandens transporto priemonėms, varomoms vidaus degimo varikliais, turinčiais vandens srauto pompą, todėl plaukioti jais galima tik nurodytuose vandens telkiniuose ir laikantis nustatytų

25 tūkstančiai eurų renginiams

Šilutės r. savivaldybės tarybai siūloma svarstyti, kokiems strateginiams rajono renginiams paskirstyti 25 tūkstančius eurų iš Savivaldybės biudžeto. Tai – keturi tradiciniai nevyriausybinių organizacijų renginiai. Visuomeninei organizacijai „Forumas“, kuri rengia kasmetinį tarptautinį  Žuvienės virimo čempionatą, siūloma skirti 15 000 Eur. VšĮ „Kintai Arts“, jos Kintų muzikos festivaliui – 4000 Eur. Asociacijai „Pamario vakarai“, kuri organizuoja Rusnės festivalį, – 5000 Eur, Šilutės sportinių šokių klubui „Lūgnė“, rengiančiam  sportinių šokių konkursą „Pamario pora“, – 1000 Eur. Ar pritarti projektui, svarstys Savivaldybės taryba. Parengta

Taip pat skaitykite