Sausio 27-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt septintoji, penktadienis – 27-oji metų diena (penktoji 5-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 338 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis;

rytoj: Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė;

poryt: Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.19, leidžiasi 16.44. Dienos ilgumas – 08.25.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Laukti džiaugsmo – taip pat džiaugsmas” (G. E. Lesingas).

*************

Astrologinė prognozė sausio 27-ajai, penktadieniui

AVINAS. Galbūt turėsite rūpesčių ar nemalonumų per draugus, pažįstamus arba jiems labai prireiks jūsų pagalbos. Venkite skolinti, nes bus sunku atsiimti skolas.

JAUTIS. Derėtų taktiškai spręsti profesines problemas. Susikompromituoti galima dėl nesugebėjimo teisingai reaguoti į situaciją ir adekvačiai bendrauti. Saugokitės nuostolių.

DVYNIAI. Jums gali kilti keblumų dėl nepakankamo įstatymų žinojimo ar jų nepaisymo, neetiškų poelgių, nesutarimų su kolegomis, klientais ar pan. Pravartu pasisemti atgaivos dvasiai ir kūnui iš turiningo renginio ar knygos.

VĖŽYS. Regis, atsakomybės pareikalaus reikalai, susiję su paskolomis, turtu. Gali pasirodyti, kad ne viskas taip konkretu, kaip manėte. Gali apvilti žmogus, iš kurio daug tikėjotės.

LIŪTAS. Šiandien jums bus nelengva bendrauti ir suprasti kitus žmones. Niekam nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo nuomonės bei interesų. Tokiu būdu galite įsigyti tik naujų priešų, o ne sąjungininkų.

MERGELĖ. Šiandien sunku bus atsikratyti apnikusių abejonių, nepasitikėjimo. Kai kuriais atvejais išties bus pagrindas tarpti tokiems jausmams. Dar neskubėkite griebtis naujos veiklos, atsakomybės. Palanku apibendrinti tai, kas padaryta.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite triumfuoti tose srityse, kuriose iki šiol pasireiškė atsargumas. Nors skeptiškai vertinsite gerbėjų dėmesį, jis vis tiek bus malonus. Stenkitės pagerinti santykius su vaikais, mylimu žmogumi.

SKORPIONAS. Šiandieninis jūsų reiklumas gali būti kažkoks užgaulus, žeminantis, panašus į smulkmenišką priekabiavimą. Verčiau orientuokitės į pagrindines vertybes, šeimą, namus. Kurkite grožį aplinkoje ir asmeniniuose santykiuose.

ŠAULYS. Meilės reikaluose padaugės išskaičiavimo ir sumažės nuoširdumo, šilumos. Pasistenkite išvengti posūkio į santykių atšalimą, susvetimėjimą. Į bėdą gali pakliūti artimas žmogus. Gali prireikti jūsų paramos. Neatsukite nugaros.

OŽIARAGIS. Galvosite apie praturtėjimą, bet kol kas geriau venkite stambių išlaidų, brangių pirkinių. Neskubėkite pirkti lizingu, imti paskolą. Gali nutrūkti svarbūs santykiai, sutartis.

VANDENIS. Šiandien būsite itin priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Gali pasirodyti, kad iliuzijos, susijusios su kokiu nors asmeniu ar darbu, gana nepagrįstos. Kita vertus, su geranoriškumu ir išmintimi galima daug ką pakeisti į gerą pusę.

ŽUVYS. Panašu, kad jums bus neramu, baugins galimos permainos, prisiimta atsakomybė, išlaidos. Galbūt atsidursite intrigų, apkalbų tinkle. Prieš ką nors darydami, gerai pagalvokite, ar elgiatės teisingai. Neskaudinkite mylimų žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite